Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.12.2014, 19:17
boyacicocuk

Reden

kücücük bir çet penceresinde bile uyum icinde sohbet edemiyonuz. Yazıklar olsun size

Admin beyler " ENGİNTURK " nickimi acin allahin cezalari

insallah yegenlerinizden 1 tanesi Musti abiye aşık olur hahahah
Alt 27.12.2014, 19:32
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard hep kendini tarif etmen bitmedi

anladik, hep kendini tarif ediyorsun
Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Ya sen önce entrikalardan kurtul,insan olmaya calis,sonra gel burda insanlari yargila!
Fasist kelle avcilari korkak oldugu icin kendi nickleriyle gelip yazamaz,cünkü onlarda yürek yoktur!Simdiye kadar senin gibi bir sahtekara lutfedip cevap yazdim,bundan sonra söyleyecegin seylere cevabi eskilere say,nasil olsa aptalca yasamaktan baska bir nedenin yok bu dünyada!
hak dan hukuktan bahseden insan bilmeli bu yollar nasil. sokak karilari gibi iftira yerine önce ISPAT göster.

ISPAT nedir biliyormusun?

bir insana attiginin yalan olmadigini göstermektir.

ama sen ancak bozuk plak gibi tekrarlayip durursun söyle böyle diye.

gün uzun olunca bende derim: ben mogullarin kiralicesiyim diye. hani ISPAT? ümidimi kesmedim belki sana ispat nedir ögretebildim
Alt 27.12.2014, 19:37
___CENK___

Standard Cok basitsin KIZKURUSU

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
anladik, hep kendini tarif ediyorsun

hak dan hukuktan bahseden insan bilmeli bu yollar nasil. sokak karilari gibi iftira yerine önce ISPAT göster.

ISPAT nedir biliyormusun?

bir insana attiginin yalan olmadigini göstermektir.

ama sen ancak bozuk plak gibi tekrarlayip durursun söyle böyle diye.

gün uzun olunca bende derim: ben mogullarin kiralicesiyim diye. hani ISPAT? ümidimi kesmedim belki sana ispat nedir ögretebildim
Basit oldugun icin,sadece benden okuyup aldigin seyleri degistirerek,bana yaziyorsun....
Battikca batiyorsun KIZKURUSU...Hic kimse anlamiyormu ben buna KIZKURUSU derken ne demek istedigimi saniyorsun?Millet anladi senin kim oldugunu.....Sen artik milyonlarca yalanada basvursan,kendi gercegini gizleyemeyeceksin......
Alt 27.12.2014, 19:42
Erfahrener Benutzer

Standard Cenk=PKK

güya kadinlara hakaret edince kenara cekecegini saniyorsun. argumanlarin (google bilgin) bitince tek becerdigin is hakaret. güya bizde bir pkk li böyle göz dagi veriyor diye kenara cekilecegiz hm? karsinda TURANCI birisi var sen onu kafana bir donk ettir. sizin yalanci, iftiraci duygu sömürüsü ile beslenenlerle karistirma TURANCILARI hm?

not: yine bu yalaninin Ispatlayamadin yalanci pkk li türk düsmani
Alt 27.12.2014, 20:00
___CENK___

Standard Geirzekali

Zitat:
güya kadinlara hakaret edince kenara cekecegini saniyorsun. argumanlarin (google bilgin) bitince tek becerdigin is hakaret. güya bizde bir pkk li böyle göz dagi veriyor diye kenara cekilecegiz hm? karsinda TURANCI birisi var sen onu kafana bir donk ettir. sizin yalanci, iftiraci duygu sömürüsü ile beslenenlerle karistirma TURANCILARI hm?

not: yine bu yalaninin Ispatlayamadin yalanci pkk li türk düsmani
Sen gercekten gerizekalisin!
Yoksa bu kadar aptalca yazmazdin!Eger benim derdim sen olsaydin,inan sen benim olurdun!
Birkere bunu gecelim.....
Git okuma yazman varsa,yazdiklarima bak bakalim,inan senin burdaki yobazlarin,kelle avcilarin bir araya gelse,benimle asik atabilecek kapasiteleri yok....
Bak konuyu o kadar saptirdin ki,en son sözde ben sana teklif getirmisim de sen kabul etmemissine getirdin))))))Cok basitsin cok,inan ki bak sen benim ayarimda biri degilsin....Bu yüzden senin yaptiklarin yazdiklarinla hic ilgilenmedim....Senin gibi ortalik malina kalacagima,inan HADIM ettiririm kendimi.........Bak KIZKURUSU daha yazma,Cünkü;kelle avcilari ile hic bir alakam olsun istemiyorum,turan mis,kelimenin özünü bile bilmiyorsun allahin makadonyalisi................
Alt 27.12.2014, 22:32
Erfahrener Benutzer

Standard ögrenmek güc degil ;)

ee ISPAT nerde? biraz ümidim vardi belki bir kelime ögrenirsin diye ama yanilmisim. hala bozuk plak gibi tekrarliyorsun, tek becerdigin kabiliyetini ortaya sergiliyorsun oda zavallilarin CIGLIGI: HAKARET

BAk google ne dermis ISPAT neymis bir sor, gercekten zor degil. belki bir gün basarirsin...belki ömrün yeter anlamaya hm

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Sen gercekten gerizekalisin!
Yoksa bu kadar aptalca yazmazdin!Eger benim derdim sen olsaydin,inan sen benim olurdun!
Birkere bunu gecelim.....
Git okuma yazman varsa,yazdiklarima bak bakalim,inan senin burdaki yobazlarin,kelle avcilarin bir araya gelse,benimle asik atabilecek kapasiteleri yok....
Bak konuyu o kadar saptirdin ki,en son sözde ben sana teklif getirmisim de sen kabul etmemissine getirdin))))))Cok basitsin cok,inan ki bak sen benim ayarimda biri degilsin....Bu yüzden senin yaptiklarin yazdiklarinla hic ilgilenmedim....Senin gibi ortalik malina kalacagima,inan HADIM ettiririm kendimi.........Bak KIZKURUSU daha yazma,Cünkü;kelle avcilari ile hic bir alakam olsun istemiyorum,turan mis,kelimenin özünü bile bilmiyorsun allahin makadonyalisi................
Alt 27.12.2014, 22:49
___CENK___

Standard Disi köpege kemik atalim:)))

Zitat:
ee ISPAT nerde? biraz ümidim vardi belki bir kelime ögrenirsin diye ama yanilmisim. hala bozuk plak gibi tekrarliyorsun, tek becerdigin kabiliyetini ortaya sergiliyorsun oda zavallilarin CIGLIGI: HAKARET

BAk google ne dermis ISPAT neymis bir sor, gercekten zor degil. belki bir gün basarirsin...belki ömrün yeter anlamaya hm
Gel kucu kucu )))
Hadi sana dert olsun bu,yirtin dir,gerci yirtinacak biryerlerin kalmissa.....
Alt 27.12.2014, 23:01
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von fatsali31 Beitrag anzeigen
Bak bir daha yazayim istersen lara.
Nickinin sifresini Nurbanuya veripte onun senin nickine MAL MAL yazmasina izin verirsen sende anca gidersin.
Bak önce bu forumda yaziniza yalanla basladiniz, benim özelden bayanlara sex teklifi yazdigimi yazarak az da ALLAH korkusu varmis gibi davranan banu bunu yapmayacakti.
yalan ve iftirayala degilde insan gibi baslamis olsaydiniz bu yazilariniza size gereken deger verilirdi.

1;MAL MAL yazanlar ANCA nereye gidiyor Fatsali?AGENTLIK göreviylemi ödüllendiriliyorlar??

NICkimin sifresini NURBANUYA verdigimi SÖYLÜYORSUN. Senden bunu ISBATLAMANI rica ediyorum.ASLA ,öyle bir$ey olmadi ya BANA ne'de NURBANUYA ,böyle a$alik bir teklifte bulunmadin ,bu ya benim icin'de Nur icinde Söz konusu bile olamaz.
Ama sEn SANA bu iftirayi atanin NURBANU oldugunu dü$ünüyorsun benim'de ona canak tutugumu.Bu hayatta benim en deyer verdigim $EY ailem ve emegim sahip olduklarim ve .Sana bütün bunlarin üzerine yemin ediyorum hic birinin hayrini görmiyim.Ya benim nede Nurbanun bu olayla ilgisi var .Sana bu iftirayi atan biz deyiliz.

Tamam!! bende sana $öyle bir imada bulunayim:Chat odasina fake nicklerle grip küfür ediyorsun..ya'da Chat odasinda küfür eden her ikinci $ahis SEnsin diyeyim!!!

VE $imdi SENDEN RICA EDIYORUM.Bize attigin bu IFTIRAYI KANITLA sadece bize deyil bütün Forum okuyucularina.
YADA NURBANUDAN ve BENNDEN özür dile..

Lara sen bana azmi yalvardin chatte ???
banuyu lütfen koru diye ???
ama ortada bir bayan oldugu halde devamli küfür eden bir banunun nesini koruyayim ben ???

2:BEn sana yalvarmadim FATSALI.SEnin 'de alt yazinda dikkatle belirttin gibi burada görevli oldugun icin ileti$ime gecmeyi denedim evet dogru.Ve sana aynen bu sorulari sordum.
NEDEN NURABUYU odaya girer girmez atiyorsun?
NEDEN NURBANU odaya girer girmez üzerine cullananlari görmezden geliyorsun? Neden NuRBANUYA cullananlari MUTLUYOR ,NURBANUYU direkt odadan atiyorsun????
NEDEN NURbanun üzerine Cullananlarla bir olup NURBANUYU ceki$tiriyorsun??
KI$Kirticilara canak tutuyorsun,madem o kadar cesursun!!!!! Neden Nurbanuyu odaya girer girmez atiyorsun???Ona kendini SAVUNMA hakkini tanimiyorsun?

-BURAYI ÖZENLE OKUYUN LÜTFEN:
ben vaybeede bir Admin degilim, sadece chatteki hakaret ve küfürlerin azaltilmsi amacli ehrenamtlich görev yapan bir Agentim.
Ve inan nurbanu ve senin gibi gereksiz küfürler eden birilerini birak korumayi, chatten atmaktan baska düsüncesi olmayan biriyim.
Hem forumda Agent olarak degilde, adece bir User olarak yazi yaziyorum, sen önce bir oku bak, o insan kilifina koydugun banu hakarettten baska ne yazmayi basarabilmis ????

3:
FATSALI!!!!???????
SEn burada bir görevlisin ,var sayimlarla yola cikarak insanlari bu $ekilde rencide edip,a$alayamazsin ,burada YETKILI biri olman sana bu hakki tanimiyor ,tersine insanlarin
güveni ve huzuru saglaman icin bu yetki sana verildi, var sayimlarla yola cikip ,iftira atman,insanlara hakaret etmen ve kendi özel cikarlarin'da kullanman icin verilmedi.

$u GEREKSIZ konusuna hic girmeyelim istersen,bunada okuyucular karar versin..

Siz yinede MAL MAL yazip durun ))
BUrada bir GÖREVLI olarak bize bu $Ekilde itamda bulumayi kendinde hak görüyorsan
Bir FORUM okuyucusu ve yazari olarak benimde HAYDA ,HAYDA, haklarim var

Chatt'de yalancilara ,iftiracilara,ki$kirticilara ,VATAN hainlerine canak tutan,ki$iye hakaret ve edepe aykiri yorumlar yapan bir "GÖREVLI" ISTEMIYORUZ.

SEnde dü$ün Tavukmu civcivden cikti,civcivmi tavuktan cikti

Geändert von Lara_ (27.12.2014 um 23:21 Uhr).
Alt 27.12.2014, 23:07
Erfahrener Benutzer

Standard Cenk=PKK

dereceni yine ispat ediyorsun, tek ispatlayabildiginde bu.
cokmu zoruna gitti boardaki video yoksa senmiydin o oynayan pkkli ?
Alt 27.12.2014, 23:27
NurBanu

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
BUrada bir GÖREVLI olarak bize bu $Ekilde itamda bulumayi kendinde hak görüyorsan
Bir FORUM okuyucusu ve yazari olarak benimde HAYDA ,HAYDA, haklarim var

Chatt'de yalancilara ,iftiracilara,ki$kirticilara ,VATAN hainlerine canak tutan,ki$iye hakaret ve edepe aykiri yorumlar yapan bir "GÖREVLI" ISTEMIYORUZ.

SEnde dü$ün Tavukmu civcivden cikti,civcivmi tavuktan cikti
kendi keyfine göre, kimin chatde duracagina (ona yag cekenler, poh pohlayanlar) ve kimin duramiyacagina karar veren Agent fatsali31 i burda görmek istemiyoruzzzzzz !!!
Antwort