Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.08.2007, 22:18
unknown

Standard onlar öyle arkadas

islerine gelirse demokrat olurlar

agizlarini actilarmi insan haklari demokrasi derler ama kendileri gibi düsünmeyen herkes ya fasist ya da gerici/yobaz olur

asil fasistligi kendilerinin yaptigini bilmiyorlar..

melih gökcek ne demisti..ben böyle sanatin icine............

bende bunlarin demokrasi anlayisinin icine s....
Alt 01.08.2007, 22:42
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bu sayfaların en abes ve pis meziyeti,

düşünceden öte kişileşme ve bunu çok büyük bir payda gibi sürekli alışkanlık hale getirmedir.

Senin okuma zorluğun yada okuduğunu kavrayamama denilen bir sorunun bulunmakta anlaşılan ÇAĞDAŞ yada ÇAĞDAŞLAŞMAYA çalışan bay, bayan vs.

Demokrasinin tüm değerlerine, çağdaş ve evrensel var olan bütün değerlerine ben daha yeni sahip çıkmıyorum bunun için büyük bir bölümünü yaşamımın feda etmişimdir.

Ama İslamcı olmadan yaptım bunu.

Salt bir insan olarak, geçelim bunu.

Senin yazı dilimin demokrat ve çağdaş olamadığı gibi, demokrat bir yazıyı, muhtevayı veonun içeriğini, onun ruhunu kavrayamama denilen yetenekselliğiniz olduğu gibi genel bir kültür ve bilgi birikiminizde yok.

Ben insanlar ile yazışırken ağzına sıçabilmek için değil onun ile bilgi alış verişinde bulunabilmek için yazışırım.

Bir kaç rumuzlu sahışın ne olduğu, cibilyeti, cismi vs ne olursa olsun, ben senin ile yazışmaktayım ve senden eğerki bir demokrat isen demokrata yakışır bir ruh halini beklerim, eğer ki bu fazla bir lüks ise o zaman eğreti demokratlığın arabeks oryantalliğinde raks etmeyin.

Demokrasi ve demokratlığın içinde ne Asker, Ne totaliter Devlet, ne DİN, ne ultra LİDERCİLİK tapınması bulunmaz.

Evrensel Demokrasinin mayası, özü, ne devlettir, ne ordudur, ne liderdir, ne din yada bir başka sembolik yada kutsal değerdir, yalnızca bireyin tüm özlük haklarıdır.

Çağdaş olmak çağdışı önyargılar ile, dengesiz bilgileri tek doğru diye savunmak ile, ve benim adımı bir yerlerde karıştırabilmek ile olmuyor.

Ölçüsüz, çapsız ve cahiliye ile uğraşmakta hem üzücü, hem sıkıcı, hem de bıkkınlık vermekten başka bir işe yaramıyor.

Kafana göre takıl Çağdaş kardeşim.
Alt 01.08.2007, 22:58
Benutzerbild von rebellerisch20
rebellerisch20 rebellerisch20 ist offline
Neuer Benutzer

Standard öylemi

en azindan bazilarinin basörtülü hanimlarin eteklerinin altinda gezen ve senin gibi o uzun pardösülülerin kuyrugundan yalayan tiplerden degil anliyormusun.
Alt 01.08.2007, 23:09
Benutzerbild von rebellerisch20
rebellerisch20 rebellerisch20 ist offline
Neuer Benutzer

Standard CAGDASTURK VE INADINAERDOGAN

nikleriniz de partiniz gibi saibeli görünüyor .icimden den bir his ikinizin ayni kisi olabilecegini söylüyor hani su sirf kalabalik olsun diye yazanlardan .ya da ikiz kardes filan da olabilirsiniz.birbirin den habersiz akrabalik durumuda olabilir. yorumlara verdiginiz agresif tepkiler birbirine cok benziyor ya da su öbür ikiz kardeslerden de olabailirsiniz hani isimleri neydi erdogan=gül..ya bu partide herkezin ikizimi var allah isine bak hepsini ikiz yaratmis iste ilahi demokrasi....
Alt 01.08.2007, 23:15
Benutzerbild von cagdasturk
cagdasturk cagdasturk ist offline
Neuer Benutzer

Standard ISTE SENIN SORUNUNDA BU,DINSIZ BIR DÜNYA

Su kadar küsür yasina geldin, hala dinazor neslinin tükendiginin farkina varamadin.

O taptigin sosyalizim dünya halklarina zulümden baska bir sey getirmedi. Insanlar illede senin gibi ateist olmak zorunda degil, anla artik bunu.

Iste yukarida bahsettigim o carpik zihniyet
aynen bu. Ben diyorum herkes icin daha cok demokrasi, sen diyorsun kahrolsun inananlar, ben diyorum senin gibi ateistlerinde düsünce hürriyeti güvence altina alinsin, sen diyorsun
müslümanlar demokrasiyi hakketmiyorlar.

Iste aramizdaki kalite farki bu..

düşünceden öte kişileşme ve bunu çok büyük bir payda gibi sürekli alışkanlık hale getirmedir.

Senin okuma zorluğun yada okuduğunu kavrayamama denilen bir sorunun bulunmakta anlaşılan ÇAĞDAŞ yada ÇAĞDAŞLAŞMAYA çalışan bay, bayan vs.

Demokrasinin tüm değerlerine, çağdaş ve evrensel var olan bütün değerlerine ben daha yeni sahip çıkmıyorum bunun için büyük bir bölümünü yaşamımın feda etmişimdir.

Ama İslamcı olmadan yaptım bunu.

Salt bir insan olarak, geçelim bunu.

Senin yazı dilimin demokrat ve çağdaş olamadığı gibi, demokrat bir yazıyı, muhtevayı veonun içeriğini, onun ruhunu kavrayamama denilen yetenekselliğiniz olduğu gibi genel bir kültür ve bilgi birikiminizde yok.

Ben insanlar ile yazışırken ağzına sıçabilmek için değil onun ile bilgi alış verişinde bulunabilmek için yazışırım.

Bir kaç rumuzlu sahışın ne olduğu, cibilyeti, cismi vs ne olursa olsun, ben senin ile yazışmaktayım ve senden eğerki bir demokrat isen demokrata yakışır bir ruh halini beklerim, eğer ki bu fazla bir lüks ise o zaman eğreti demokratlığın arabeks oryantalliğinde raks etmeyin.

Demokrasi ve demokratlığın içinde ne Asker, Ne totaliter Devlet, ne DİN, ne ultra LİDERCİLİK tapınması bulunmaz.

Evrensel Demokrasinin mayası, özü, ne devlettir, ne ordudur, ne liderdir, ne din yada bir başka sembolik yada kutsal değerdir, yalnızca bireyin tüm özlük haklarıdır.

Çağdaş olmak çağdışı önyargılar ile, dengesiz bilgileri tek doğru diye savunmak ile, ve benim adımı bir yerlerde karıştırabilmek ile olmuyor.

Ölçüsüz, çapsız ve cahiliye ile uğraşmakta hem üzücü, hem sıkıcı, hem de bıkkınlık vermekten başka bir işe yaramıyor.

Kafana göre takıl Çağdaş kardeşim.
Alt 01.08.2007, 23:23
Neuer Benutzer

Standard ISTE SENIN SORUNUNDA BU,DINSIZ BIR DÜNYA

Su kadar küsür yasina geldin, hala dinazor neslinin tükendiginin farkina varamadin.

O taptigin sosyalizim dünya halklarina zulümden baska bir sey getirmedi. Insanlar illede senin gibi ateist olmak zorunda degil, anla artik bunu.

Iste yukarida bahsettigim o carpik zihniyet
aynen bu. Ben diyorum herkes icin daha cok demokrasi, sen diyorsun kahrolsun inananlar, ben diyorum senin gibi ateistlerinde düsünce hürriyeti güvence altina alinsin, sen diyorsun
müslümanlar demokrasiyi hakketmiyorlar.

Iste aramizdaki kalite farki bu..
Alt 01.08.2007, 23:41
Neuer Benutzer

Standard NE O, KAPASITENIMI ZORLUYORUZ REBELL..

Seni hayal kirikligina ugrattigim icin üzgünüm ama ayni kisi degiliz. Bizim sadece demokrasi anlayisimiz ayni. Amacimiz senin gibi demokrasiden nasibini almamis dingillere meydani birakmamak.

Sen anladin onu..
Alt 01.08.2007, 23:48
unknown

Standard herzaman ki gibi

paranoya ayaklari

herkesi kendin gibi bilme ayas

baska nikle girip dine küfredenler düsünsün!!
Alt 01.08.2007, 23:50
unknown

Standard Musanin Gülümü yoksa masonun sezerimi

burada bazi kendini bilmezlet abdullah gül hakkinda musanin cocugu diyip, güya yahudi oldugunu ima ediyorlar..savunduklari sezer hakkinda yazdigim af olayina cevap veremeyen denyolar..su tarihten yapraga bi bakin bakalim..bakinda görün sezer kimmis..sezer laik türkiye cumhuriyetinin bekcileri kimler diyormus..

--------------------
Mustafa Kemal Atatürk’ün 1935 yılında “Cehennem olun gidin. Defolun karşımdan! Yahudi uşakları” diyerek Çankaya Köşkü’nden kovduğu Türkiye masonları, 70 yıl sonra Sezer döneminde Köşk’e geri döndü. Türkiye Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası (diğer adıyla Nur-u Ziya Locası) Üstadı Kaya Paşakay, Büyük Üstad yardımcıları Harun Kuzgun ve Murat Çim’in Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ile 45 dakika süren bir özel görüşme yaptıkları ortaya çıktı. Masonların sadece üyelere gönderdikleri Tesviye dergisinin Nisan 2005 tarihli sayısında yeralan habere göre; Çankaya Köşkü’ndeki görüşme 11 Ocak 2005 tarihinde gerçekleşti.SEZER: MASONLUK LAİKLİĞİN KORUYUCUSU
Haberde şu ifadelere yer verildi:
“Sayın Cumhurbaşkanımız mesleğimize çok olumlu baktıklarını ve masonik prensiplerimiz nedeniyle özel bir konuma sahip olduğumuz mesajını vererek, bizleri ülkemizde Atatürkçülüğün, laikliğin koruyucusu ve teminatı bir topluluk olarak gördüklerini, bundan da büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.”
Ziyarette nelerin konuşulduğu konusunda detaylı bilgi vermeyen dergi, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in ise, Büyük Üstat Kaya Paşakay’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirttiği ve tekrar görüşme konusundaki samimi isteklerini dile getirdiği dile getirildi. Tesviye dergisindeki haberde ayrıca, Sezer’in, misafirleri olan masonları samimi bir şekilde karşıladığı ve 45 dakika gibi uzun bir zaman ayırarak ziyareti önemsediği ifade edildi. Türkiye Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası başkanı ve üyelerinin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’i ziyaret tarih de ilginç bulundu. 11 Ocak(1935) tarihi, Atatürk’ün mason localarını kapattığı günü gösteriyor.
Alt 01.08.2007, 23:51
unknown

Standard adama giren 46.6 beynine vurmus baksana

..beyin arsa tabii
Antwort