Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.08.2007, 23:23
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Aşağıda aktardığım hem Tevrattan, hem,

kurandan, hem İslamdan yazılar ve araştırmalar üzerine ne bilgi, ne din, ne taassuf, ne ibadet, ne TANRI VE ALLAH adına bir tek kelime bulunmaz ki beni haksız ve yanlış gösterebilsin.

Tanrı ve Allah bilgisizleri bütün cehaletlerini, küfür, kişisel sataşma ile gidermeye çalışmaları hiç te yeni olan bir şey değildir. Ben zaten bu tür yazıları bu yobaz ulema takımı için aktarmıyorum.

Bunlar için hiç bir şey yazmaya değmez, ne KURANA, Ne İNCİLE, Ne TEVRATA inanmazlar, benden bir tek kelime bile olsun katkı yoktur yazılanlarda, bunlar Taliban yolcuları, bunlar İslam FAŞİSTLERİDİRLER.

Bunlarla VAYBEE gibi bir sitenin halen bu isimler ile yazılar yaratmasıda başlı başına bir muammadır.

Benim sorunum bu çörezler değil bu dinin özünün insanlık düşmanı olmasıdır.

Adam çıkmış benim almancamın olmadığından bahsetmekte, evet evladım benim chatlerde karı düzebilmek için waybee sayfalarının sanal sitelerinde o türlü Almancam yok, ama mesleğim üzerine (sosyal danışman.) Senin gibi ayıları ve yağci sexso manyakları düzeltmek için her türlü eğitimli, mesleki Almancam bulunmakta madem ki Vaybee ile bu kadar samimeyetin bulunmakta benim vaybeeye üye olduğum ismim ile Almanya iç işlerine başvurur ve benim hangi türlü bir eğitimimin ve diplomamın olduğunu öğrenir ve kendinin halen bu kadar ayı olarak neden kalmakta ısrarının nedeninide sorarsın.

Çağdaşmış delikanli, benim doğduğum büyüdüğüm köyde bile senin kadar ilkelleri kalmadı.

Yazdığım ve aktardığım yazıların hepsi kutsal kitaplara aittir, bunun böyle olmadığını iddia eden bir tek şahıs varsa kutsal kitaplardan örnekler vererek yazılan yazıları tek, tek çürütsünler.

Bunu içinizde yapabilecek bir tek insan yoktur, çünkü hiç bir kelime ne yalan, ne sahtekarlık, ne üç kağıtçılık, ne düzenbazlık içerir, hepsi sayfalarına, parağraflarına kadar tek, tek verilmiştir.

Allah, Rab, Tanrı sizlerden tüm insanlığı korusun.

GALVANİ YADA ROMAN.
Alt 06.08.2007, 23:31
Benutzerbild von cagdasturk
cagdasturk cagdasturk ist offline
Neuer Benutzer

Standard IT BABANDIR,NE O GERCEKLER COKMU DOKUNDU

ohne Text
Alt 06.08.2007, 23:35
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard İlkel adamsın vesselam evlat. o.T.

ohne Text
Alt 06.08.2007, 23:41
Neuer Benutzer

Standard HAKARETINLE YAZDIKLARIMI DOGRULUYORSUN..

Gercekler karsisinda söyleyecek sözü olmayanlar, anca böyle senin gibi maskesini cikarip hakaret etmeye baslarlar.
O bahsettigin Taliban, Üsame ve yobaz takimi hep senin ve siyonist patronlarinin, Islami asagilamak icin ürettigi kuklalardir.
Artik tüm dünya ögrendi bu tiplerin sizler tarafindan beslenip piyasaya sürüldügünü, gec bunlari, yeni seyler üretin artik, hadi bakim..
Alt 06.08.2007, 23:42
Neuer Benutzer

Standard ILKEL INSANLAR SENIN GIBI KÜFREDERLER..

ohne Text
Alt 06.08.2007, 23:42
Neuer Benutzer

Standard OGLUM BEN SANA ANANIDA AL GIT DEMEDIMMI

ohne Text
Alt 06.08.2007, 23:46
Neuer Benutzer

Standard YOGUN ISTEK ÜZERINE TEKRAR ROMAN GERCEGI

Buldugu her firsatta Islama ve onun Peygamberine kin ve nefret kusan, iftira kampanyasi yürüten bu azili kominist bozmasi, yine gercek yüzünü gösterdi.

Utanmadan müslümanlara hakaret eden bu ateist yobaz, yeri geldiginde insan haklarindan, demokrasiden, din ve vicdan özgürlügünden dem vurur.

Roman gibi tipler, dünya capinda yürütülen Islam karsiti kampanyanin birer parcasidirlar.

Malum güc odaklarindan kendilerine ne emredilirse, onlari yerine getirmekle mükellefdirler.

Islami böyle karalayarak bir sonuc elde edeceklerini zannederler bu zavallilar.

Fakat böyle karalama seklinde dahi olsa, dünya insaninin dikkatini Islama cekerek, onlarinda avrupada ve amerikada oldugu gibi, akin akin Islamla sereflendirilmesine vesile olurlar.

Bunca küsür yasina geldi, hala bu din düsmanligindan vazgecmedigi gibi, bu tür asilsiz iftiralarla yeni nesillerin aklini karistirmaya calisiyor kendince.

Artik müslümanlarin yakasindan düs Roman, sanane dinden imandan peygamberden müslümandan, birak onlari müslümanlar tartissin.

Sen seytana veya her neye tapiyorsan, inaniyorsan git mensubu oldugun inancin sorunlarini gündeme getir, onlara hakaret et, iftira at.

Unutma, ister Roman ol, ister Galvani, ister RebellYell, bu millet senin gibilerin dedeleriyle gecmiste yaptigi mücadeleye, bikmadan usanmadan sonsuza kadar devam edecektir..
Alt 06.08.2007, 23:47
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Evladım KIÇINA veya ALNINA, yada YÜREĞİ,

NE, ÇAĞDAŞ cümlesi yazmak ile, hele, hele uyduruk adına bu terimi eklemek ile ÇAĞDAŞ OLUNMUYOR.

Bunu seni eğitenler, öğretenler açıklayamamışlar, nedeni yalnızca çağdaşlığın ne olduğunu bilmemektir.

Ben sana yazayım senden ne çağdaş olur ne bir bok olur.

Senden hiç bir şeyi anlayamayan, çözemeyen, kavrayamayan her şeyden bir renk kapmış, yapıştırmış, renk, renk değişmiş bir bukalemon olur.

Küfürde eder, sahtekarlıkta yapar, bir bok bilgisi yoktur ama var gibi gösterir bunu fark edenlerede küfürü basar, kırmızıyı görmüş deli ispanyol danaları, yada inekleri gibi saldırır.

Neden bu şiddet, salya küfür, edepsizlik, cehalet, dengesizlik ve MEGALOMON MANYAKLIK diye sorunca ALLAH adına diyerek kuyruğu kurtaran KELER yada ÇİYAN olmaktan der.

Evladım bak ben sane TANRI; ALLAH; RAB; MANİTU HER NE İSİMLERSE VS; SEMAVİ DİNLERİNİN EN ÖNEMLİ ÜÇ DİNİNDEN ALINTILAR İLE BİR DİNİ AÇIKLAMAKTAYIM BUYUR BUNLAR BÖYLE DEĞİLDİR DİYE BANA KANITLAR İLE AÇIKLA YAPAMIYORSANPAPAĞANLAŞMA LÜTFEN.
Alt 06.08.2007, 23:49
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

Evladım KIÇINA veya ALNINA, yada YÜREĞİ,

NE, ÇAĞDAŞ cümlesi yazmak ile, hele, hele uyduruk adına bu terimi eklemek ile ÇAĞDAŞ OLUNMUYOR.

Bunu seni eğitenler, öğretenler açıklayamamışlar, nedeni yalnızca çağdaşlığın ne olduğunu bilmemektir.

Senden hiç bir şeyi anlayamayan, çözemeyen, kavrayamayan her şeyden bir renk kapmış, yapıştırmış, renk, renk değişmiş bir bukalemon olur.

Küfürde eder, sahtekarlıkta yapar, bir bok bilgisi yoktur ama var gibi gösterir bunu fark edenlerede küfürü basar, kırmızıyı görmüş deli ispanyol danaları, yada inekleri gibi saldırır.

Neden bu şiddet, salya küfür, edepsizlik, cehalet, dengesizlik ve MEGALOMON MANYAKLIK diye sorunca ALLAH adına diyerek kuyruğu kurtaran KELER yada ÇİYAN olmaktan der.

Evladım bak ben sane TANRI; ALLAH; RAB; MANİTU HER NE İSİMLERSE VS; SEMAVİ DİNLERİNİN EN ÖNEMLİ ÜÇ DİNİNDEN ALINTILAR İLE BİR DİNİ AÇIKLAMAKTAYIM BUYUR BUNLAR BÖYLE DEĞİLDİR DİYE BANA KANITLAR İLE AÇIKLA YAPAMIYORSANPAPAĞANLAŞMA LÜTFEN.
Alt 06.08.2007, 23:50
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

Evladım KIÇINA veya ALNINA, yada YÜREĞİ,

Evladım bak ben sane TANRI; ALLAH; RAB; MANİTU HER NE İSİMLERSE VS; SEMAVİ DİNLERİNİN EN ÖNEMLİ ÜÇ DİNİNDEN ALINTILAR İLE BİR DİNİ AÇIKLAMAKTAYIM BUYUR BUNLAR BÖYLE DEĞİLDİR DİYE BANA KANITLAR İLE AÇIKLA YAPAMIYORSAN PAPAĞANLAŞMA LÜTFEN.
Antwort