Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Sport - Fussball

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.12.2003, 18:04
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard gelse :)

ama

gelmez

bence
Alt 25.12.2003, 20:46
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sorry, ama

falsche Logik!

Es wird alles getan, daß Fenerbahce keinen Erfolg hat!
Sei es intern durch die GRUPPEN oder extern!
Allerdeutlichlichtes Beispiel ist das Trabzon Spiel!
Unsere Fans werden von Anfang an malträtiert! Werden mit Steinen beworfen, verprügelt, es wird auf sie geschossen (alles belegbar!), aber wer kriegt die Strafe, weil auf den Rängen von Trabzon ein kleines Mädchen verletzt wird ????
Fenerbahce!
Warum betreffen gerade uns die vermeintlichen "Schiedsrichter-Fehler" ???
Ich sage dir - als Schiedsrichter - das ist ABSICHT !

Weißt du das es namentlich bekannt ist, das daß Sendeteam von Digiturk aus ULTRASLAN Mitgliedern besteht!
Ich finde das komisch, das ein ganzes Sendeteam aus "Ultras" besteht!

Fenerbahce ist wie ein angeketteter Drache!
Wehe wenn er losgelassen!
Das größte Hindernis die Gruppen und die "Vereinsmitgliedschaft" !!! (Vergleich mal die Konditionen mit Bayern München!)

Bedenke mal dies und tritt dann vor mich mit der gleichen Behauptung. ;-)

Sari-Lacivert-Sevgilerle
Ali
Alt 25.12.2003, 21:49
Benutzerbild von erhan75
erhan75 erhan75 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Fark kapanirmi????

Kapanirmi kapanmazmi diye soru sormak bence cok mantiksiz .Ben aktiv futbol oynadigim icin 15 punalik fark bile kapaniyor.evet F.b taraftariyim ve takimima sonsuz güveniyorum.Bir brezilyali golcü geldi,ortega geri dönüyor ve iki tanede türkiyeden futbolcu alinirsa...fener SAGLAMLASIR ZATEN SIKINTIMIZ ORTA SAHADA VE GOL BÖLGELERDE,van hojid..yalniz basina bunu yapamaz ,rebrov ve petkov gönderilmesini istiyorum.yusufa gelince bence Yusuf cok yetenekli bir futbolcu onun kalmasini isterdim ama ,Daum savasan bir takim istiyor .FUTBOL bir takim oynu . ISTIKRARLI SAVASAN MÜCADELE EDEN TAKIM HER ZAMAN IYI TAKIM.örnek &gtGENLERBIRL..kisaca daha 17 mac var ,sorry FB nin 18 .ve fenerbahce bjk yakalar hatta gecer diye düsünüyorum.tabi aksaklik ve sansizlik olmazsa...........
Alt 25.12.2003, 23:45
airdem

Standard Abartma Ali :)) o.T.

ohne Text
Alt 25.12.2003, 23:58
airdem

Standard Fenerbahce TRnin en büyük takimlarin-

dan biri.

Aus diesem Grund sollte es Prinzipien und Charakter haben.

Aber durch die Missentscheidungen in Sachen Ortega wird klar, dass sie noch sehr davon entfernt sind.

Diger alinan ve alinacak olan oyuncular faydali olacagini düsünüyorum. Ancak Besiktasin oturmus sistem ve kadrosunu bir yarida yetisecegini düsünmek ya cok ümitli, yada cok hayalperest olur.

Selam ve saygilarimla
Alt 25.12.2003, 23:59
airdem

Standard Sollte "sollte Sie" heissen, sorry... o.

ohne Text
Alt 26.12.2003, 00:35
airdem

Standard Emre: "Dönmeyi düşünmüyorum.."

Inter"de oynayan milli futbolcumuz Emre Belözoğlu, Merter"de Fatih Koleji öğrencileriyle bir araya geldi.. Burada çarpıcı açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim"e haksızlık yapıldığını söyledi...
[25/12/2003-16:54]

Öğrencilerin sorularını cevaplandıran Emre, Türkiye"y edönmeyi düşünmediğini belirterek, Galatasaray"la ilgili ümitli mesajlar verdi.

Emre Belözoğlu Merter Fatih Koleji"nde öğrencilerin konuğu oldu. Öğrencilerin İtalya"daki futbol anlayışı, Galatasaray"daki gelişmeler ve ileriye yönelik düşünceleri yönündeki sorularını cevaplandıran genç futbolcu Türkiye"ye şu an dönmeyi düşünmediğini dile getirdi. Emre, Galatasaray"daki performans düşüklüğünün telafisi olan bir durum olduğunu belirterek, "Galatasaray şampiyonluğun en büyük favorisidir" dedi. Fatih Terim"den "ikinci babam" diyerek bahseden Emre, "Fatih Hoca"nın yaptıkları ve Türk futboluna kazandırdıkları ortada. O"nun başarılı olmasını istemeyenler ortalığı karıştırmaya çalışıyor. O örnek alınacak bir insan ve sporcu. Galatasaray zor günleri atlatacak tecrübe ve güce sahiptir" dedi.

İnter takımıyla 2007 yılına kadar sözleşmesi bulunduğunu hatırlatan Emre, Türkiye"de veya başka bir ülkede oynamayı şu an düşünmediğini kaydederek, Chelsea"nın 15 milyon Euro"luk bir teklif getirdiğini, ancak İnter"de kalmak istediğini belirtti. Amacının kalıcı olmak olduğunu vurgulayan yıldız oyuncu, Türkiye"ye dönmesi halinde ise sadece Galatasaray"da oynamak istediğini ifade etti.

İnter"de zaman zaman kadroya girme sıkıntısı yaşandığını belirten Emre, "Takımın en iyi oyuncusu olarak görülen Vieri bile kadroya giremiyor. Takımda 33 oyuncu var ve bunların 24"ü milli takımlarda oynuyor. Okan abinin veya benim zaman zaman kadroya giremememiz normal bir durum" diye konuştu.

İtalyan seyircilerin Türk seyircilere oranla daha samimi olduğunu belirten Emre Belözoğlu, İnter"de şampiyonluğu kaçırdıkları maçın ardından bile alkışlarla sahadan ayrıldıklarını vurgulayarak, "Türkiye"de böyle olmuyor. Türk seyircilerin de İtalyan seyirciler gibi olmalarını çok isterim" dedi.

Fatih Eğitim Kurumları Genel Müdürü Talip Büyük, söyleşinin ardından Emre"nin futbol yaşantısını değerlendiren bir karne verdi. Futbol ahlakı, yeteneği gibi konularda 100 alan Emre, paparazzi kültüründen medya ile kapışma ve rakipten kormka derslerinden "sıfır" aldı.

Basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Emre, Türk futbolunda son dönemlerde yaşanan kötü dönemin yeni yılda yaşanmayacağını ümit ettiğini belirterek, barış, sevgi ve başarı dolu bir yıl diledi.

Kaynak: ajansspor.com
Alt 26.12.2003, 00:37
airdem

Standard BEŞİKTAŞ"IN YENİLGİYE TAHAMÜLÜ YOK

BİRİNCİ SÜPER FUTBOL LİGİ"NİN İLK YARISINDA MAÇLARDA EN AZ SÜREYLE YENİK OYNAYAN TAKIM BEŞİKTAŞ OLDU.

Siyah-beyazlılar, 17 maçın 7"sinde yenik duruma düşerken, hiçbirinde sahadan boynu bükük ayrılmadı. ""Kara Kartallar"", maçlarında toplam 151 dakika süreyle rakiplerden skor olarak geride kaldı. Beşiktaş, en fazla yenik oynadığı karşılaşmayı Akçaabat Sebatspor deplasmanında yaptı ve golü yedikten 43 dakika sonra eşitliği sağlayabildi. Malatyaspor ve Konyaspor maçlarında ise golleri yedikten 5"er dakika sonra beraberliği yakaladı.

Bir maç eksiğiyle devreye 3. sırada giren Fenerbahçe ise yaptığı 16 maçın 8"inde, karşılaşma içinde yenik duruma düştü. Bunlardan 6"sında yenilgiden kurtulan ""Sarı Kanaryalar"", 2"sinde ise sahadan boynu bükük ayrıldı ve toplam 250 dakika yenik oynadı. Sarı-lacivertliler, 3-0 yitirdikleri Samsunspor karşısında toplam 83 dakika süreyle yenik oynarken, Beşiktaş karşısında ise beraberliğe 9 dakika sonra ulaşmayı bildi.

Son yılların en başarısız sezonunu geçiren Galatasaray ise ""3 Büyükler"" içinde yapılan değerlendirmede, maçlar içinde yenik oynamaya adeta alıştı. Sarı-kırmızılılar, 17 maçlık ilk bölümde 9 maçta, toplam 11 kez rakiplerinden skor olarak geriye düştü ve bunlardan 4"ünü yitirdi. Bursaspor ve Fenerbahçe maçlarında 2"şer kez yenik duruma düşen ""Cim Bom"", toplam 296 dakika süreyle yenik kaldı. Galatasaray, 2 kez yenik duruma düştüğü Fenerbahçe karşısında sadece 1"er dakika sonra beraberliğe ulaşırken, kaybettiği İstanbulspor maçında 78, Trabzonspor maçında ise 79 dakika süreyle yenik oynadı. Galatasaray ayrıca, 2-1 yenildiği Denizlispor maçının son dakikasında gol yedi.

Kaynak: bjkhaber.net
Alt 26.12.2003, 22:15
arsena

Standard Gecmis Olsun

17 hafta Tahminleri
yeni gördüm cünkü yoktum

ben 2 Puanla ne yaa ikinci defa bu kadar kötü tahminler verdik ne oldu bize ???

herkese burdan gecmis olsun tekrar

PS: Kes fazla sevinme benden 1 Puan fazla almissin

PPS: Brat heheh hahahah hohohohho ikimiz ayni puan i almisiz ;-)
Alt 27.12.2003, 00:54
airdem

Standard :) o.T.

ohne Text
Antwort