Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 17.11.2005, 12:56
unknown

Standard verbohrter liberalist...

es gibt augenblicke, wo man ruhig als akademiker vom "einfachen" volk lernen kann, nämlich: mal auch die eigene Meinung drastisch zu äußern. solche "möchte-gernen liberalen, sich total anbiedernden landleuten hab ich die schnauze echt voll ... sorry mahfuz, das musste dir mal gesagt werden. übrigens nimm es nicht persönlich... ach ja bei der gelegenheit... und? hat es deinem rassistischen freund "franzbeckenbauer" das spiel gefallen? hat er es dir schon erzählt? wenn nicht... so macht dir nichts draus... hast halt eben nicht genug geschleimt bei ihm. tip: man ihn auch sonst wo hin kriechen... vielleicht bekommst du ja dann `ne antwort vopn deinem kaiser. man werd endlich selbstbewusst und mime hier nicht einen scheiß-friedens -und heilsbringenden liberalen, ok!
Alt 17.11.2005, 13:01
unknown

Standard dein ruf?

ich fass es nicht...

Das was die uns angetan haben, davon redet keiner. Wieso nicht?
Ich gehöre nicht zu Europa, wenn Europa das ist was du vertrittst!
Alt 17.11.2005, 13:06
unknown

Standard evet sana yaziklar olsun

klasik türk sendromu yasayan bir futbolsever olara sana yaziklar olsun...
fenerbahce fanatigi olarak, Terim ile bas edemedeginden. Düne kadar Terim hakkinda birsey demiyordun, ama sanssiz bir elenis yüzünden, sadece Galatasaray düsmanligini göstermek ve fenerbahce fanatikligini yasamaktan konuyuorsun??
Dün hicbir takim yoktu. Sadece Türkiye vardi...ve sen hala...hala...ayni nakarat!
Evet yaziklar olsun!
Kahve köslerinde izledigin mactan sadece Alman basini ile aldigin haberler yüzünden, özür diliyorsun..
Ben berne gittim, orda olanlari söylesem...bilmiyorum yine Isvicreyi hakli bulur, adamlari tebrik edersin...

sana hicbirsey demiyorum..sadece

YAZIKLAR OLSUN!!!
Alt 17.11.2005, 13:27
unknown

Standard hakan sükür (tam saban ey)

Ich hasse dieses hakan sükür!!!der kann doch nicht spielen yaaa!!!wie ein ochs guckt er!
was er kann ,kann jeder!!!tschüss
Alt 17.11.2005, 13:28
unknown

Standard Erstmal ganz ruhig....

Du hast den Text aus den Nachrichten ja super auswendig gelernt.... schön brav! Wenn es darum geht, anderen Fehler unter die Nase zu halten, seid ihr Deutschen immer ganz vorne!! Selber habt ihr die aggresivsten Hooligans am Start die es gibt, aber darüber redet ihr natürlich nicht gerne! Bloß keine Fehler an die Öffentlichkeit kommen lassen. Die Türken haben ein super Spiel gemacht, aber mit so unqualifizierten Schiris hat man leider keine Chance!!!! Wir wissen was wir können! Und daran kann eine WM-Nichtteilnahme auch nichts ändern!!! Trotz allem möchte ich auch sagen, daß ich den Ausgang des Spieles nicht gerade würdig fand.... aber das auch türkische Spieler von Schweizer Spielern angegriffen wurden, haben die wenigsten mitbekommen.... wie dem auch sei: ICH BIN STOLZ AUF MEIN LAND UND UND UNSERE NATIONALMANNSCHAFT!!!! Ihr Deutschen solltet als Gastgeberland lieber noch etwas von unserer Gastfreundschaft lernen und nicht so tun, als ob ihr perfekt wärt, denn das ist niemand.....
Alt 17.11.2005, 13:31
Benutzerbild von hoppschweiz
hoppschweiz hoppschweiz ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ausschreitungen Türkei:Schweiz

Die Türken sind wirklich schlechte Verlierer!
Alt 17.11.2005, 13:42
Benutzerbild von cingene06
cingene06 cingene06 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Öncelikle tüm Milli Takimi tutanlara

büyük gecmis olsun!!! Unutmamamiz gereken bisey varki, o da dün aksam MILLI TAKIMIMIZIN harika bi mac sergiledigi!!! kim ne derse desin, kim ne düsünürse düsünsün, unsere Jungs haben super gespielt. yaklasik 15 dk dan beri foruma yazilanlari DEHSETle okuyorum. ortada olan bi haksizligi, taraf tutan hakemleri, isvicreli seyircilerin yapti terbiyesizligi görmediniz mi???

yoksa bu kadar mi hayin vatandaslarsiniz??? ilk macta yeterince baskin degildik, olabilir. dünki kadar iyi oynamadik, olabilir. ama yinede maclari karsilastirdigim zaman Dünya Sampiyonasina gitmeyi hak ettigimizi düsünüyorum. ve eger gitseydik ortaligi yikacaktik!!!

ne yazikki yukardaki saydigim bi takim haksizliklar dolayisiyla gidemiyoruz, canimiz sag olsun. Futbolcularin hepsi can ile bas ile oynadi, göz ardi edilemez ve edilmemeli! ben bir Besiktasliyim, ama dün aksam tuttugum takim, destekledigim oyuncular Türkiyenin takimi ve oyunculariydi. dün ne FB, ne GS, ne BJK ne de TS vardi, sadece TR vardi!!!!

Saygilar
Cingene
Alt 17.11.2005, 13:42
Benutzerbild von ebrus55
ebrus55 ebrus55 ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

ich scheiß auf so einen Schiri
Alt 17.11.2005, 13:49
Benutzerbild von fanboy
fanboy fanboy ist offline
Neuer Benutzer

Standard yaziklar olsun tabi ama Fifa ya

Tabiki ilk macta terim teknik hata yapti,
ilk maci o yüzden kaybetik, ama dünkü bizim dindi, alpay yüzünden bu duruma düstük bu kadar denkesiz bir oyuncu görmedim, gecmise gidersek alpay in yüzünden cok mac verdik,
ama hakemler de bize karsiydi ilk macta kesin penalti, helle dünkü macta kesin 4 penalti vardi ve hakem ne yazik ki birisini verdi.
Simdi ceza keseceklermis, tabi belli zaten bir neden ariyorlar ay yildizi yerden yere vurmak icin, belki danimarka, yunan maclarini
böyle dünkü gibi oynasaydik grupta 1 olurduk.
Ben böyle düsünüyorum terim sucu fazla yok,
dünkü mac birsey gösterdi ama kimse farkinda,
ne yazik ki bazi futbolcular giydi formanin degerini bilmiyor, o yüzden böyle oldu,
huseyin gibi selcuk, ibrahim toraman, alpay, bir kac daha var, bu futbolcular ikinci lik oyunculari. Ama artik ileriye bakmak gerekir,
2008 de sampiyon biz olacagiz, cünkü herkes de biliyordu, türkiye 2006 girseydi Brezliya dan sonra biz geliyoruz. Dünkü Futbol gösterdi.
Alt 17.11.2005, 13:57
casus21

Standard Avrupanin her zamanki yüzü

Iste bir kez daha apacik ortada Türk insani hakkinda düsünülenler provokasyonlar.Bizlere medeni dersi vermek isteyen Avrupalilara aciyorum ve onlardan igreniyorum. Dün sahada yasanan pisliklerin tek sorumlusu kendileridir.Hem Avrupalilar medeniyse ben Barbarligi coktan kabullendim bile. Takimimiz mükemmel bir performans sergiledi dün sahada. Özellikle Tuncay, Ergün ve Hakan. Fakat inanin istedigimiz sonucu alsak bile bizi yinede Dünya Sampiyonasindan men edeceklerdi. Blatter gerizekalisi daha hic bir seyin farkinda olmadan (aslinda domuz gibi herseyin farkinda) basin toplantisi veriyor birde utanmadan. Bizlere gecmis olsun. Bize hic bir sey olmaz dimdik ayaktayiz. Avrupa Birliginede girmek istemiyoruz. Alsinlar avrupalarini... Ne mutlu Türküm diyene!
Antwort