Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.12.2014, 23:54
Gazman

Reden Eceli gelen köpek cami duvarına işer

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
BUrada bir GÖREVLI olarak bize bu $Ekilde itamda bulumayi kendinde hak görüyorsan
Bir FORUM okuyucusu ve yazari olarak benimde HAYDA ,HAYDA, haklarim var

Chatt'de yalancilara ,iftiracilara,ki$kirticilara ,VATAN hainlerine canak tutan,ki$iye hakaret ve edepe aykiri yorumlar yapan bir "GÖREVLI" ISTEMIYORUZ.

SEnde dü$ün Tavukmu civcivden cikti,civcivmi tavuktan cikti
Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş!
Fiziksel olan suyun kaynaması kimyasal olan odunun yanması gibi fatoş,
Oparatörlüğü kendi çıkarların için kullandığın bariz ortada !!!!!
Alt 28.12.2014, 00:21
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter BIZ sana küfür etmiyoruz ki UNO$,bu sana iltifat Kusmuk

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Lan bazen vaybeenin bu dincilerinin mide bulandiriciligi ve bir lanet gibi musallat oluslari ortami yasanmaz kiliyo.

düsleriyle oynanip kullanilmis cirkin ötesi bir kadin,
psikolojisi bozuk ve abisinin evinde siginti gibi yasayan, sosyal ödenek tüketicisi bir ucube.
erkek olmasina ragmen, kadin nicki ve resimleri yükleyerek irkcilik yapan bir hasta.
beyin seviyesi geride kalmis, düsünüp üretemeyen sadece karsitlarina küfür eden, küfür ederek zafer elde ettigini sanan bi ton nick..
bu tümlemelerin ana maddesi, ve bitanesi ayartip almanya da oturum izni alirim umuduyla bu cürük domates kasasindan nema saglamaya calisan türkiyeli katilimci.

haci siz bitmissiniz, ama sunu da kafaniza sokun iyiler aldigi yenilgilerinde bile kötüleri yenmislerdir. yani sizin bu cigirtkanliginiz musallat olup insanlarin yasam alanlarini daraltmaniz aslinda sizlerin zaferi, cünkü akli basinda onalrca üye forum ve chat gibi platformlari terkedip kaciyo. ne o igrenc küfürleriniz, ne de o igrenc tutumlariniz takip edilebilinir degil.

banu ve lara, ikinize bana ettiginiz küfürlerin hesabini sorucam kafanizi yormayin. öyle chatte küfür ettim ve kactim ratteliginde degil iste hicbisey.
almanya da ikamet ediyorsaniz, alman sitesinin hic bir zaman rechtsfreiezone oldugunu düsünmeyeceksiniz. yani burada küfür edip karsilik almayacak tek kisi bosphorus'pu.
banu da kafasini yormasin, mevlana camii yöneticisi hasbi beyle görüsme yaptim ve kendisinin oldugu iddia edildigi fotografi elde edip, beyefendiye gösterince onunda ensesine binecek abileri.

uno yigittir ve fiskesi 10 orduyu tuzla buz edecek kadar güclüdür, internetin küfürbaz utanc
abideleri sizi.
ZEKI olmadigini biliyorum ama bir gidim mantik'da mi yok SENDE

UTANMAK YOK MU DENDE? SENDE HIC Mi UATANMAZSIN?

YALANCILIGIN ;IFTIRALARIN;VATANA HAINLIGIN yetmiyor $imdi'de Gammazciliginla'mi Övünüyorsun pis GAYTO$
Vatan haini ki$kirtici ,iftiraci,üstüne üstük gammaz'ci ZIBIDI yeni bir$eyler söylemekten aciz,ezberini tekrar etmekten ba$ka bir$ey yazamiyor EZIK KIRO .

BU PI$KIN D.ötcünün Fantazisi sinir tanimiyor
Iftira atmayi,insanlari ki$kirtmayi,yalan konu$mayi ,Vatana hainligi, igrenc bir alcaklik saymak yerine ZEKA sayiyor..

Burada Nurbanuyu tehdit ettigi gibi chat odasinda aynisini yapiyor insanlarin özelini ögrenip
odada dagitiyor,sonra tehdit ediyor bununlada yetinmiyor bu CIBILIYETSIZ insanlari karalamayi,iftira atmayi,kendine ahlak edinmi$ bu AHLAKSIZ ,bunu Zeka sanip övünüyor bu Zinhin Kanserli GAY.Sonrada cikip bana küfür ediyorlar diye Zirliyor.SEnin gibi bir o cocgunu
küfürsüz nasil anlatabiliriz'ki?
Nurbanuyu tehdit ederek susturucani saniyorsun BEYINSIZ Gammazligiyla övünüyor KEPAZE.

Buranin en güzel kizi sensin UNO$ , kacmiyoruz biz yerin altinda deyiliz ,kar$indayiz TEPENDEYIZ SÜMÜK .NUbanun ailesi kime bineceklerini cok iyi bilir.SEn dünden razisin zaten.Onlarda acip bir yerini mi göstericen kalem ka$li Uno$.
Nereye kime gideceksen git vakit kaybetme,git gör annaninkini ,böyle duvara toslarsin,sapa oturu,samana osurursun.

Geändert von Lara_ (28.12.2014 um 00:40 Uhr).
Alt 28.12.2014, 09:49
NurBanu

Reden Yigit unosmus

gaytos,
sen bu zirvaliklari yaraticilik mi saniyorsun? Beyinsiz yaratik.

Kapcik agizli, senin küfürlerin, bölücügün, fitneciliginle ilgili yazilar vaybee sisteminde kayitli sen daha ne yüzle hala buraya yazabiliyorsun???

Sanalda insanlara iftira atarak ve özelini uydurup onlari tehdit ederek mi kendini savunuyorsun KANCIK UNOSl

Zitat:
Lan bazen vaybeenin bu dincilerinin mide bulandiriciligi ve bir lanet gibi musallat oluslari ortami yasanmaz kiliyo.

düsleriyle oynanip kullanilmis cirkin ötesi bir kadin,
psikolojisi bozuk ve abisinin evinde siginti gibi yasayan, sosyal ödenek tüketicisi bir ucube.
erkek olmasina ragmen, kadin nicki ve resimleri yükleyerek irkcilik yapan bir hasta.
beyin seviyesi geride kalmis, düsünüp üretemeyen sadece karsitlarina küfür eden, küfür ederek zafer elde ettigini sanan bi ton nick..
bu tümlemelerin ana maddesi, ve bitanesi ayartip almanya da oturum izni alirim umuduyla bu cürük domates kasasindan nema saglamaya calisan türkiyeli katilimci.

haci siz bitmissiniz, ama sunu da kafaniza sokun iyiler aldigi yenilgilerinde bile kötüleri yenmislerdir. yani sizin bu cigirtkanliginiz musallat olup insanlarin yasam alanlarini daraltmaniz aslinda sizlerin zaferi, cünkü akli basinda onalrca üye forum ve chat gibi platformlari terkedip kaciyo. ne o igrenc küfürleriniz, ne de o igrenc tutumlariniz takip edilebilinir degil.

banu ve lara, ikinize bana ettiginiz küfürlerin hesabini sorucam kafanizi yormayin. öyle chatte küfür ettim ve kactim ratteliginde degil iste hicbisey.
almanya da ikamet ediyorsaniz, alman sitesinin hic bir zaman rechtsfreiezone oldugunu düsünmeyeceksiniz. yani burada küfür edip karsilik almayacak tek kisi bosphorus'pu.
banu da kafasini yormasin, mevlana camii yöneticisi hasbi beyle görüsme yaptim ve kendisinin oldugu iddia edildigi fotografi elde edip, beyefendiye gösterince onunda ensesine binecek abileri.

uno yigittir ve fiskesi 10 orduyu tuzla buz edecek kadar güclüdür, internetin küfürbaz utanc abideleri sizi.

Geändert von NurBanu (28.12.2014 um 09:53 Uhr).
Alt 28.12.2014, 10:04
___CENK___

Standard Köpeklere kemik atalim:))))

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
dereceni yine ispat ediyorsun, tek ispatlayabildiginde bu.
cokmu zoruna gitti boardaki video yoksa senmiydin o oynayan pkkli ?
KIZKURUSU ac kaldin sen,gel kemigin burda gel kucu kucu )))))))
Alt 28.12.2014, 10:25
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Cenk e kuduz asisi gerek

board da senin videolarini paylastiklari icinmi kudurdun ?
hic de fena göbek atmiyordun utanma yaa iste herkesin bir kabiliyeti vardir. ben biraz boarda senin videona bakayim. onu daha iyi beceriyorsun.
Alt 28.12.2014, 10:35
___CENK___

Standard Köpeklere kemik atalim:))))

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
board da senin videolarini paylastiklari icinmi kudurdun ?
hic de fena göbek atmiyordun utanma yaa iste herkesin bir kabiliyeti vardir. ben biraz boarda senin videona bakayim. onu daha iyi beceriyorsun.
KIZKURUSU sen bu kemikle idare et,baska zaman yine kemik atarim sana))))))))
Gel kucu kucu,KIZKURUSU gel kucu kucu gel))))))))
Alt 28.12.2014, 11:28
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
gaytos,
sen bu zirvaliklari yaraticilik mi saniyorsun? Beyinsiz yaratik.

Kapcik agizli, senin küfürlerin, bölücügün, fitneciliginle ilgili yazilar vaybee sisteminde kayitli sen daha ne yüzle hala buraya yazabiliyorsun???

Sanalda insanlara iftira atarak ve özelini uydurup onlari tehdit ederek mi kendini savunuyorsun KANCIK UNOSl
Ku$ gribi gibi bu cibiliyetsiz

Edepsizligiyle,yüzsüzlügüyle ,alcakligi Zeka sanan adi bir Gay

Hic bir insan evladinin tenezzül edemeyecegi kadar igrenc bir yaratik bu Gayto$

Ben ONUN bu arsizligini ona gayet iyi yaki$tiriyorum'da bir türlü ali$amadim
Alt 28.12.2014, 11:34
Gazman

Reden Görünen köy klavuz istemez

Zitat:
Zitat von Gazman Beitrag anzeigen
Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş!
Fiziksel olan suyun kaynaması kimyasal olan odunun yanması gibi fatoş,
Oparatörlüğü kendi çıkarların için kullandığın bariz ortada !!!!!
Fatoş , bir saatliğine agentliği bırak gel bak senin kestaneyi nasıl çiziyorum , götoğlanı !!!
Unoş a geline , götten darbe yemiş bir siyasi sığınmacı , fazla Söze ne Hacet
Alt 28.12.2014, 14:58
Pleasuree

Cool

Zitat:
Lara sende sunu anlamiyorum, bu tutumun ve tavrinla bir yöneticinin taraf tuttugunu ve görevini yapmadigini iddia ediyorsun. Senin veya banu gibi küfür eden hasta kisilikli insanlarin iddialarini ciddiye almak, ve bu dogrulta hareket etmek aptallik olur. Onlarca nickler alip farkli nicklerle gelip küfürler ediyor veya haytalarini tatmin ediyorsunuz, her yeni nick yeni umut, her yeni nick yeni yasam, her yeni nick cinsel tatminiyet iceriyoz sizler icin ama güzelim sunun farkina iyi varmaniz gerekiyor. Allah sizi yaratirkan birakin özenmeyi, resmen isini cabuk bitirebilmek icin (yaratilisinizi) avuc icinde sizleri skip da firlatmis dünyaya. O bicimlerler somut umut, fiili cinsel birliktelik veya realde kabulgörürlülük olumsuz seyler. biliyorum, anliyorum seni. chatten baska birisinin seni alip sen "evlencem" dedikce sana dolayli yollardan sahip olmasi, sende büyük cöküntü yaratti anliyorum seni. ama hayatinin bu cöküntüsünün altinda kalacak olan yalnizca sensin, biz degiliz bize küfür edemezsin chati kullanip. O yüzden uzmanlarindan ruhsal destek alip, hukuksal yollari denemelisin bu cirkinlige karsi. Böyle Ratte gibi gizlenerek, ona buna küfür edip veya sana yazan erkekleri uno görme paranoyasi ile hayatini zindan edersin. yeni de gecici bir süre senin bu haline,saldirganliga karismicam. herseyini yitirmis bir kadinin bu tür saldirganligi gayet olagandir.

pleasuree, wo lebst du denn?
natürlich ist es strafbar wenn man beleidigt! auch im internet und chat. das internet ist [b]kein rechtsfreier[b] Rahmen und jeder sollte sich vernünftig benehmen. vaybee alman yasalarina göre ve alman uzantili TLD kullanan almanya sitesi ve burda yazilan,paylasilan ve yapilan hersey alman anayasasina intikal eder.
sen bayan nickine sahipsin, vaybee'de kendini gizleyip ahlaksiz sex teklifinde bulunan onalrca nick var veya belirli bir iliskiden sonra cirkinlesen insanlar, bunalrin sana küfür ettigi oluyordur süphesiz eger rechtsschutzun varsa herhangi bir avukata telefon acip bilgi iste, veya yazili olarak buradan destek al; http://www.recht.de/
burada dikkat etmen gereken, domain uzantisinin .DE olmasi ve sayfanin altinda bir impressum olmasidir. gerci almanya da impressum bilgilendirmesi olmadan site acamiyorsun. sana sapikca yaklasan veya küfür eden kisiye sen degil hemen savcilik dava aciyo, yani senin datenlerin saklanip söz konusu kisiye erisilebiliniyo.

Lara'yi degil de bazen NurBanun evine, chatte küfür etti diye mektup gittigini düslüyom, ahahahah lan Porz Mevlana Camiinde görev yapan abisinin ona olan tepkisini düsnüyom )) Lara zaten dengesiz, chatten bulusmaya gittiginda ailesine acik acik ben chatten biriyle tanistim, nasipse evlencez diye bulusabiliyo. Koptum gülmekten acaba hüsranla bulustuktan sonra, "chatten biriyle evlenmek amacli buluscam" dedigi ailesine nasil bir yanit vermistir, sessiz mi kalmistir öyle üzgün argin. allah yardimcisi olsun ya ;(

Yokkk daaa nelerrrrr. Gidip rezalet gibi chatte su bu oldu diye hukucularla ugrascakmisim baskaa isim yokduuuu.

Habt ihr wohl den knall nicht gehoert... !!!?????

Lan oglum sende az degilsin. Habire lara nickli kullaniciya kayniyosun yarasi varsa yarasini karistirip azdiriyosun. Sende azz degilsin !!!

Anasini satiiiim dikkatli olunnnn bana karsiii bakkkk anzeige yaparimmm bakkk onaaaa goere wooaaallllaaaaaaaaaa....!!!!!!

Geändert von Pleasuree (28.12.2014 um 15:00 Uhr).
Alt 28.12.2014, 16:16
NurBanu

Reden

Zitat:
Zitat von Pleasuree Beitrag anzeigen
Yokkk daaa nelerrrrr. Gidip rezalet gibi chatte su bu oldu diye hukucularla ugrascakmisim baskaa isim yokduuuu.

Habt ihr wohl den knall nicht gehoert... !!!?????

Lan oglum sende az degilsin. Habire lara nickli kullaniciya kayniyosun yarasi varsa yarasini karistirip azdiriyosun. Sende azz degilsin !!!

Anasini satiiiim dikkatli olunnnn bana karsiii bakkkk anzeige yaparimmm bakkk onaaaa goere wooaaallllaaaaaaaaaa....!!!!!!
yarasi olanlar belli, iyi ki ugrasmiyorsun muhaha

Lara ve Ben hepinize yeteriz

yarasi derin olanlar fake nickle laf sokmaya calisir,
BIZDE FAKE NICKTE YOK DIREK YAZARIZ.

Laramdaki asalet, cesaret ve onur keske bazilarindada olsa, bunlarida bir kenara birakalim azicicik GURUR olsa böyle zavalli durumuna düsmezler
Antwort