Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 02.12.2005, 22:11
Benutzerbild von galata1905
galata1905 galata1905 ist offline
Neuer Benutzer

Standard sezen aksu übersetzen bitte

vay anasini.
ja es würden sich 3% interressieren, wie wärs mit zwei sprachig aufwachsen?
Alt 06.12.2005, 23:36
dertlikiz24

Standard DEVIR DEGISDI!!!!

eskiden görücü usulüyle evleniliyordu simdiki zamanda bunu görmek duymak zor artik evlenip bosanmak modern oldu diyebilirim artik kizlarda olsun erkeklerde olsun charektere degil disbakima bakmakda bence büyük hatta!
tabii ilk bakis disa bakiyor ama daha önemli seyler var bence... insanin charekteri nerde kaliyor? cok geride... bence mantik evlilikleri yapmali ve karsindaki insani az olsada tanimali... dürüstlük nerde kaldi cok merak ediyorum??
Alt 08.12.2005, 17:25
gelincik02

Standard o.T.

sen simdi 2 hafta sonra mantik eviligi mi yapacaksin yani? Bende ask olmazsa birsey olmaz.. Deli gibi asik olmam lazim, ama bu ask beni kirmamali, incitmemeli; mantigimla uyusmali. Kendim gibi olmaliyim, kendim gibi kalmaliyim.

Ikiside önemli ama karakter her zaman daha cok önem tasir..vitrine mi koyacagiz karsimizdakini. Hem cok asiri yakisikli bir erkekte cok ukela olur:-)

Gelelim görücü usulune..

Halen var bu görücü usulu ile evlenenler. Onun tarzi bile modernlesti artik. Tanidiklarin cok iyi bir kizi var, onu bizim hemserinin oglu ahmetle tanistiralim. Gencler birbirleriyle tanisir, konusurlar ve anlasirlarsa hayirli bir ise vesile olmus oluruz, seklinde düsünülüyor artik. Pat diye kiz istemeye gidilmiyor yani, önceden tanismalari saglaniyor, sonra gencler anlasinca da evleniyorlar. Bence böyleside güzel. Eski moda görücü usulune N´ayir, yeni moda görücü usulune Nevet :-) Kismetin nerden cikacagi belli olmaz sonucta.
Alt 08.12.2005, 22:32
Benutzerbild von drspiele
drspiele drspiele ist offline
Neuer Benutzer

Standard Coitus Interruptus ?

Schade schade
Alt 11.12.2005, 01:55
gelincik02

Standard sevginiz ne zaman azalir?

1. Henüz tanisma asamasinda oldugunuz bir insanin hangi davranislari ondan sogumaniza sebep olur?

2. Diyelimki aylardir/yillardir tanidiginiz arkadasinizla olan iliskiniz duygusal bir iliskiye döndü. Onu cook severken hangi davranisi sevginizin/askinizin azalmasina neden olur?
Alt 11.12.2005, 13:42
Benutzerbild von firinci69
firinci69 firinci69 ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

gicik hareketlere baslarsa:önceden sakladigi.
Alt 11.12.2005, 16:26
gelincik02

Standard o.T.

hä?
Alt 12.12.2005, 00:26
gelincik02

Standard ...

ne gibi firinci?

ben bi kere sevmissem kolay kolay azalmaz sevgim. Kendi prensiplerimden ve karakterimden ödün vermem gerekiyorsa bikarim sadece onun kavgasini vermekten..
Alt 12.12.2005, 20:26
unknown

Standard saygisisizligi...

issizligi.. egoistligi... havasi... bakimsizligi... kendi ailesine olan saygisizligi..

deli gibi sevsemde .. bir tek hata yeterlidir.. karsilik olarak bende yapmamaya calisiyorum.. benim bir hatamda onunda sogumasini beklerim... delikanliligini korusun isterim..
Alt 12.12.2005, 20:28
unknown

Standard moda degil...

sadece insanlar daha cesaretli oldu... eskiden zar zor.. itile kakila yasanirdi evlilikler.. öyle yasamaktansa ayrilmalari daha iyidir bence... modayla hic bir alakasi yok.. heleki bir de cocuk varsa.. o cocugunda o yolunda gitmeyen evlilikte kayip olmasinda ne anlam var?
Antwort