Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 24.06.2005, 23:08
Benutzerbild von xp0mpalanejatx
xp0mpalanejatx xp0mpalanejatx ist offline
Neuer Benutzer

Standard evet dinledim iyi güldüm .............

tam bir komedi..
senin yazdigin sacmaliklarin anakaynagi nerde bir kez daha tastik etmis oldun..
ulan sanki uzaylilar size amerikada nasadan büyük yildiz beyin beyin dalglari ve hadis arastirma labaratuvari kurmus..
öyle emin konusuyorki..hhuhauahauhauahuah
salla salla tutarsa sevin..
allah böyle zamane sarlatanlara engel olmuyor biliyorki bizim gibiler icin eglence kaynagi..
ama öte yandan senin gibi saftirik sandoviccilerinde ayagini kaydiriyor..yaydigi cöple...
hulusinin 10 söyleminden 9 unu ossur ossur ipe diz misali..hic bir delile dayanamayan adeta bir sizofreni hastanin uydurdugu seylerdir..
ne diyelim kolay gelsin
Alt 24.06.2005, 23:12
Neuer Benutzer

Standard senin burclarina baktim

sen akli dengesiz bir yaratikmissin...
kendini yazar saniyormussun..
ask hayatin berbatmis...
dogarken ana karninda 120 günde ermeni bir yildizin isinlarina magdur kalmissin..
ayrica iman genetiginde kafir...yani gen-mutasyonun defekt..
ne yapman lazim
meslegini degis kasab ol..ahmet hulusunin dinine gir
huhaihauhaiaauauaiaua
Alt 24.06.2005, 23:14
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Enis!

Neden böyle bir soru yaratmissin anlamis degilim.

Benim yazimdan ancak cok degisi bir yerlerde bulunabilen böylesine garip bir soru dogurur.

Madem dogurdun al cevabini Enis!

Araplarin o ilkel Arap milliyetciliginden, asagilik komplexlerinden, siddete bir sapiklik düzeyinde egilimli olmalarindan, kendilerinden baska milliyet ve inandiklari bir din olmadigini hissettirebilecek kadar saygisiz ve egitimsiz olmalarindan, yalnizca getolarda ve genellikle krminallikle ugrasmalarindan, kiz cocuklarina ve kadinlarina yaptiklari yasa boyu süren ve bunuda kutsal Yaradan ve onun yardimcilarinin adini kullanarak legiimlestiren Arap kesiminden hep mesafeli durmusumdur.

Lakin iclerinde deger verdigim bir kac sairleri vardir gercekten bir evrensel harikadir. Ama benm savundugum insan evgisi vardir o güzel dizelerdem su an adi aklimda degil Saniyorum Kalil gibisine bir sair. Cocuklarin bagimsizligi üzerine güzel yazilar vardir.

Araplarda diger tüm geri kalmis toplumlar gibi demokrasi ve dünyaya acik bir egitim ve ülkeyle mavi dünyada saygin yerlerini alacaktir.

Arap irkcisi yada düsmani olmak iyi degildir onlari elestirirken.

Israel Türkiyeden bile demokrasisi gelismis bir ülkedir.
Alt 24.06.2005, 23:20
Neuer Benutzer

Standard kac kez israile gittin ki?

atip tutuyorsun..
israilde ortodoks yahudilerin mahalllerinde sokaklarda kadinlar erkekler ayri yollardan yürürler..yani selamlik haremlik...
kadinlarin adet günlerinde disariya cikmalari yasaktir.. yemek pisirmeleride yasaktir..
kadinlar 2.sinifdir..
müslümanlarin kadinlari ezici uygulamarin cogu kurana degil hadis ve masallarla desteklenerek israiliyata dayanir..
gidip istedigin en kral fikihciya sorabilirsin..benim su yazdigimi tastik ediecektir..
ayrica israil bir din devletidir...yani anayasalari tevrat seriatina dayanir..
tvde gördügün modern gözüken yerler telavivdir..
Alt 24.06.2005, 23:23
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Tesekkür ederim zahmetin icin. o.T.

ohne Text
Alt 24.06.2005, 23:24
eniskaya

Standard Bizim Türklerde son derece ilkeldir

ama o kadar DIN azmani degillerdir... hatta Yahudiler bile DIN azmanidirlar... ama en azindan her seyin DINE bagli olmadigininda farkindalar...

Araplar ise bu anlaistna kendilerini mahrum birakiyorlar...

Ich habe die gesülze der Araber einfach LEID.... durmadan onlarin yüzünden bizimde basimiz agiriyor... hani derlerye... bir delinin 7 köye zarari vardir...

Iste bu Araplarda aynen öyle
Alt 24.06.2005, 23:25
Neuer Benutzer

Standard rica ederim kiz

yerim senin burclarini
Alt 24.06.2005, 23:28
eniskaya

Standard Sende onu anlayacak kabiliyet yoksa

Ahmed Hulusi ne yapsin.... es liegt an dir... Imami Gazalide ayni seyleri söylüyor...

Senin her seyden evvel kabul etmen gerek ki.... sen onun kadar ne okumussun ne arastirmissin nede uzmansin....

Also unbedeutend... bak TV ye seni degil onu cagirdilar... denk mal drüber nach
Alt 24.06.2005, 23:31
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sen ne kadar inceledinki Israili?

Senin ile tartismayi ben hic sevmem ama yalnizca kisaca yazayim. Israel secimle yönetilen ve muhalefeti olan, kadin erkek esitligi saglamis, tüm yasayanlarinin egitimli ve birer meslek sahibi olan bir sistemi var. Devlet yönetimi de yasama, yargi ve yürütme ile olusmustur bunu aksini iddia ediyorsankoy ortaya kanitini.

Baska ülkelerden gelen göcmen ortadokslarin uyum sorunlari var neden olmasin, senin bile bu Avrupa ülkelerine halen bir uyum sorunun var.

Bir de kuruldugu günden bu yana sicak savasin icin de bulunan yalnzca bir kac milyonluk ülke.

Önce bir o ortamda o sartlarda yasa ve su anki orta dogunun en iyi demokrasisini kur.

SIKIYORSA ...
Alt 24.06.2005, 23:40
Neuer Benutzer

Standard Ben iki kez is icabiyla israile gittim

senin bu yazdiklarin senin müthis bir siyonist propagandasinin kurbani oldugunu gösteriyor...
özellikle israilde kadin erkek esittir ve demokrasi mevcuttur demenle bunu gösteriyorsun..
zaten türkler malesef istem disi oldum olasi sionun parali askerleri veya usagi/kölesi olmustur..
bunuda yahudiye olan hayranliginla bizzati tastik ediyorsun..
senin zaten burclarin bozuk tartismaya degmez...
ama israile gitmeni ordaki insanlari ve sistemi tanimani isterim..göreceksinki bizim uyuz oldugumuz hani su yobazlarin ilahlariyla karsilasacaksin yani ana kaynak bunlarmis diyip usunu dumura ugratacaksin ....
Antwort