Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 18.06.2014, 15:50
___EZEL___

Standard PSAKD: AKP, IŞİD ile ilişkisini derhal kesmeli!

Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Genel Başkanı Müslüm Doğan, AKP'nin katliamcı çete örgütü IŞİD ile ilişkisini keserek, derhal yaptırımlar uygulamasını istedi.

Konuya ilişkin yazılı açıklama yapan Doğan, başta Irak olmak üzere tüm Ortadoğu'yu yeniden şekillendirmek isteyen uluslararası emperyalist sistemin halkları inanç ve mezhep ayrılığı üzerinden birbirine düşman etmek istediğine dikkat çekti. Paramiliter güç olan IŞİD'in Şii ve Alevi katliamı yaparak Ortadoğu'yu yangın yerine çevirdiğini ifade eden Doğan, insanlık suçu işleyen IŞİD'e karşı sınır geçişlerinin engellenmesini ve halkların ortak cephede birleşmesi gerektiğini kaydetti.

'IŞİD HALKLARIN DÜŞMANIDIR'

Başta Türkiye ve Suudi Arabistan olmak üzere bölge ülkelerinin besleyip büyüttüğü IŞİD'in uluslararası emperyalist güçlerin Irak ve Suriye'ye yönelik işgal ve saldırı politikalarının yarattığı bir sonuç olduğunu belirten Doğan, "Kürt halkının Rojava'daki kazanımlarını boğmak, Esad ve Maliki rejimlerine karşı örgütlü savaş yürütmek isteyen Ankara hükümeti, bölgede IŞİD çetelerine TIR'lar dolusu silah ve mühimmat göndererek desteklemiştir. IŞİD, Ermeni, Süryani, Arap, Türkmen, Asurî, Ezîdî halklarına düşmandır. Alevilere, Şiilere, tüm insanlığa düşmandır. Bu halklara yaşam hakkı tanımayan, kitlesel kıyımlar düzenleyen bir örgüttür" dedi.

'AKP IŞİD'LE İLİŞKİSİNİ DERHAL KESMELİ'

Çete örgütü olan IŞİD'in ayrıca kadın düşmanı olduğunu vurgulayan Doğan, kadınları toplumsal yaşamdan koparan, yaşam hakkı tanımayan, kadın katliamları yapan bir örgüt olduğunu ifade etti. AKP hükümetini de uyaran Doğan, şu çağrıyı yaptı: "IŞİD'le olan ilişkilerinizi derhal kesin. Sınır kapılarını bu katillere karşı kapatın. Türkiye'de bulunan ve katliamlara hazırlık yapan binlerce IŞİD çetesi üyesi derhal tutuklanmalıdır."
Alt 18.06.2014, 15:52
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Kendilerince Allah icin savunan bazi beyni durmus , fikih dan uzak kalmis, aslinda masalik görevi yapan , sözüm ona, SADDAM gibi , ve tuhaf olan yine, IRAKTA, bir komik tür ortaya cikmistir !

her isledikleri cinayette KENDILERINE CAN VEREN ALLAH IN ; VERDIGI CANA KIYMAKTADIRLAR !

BUNLARIN ALLAH IN KELAMI VE ISLAM DINIYLE HIC BIR ALAKASI OLAMAZ !

AKLINI KULLANAMAYAN BEYINSIZ BIR MÜSLÜMANI BEN KENDI NEFSIMCE YARGILAYACAK OLURSAM; " BU TIPLERI RABBIME SIKAYET EDIYORUM "

EY AKIL SAHIBI INSANLAR, MÜSLÜMANLARIN NEDEN ZULUM GÖRDÜGÜNÜ ANLAMAYACAK KADAR KÖRMÜSÜNÜZ ??

ne olursa olsun, hakimiyet hakkaniyet sadece rabbimindir, ne ben koruyucusuyum nede kollayicisi ben sadece bildiklerimi söylemekle mükellefim !

RABBIN VERDIGI CANI ANCAK VE ANCAK RABBIM ISTERSE ALIR !!

O CANLARA CELLADLIK EDEN ALLAH KATINDA ASLA CENNET KAPISINDAN GECEMEYECEKTIR !!

kendilerini hurilerin ortasinda degil , cehennemin dibinde bulacaklardir !!

DINSIZLERIN EKMEGINE YAG SÜRMEK ICIN SECILMIS SEREFI HAYSIYETI SADECE MADDIYAT OLAN IBLISIN ORDULARINDAN ALLAH RAZI OLMASIN !

YA RABBI NE OLURSA OLSUN SEYTAN VE SENIN VARLIGINA KARSI CIKANLAR, HIC BIR ZAMAN, SANA VERMIS OLDUKLARI SÖZDEN CAYMAYACAKLAR !

ONLAR IBLISIN SOYUNDAN GELDIKLERINI BILMIYORLAR; SEN IBLISIN SOYUNU ISLAH ET YARABBI !!!

YAKLASAN RAMAZAN AYININ HAKKI ICIN TUTULACAK OLAN ORUCLARIN HAKKI ICIN , YA RABBI AGLAYAN YETIM KALAN KÜCÜK COCUKLARIN; GÖZLERINDEN DÖKÜLEN HER DAMLA GÖZ YASININ MASUMIYETININ HAKKI ICIN , YA RABBI SANA HAKKIYLA IMAN EDENLERIN HAKKI ICIN;

IBLISIN SOYUNU KURUT , ALLAH ISMIYLE CANILIK EDENLERE KARSI SEN BIZLERE YARDIMCI OL !!

KIM NE DERSE DESIN BURDA ; SUSMAK DEGIL BENIMKISI !!

BENIMKISI INSANLIGIMDAN ARTIK UTANMAK !!

BAZI IKI AYAKLILARIN INSANLIGA VERDIGI ZARARA SESSIZLIGIM DEGIL !

BENIMKISI SEREFSIZLERI RABBIME SIKAYET ETMEKTIR !!

O SEREFSIZLERIN SEREFI OLSA ; HAYSIYETI OLSA NAMUSU IRZI VE EN AZINDAN AKILLARI OLSA ; MÜSLÜMANIN ASLA KIRLI BIR IS YAPSA BILE YÜZLERINI KAPATMAYACAGINI BILIRLERDI !!!

EY YÜZSÜZLER EY YÜZ PECELI IBLISLER !!!

YAPTIGINIZ DELIKANLILIK ISE ; ALLAH ICINSE ???

NEDEN BIR INSANI ÖLDÜRÜRKEN KAFALARINA SILAH SIKARKEN , YÜZLERINIZI KAPARSINIZ !!!

SIZIN ECDADINIZ SIZDEN FARKLI DEGILDI ; ONLARDA AYNI KANI DÖKMEYI GÖREV BILMISLERDI, RABBIM SIZIN CEHENNEMINIZI ; INSAALLAH EN DIP CEHENNEM MEKANINDAN VERIR !!!

ve bu serefsizleri savunan hic kimse benim ne arkadasimdir ne dindasimdir ne yoldasimdir nede yurtdasimdir !!

ama bunlari buraya tasiyip , beni korkak ilan eden , kisiler , sunu bilsinler ki,

o serefsizler yüzlerini gizler ken (kiminle kiyasladigimi kisi bilir) , ben burda en yeni resmimi koyarak karsinizdayim !!

yaptigim islerin dogrulugundan degil, delikanliligimdan degil, insanlara olan samimiyetimdendir !! acik ca resmimiburda paylasmak..

BURDA YÜZÜNÜ GIZLEYEN VE HATTA RESIM BILE KOYMAYA CESARET BILE EDEMEYEN ASALAK LAR !!

RESIM KOYMAMANIZIN TEK NEDENI ; KENDINIZIN BURDA TANINMASINDAN KAYNAKLANMIYOR, SIZLER BURDA KÖTÜ SEYLER YAPTIGINIZI VE HATTA SUC ISLEDIGINIZI DÜSÜNEN BASIT YARATIKLARSINIZ !

BURDA KENDINI IFADE EDIP ; ATIP TUTUP RESMINI ASLA KOYAMAYAN; HIRDAVAT DELIKANLILIGI YAPAN MELUN LAR !!!

ISTE IRAK TA INSAN KATLEDERKEN YÜZLERINI KAPAYAN KANSIZLAR GIBI ; SIZLERDE BURDA AHKAM KESIP YÜZÜNÜZÜ GIZLIYORSUNUZ !!

MERTLIK SATIN ALINMAZ !! MERTLIK GIZLENMEZ !!

MERTLIK ADAM ÖLDÜRMEZ; MERTLIK BIR CANIYE BILE BEDDUA EDERKEN BELA OKUMAZ !!

SELAM VE SELAMETLE KALIN

SALIH
Alt 18.06.2014, 17:34
___EZEL___

Standard Salih!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Kendilerince Allah icin savunan bazi beyni durmus , fikih dan uzak kalmis, aslinda masalik görevi yapan , sözüm ona, SADDAM gibi , ve tuhaf olan yine, IRAKTA, bir komik tür ortaya cikmistir !

her isledikleri cinayette KENDILERINE CAN VEREN ALLAH IN ; VERDIGI CANA KIYMAKTADIRLAR !

AKLINI KULLANAMAYAN BEYINSIZ BIR MÜSLÜMANI BEN KENDI NEFSIMCE YARGILAYACAK OLURSAM; " BU TIPLERI RABBIME SIKAYET EDIYORUM "

EY AKIL SAHIBI INSANLAR, MÜSLÜMANLARIN NEDEN ZULUM GÖRDÜGÜNÜ ANLAMAYACAK KADAR KÖRMÜSÜNÜZ ??

ne olursa olsun, hakimiyet hakkaniyet sadece rabbimindir, ne ben koruyucusuyum nede kollayicisi ben sadece bildiklerimi söylemekle mükellefim !

DINSIZLERIN EKMEGINE YAG SÜRMEK ICIN SECILMIS SEREFI HAYSIYETI SADECE MADDIYAT OLAN IBLISIN ORDULARINDAN ALLAH RAZI OLMASIN !

YA RABBI NE OLURSA OLSUN SEYTAN VE SENIN VARLIGINA KARSI CIKANLAR, HIC BIR ZAMAN, SANA VERMIS OLDUKLARI SÖZDEN CAYMAYACAKLAR !

ONLAR IBLISIN SOYUNDAN GELDIKLERINI BILMIYORLAR; SEN IBLISIN SOYUNU ISLAH ET YARABBI !!!

YAKLASAN RAMAZAN AYININ HAKKI ICIN TUTULACAK OLAN ORUCLARIN HAKKI ICIN , YA RABBI AGLAYAN YETIM KALAN KÜCÜK COCUKLARIN; GÖZLERINDEN DÖKÜLEN HER DAMLA GÖZ YASININ MASUMIYETININ HAKKI ICIN , YA RABBI SANA HAKKIYLA IMAN EDENLERIN HAKKI ICIN;

IBLISIN SOYUNU KURUT , ALLAH ISMIYLE CANILIK EDENLERE KARSI SEN BIZLERE YARDIMCI OL !!

O SEREFSIZLERIN SEREFI OLSA ; HAYSIYETI OLSA NAMUSU IRZI VE EN AZINDAN AKILLARI OLSA ; MÜSLÜMANIN ASLA KIRLI BIR IS YAPSA BILE YÜZLERINI KAPATMAYACAGINI BILIRLERDI !!!

NEDEN BIR INSANI ÖLDÜRÜRKEN KAFALARINA SILAH SIKARKEN , YÜZLERINIZI KAPARSINIZ !!!

SIZIN ECDADINIZ SIZDEN FARKLI DEGILDI ; ONLARDA AYNI KANI DÖKMEYI GÖREV BILMISLERDI, RABBIM SIZIN CEHENNEMINIZI ; INSAALLAH EN DIP CEHENNEM MEKANINDAN VERIR !!!

ve bu serefsizleri savunan hic kimse benim ne arkadasimdir ne dindasimdir ne yoldasimdir nede yurtdasimdir !!

ama bunlari buraya tasiyip , beni korkak ilan eden , kisiler , sunu bilsinler ki,

o serefsizler yüzlerini gizler ken (kiminle kiyasladigimi kisi bilir) , ben burda en yeni resmimi koyarak karsinizdayim !!

yaptigim islerin dogrulugundan degil, delikanliligimdan degil, insanlara olan samimiyetimdendir !! acik ca resmimiburda paylasmak..

BURDA YÜZÜNÜ GIZLEYEN VE HATTA RESIM BILE KOYMAYA CESARET BILE EDEMEYEN ASALAK LAR !!

RESIM KOYMAMANIZIN TEK NEDENI ; KENDINIZIN BURDA TANINMASINDAN KAYNAKLANMIYOR, SIZLER BURDA KÖTÜ SEYLER YAPTIGINIZI VE HATTA SUC ISLEDIGINIZI DÜSÜNEN BASIT YARATIKLARSINIZ !

BURDA KENDINI IFADE EDIP ; ATIP TUTUP RESMINI ASLA KOYAMAYAN; HIRDAVAT DELIKANLILIGI YAPAN MELUN LAR !!!

ISTE IRAK TA INSAN KATLEDERKEN YÜZLERINI KAPAYAN KANSIZLAR GIBI ; SIZLERDE BURDA AHKAM KESIP YÜZÜNÜZÜ GIZLIYORSUNUZ !!

SELAM VE SELAMETLE KALIN

SALIH
Eger bir insan resim koymuyorsa o kisinin korktugunu degil,gerek görmedigini gösterir!
Ben hic resim koymadim yillardir buraya bir gelir biraz takilir sonra siler giderim!
Cok sacma bir mantik bence seninkisi,resim koyan delikanli oluyorda,koymayan olmuyormu?Bu kadar sacma bir mantik yürütmene sasirdim dogrusu!?
Alt 18.06.2014, 20:06
___EZEL___

Standard Salihe yanit!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen

SELAM VE SELAMETLE KALIN

SALIH
Insanlar genelde konuyu degistirmek icin,konuyu ortaya atana satasarak gündem saptirmaya calisirlar!" Mesele üzüm yemek degil bagciyi dövmektir"deyimindeki gibi davranmak,senin günlerdir sus pus olusunu örtbas etmez!Acaba;ISID HIZBU SEYTAN dedigi icin mi karsit oldun,yoksa rant lordlarinin ISID le celiskiye düsmesiyle mi oldun?Hangi nedenle olursa olsun,bugün ISID katliam cetelerine karsi fikir belirtmeyen herkes,onu destekler bana göre!
Milliyetci sloganlar ön plana ciktiginda,burda basbas bagiranlar,ne hikmetse komsu devlette yasanan katliamlara ses cikarmadilar?
Simdi ne oldu?Kacgündür nerdeydin,insanlik icin bile yazsaydin ya suraya bu cinayetleri,bu katliamlari kiniyorum diye?
Simdi is arasi cevap yaziyorum,o acidan kopukluk olabilir?
Sunu bilki;hayatim boyunca zulmün her türlüsüne karsi oldum,elimden geldigince bunu dile getirdim....Ha birde,burda yillardir biri benim kim oldugumu merak ediyor,bir ara onun agziyla konustun,hatta bir ara o kisi de bu foruma katilirdi....Bu kisi,her türlü yola basvurdu,sacma sapan insanlar cikardi karsima,bana satastilar tipki senin gibi,resim sordular falan....Ben burda gelisi güzel iliski kurmam,beni taniyan arkadaslar neye benzedigimi ne yaptigimi bilirler,hatta bazen günlül bilirler,cünkü onlar la bír dostluk iliskimiz var,benim tarzimda bu isine gelen kabul eder,isine gelen etmez!Karar sizin,gerisi cokta TIN!
Alt 19.06.2014, 07:37
___EZEL___

Standard Usaklik!

Nasil olsa gercek biliniyor,bu yeni birsey degil,bu dünya;böylesi islam kilifli terörsit canileri cok gördü,onlari sözde ilimli islam adi altinda yapildiginida gördü!Erdogan ve ISID veya herhangi katil bir örgütle sizin, burda gercekleri gizlemeye calisan sizlerin ne farki var?
Hepiniz kana susamis cellatlar gibisiniz,insanlarin kellerini kesip önünde mutlu pozlar verir,kendi pisliklerinizi örtbas etmek icin tecavüz haktir diye fetva cikarirsiniz!
Cirpinislariniz bosuna,tarihin cöplügünde hak ettiginiz yeri alacaksiniz!
Untmayin ki cehennemin dibine de gitseniz,yaptiginiz bu insanlik disi uygulamalarinin ve katliam larin hesabini vereceksiniz!Akittiginiz kanda bogulacaksiniz!!!
Alt 22.06.2014, 11:28
___EZEL___

Standard Din

Bir ülkede dinden cok bahsediliyorsa,orda ya cana,yada mala kast vardir!
Alt 23.06.2014, 17:12
___EZEL___

Standard Ben!

___ezel___ Nıckını Sılıyorum,benden Sonra Kullanılırsa Bana Aıt Degıldır Ozan......
Antwort