Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.03.2013, 16:22
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
wieso antwortet der lastosch nicht auf diese frage -> http://www.vaybee.de/forum/showthrea...50#post2058920

yazik cocugu cok mu ezdim?

tükürdügünü zorla yalatmasam mi?

yok yok yine yalatayim, nur so lernt er und lässt es mit den lügen.

@lastosch aslinda ben bunlari senin iyiligin icin yapiyorum. yalanlarinla yüzlestirip seni adam edecegiz.
Yalani dolani birak, bunlarla bende bir yere varamazsin.. Sen bana tükürdügümü yalatasiya kadar ben sana kan kusturdum sende kizilcik hosafi iciyorum dedirtiyorum..

Geändert von the_last_time (27.03.2013 um 16:25 Uhr).
Alt 27.03.2013, 16:30
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Yalani dolani birak, bunlarla bende bir yere varamazsin.. Sana bana tükürdügümü yalatasiya kadar ben sana kan kusturdum sende kizilcik hosafi icirtiyorum..
kac kere diyecegim sana bunu? pismis kelle gibi siritinca yenilginden dolayi bunu yaptigini fark et artik.

günlerdir bu konuda (http://www.vaybee.de/forum/showthrea...50#post2058920) cevap veremedigin acikca ortada.

sen böyle mi yalatiyorsun?
"bugün yazamam yarin yazacagim", "iftiralarimi yarin belgeleyecegim" deyipte devamli kacan sen degilmisin?

lastosch biz belgelerle kaynaklarla konusanlardaniz. sen ise iftira ve yalanlarla konusup cakiyorsun.
erkek olup caktigini kabul edecegine kacmayi tercih ediyorsun.

bu mu senin "türk olmak ayricaliktir" dedigin sey?

burada bana mail atiyorlar "bu lastiyi okudukca türklügümden utaniyorum." veya "lastosch adina ben sizden özür diliyorum" diyenler var.

lastosch sen herseyinle türklügü kötülüyorsun. bu yalanlarinla nereye maydanoz olduysan eline yüzüne bulastirdin.
Alt 27.03.2013, 16:36
the_last_time

Standard

Zitat:
kac kere diyecegim sana bunu? pismis kelle gibi siritinca yenilginden dolayi bunu yaptigini fark et artik.

günlerdir bu konuda (http://www.vaybee.de/forum/showthrea...50#post2058920) cevap veremedigin acikca ortada.

sen böyle mi yalatiyorsun?
"bugün yazamam yarin yazacagim", "iftiralarimi yarin belgeleyecegim" deyipte devamli kacan sen degilmisin?

lastosch biz belgelerle kaynaklarla konusanlardaniz. sen ise iftira ve yalanlarla konusup cakiyorsun.
erkek olup caktigini kabul edecegine kacmayi tercih ediyorsun.

bu mu senin "türk olmak ayricaliktir" dedigin sey?

burada bana mail atiyorlar "bu lastiyi okudukca türklügümden utaniyorum." veya "lastosch adina ben sizden özür diliyorum" diyenler var.

lastosch sen herseyinle türklügü kötülüyorsun. bu yalanlarinla nereye maydanoz olduysan eline yüzüne bulastirdin.
Senin yalanlarini sevsinler emi
Lachen ist die charmanteste Art Zähne zu zeigen.. Mach nur weiter so, und ich werde ich bei jeder Gelegenheit, die sich mir bietet, auf den rechten Weg bringen..

Yalani dolani utanmadan uydurmadan konusuyor, sonra da bunu gercek mis gibi burda pazarlamaya calisiyor. Milleti keriz sandi bizim tahsilli kiro

Hadi kocum benim simdi cikmam lazim. Belki aksama yine bi göz atarim. Senden düzenli nefes almayi unutma yoksa kalpten gideceksin ve suclu yine ben olacagim
Alt 27.03.2013, 16:40
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Senin yalanlarini sevsinler emi
Lachen ist die charmanteste Art Zähne zu zeigen.. Mach nur weiter so, und ich werde ich bei jeder Gelegenheit, die sich mir bietet, auf den rechten Weg bringen..

Yalani dolani utanmadan uydurmadan konusuyor, sonra da bunu gercek mis gibi burda pazarlamaya calisiyor. Milleti keriz sandi bizim tahsilli kiro

Hadi kocum benim simdi cikmam lazim. Belki aksama yine bi göz atarim. Senden düzenli nefes almayi unutma yoksa kalpten gideceksin ve suclu yine ben olacagim
Lastosch senin yalan söyledigini ve baltaciyi tanidigini ispat edersem sana yeni bir nick takalim mi?

sen derendorf'u bilirmisin? orada senin hakkinda söylediklerini burada aciklasam ayip olur.

tuv-tuv'u bilirmisin? burada yalanlarinla onu yillarca kandirmani unuttun mu?
burada aciklarsam yüzün kizarmasi lazim ama senin yüzün kizarmiyacagini bildigim icin aciklamakta sorun görmüyorum.

lastosch sen simdi cik. gece gelir birseyler yazarsin.
Alt 27.03.2013, 16:44
the_last_time

Standard

Zitat:
Lastosch senin yalan söyledigini ve baltaciyi tanidigini ispat edersem sana yeni bir nick takalim mi?

sen derendorf'u bilirmisin? orada senin hakkinda söylediklerini burada aciklasam ayip olur.

tuv-tuv'u bilirmisin? burada yalanlarinla onu yillarca kandirmani unuttun mu?
burada aciklarsam yüzün kizarmasi lazim ama senin yüzün kizarmiyacagini bildigim icin aciklamakta sorun görmüyorum.

lastosch sen simdi cik. gece gelir birseyler yazarsin.
Bilmem mi oralari, oralarin krali benim! Aciklada söyle eski günlerin hatirina biraz hayiflaniyim. Sana ben biraz ip ucu vermistim, insallah dogru dürüst arastirmissindir halk "king"ini nasil hatirliyor.. Anlat bakiyim

Hadi daha on dakka vaktim var

Geändert von the_last_time (27.03.2013 um 16:47 Uhr).
Alt 27.03.2013, 16:49
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bilmem mi oralari, oralarin krali benim! Aciklada söyle eski günlerin hatirina biraz hayiflaniyim. Sana ben biraz ip ucu vermistim halk "king"ini nasil hatirliyr.. Anlat bakiyim

du machst dich lächerlich lastosch.

10 dakikan kaldi. kralin mesaisi bitiyor
Alt 27.03.2013, 16:55
the_last_time

Standard

Zitat:
du machst dich lächerlich lastosch.

10 dakikan kaldi. kralin mesaisi bitiyor
Spora gidecegim, ben bekletmeyi sevmem.. Herkes senin gibi yontulmamis bir mülltone degil ya
Alt 27.03.2013, 16:57
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Spora gidecegim, ben bekletmeyi sevmem.. Herkes senin gibi yontulmamis bir mülltone degil ya
tabi yaaaa kral spora gidiyor. bizde yuttuk.

patron kulaklarini cekmesin, hadi azarlanmadan bilgisayarini kapat ve masani temizle.
Alt 27.03.2013, 17:00
the_last_time

Standard

Zitat:
tabi yaaaa kral spora gidiyor. bizde yuttuk.

patron kulaklarini cekmesin, hadi azarlanmadan bilgisayarini kapat ve masani temizle.
Öff Allah'im ya Mülltöni, nam-i diger karsisindakilere ceketlerini ilikleten adam, meine Lehrjahre sind vorbei, das sind meine Herrenjahre.. Anlayiyormusun..

Hadi Allah'a yakin bana uzak ol simdi..
Alt 27.03.2013, 17:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Öff Allah'im ya Mülltöni, nam-i diger karsisindakilere ceketlerini ilikleten adam, meine Lehrjahre sind vorbei, das sind meine Herrenjahre.. Anlayiyormusun..

Hadi Allah'a yakin bana uzak ol simdi..
ja klar lastosch.
ich würd dir auch alles abkaufen wenn nicht der yusuf deine familien internas verraten hätte.

kennst du vielleicht einen barbaros, cenk und kemal von deinen lehrjahren im baltaci kahvehanesi?

das sollte dir doch zu denken geben lastosch.

erinnerst du dich an das erste und letzte treffen mit tuvtuv?
du hast dich ihr als traumtyp beschrieben und ihr vorgelogen du wärst ein handyladen besitzer.

kiz ilk bulustugunda hayal kirikligina ugrayip burada herseyini döktü.
ilk seni gördügünde sunu demis: "mehr als freundschaft ist nicht drin."

kral lastosch sowas muss doch wirklich hart sein oder?

und dann hast du ihr auch noch gebeichtet dass du keinen handyladen hast aber planst einen zu eröffnen.

2 jahre später warst du immer noch am planen einen handyladen zu eröffnen....

sonra hayatinda büyük degisiklikler oldu. yengen seni evinde istemedi. onlar tasindi ve senin artik onlarinda yaninda kalamiyacagini söyleyince anne ocagina dönmek zorunda kaldin.

simdi aksamlari annenle dizi seyreden sen degilmisin?
6 ay önce gidip chp'ye üye olmussun. chp üyeliginde alman vatandasi diye not almis. keciörenin beceriksizlerinden biri oldugunu söylüyorlar....

bak lastosch, sen simdi bu adam bunlari nerden biliyor diye sasiyorsun. ben sana daha öncede demistim benim tanidiklarim cok ve yalani sevmem. sen yalan söyledikce ben senin hakkinda dogrulari burada yazarim.

ama ailen hakkinda ögrendiklerimi burada aciklamam, bu konuda merak etme. bizim kitapta öyle sey yoktur.
Antwort