Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 12.09.2005, 09:42
arsena

Standard bei guter PR

Klar !! Wenn ich mir das Chaos bei vielen Tr Hochzeiten so anschaue ;-) Da macht ne Organisation natürlich Sinn... Viel Glück dabei
Alt 12.09.2005, 13:28
Benutzerbild von aleyam
aleyam aleyam ist offline
Neuer Benutzer

Standard typisch türkisch

also meiner meinung nach finde ich unsere hochzeiten sehr lanweilig in deutscland düyün tvye bakin anlarsiniz...
hep standart gelin damat geliyor bi danz und dann diese peinliche spielchen...
wie könnte man das ganze noch besser gestallten? so das die gäste mit "boh war die hochzeit aber geil" spruch den saal verlassen...
Alt 12.09.2005, 13:39
Benutzerbild von lala1
lala1 lala1 ist offline
Neuer Benutzer

Standard ot gibi yasam odun gibi insan

duygusuz ruhsuz varliklar dolasiyor buralarda

bne adam gibi erkek var ne kadin gibi bir hanim
Alt 14.09.2005, 03:18
Benutzerbild von basma
basma basma ist offline
Neuer Benutzer

Standard MÜTTER ONHE GRENZEN

KREUZBERG SAKINLERI !!

Bircogunuzun bilgisi üzerine, biz analar uyusturucu saticilarinin semtimizden D E F O L M A L A R I icin sokaklardayiz. cocuklarimizi korumak baslica hedefimiz. Bugüne kadar yaptigimiz imza kampanyasi ve isik eylemi kücükte olsa, sonuc vermeye basladi. Uyusturucu saticilarinin gözde mekanlari azda olsa yer degistirmeye basladi.

BIZ KIMIZ ? NE YAPIYORUZ ?

Cocuklarini uyusturucu batagindan korumaya calisan analariz!!!

Her Pazar U-Bahnhof Kottbusser Tor ´da bulusup imza topluyoruz!!!

Her Cumartesi gece 22:00 ´da el fenerleri ile mahallemizin karanlik köselerini aydinlatiyoruz, bize katilamayan tüm velileri ayni saatte camlardan yada balkonlardan el fenerleri ile ulasabildikleri karanlik köseleri aydinlatmaya cagiriyoruz!!

Her Pazartesx GLOBAL AKADEMI BILDINGS-ZENTRUM´da (Rexchenbergerstrasse 175 – 10999 Berlxn) adresinde bulusup karsilikli deneyimlerimizi aktarip, birlikte qözüm ariyoruz !!!

Basta analar olmak üzere, tüm velileri cocuklarina sahip cikmaya cagiriyoruz.

En degerli varliklarimiz qocuklarimiz

Onlar icin hersey deger !!

I r t i b a t
MuetterOhneGrenzen@hotmaxl.de
Tel: 0163 – 584 75 90
Alt 20.09.2005, 12:52
unknown

Standard mit viel raki und bier.! sonst kommt

doch niemals die stimmung aus dem tief. 70-80 li Yillarda álmanyada ve hollandadaki türk dügünleri muhtesemdi. Pasta börek lahmacun icki. Simdi ise tam tersi. kadinlar bir tarafa erkekler bir tarafa vs. vs. dügünmüs.
Alt 26.09.2005, 11:31
gelincik02

Standard o.T.

könnte ich mir sehr gut vorstellen. Diger kizlara katiliyorum.Ayrica ben dingir dingir sarkilar dinlemek istemiyorum. Vallahi kulaklarima tecavüz ediyor dügün calgicilari.
Alt 28.09.2005, 23:29
unknown

Standard ja wenn...

...die cdu wirklich an die macht kommt können wir sowieso einpacken. aber wieder zurück in die türkei ist nicht mal so abwägig wenn man die richtigen voraussetztungen hat und einen guten job findet wieso eigentlich ha burda bütün gün calismisim ha orda da ist wenigstens noch was los....
selam
Alt 30.09.2005, 11:51
gelincik02

Standard arabayi carptim :-(

ehliyet alali ilk defa basima geliyor.Arabayi oldukca dar bir yere iki arabanin ortasina parkedeyim derken caaart diye bir ses duydum.aman beni bir ter basti sormayin. Porscheye carpmistim bile :-( Önce cici cici adresimi filanyazip birakacaktim..sonrada simdi belki birsürü problem cikar babam kizar filan dedim ve caktirmadan uzaklastim ordan. Ben caktirmadigimi saniyordum yani..Bugün eve mektup geldi, polis cagiriyor. Babam tabiiki kizdi uyuyarak araba sürüyorsun diye.

Sizce ne olur o gün poliste? kriege ich Punkteabzug? :-(

Dalga gecmeyin ha kizarim bak :-)
Alt 30.09.2005, 12:14
unknown

Standard ..sen hani kagit, adres birakmistin ya..

demek rüzgardan ucup gitmis.Belki de vandalismus´-merakli cocuklar o kagidi almis atmis da olabilir.(yani...). Yutmazsa..sen de "gencim, güzelim panige kapildim..babamdan da korktum..filan derisn". Merak etme bu da gecer.( porsche haa,..wow) PS: Bir avukata sor, bu forumlarda var birkac akilli arkadas.
Alt 30.09.2005, 21:02
gelincik02

Standard o.T.

adres birakmamistim dedimya yukarda -)
ama iyi fikir...ben biraktim derim polise sonra rüzgadan ucmus derim ;-) Sagol
Antwort