Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.05.2009, 16:13
Benutzerbild von freemarnf
freemarnf freemarnf ist offline
Neuer Benutzer

Standard AKP ist Partei von islamischen Gemeinden und Vereinen,Sekten ?

Was meint ihr darüber,Ob die Regierungspartei AKP,die Fethullah Gülen Gemeinde und Nurcu Sekte,der Nakşibendi Orden,Süleymancı Bewegung,Mustazaflar Derneği Verband,İsmailağa Gemeinde,İskenderpaşa Gemeinde und Milli Görüş Bewegung schwerwiegend bei Parlamentswahlen unterstützen,die Partei von islamischen Gemeinden und Vereinen und Sekten ist ?
Alt 05.05.2009, 17:26
babaeskili

Standard

akp, milli görüs gömlegini cikartanlari partisidir. akp ile milli görüsü bagdastirmak abezle istigaldir. akp, bunlar müslümandir, CHP, DSP gibi dinsiz degil veya MHP gibi fa$ist degil, bunlara verelim oylari diyen ve ilerisini göremeyen ve AKP'ye verdikleri oylarla cennet vatan türkiyenin avuc avuc dis mihraklara satildigini göremiyen benim saf milletimin partisidir ve ne yazikki benim bu saf milletim, cumhur'un yarisindan fazlasidir.

fettullah gülen'e hoca diyenin aklindan $a$arim. feto benim gözümde bir palyacodur, piyondur, kukladir, ne derseniz deyin ama hoca demeyin. fetocularin hangi partiya oy attiklari her yil feto'nun direktifleri ile degidir. uzun yillar demirele saydirmislari oylari, son zamanlarda kime attilar bilmiyorum. tahminen akp'dir..

diger tarikatlar icin bisey söyliyemiyecegim ama aklim selim olan saadet'e verir oyunu ve vebal'den kurtulur.

arz ederim..
Alt 05.05.2009, 20:00
GoerenBilir

Standard

Zitat:
Zitat von babaeskili Beitrag anzeigen
akp, milli görüs gömlegini cikartanlari partisidir. akp ile milli görüsü bagdastirmak abezle istigaldir. akp, bunlar müslümandir, CHP, DSP gibi dinsiz degil veya MHP gibi fa$ist degil, bunlara verelim oylari diyen ve ilerisini göremeyen ve AKP'ye verdikleri oylarla cennet vatan türkiyenin avuc avuc dis mihraklara satildigini göremiyen benim saf milletimin partisidir ve ne yazikki benim bu saf milletim, cumhur'un yarisindan fazlasidir.

fettullah gülen'e hoca diyenin aklindan $a$arim. feto benim gözümde bir palyacodur, piyondur, kukladir, ne derseniz deyin ama hoca demeyin. fetocularin hangi partiya oy attiklari her yil feto'nun direktifleri ile degidir. uzun yillar demirele saydirmislari oylari, son zamanlarda kime attilar bilmiyorum. tahminen akp'dir..

diger tarikatlar icin bisey söyliyemiyecegim ama aklim selim olan saadet'e verir oyunu ve vebal'den kurtulur.

arz ederim..
Malesef bir Alman vatandasi olarak Türkiye'de oy verme hakkim yok. Pembe kart bile verseler bu konuda olaylari toz pembe göremiyorum...

Siyaset fosilli Baykal halkin yakasindan ve CHP'nin basindan düsmüs olsa benim bir adresim olur oda. Cumhuriyet Halk Partisi CHP'dir..
Alt 05.05.2009, 21:51
albirt

Standard

@görenbilir
ben senin yerine oy kullanirim
Alt 05.05.2009, 22:05
GoerenBilir

Standard

Zitat:
Zitat von albirt Beitrag anzeigen
@görenbilir
ben senin yerine oy kullanirim
Iyi edersin albirt. Damlaya damlaya göl olur derler. Bir oy deyipte gecmeyelim. Her herkes bir oy kullanirsa Türkiye'nin manzarasi güzel bir yöne degisir
Alt 06.05.2009, 10:28
babaeskili

Standard

damlaya damlaya göl olur, göz göre göre kör olur.. (ahmet gündüz, fresh familee, 1994)

güne$in balcik ile sivanabilecegini ifade eder.. ama balcik malesef uzun tutmaz, er veya gec gercekler ortaya cikar..
Antwort