Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 02.08.2009, 23:56
FairyLady

Standard Eski sevgiliden intikam

Kendisini aldatan eski sevgilisinden intikam almak icin bu videoyu cekmis ve youtube de yayinlamis. Tüm hediyeleride türk ebayinde satmis.

Intikam almak gerekli mi?

http://www.youtube.com/watch?v=OwSsO...eature=related
Alt 03.08.2009, 00:06
albirt

Standard

ne yazik ki, sadece gitti gidiyor icin reklam yapior bu kiz)
sonucta esyalarini satabilmek icin yaptigi bir amerikan bayanin kopyasi.

ama gelelim konuya...intikam!!
bazi kisiler icin intikamin zevki bir ayridir, gerekli mi degil mi kesin söylenilemez.
Ben sahsen Intikamlarimi fantezimde yasarim, cok ama cok kötü olur....ama intikam alcagim kisi karsima ciktiginda....miktir et derim, deymez kendi kendini hasta etmeye. sonucta intikam, bir sinir bir üzüntüden kaynaklanan bir duygu. ve bu duygulari beslemek saglikli degil...ama kimileri icin desharz olma imkani olabilir.
Alt 03.08.2009, 00:10
FairyLady

Standard

Reklammi gercek mi bu simdi? Herkes ayri birsey söylüyor.

Bu tarz intikamlar kisinin kendisinide rezil eder. Iki kisi arasinda yasananlar orda kalmali, yayilmamali. Baska türlü bir intikam daha akillica olur

Bende icimden kizar beddua ederim. Hayati boyunca unutamaycagi laflar daha iyi intikam olurdu ve yeterli olurdu Desarj olmak icin laf sayistirmak iyi br yöntem:-)
Alt 03.08.2009, 00:16
albirt

Standard

yok gercekten reklam, ben bu kizi taniyorum, Mert diye bir arkadasi da yoktu hic birzaman, bu sadece gittigidiyor.com icin cekilmis bir reklam filimi.

Yani bu tarz intikamlar kimi rezil eder bilmiorum...mesela ingilterede bir kadin, onu aldatmis olan esinin lamborghinisini ucuz bir fiyata satti...maksat kocasina aci versin...bence o durumda, kocasinin bunu aldattigi ortaya cikiyor...ve rezil olan kocasi....intikami alan kadin degil.
Alt 03.08.2009, 00:23
FairyLady

Standard

Ama youtube´de kendisini yayinliyor, kendi özel hayatida ortaya cikiyor. Böylece oda rezil oluyor.

"Fulya Timur" diye bir yaz google´e neler cikiyor. Ebayin gizli reklamiymis. Ama Beispiel olarakta iyi yokmu böyle eski sevgilisinin resimlerini youtube´de yayinlayanlar. Karaktersizlik bence.

Nerden taniyosun ay tanimadigin yok )

Geändert von FairyLady (03.08.2009 um 00:27 Uhr).
Alt 03.08.2009, 00:27
albirt

Standard

nerden mi tanicagim...kiz izmirli ya, reklam ajentasi icin stajerlik yapiordu gecen sene..tugba asil ismi
Alt 03.08.2009, 00:32
FairyLady

Standard

Tugba Özcanmis, güzel kiz
Bunlari göre göre aptal kizlar örnek alacak aynisini yapacak
Alt 03.08.2009, 00:40
albirt

Standard

amac o zaten)...gitti gidiyoru hareketlendircekler, aslinda intikam aliyoruz saniyorlar...kendileri kurban.
Alt 13.08.2009, 17:08
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

En güzel Intikam dis fircasi ile alinir bence.. Hem WC yi temizlemis olursun hem de karsindakini o dis fircasini kullarken görünce icinde müthis bir intikam duygusu olusur :-)

Ben yaptimmi bunu? Haketmisti - yaptim. :-)
Alt 13.08.2009, 17:39
Benutzerbild von killingzoe
killingzoe killingzoe ist offline
Erfahrener Benutzer

Rotes Gesicht

Zitat:
Zitat von lafebesi Beitrag anzeigen
En güzel Intikam dis fircasi ile alinir bence.. Hem WC yi temizlemis olursun hem de karsindakini o dis fircasini kullarken görünce icinde müthis bir intikam duygusu olusur :-)

Ben yaptimmi bunu? Haketmisti - yaptim. :-)
Ich könnt das nicht einmal meinem schlimmsten Feind antun
oder

Wer dich als Freundin hat braucht keine Feinde mehr
Antwort