Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 20.04.2015, 17:45
seyrangah

Standard

SORUMU TEKRARLIYORUM:

BUNLARI LARA CHAT'TE KENAN'A MI ANLATTI YOKSA, SU PÖRTLEK KURBAGA GÖZLÜ, KEL BÜCÜR MIKAIL'E MI ANLATTI?

Bu soruyu bana cevapla sonra diger bölüme geceriz!
Alt 20.04.2015, 17:53
seyrangah

Standard

Yürüyün lan ordan yorgan yastik 50 kg erkek müsveddeleri.
Lara sizin oynunuza gelmedigi icin atmadiginiz iftira, yazmadiginiz yalan kalmadi.

Oglum bak ben sana örnegini gösterdim, bir erkek bir kadina ilgi göstermezse ne kadar da o'na bulasmaya calissa, bir erkek o'nu görmemezlikten gelir.. Ama sizin erkek oldugunuzdan süphe ettigim, bunu bildiginizi sanmiyorum..
Ayni köylerde ve kenar mahallelerde kancik karilar gibi dedi kodu yapiyorsunuz. Degil mi InternettinAbi InternettinAbi nickin arkasinda kac kisi var?
Alt 20.04.2015, 17:55
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
"LARA LARA LARA, beni de gör benide gör, schenk mir endlich deine Aufmerksamkeit"

hahahhaha Lara zede seni

t9 amca

o yalanci sahitliginin hesabini önce

alman mahkemesinde sonrada

ALLAH karisinda vereceksin!!!

Bakalim o zaman hangi delige kacacaksin onursuz, gurursuz, yalaka kel
Normalinde benim böyle seylere vaktim olmaz, ama bu konuda eger ki birisi mahkemeye gidecek olursa, ifade vermeye hazirim. Beni cagirmazsaniz kanlim olursunuz!
Alt 20.04.2015, 18:01
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
sen iki defa ayni soruyu sordugun halde sana cevap veremeyenler var.

tabiki gururuna yediremiyorsun bu yalakalik yaptigin kisiler manbee-hayraniydi.

manbee efendi sana cok demisti sen bir gün biriyle tanistiginda önce bi manbee ile iliskisi varmiydi diye test et.

demedi deme ileride kuzenin gibi olursun.
Cigeri ulasamayan pispislar gibi kedilesme! Lara ile benim gönül iliskim yok. Kendisi dünya güzelli, zeki, genc ve kibar bir hanim efendi..
Siz bana da haksizlik ettmeye calistiniz, kiciniza, agzina, yüzüne, elinize, gözüne bulastirdiniz.

Ama iftiraya gelemem. Malum haksizlik karsisinda susan kendi serefini de kaybeder demisti Hz. Ali. Ben Lara'nin haksizliga gelmesini istemez!
Alt 20.04.2015, 18:07
seyrangah

Standard

Zitat:
büllo senin havani indirirler. demedi deme.
Yürü lan ordan! Burda bayanlara iftira atma yoksa daha ne kadar havalanacagimi görürsün..
Internet kahramani seni. Koy lan resmini cik karsima.. Ya da cikin mi karsima mi degim. Mikali mi Kenan mi?
Alt 20.04.2015, 18:10
NurBanu

Daumen hoch

hahaha der war gut

ADAMlik herkese nasip olmaz, sana olmus

TEBRIK ederim YIGIT asksehidi

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Yürüyün lan ordan yorgan yastik 50 kg erkek müsveddeleri.
Lara sizin oynunuza gelmedigi icin atmadiginiz iftira, yazmadiginiz yalan kalmadi.

Oglum bak ben sana örnegini gösterdim, bir erkek bir kadina ilgi göstermezse ne kadar da o'na bulasmaya calissa, bir erkek o'nu görmemezlikten gelir.. Ama sizin erkek oldugunuzdan süphe ettigim, bunu bildiginizi sanmiyorum..
Ayni köylerde ve kenar mahallelerde kancik karilar gibi dedi kodu yapiyorsunuz. Degil mi InternettinAbi InternettinAbi nickin arkasinda kac kisi var?
Alt 20.04.2015, 18:13
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
hahaha der war gut

ADAMlik herkese nasip olmaz, sana olmus

TEBRIK ederim YIGIT asksehidi
Daha bu ne ki? Bu daha internet! Bende daha ne marifetler var. Insanlar korkmasin diye aciklamayim en iyisi.... Yere bastim miyidi kacar cogu!
Alt 20.04.2015, 18:24
seyrangah

Standard

Zitat:
büllo bu kadar sinirlenme. balon gibi sisiyorsun. havani indirirler sonra
Burda sinirlenene birisini görüyormusun sen? Ben görmüyorum! Anlasilan sen daha sinirlenene bir adam görmemissim

Kenan ya da Mikail
Alt 20.04.2015, 18:28
seyrangah

Standard

Zitat:
korkan ve sinirlenen seni görüyorum.
Yapma yaaa? Kimden korkuyormusum? Göster bakiyim su babayidigi bana...
O da sonra manbee gibi öbür tarafa göcmesin. Yani korkudan.. Bilirsin adam dövmek suctur, ben öyle bir sey yaparmiyim hic.
Alt 20.04.2015, 18:34
seyrangah

Standard

Zitat:
hala rahmetli manbee hakkinda konusuyorsun. manbeeye korktugun icin defalarca özür dileyen sen degilmiydin?
Hayir, ben senin ya da Mikail'in, artik hanginizin olursa olsun, eslerine, kizkardeslerine ve annelerine küfür ettigim icin, insanliktan ciktigim icin özür dilemistim.
Cünkü ben erkek erkege cözerim sorunlari. Kadinlari, kizlari, disaridan ücüncü kisileri sokmak erkekligin raconuna sigmaz!
Bunu gene yapardim, pisman degilim.

Aramizda ki farki görüyormusun! Yigitlik, erkeklik, mertlik böyledir! Sizde benim anneme küfür ettiniz, ama özür dilemediniz. Dogrusu beklemiyorum da, özür erkek isidir!
Antwort