Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 23.03.2013, 22:10
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
sinirlenince hakaret ediyorsun.

senin celiskili oldugunu sana alintilar ile gösterdigim icin sinirlenmeni anlayisla karsiliyorum.

dedigim gibi bunun tek caresi ögrenmek, okumak bilgi edinmek.
egitimin yasi yok lastosch, 40 yasinda okumaya baslayan cok insan var.

demedi deme sonra cok pisman olursun.
Sinirlenmekte ne demek, ben Vaybee'de kolay kolay sinirlenmem. Aksine gülmek icin girerim buraya. Sagolasin var olasin sende beni cok güldürdün Allah'ta seni güldürsün

Ehh nerdesin Mülltoni? Sayende hem CHP'ye olan görev borcumu yerine getiriyorum ve CHP'nin oylarini artiriyorum hemde eglenmis oluyorum. Aslinda senin gibi böyle kalitesiz, beceriksiz destekcisi oldugu icin AKP gurur duymasindan ziyade seni polise sikayet etmesi lazim. Sen sirf tek basina AKP'nin oylarini en azindan %10 düsürteceksin bana ve sayende AKP marjinallesip gidecek
Alt 23.03.2013, 22:23
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
biz kefeni alip yola cikanlardaniz.
baldiran zehri bile icmeye haziriz.

basbakanimiz oy kaybedecegimiz halde barisi getirecegiz dedi ve gereken adimlari atti.

AK Partiye oy verenler takim tutar gibi parti tutmuyor. daha 10 yillik bir parti.
takim tutar gibi parti tutsalar önceki partilerinde takili kalirdi.

chpnin önüne esek koysan mhp nin önüne öküz koysan bu partiler hep ayni oyu alir.
bunu hepimiz biliyoruz.

daha dün kivirdaroglundan üstün kimse yokken niye döneklik yapip baskanini satiyorsun?

kendinizi avutmaktan vazgecin artik, sizde parti ici celiski var baska birsey yok.

50 kere baskaninizi degistirsenizde iktidara gelemeyeceksiniz.

sizin zihniyet yok olmaya mahkum.

tek ve son careniz icraat ama icraate gelince sizde hava cikiyor

lastosch sen bile chp parti üyesi olarak dimdik duramiyorsun, önce baskanin arkasinda durmayi ögren, yoldasini satmamayi ogren, dava arkadasini 5 kurusluk duruma düsürmemeyi ögren.
belki o zaman adam olursunuz.
ozaman cap. eddi gaddafi, assad, mubarakin arkasinda niye durmuyor. can arkadaslariydi. hele gaddafi insanlik ödülü verdi eddiye. bunu nasil yorumlayalim? HAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAA

it´s a joke. gaddafi + eddi = blutsbrüder.

den preis behält er immernoch = fucking joke und rezillik

ach geceleri gaddafiyi rüyasinda görüyordur. ne iyi adamdir be gaddafi. muhahaha

aber jetzt hat er ja apo. der is ja auch nicht ohne. sieht aus wie stalin. zwar nicht so hässlich wie gaddafi aber genauso brutal, da weiss man was man hat

durma yok, kafa üstü rezillige

achja wann wird denn die nächste flotille in den gaza geschickt? muhahahaha

ich glaub, das war eh ein trick der isis, die wollen wieder zielschiessen mit türken trainieren.

man nannte ihn one-minute-rezil
Alt 24.03.2013, 14:20
the_last_time

Standard

Wie krass die Unterschiede zwischen den Usern bei Vaybee sein können. Auf der einen Seite hochintelligente und edle Personen und wiederum auf der anderen Seite, unterentwickelte, notgeile agressive Hasenfoten, die hier einen auf Macker machen..
Das erstere ist immer wieder bewunderswert und das letztere immwe wieder zum Lachen..

Die die im Leben nie eine Frau ausserhalb ihrer Verwandschaft gesehen haben und wenn dann nur aus dem Puff kennen schwingen sich hier zu den grössten Hengsten auf. Einfach zum kapputlachen

Geändert von the_last_time (24.03.2013 um 14:24 Uhr).
Alt 24.03.2013, 19:18
Zeynep

Standard ..

Hava'da

Kokusu var..
Alt 24.03.2013, 19:44
Cakabeyy

Standard

Herrlichkeit ve the last time günlerdir Siyaset tartismasi yaptiniz, Ülkeyi seviyorsunuz bundan süphem yok ama mesele faydali olabilmek...tartismak baska, söylediklerini savunduklarini hayata gecirmek baska...
Siz nasil bir metot kullaniyorsunuz bilmiyorum ama Ben;

Artik iyice anladim ki, Ilk olarak kazandiklarimizi okumak degil kaybettiklerimizi okuyup aglamak bize faydali olani. Insan en iyi kendi cevresini tanidigi gibi, Ülke olarakta en iyi kendi Ülkesini tanir. Kendi Ülkesinin insanlarinin cektigi acilari okuyan, okurken de gözyasi döken insanlar olmaliyiz.
Kazandiklarimizi sonra okuruz.biz ne yapacagimiz, ne eksik ne fazla, nerede yanlis yaptik? bunlari gösteren, cekilen zor günler olacaktir.
Zor günleri ögrendikten sonra zaten beyniniz harekete gececek, Islamiyet ve Türkiye icin, eskiyle ayni duruma düsmemek icin calisacaksiniz...
O Zor günleri yasayanlar kadar zor durumda olmadiginizi gördükce de halinize sükredeceksiniz..dolayisiyla calisirken huzurlu da olacaksiniz...
Ülkenizi seviyorsaniz kaybettiklerimizi arada bir okuyun kardeslerim..
Insan okumayinca unutuyor..

Saygilarimla, Cakabey..
Alt 24.03.2013, 22:43
the_last_time

Standard

@Cakabey,

aslinda sana diyecek bi sözüm yok. Düsük olmayan bir üslüble fikirlerini iyi da kötü sonuna kadar savunuyorsun. Asil zurnanin zirt ettigi delik... Neyse aman, simdi bunu gene kötü niyetli bir cin gibi basima musallat edecegim. At cöpe gitsin!

Geändert von the_last_time (24.03.2013 um 22:48 Uhr).
Alt 25.03.2013, 16:47
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Herrlichkeit ve the last time günlerdir Siyaset tartismasi yaptiniz, Ülkeyi seviyorsunuz bundan süphem yok ama mesele faydali olabilmek...tartismak baska, söylediklerini savunduklarini hayata gecirmek baska...
Siz nasil bir metot kullaniyorsunuz bilmiyorum ama Ben;

Artik iyice anladim ki, Ilk olarak kazandiklarimizi okumak degil kaybettiklerimizi okuyup aglamak bize faydali olani. Insan en iyi kendi cevresini tanidigi gibi, Ülke olarakta en iyi kendi Ülkesini tanir. Kendi Ülkesinin insanlarinin cektigi acilari okuyan, okurken de gözyasi döken insanlar olmaliyiz.
Kazandiklarimizi sonra okuruz.biz ne yapacagimiz, ne eksik ne fazla, nerede yanlis yaptik? bunlari gösteren, cekilen zor günler olacaktir.
Zor günleri ögrendikten sonra zaten beyniniz harekete gececek, Islamiyet ve Türkiye icin, eskiyle ayni duruma düsmemek icin calisacaksiniz...
O Zor günleri yasayanlar kadar zor durumda olmadiginizi gördükce de halinize sükredeceksiniz..dolayisiyla calisirken huzurlu da olacaksiniz...
Ülkenizi seviyorsaniz kaybettiklerimizi arada bir okuyun kardeslerim..
Insan okumayinca unutuyor..

Saygilarimla, Cakabey..
sayin kardesim,
benim kullandigim yöntem basari yöntemidir.

sadece konusmakla olmadigini bildigim icin 20 yildir bu yol ugruna calisiyoruz.

biz az talebe yetistirip yerlestirmedik buralara gelene kadar.
Alt 25.03.2013, 21:48
Benutzerbild von ot
ot ot ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard B

Wie beschissen die Beiträge sind
Alt 25.03.2013, 22:09
Cakabeyy

Reden

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
@Cakabey,

aslinda sana diyecek bi sözüm yok. Düsük olmayan bir üslüble fikirlerini iyi da kötü sonuna kadar savunuyorsun. Asil zurnanin zirt ettigi delik... Neyse aman, simdi bunu gene kötü niyetli bir cin gibi basima musallat edecegim. At cöpe gitsin!

bikmissin herrlichkeit'tan, belli

kac yildir tartisiyorsunuz sorabilirsem?
Alt 25.03.2013, 22:17
Cakabeyy

Standard

Zitat:
sayin kardesim,
benim kullandigim yöntem basari yöntemidir.

sadece konusmakla olmadigini bildigim icin 20 yildir bu yol ugruna calisiyoruz.

biz az talebe yetistirip yerlestirmedik buralara gelene kadar.
O zaman, benim senden ögreneceklerim var dostum. Biz kendimize ancak yetiyoruz. Bazen baskalarina ögrettiklerimiz oluyor etkileyebiliyoruz ama her zaman degil.

Ben de isterdim zamanimi en cok hizmete harcayayim..
Antwort