Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.08.2014, 19:01
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Evet Erdal Inönü dinsiz, Atatürk dinsiz, ben bendiz bir Molla'nin büyük torunuyum ama bende dinsizisim, seyyit olan yani peygamberin soyundan gelen Kemal Kilicdaroglu dinsiz, Fethullah Gülen ve cemaat zaten dinsizlerin önde gideni, onlar yahudi ve haşhaşidir..
Bir dindar sizsiniz öyle mi?
cahil erdal,

sanane kimin dindar ve kimin dinsiz oldugunu.

insanlarin dindarligini ölcebilen aletin mi var???

bu chp zihniyeti böyle insanlari yargilamasini seviyor.

ekmeleddin ihsanoglunun dedigini hatirlatayim hepinize: "atatürk ve inönü diktatördü ve adnan menderes bunu bitirdi"
Alt 05.08.2014, 19:03
Ask_Sehidi

Standard

Eine halbe Lüge ist schlimmer als eine ganze Wahrheit manbee. Indem du die Dinge aus dem Kontext heraussreisst und in ganz andere Zusammenhänge einbettest, wird dadurch deine Lüge auch nicht wahrer! Halt die Menschen nicht für bescheuert.

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
cahil erdal,

sanane kimin dindar ve kimin dinsiz oldugunu.

insanlarin dindarligini ölcebilen aletin mi var???

bu chp zihniyeti böyle insanlari yargilamasini seviyor.

ekmeleddin ihsanoglunun dedigini hatirlatayim hepinize: "atatürk ve inönü diktatördü ve adnan menderes bunu bitirdi"
Alt 05.08.2014, 19:09
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Eine halbe Lüge ist schlimmer als eine ganze Wahrheit manbee. Indem du die Dinge aus dem Kontext heraussreisst und in ganz andere Zusammenhänge einbettest, wird dadurch deine Lüge auch nicht wahrer! Halt die Menschen nicht für bescheuert.
CHP bile ekmeleddine bundan ötürü tepki gösterdi.

ekmeleddin bir dahada atatürk ve inönüye diktatör diyemedi.

ama hepimize bir kere demesi bile yeter

cati adayi kukla gibi kullanin ama arada bir adayiniz agzindan kaciriyor gercek düsüncesini

Zitat:

Ekmeleddin İhsanoğlu çark etti

İsmet İnönü'ye diktatör yakıştırması yapan Ekmeleddin İhsanoğlu, CNN Türk televizyonunda bu çıkışını toparlamaya çalıştı. İhsanoğlu, "yanlış anlaşıldım" dedi.

Önce İnönü'yü diktatörlükle suçladı, ardından ekranlara çıkıp durumu düzeltmeye çalıştı.
biz belgelerle konusuruz cahil erdal. sen bizi kendin gibi zannetme!!! biz dogrulari konusanlardaniz.
Alt 05.08.2014, 19:17
Ask_Sehidi

Standard

Hirsizlarin en tahsillli kayitsiz sartsiz destekleyecisi manbee.
Ekmeleddin Ihsanoglu Türkiye'nin cati adayi! Recep Tayyip Erdogan yandaslarin, hirsizlarin ve bu milletin a. koyanlarinin adayi...
Hem sen o gecmis cagin sartilarini günümüze uygulamakla o insanlarin manevi hatirasina verdigin zarari bir kenara birak senin tahsillinin bi cacik olmadigini gösteriyorsun.

Ekmeleddin Ihsanoglu bir ekmek kadar temiz ve namuslu.. Erdogan gibi hirsiz degil. Misir'da dogmasina gelince Misir daha düne kadar Devlet-i Aliyye-i Osmâniyye'nin bir vilayeti idi. Senin basbakanin zekasi bunu algilayamiyorsa suc Ekmeleddin beyin degil. Ona Misir'li deyipte rabia isareti yapan dangalAKlara duyurulur!

Zitat:
CHP bile ekmeleddine bundan ötürü tepki gösterdi.

ekmeleddin bir dahada atatürk ve inönüye diktatör diyemedi.

ama hepimize bir kere demesi bile yeter

cati adayi kukla gibi kullanin ama arada bir adayiniz agzindan kaciriyor gercek düsüncesini

biz belgelerle konusuruz cahil erdal. sen bizi kendin gibi zannetme!!! biz dogrulari konusanlardaniz.

Geändert von Ask_Sehidi (05.08.2014 um 19:26 Uhr).
Alt 05.08.2014, 19:25
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hirsizlarin en tahsillli kayitsiz sartsiz destekleyecisi manbee.
Ekmeleddin Ihsanoglu Türkiye'nin cati adayi! Recep Tayyip Erdogan yandaslarin, hirsizlarin ve bu milletin a. koyanlarin adayi...
Hem son o cagin sartilarini günümüze uygulamakla o insanlarin manevi hatirasina verdigin zarari bir kenara birak senin tahsillinin bi cacik olmadigini gösteriyorsun.

Ekmeleddin Ihsanoglu bir ekmek kadar temiz ve namuslu.. Erdogan gibi hirsiz degil. Misir'da dogmasina gelince Misir daha düne kadar Devlet-i Aliyye-i Osmâniyye'nin bir vilayeti idi. Senin basbakanin zekasi bunu algilayamiyorsa suc Ekmeleddin beyin degil. Ona Misir'li deyipte rabia isareti yapan dangalaklara duyurulur!
cahil erdal,

ekmeleddinin namuslu veya namussuz oldugunu sen bilemezsin. birakta bu konularda prof dr yasar nuri hocani dinle. Prof Dr Yasar Nuri Öztürk televizyonda ekmeleddinin acikca hirsiz oldugunu ispat etti.

kimse ekmeleddinin misirda dogmasina bir laf demedi!!! lütfen bu tür yalanlar uydurma!!!! basbakan sadece istiklal marsini bilemedigi icin bu topragin adami böyle olmaz dedi.

istiklal marsini bile bilmeyen adaya kim oy verir??? nasil bir aday bulmus bu cati-ittifaki?
Alt 05.08.2014, 19:30
Ask_Sehidi

Standard

Sen gec onlari gec! Ekmelledin bey Istiklal marsini ezbere biliyor. Onun dedigini kasitli olarak farkli manalar yön vermek isteniyor. O demisti ki, keske bu misralar Canakkale sehitligi üzerinde de bulunsa demisti.. Iste bu!
Sen onun tirnaginin kiri kadar vatan sever ol, Türkiye kalkir. Islam ülkleri konseyinde ülkemizi hem islam hem de gayri müslüm ülkelere en güzel sekiliyle tanitti! Ben buna vatanseverlik derim! Erdogan bizim ülkemizin degerini bes paralik etti.
Obama'nin tessekür etmedi tek ülke Türkiye! ISID'I destekleyen, Suriye ve Irak'ta mezhep catismasi cikaran milyonlarin ölümüne seben olan kisidir Erdogan! Ama asla Ekmelledin beyin tirnaginin kiri olacak kapasite de degildir!

Zitat:
cahil erdal,

ekmeleddinin namuslu veya namussuz oldugunu sen bilemezsin. birakta bu konularda prof dr yasar nuri hocani dinle. Prof Dr Yasar Nuri Öztürk televizyonda ekmeleddinin acikca hirsiz oldugunu ispat etti.

kimse ekmeleddinin misirda dogmasina bir laf demedi!!! lütfen bu tür yalanlar uydurma!!!! basbakan sadece istiklal marsini bilemedigi icin bu topragin adami böyle olmaz dedi.

istiklal marsini bile bilmeyen adaya kim oy verir??? nasil bir aday bulmus bu cati-ittifaki?
Alt 05.08.2014, 19:39
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sen gec onlari gec! Ekmelledin bey Istiklal marsini ezbere biliyor. Onun dedigini kasitli olarak farkli manalar yön vermek isteniyor. O demisti ki, keske bu misralar Canakkale sehitligi üzerinde de bulunsa demisti.. Iste bu!
hadi ispat et bu yalanini.

bak cahil erdal bu yazdigini dediyse ekmeleddin ben bir daha bu foruma girmeyecegim!!!!

ama istiklal marsini okuyupta bir gazetecinin sormasi üzerine eeee, eeeee canakkale siiri herhalde dediyse sen benim gibi omurgali olup burayi terk edebilecekmisin?
Alt 05.08.2014, 19:43
Ask_Sehidi

Standard

Ekmeleddin İhsanoğlu "Yahu siz daha İstiklal Marşı'nı öğrenmeden ben onu anamın sütüyle beraber emdim"okumak icin linki tiklayin, BILHASA SEN MANBEE

İhsanoğlu’ndan İstiklal Marşı cevabı!
Ağustos 1, 2014 |
Facebook Paylaş
Ekmeleddin İhsanoğlu "Yahu siz daha İstiklal Marşı'nı öğrenmeden ben onu anamın sütüyle beraber emdim"

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, Seyhan Belediyesi Kültür Merkezi’nde vatandaşları selamladı. Büyük ilgiyle karşılanan, sağında MHP İl Başkanı solunda CHP İl Başkanı Orhan Sümer’in yer aldığı Ekmeleddin İhsanoğlu, vatandaşa hizmet etmek için yola çıktığını anlattı.

Katılımcılarla birlikte İstiklal Marşı’nı okuyan Ekmeleddin İhsanoğlu, İstiklal Marşı’nı bile çirkin siyasete ve çirkin politikaya alet etmek isteyenlerin türediğini savundu.

“Büyük Türkiye’nin Cumhurbaşkanı” sloganlarının atıldığı salonda konuşan Ekmeleddin İhsanoğlu, “Bana hiç bir şey bulamıyorlar. Sonra diyorlar ki İstiklal Marşı’nı bilmiyor. Yahu siz daha İstiklal Marşı’nı öğrenmeden ben onu anamın sütüyle beraber emdim. Büyük ve milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un en çok sevdiği, güvendiği arkadaşının oğluyum. Nasıl olur da böyle şeyler söylersiniz? İftira atıyorlar” dedi. (DHA)

Geändert von Ask_Sehidi (05.08.2014 um 23:04 Uhr).
Alt 05.08.2014, 19:46
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

KIVIRMA ERDAL

bak cahil erdal bu yazdigini dediyse ekmeleddin ben bir daha bu foruma girmeyecegim!!!!

ama istiklal marsini okuyupta bir gazetecinin sormasi üzerine eeee, eeeee canakkale siiri herhalde dediyse sen benim gibi omurgali olup burayi terk edebilecekmisin?
Alt 05.08.2014, 19:50
Ask_Sehidi

Standard

Merak etme manbee! Su siralar Vaybee'den giderek daha az haz aliyorum. Belki bu günlerde belki ileri haftalarda buralara gelmeyebilirim. Belki de üyeligimi iptal da edebilirim. Cok mu istiyorsun benim buralarda olmamami?
Valla bende sirf seninle siyaset yapmak icin burdayim Cok mu canini acittim ve davani zarar ugrattim, biraz geri viteze mi takiyim?

Zitat:
KIVIRMA ERDAL

Antwort