Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.03.2007, 19:56
Benutzerbild von drspiele
drspiele drspiele ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ich kann für mich selbst reden :o)

Nein, kein typischer ZDF-Beitrag über Ausländer ...

Der Beitrag spiegelt lediglich das Bild, das viele TR-Jugendliche über Deutsche haben, wider.
Ich bin übrigens nicht alleine dieser Meinung, sondern auch meine TR-Freunde, mit denen ich das Video angeschaut haben )
Alt 29.03.2007, 20:12
unknown

Standard Muhahahhahhaha " GUGUK " mu ?..

Yerim senin hukukunu Muhterem Peder. )
Alt 29.03.2007, 20:13
unknown

Standard iftira

Ben oportinist degilim bi kerem.. )
Alt 29.03.2007, 20:15
unknown

Standard Yine iftira :o)

Ben Yarali Arkadasimi hic bir zaman Birakip Kacmadim..
Ama muhterem peder Haslamasi yapmak gibi enteresan Hobilerim var..

itiraf ediyorum

)
Alt 29.03.2007, 20:17
unknown

Standard YALAAANN !.. :o)

Alperen diye Bir Isme Hic merakim olmadi )

Adim da GÖKALP tir gökhan degil.

Savascinin Gökte olani )
" GÖK SAVASCISI " yane..
Capischi ?..

Sanmam ama olsun ..

)
Alt 29.03.2007, 20:20
unknown

Standard 80 "li yillar diyelim

Düzeltir hareli Gözlerinden Sapadanak öperim Muhterem.

)
Alt 29.03.2007, 20:25
unknown

Standard Yazimi Boyayanin..

Kaynanasi Ölsün !..
Ve Almanya ya Gömülsün..
Ve hatta Cesedi yakilsin..
Küllerini de Muhterem Peder 1 mayis da Vaftiz etsin.

AAAAMEEEENNN !..
Alt 29.03.2007, 20:29
unknown

Standard Soytari ?..

Bak Bunu sevdim !.. )

Kral a Parmak atan adamdir soytari..
Hic farketmez Kral olmasi..
Bana yakisir.

)
Alt 29.03.2007, 20:38
unknown

Standard Muhterem sen Provake bile edemiyecek

Kadar Bilgisizsin )

Kivrim kivrim kivranip Kendi rezil ettigini Göremiyor musun ?..

Üzülüyorum senin adina Karizmayi Iyice cizdirme..
Birak daginik Kalsin..

CIA den bekci Rollari Ermeni Papazlarina Uyan bir Sifat degil.
Sen tütsünü yaaap
Hacini Cikar
Gominyonunu Yuuutt..

Alpi yi Öldür Diye sevgili Tanrina yalvaaarrr..

hadi bakiiimmm..

Ha Bir de Müttefikleri Hamd-ü sena et..

Hukuk filan Diyerek..
Alt 29.03.2007, 20:50
unknown

Standard Damat Ferit edebiyati

Nedir Damat Ferit edebiyatı?

Damat Ferit, Türk tarihinin en amansız hainlerinden biridir. Türk Kurtuluş Savaşı’na karşı çıkmış, bu savaşın öncülerini, gazilerini, şehitlerini Haçlı işgalciler lehine lanetlemiş, yok etmeye çalışmıştır.

Damat Ferit, Türkiye adına (ve Türk ekmeğini yiyip Türkiye’nin imkânlarını kullanarak) Türk düşmanlığına hizmetin sembolü tipik bir alçaktır.

Onun adına izafe ettiğimiz ‘edebiyat’ ise tarihin eşine az rastladığı bir fesat ve mandacılık (bazen de açık hıyanet) edebiyatıdır.

Memleketin hemen her alanda en iyi yerlerine, su başlarına çöreklenmiş, çıkarından başka dini, imanı olmayan vicdanı ve yüreği virüslülerce üretilen bu edebiyatın yerkürede en yaygın ve etkin coğrafyası Türkiye’dir.

Yüzyılı aşkın süredir böyledir bu...

Şu gelinen yere bakın:

Dini kullanarak kitleyi Allah ile aldatanların baş destekçileri o dinden nefret eden İslam ve Muhammed düşmanları...İçte ve dışta böyle...

Bunlar, adı anıldığında kusmamak için kendilerini tutmaya çalıştıkları İslam’ı pazar yeri metaı olarak kullanan dincilere alabildiğine destek veriyorlar.

Dinci ekipler, Cumhuriyet’i, ‘İnsanları toplum mühendislikleri uygulayarak şekillendiren Jakoben bir baskı mekanizması’ olarak niteleyip salvo üstüne salvo yapıyorlar. Bu sadist salvolar sırasında sadece zıvanadan çıkmakla kalmıyor, dinden, imandan, İslam’dan da firar edip ridde (ikrar ve imandan dönmek) çukuruna yuvarlanıyorlar da farkında bile olamıyorlar.

“Ankara’nın şerrinden Brüksel’in şefaatine sığınmak zorundayız” diyecek kadar alçaklaşabiliyorlar.

Bunların Osmanli mirasına duydukları kin, İblis’in Âdem’e duyduğu kinden kırk kat daha ağır...Bir gün, o kinin gayyasında boğulacaklarından hiç kuşkum yok...Ne yazık ki ülkeyi tahrip ediyorlar.

Saltanat dincisi ekiplerin İslam nefretiyle dolu destekçileri aynı saldırıyı ‘ikinci cumhuriyet’ hezeyanı ile yapıyorlar.

Tarihin eşine az rastladığı bu ‘dayanışma’ veya hıyanet nasıl mümkün oluyor? Bunun temelinde ‘omurgasızlık, imansızlık ve döneklik psikolojisi’ var. Bu fahişe psikolojiyi üretip yaşatmadan Türkiye örneğindeki hıyaneti ayakta tutamazsınız.

Yaşar Kemal, nihayet baklayı ağzından çıkarmış. Diyor ki:

“Türkiye’yi dönekler çürüttü.” ((15 Ocak tarihli gazeteler)

Ve devam ediyor:

“Bunların sayısı 1,2, 10, 100 değil...Alçaklığa hakları yoktur...Halkı aşağılamak nedir? Türkiye’nin bütün felaketi tabansız ve kemiksiz aydınlardan çıkıyor. Bunu bilmeliyiz, o aydınların üstüne de yürümeliyiz.”

Kendilerinin alçaklığa hakları olduğunu sanan bu tabansızlar veya döneklerin icraat zeminleri imansızlığa dayanmaktadır.

Şu veya bu fikri savunmak ayrı bir iştir, saygındır. Siz katılırsınız veya katılmazsınız ama bir fikrin gerçek temsilcisi, mümini olan adam, adamdır; saygıya layıktır. Saygın olmayan ve Türkiye’yi batırma türünden alçaklık timsali olanlar, bir fikrin temsilcisi değil, fahişesi veya zamparasıdır. Viski şişelerinin sayısını kim artırırsa, villa veya arabalarını kim daha görkemli yaparsa, daha çok geziye, sofraya, hediyeye kim paydaş yaparsa onun dümenini tutar, ona uşaklık ederler.

Bunların bazıları, ‘Zaman değişti’ söylemine, bazıları ise sadece ‘Değiştim’ nutkuna sığınmaktadır.

Türk dilinde ‘değişmek’ sözü, bunlar yüzünden ‘dönekleşmek’ anlamına gelir oldu.

Zaten bizzat kendileri, dalgalarına taş atan eski yandaşlarını ikide-birde ‘dönek’ ilan etmektedir. Sağda olanı var, solda olanı var. Dincisi var, imansızı, kitapsızı var...

Damat Ferit edebiyatının (veya fesadının) temel nitelikleri şöyle sıralanabilir:

1. Mandacılık: Batı veya Doğu dünyasından bir ülkenin uydusu, uşağı, hatta tutsağı olmayı isterler. Bağımsızlık bunları ışığın yarasayı rahatsız ettiği gibi rahatsız eder.

2. Dışarıdan icazet ve destek: İçerideki kurumlarla asla barışık değillerdir. Halkla da barışık değillerdir. Halktan oy almak için Allah ile veya güncel bazı kavramlarla aldatmalar yapıp oyu kaptıktan sonra halkı adeta leş gibi görür, ayaklarıyla bir kenara iterler. Esas hizmetleri, dışarıdan kotarılan para ve güç odaklarıyla bunların bağlı olduğu dış ülkeleredir. Özellikle Hıristiyan Batı ülkeleri.

Ve Onlarin ,Seytanin Arkasindan bakarak Kederlendigi MUHTEREM PEDERLERI !..

)
Antwort