Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.03.2006, 14:07
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard ben fbli olarak degil

bir futbolsever olarak bakiyorum olaya. benim istedigim bu isin bitirilmesi, ben cezadan yana degilim ama eger baska caresi yoksa o zaman cezayi basacaksin. cezayi ceza vermek icin degil, sucu isleyenlerin bu isten caymalari önemli. tabiki gönül isterki kulüplerimiz bu isten zarar görmesin ama bu zararin karsiligi olaylari bitirmek ise, o zaman o zararin bir faydasi olmus olur. konuyu captirmadan gs gözlügünü cikararak baksan daha iyi edersin.
Alt 26.03.2006, 14:31
Neuer Benutzer

Standard bu raporu ben yazmadim

hürriyet gazatesi ortaya cikartmis ve yüzde yüz dogrumu diyede bir garanti veremem.

sorun gs, fb, bjk degil, sorun futbolumuzda böyle olaylarin hep yasanmasi. ve bu gibi olaylarin en azindan azaltilmasi gerekiyor.

tuncay ilk mactan sonra hatasini anlayip özür diledi, aynisini hasan sas yapmadi ve gsdende kimse cikip kinamadi. ikinci mactada tuncayin birsey yaptigini görmedim. sadece mac sonrasi cikip sevincini taraftari ile paylasmis bunuda her trübünde olan ve en eski sloganlarimizdan biri ile yapmis. tamam bir sporcunun fanatiklik yapip taraftarlari costurmasi dogru olmaya bilir ve kötü sonuclara neden olabilir ama bu yanlis olacagi gibi, iyi sonuclarda cikara bilir ortaya. su olmasaydi belki bu olurdu diyiyorsun, belki tuncay öyle yapmasaydi, fener taraftari o sinir hali ile gs taraftari ile kapisacakti, belki tuncay bazi olaylari engeledi. bu isler belki ile olmaz.

düsün iki sezondur her macta fb camiasina ve baskanina küfür eden gs taraftarlari, bu olaylari belki yapmazdi diyorsun ve bence ccok komik oluyorsun.

bu olaylar nasil olmazdi biliyormusun? basindan beri yasalar uygulansa idi olmazdi.

gecen sezon bjk taraftari mac boyunca fb futbolcularina küfür eti ve bjknin ceza aldigini hatirlamiyorum o mactan bir hafta sonra fb "cennet analarimizin ayaklari altindadir" diye bir pankart ile cikti ve fenere para cezasi verildi. bu sozon ayni hafta icinde gs, bjk ve ts "temiz bir lig istiyoruz" pankarti ile ciktilar ve hic biri ceza almadi. gecen sozon inönüde bir sürü cirkin pankart acildi konusulmadi ve ceza verilmedi ama fblilerin "riza efendi iki ekmek bir süt" pankarti ceza aldi ve cok elestirildi. bu sezon inönüde yine ilk macta küfür edildi ve konusulmadi ama fenerin "itaat et" pankarti konusuluyor.

tamam bunun azi cogu olmaz ama cezadada adaletsizlik yapiliyor ve o yüzdende bu olaylar büyüyüp gidiyor. göreceksin gs kadiköye geldiginde böyle olmayacak, cünkü fener yönetimi taraftarini uyarip böyle olaylarin önüne gececek. ilk kupa macinda gs taraftari küfür edene dek fener taraftari küfür etmedi, hasan sas tahrik ettigi icin tepki gördü. tamam taraftarin tahrige kapilmasaí aptaliktir ama tahrik olan kadar tahrik edende suclu olmalidir.
Alt 27.03.2006, 22:03
Benutzerbild von justwannarock
justwannarock justwannarock ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

elbette her derbide bu olaylar yasaniyor..
ama hele su ultraslanlar sitesinde yazilan geri zekali satirlari okudukdan sonra,insallah agir ceza görür bu salaksaray kulüpü..

neyi ekersen onu vs vs

also dümmer gehts wohl nicht
Alt 28.03.2006, 14:28
Benutzerbild von immertreu
immertreu immertreu ist offline
Neuer Benutzer

Standard Besten Kontakte

www.databoerse.de

www.e-giro.de

www.e-luv.de

www.endlichhaare.de

www.pfau-tv.de

www.rennboerse.de

www.supersitter.de
Alt 28.03.2006, 19:20
Neuer Benutzer

Standard Galatasaraya haksiz ceza

bence verilen bir maclik ceza ile gs taraftari degil gs cezalandirildi.

cünkü cezanin caydirici gücü olmadikca olaylar son bulmuyacak ve gercek suclulara kar kalacak.

olan ise kulüplerimize olacak, gs ceza aldi bu ceza eger gs taraftarinin akilanmasini saglayacak ise itirazim yok, cünkü sonucta faydali birsey olmus olur, bu cezadan taraftar ders almiyacak ise, ki bence öyle, o zaman bosu bosuna cezayi veerip gsyi magdur birakmak neye yarayacak. anlamadim.

artik sirf ceza vermek icin cezalar verilmesin, eger cezanin caydirici agirligi var ise verilsin, aksi taktirde cezalandirilanlar hep kulüplerimiz ve gercek futbol severler oluyorlar.
Alt 02.04.2006, 15:19
Neuer Benutzer

Standard Adalet savascilari nereye kactiniz.

dün hep birlikte gördük ilk dakikalarda genclerbirliginin bariz penaltisi verilmedi ve 8. dakikada ise hakanin kendini yere atisina penalti verildi.

hakemdir hata yapar diyiyoruz ve art niyet aramiyoruz, ama ayni pozisyonlar fener lehine yapilinca art niyetli oluyorlar ve adaletsizlik yapiliyor diye aglamaya baslaniyor.

nobreyi yerden yere vuranlar niye aynisini hakana yapmiyorlar? nobre yapinca spor ahlakina aykiri oluyorda, hakan yapincami spor ahlakina aykiri olmuyor.

Kiliclarini sadece fenerbahce lehine hatalar oldumu ceken adalet savascilarina sesleniyorum. Adaletten kacis olmaz, kacmayin kiliclarinizi her tür adaletsizlige karsi cikarin. Adalet demek esitlik´tir, adalet savascisi dedigin esit davranmali.

Nerede iste biz buyuz, isimize geldiginde en büyük adalet savascilari oluruz, isimize gelmedigindede her yerde oluyor deyip ilgilenmeyiz. bu sadece futbolda yapilmiyor, güzel ülkemin her yerinde uygulaniyor, sonrada dis güclerin zoru ile degisiyoruz. aslinda koca bir millet rezil ediliyor farkinda olan yok, cünkü kimsenin isine gelmiyor.

o üzdende futbolda adalet savascilarindan samimiyet beklemek sacma olur.
Alt 03.04.2006, 14:26
Benutzerbild von justwannarock
justwannarock justwannarock ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

avrupa fatihin daniskasi iste.
Alt 04.04.2006, 11:17
Benutzerbild von newgen
newgen newgen ist offline
Neuer Benutzer

Standard BLABLABLA

Ihr regt mich echt auf. Die ganze Saison werdet ihr schon bevorteilt und jammert immmer noch. Den Elfmeter von Hakan kann man geben. Es ist nicht erlaubt jemanden festzuhalten,ganz einfach.
Unsere Speler kriegen wegen lächerlichen Aktionen ausserhalb des Spielfelds Sperren eure kriegen Ermahnungen.Nerde adalet? Sizin Oyunculariniz küfür ediyor(von den Fans ganz zu schweigen) ama hicbir ceza gelmiyor... Was wollt ihr noch? Habt ihr keine Eier für so einen spannenden Zweikampf?
Ich weiss genau wovor ihr Angst habt. Ihr werdet zweiter und schafft wieder mal nicht die UCL-Quali.
Alt 04.04.2006, 20:59
Benutzerbild von levent
levent levent ist offline
Neuer Benutzer

Standard auch der meister muss in die quali :) o.

ohne Text
Alt 04.04.2006, 21:02
Benutzerbild von levent
levent levent ist offline
Neuer Benutzer

Standard iyiki bir penalti verdiler..

bu sene fenere verilen penaltilari golleri vs. saysana ...

mesela..samsun maci..
konyaya atilan gol
rize macinda topu elle önüne alip gol atan

fener degilmI???
Antwort