Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Entertainment - Musik - Kino

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.07.2014, 17:42
Ask_Sehidi

Reden

Söylediklerine ezan sahit mi manbee?

Ben sana ne dedim oraya geldiginde bana bir mesaj at, iki dak. sonra ordayim. Ama sen bunu yapmistim. Sonra burda kendi kendine söylenip duruyorsun.
Ezan sahit mit degil mi yalanlarina?

http://youtu.be/MDblBmT2FwI

Dinle de sana bir seyleri hatirlatsin

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal burada herkesin önünde küfür ettin. hatirlatayim:
bana adres verdin ve gel demistin. sana telefon ver bu adres yanlistir dedim. bosuna o yolu gitmem dedim.

sen verdigim adres yanlissa orospucocuguyum dedin.

ben o adrese geldigimde yanlis oldugu ortaya cikti.

bu durumda sen annene küfür etmis olmuyormusun?

Geändert von Ask_Sehidi (28.07.2014 um 17:44 Uhr).
Alt 28.07.2014, 18:02
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Söylediklerine ezan sahit mi manbee?

Ben sana ne dedim oraya geldiginde bana bir mesaj at, iki dak. sonra ordayim. Ama sen bunu yapmistim. Sonra burda kendi kendine söylenip duruyorsun.
Ezan sahit mit degil mi yalanlarina?

http://youtu.be/MDblBmT2FwI

Dinle de sana bir seyleri hatirlatsin
erdal ben telefonunu ver demistim ama sen korkudan vermedin.

ben o yolu bosuna gelmem dedim. sen verdigim adres yanlissa orospucocuguyum dedin.

ben geldigimde sana nasil mesaj atayim cahil erdal??? telefonunu verseydin arardim. "cahil verdigin adreste yoksun" derdim!!!

uzun zaman senin burada lakabin oc erdaldi. insanlara aciklasana niye sana oc erdal dediklerini
Alt 28.07.2014, 18:13
Ask_Sehidi

Standard

aha görüyürsonuz degil mi bir AKP'linin yalanlarini. Sen bana cok mu telefon numarani verdin. Ama bak ben sana ne demistim. Seni bulmak istedikten sonra bulurum.
Ve istedikten sonra de seni bit gibi ezerim. Ama su düsünce bana hakim geldi, sineklerle degil bataklikla ugras.
Seni Vaybee'de görmekten haz aliyorum Allah yalani sevmez. Ama vaybee disinda da seni ciddiye alamiyorum.
Hani boksa bazsan bile etrafa sicrar ya.. O manada yani..
Senin Aurum'la oynadigin oyunu bak ben seninle oynuyurm. Ich kann dich von überall und jederzeit nach Belieben in die Zange nehmen? Warum sollte ich diese komofortabele Position aufgeben?
Ich sehe dazu keine Veranlassung manbee
Alt 28.07.2014, 18:26
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
aha görüyürsonuz degil mi bir AKP'linin yalanlarini. Sen bana cok mu telefon numarani verdin. Ama bak ben sana ne demistim. Seni bulmak istedikten sonra bulurum.
Ve istedikten sonra de seni bit gibi ezerim. Ama su düsünce bana hakim geldi, sineklerle degil bataklikla ugras.
Seni Vaybee'de görmekten haz aliyorum Allah yalani sevmez. Ama vaybee disinda da seni ciddiye alamiyorum.
Hani boksa bazsan bile etrafa sicrar ya.. O manada yani..
Senin Aurum'la oynadigin oyunu bak ben seninle oynuyurm. Ich kann dich von überall und jederzeit nach Belieben in die Zange nehmen? Warum sollte ich diese komofortabele Position aufgeben?
Ich sehe dazu keine Veranlassung manbee
erdal senin kendine orospucocugu dedigine herkes sahit oldu.

aslinda senin kendine küfür etmene ben ittim cünkü seni kötü yakalamistim. kacacak yerin kalmamisti. aylardir beni tehdit ediyordun gelecegim diye. bende sen gelmiyorsun yalanci dedim ama benim yolum ankaraya düstü ver adresini geleyim dedim.

iste üyelerin gözünde korkak olmamak icin bir adres uydurdun. sen beni kendin gibi korkak sanip o adrese gelmiyecegmimi zannettin.

ama ben senin gibi yüreksiz olmadigim icin o adrese geldim. o binade tek insaat sirketi benim sirket demistin. baktim hicbir sirket yok. avm'ye gelmisim. girdim ve danismaya gidip sordum. bu binada insaat sirketi varmis bir görüsme icin geldim dedigimde kadin gülümsedi. yok yanlisiniz var beyfendi dedi burada insaat sirketi yok ve burasi is hani degil ki sirketler olsun. buraya yakin yerde olabilir mi dedim. yok beyfendi dedi size yanlis adres vermisler.

sonra starbucksin terasinda kahvemi ictim ve melih beyle aksam yemegine ciktim.

uzun hikayenin kisasi. sen beni kendin gibi zannettigin icin meydani bos bulup kendi annene küfür ettin. ama benim yürekli olabilecegimi hesaba katmadigin icin burada seni lakabin oc ile tanidi millet.

bu yazdiklarimin tümünü senin arkadaslarinda dogrulayacaktir
Alt 28.07.2014, 18:34
Ask_Sehidi

Standard

Keske karsimda yürekli birisi olsaydi da ben bunun hakkini verseydim. Sen yüregi ancak mangal da görürsün o da kuzu yüregidir.
Seni ciddiye almiyorum anlamiyormusun? Göster bana düsmanini gösteriyim sana kim oldugunu derler ya o manada.. Bana gülerler, o kadarini kaldiramam.
Bak bugün yine ordaydim, yagmurdan önce, bir müsterime Trüffel Schokolade almak icin. Bil bakiyim nerden aldin onu? Anlayacagin sen bana cok yakinsin. Farenin kedinin pencesine yakin oldugu kadar. Ama kediler fareyi her zaman öldürmüyorlar, bazen oynamayi seviyorlar..
Anlatabildim mi?
Alt 28.07.2014, 18:47
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Keske karsimda yürekli birisi olsaydi da ben bunun hakkini verseydim. Sen yüregi ancak mangal da görürsün o da kuzu yüregidir.
Seni ciddiye almiyorum anlamiyormusun? Göster bana düsmanini gösteriyim sana kim oldugunu derler ya o manada.. Bana gülerler, o kadarini kaldiramam.
Bak bugün yine ordaydim, yagmurdan önce, bir müsterime Trüffel Schokolade almak icin. Bil bakiyim nerden aldin onu? Anlayacagin sen bana cok yakinsin. Farenin kedinin pencesine yakin oldugu kadar. Ama kediler fareyi her zaman öldürmüyorlar, bazen oynamayi seviyorlar..
Anlatabildim mi?
ben sana daha ne yapayim erdal???

hem kendi annene küfür ediyorsun hemde utanmadan kizarmadan burada hala laf yetistiriyorsun.
Alt 28.07.2014, 20:09
Ask_Sehidi

Standard

"Bu daha başlangıç, mücadeleye devam diyenler" için orhan kotan'ın da selamıdır.

Kirsiz-passız arı duru özümüz
Namussuza kanlı hançer sözümüz
Cok uzaktır dostlar bizim yolumuz
Düşene, dövüşene bin selam olsun.

Alt 28.07.2014, 20:11
Ask_Sehidi

Standard

Alt 28.07.2014, 20:14
Ask_Sehidi

Standard Iste hirsizlarin yalani ortaya cikiyor

Alt 28.07.2014, 20:16
Ask_Sehidi