Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 30.09.2011, 19:10
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Solucan Beitrag anzeigen
Kürt düsmani orrrrospucocugu. Kürtler anani sikmis senin.
Senin gibi itlere inat ben türk kizlarini sira sira sikiyorum.
Benim Kürt düsmani oldugumu senden baska kimse söylemiyor. Dogrusu senin bunu neye dayandirarak söyledigin de bir ayri konu. Ki$ ki$ligini pu$t pu$tlugunu her zaman gösterirmis. Ben sana dedim ya benim Kürtlerle hic bir sorun yok. Sadece bir tane Zaza varErzincan Tercanli ve bir tane de Iranli. Onlarin analarindan emdigi sütü burunlarindan getirirecegim. Ölmeyi care olarak dileyecekler yapacaklarimin karsisinda yoksa baska bir sey degil. Senin bana kin, küfür ve nefret kusmani görünce kiziyim mi, $a$irayim mi yoksa üzülüyüm mü diye sasirdim. Kendini Kürt ilan eden birisi etnik marketing cercevesinde Türklere hitap eden bir internet sitesinde bir Türke asilsiz suclamarda ve en adi mahalle arasi da degil, dagdan gelen ayilarin seviyesinde yüz kizartici küfürler ediyor. Sana kizmayi degil ilk etappta acimayi ve ikinci etapta da seni umursamamayi dogru buluyorum.

Ne adammissin ben böyle yaw? Ampülcüler beni yahudilikle sucluyor Kürtcülerde (irkcilarin taa kendileri) beni milliyetcilikle sucluyor. Yani beni varligim Türkiye Cumhuriyeti düsmanlarinin eceli ve korkulu rüyasi olmus. Demek ki dogru yoldayim o zaman. Cünkü eger ben o Atatürk'ün kurdugu Türkiye Cumhuriyeti'ni savunmasaydim o zaman bazi gercekleri görmezlikten gelirdim. Ampülcüler en basit örneginden Türkiye Almanya ya da Avusturya'ya karsi bir mac kazandiginda sokaklara dökülebiliryorsaniz bu Türkiye Cumhuriyeti'nin Avrupa Birligi ile basta ekonomik, siyasi ve ticari olmak üzere her türlü isbirliginden dolayi oluyor. Ici disi ezik Iranlilar bizi ondan kiskaniyorlar, Araplar desen öyle cünkü Kuzey Afrika ülkelerinin hepsi Avrupa Birligine girmek istiyorlar ama sizin Avrupa ile hic bir baginiz yok ve siz AFRIKALISINIZ diye red ediliyorlar.. Bugün Kürtler bile Türkiye'nin Avrupa Biriligi ile müzakerelerinin ve maksimal hedef tam üyelik olmasi ya da en azindan imtiyazli (prädestinierte Partnerschaft) ortak olmasini diliyorlar.

Demek bir Sivas Kangali gibi sürüye saldirmak isteyen iti köpegi ürkütmüssüm. Türk sitesinde Kürt olan üye bizim ic Anadolu'da Ankara-Kirikkale-Cankiri ücgeninde bir söz var. KURT, ARDINDAN BIN TANE KÖPEK HAVLAMAZSA, KURT SAYILMAZ derler. Hepinizi havlattim ya

Geändert von Der_Levantiner (30.09.2011 um 19:28 Uhr).
Alt 30.09.2011, 19:23
MrAnderson

Pfeil

Zitat:
Kürt düsmani orrrrospucocugu. Kürtler anani sikmis senin.
Senin gibi itlere inat ben türk kizlarini sira sira sikiyorum.
Ula solucan beginli nicin kürtleri kötü gösterirsin,sen hic insan degil misin???
Alt 01.10.2011, 07:54
Benutzerbild von aligaycan
aligaycan aligaycan ist offline
Benutzer

Standard

[quote=jeenyinthebottle;2034258]Ich kenne einen solchen Fall..es war ziemlich krass und es gab viel Wirbel ..da die Person im islamischen Circel in Deutschland bekannt war.

Sie hat sich nachdem sie es mitbekommen hat, scheiden lassen..das war für beide und für die Kinder das Beste denke ich..solche Typen sind meist bi..vielleicht wurde er es auch nach seinem Hac-Erlebnis

ps: Libanesiche Männer dürfen nicht alleine ihren Hac absolvieren! Sie müssen in Begleitung einer Frau dranteilnehmen.[/QUOTE[/u]

Ps: Wie sollen schwule libanesiche männer hac gehen? schein ehe oder was?
Alt 01.10.2011, 07:59
Benutzer

Standard

Escinsellik sadece günümüzde olan bir olay degil Osmanli tarihinde de cok yasanilan bir olay. Osmanli saraylarindaki ICOGLAN odalari vardi. Ayni harem gibi sadece oglanlara ayrilmis bir bölüm. Osmanlidaki escinsel padisahlar, sultanlar, vezirler, pasalar vs. günümüzde hic anilmiyor nedense. Haremdeki cariyelerin yani sira oglanlarinda varligini kabul etmek gerek...
Hier mal lesen... (link kopieren und an adressleiste kleben)

http://www.google.de/imgres?imgurl=h...%3Disch&itbs=1
Alt 01.10.2011, 13:23
Benutzerbild von Solucan
Solucan Solucan ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Der_Levantiner Beitrag anzeigen
Benim Kürt düsmani oldugumu senden baska kimse söylemiyor. Dogrusu senin bunu neye dayandirarak söyledigin de bir ayri konu. Ki$ ki$ligini pu$t pu$tlugunu her zaman gösterirmis. Ben sana dedim ya benim Kürtlerle hic bir sorun yok. Sadece bir tane Zaza varErzincan Tercanli ve bir tane de Iranli. Onlarin analarindan emdigi sütü burunlarindan getirirecegim. Ölmeyi care olarak dileyecekler yapacaklarimin karsisinda yoksa baska bir sey degil. Senin bana kin, küfür ve nefret kusmani görünce kiziyim mi, $a$irayim mi yoksa üzülüyüm mü diye sasirdim. Kendini Kürt ilan eden birisi etnik marketing cercevesinde Türklere hitap eden bir internet sitesinde bir Türke asilsiz suclamarda ve en adi mahalle arasi da degil, dagdan gelen ayilarin seviyesinde yüz kizartici küfürler ediyor. Sana kizmayi degil ilk etappta acimayi ve ikinci etapta da seni umursamamayi dogru buluyorum.

Ne adammissin ben böyle yaw? Ampülcüler beni yahudilikle sucluyor Kürtcülerde (irkcilarin taa kendileri) beni milliyetcilikle sucluyor. Yani beni varligim Türkiye Cumhuriyeti düsmanlarinin eceli ve korkulu rüyasi olmus. Demek ki dogru yoldayim o zaman. Cünkü eger ben o Atatürk'ün kurdugu Türkiye Cumhuriyeti'ni savunmasaydim o zaman bazi gercekleri görmezlikten gelirdim. Ampülcüler en basit örneginden Türkiye Almanya ya da Avusturya'ya karsi bir mac kazandiginda sokaklara dökülebiliryorsaniz bu Türkiye Cumhuriyeti'nin Avrupa Birligi ile basta ekonomik, siyasi ve ticari olmak üzere her türlü isbirliginden dolayi oluyor. Ici disi ezik Iranlilar bizi ondan kiskaniyorlar, Araplar desen öyle cünkü Kuzey Afrika ülkelerinin hepsi Avrupa Birligine girmek istiyorlar ama sizin Avrupa ile hic bir baginiz yok ve siz AFRIKALISINIZ diye red ediliyorlar.. Bugün Kürtler bile Türkiye'nin Avrupa Biriligi ile müzakerelerinin ve maksimal hedef tam üyelik olmasi ya da en azindan imtiyazli (prädestinierte Partnerschaft) ortak olmasini diliyorlar.

Demek bir Sivas Kangali gibi sürüye saldirmak isteyen iti köpegi ürkütmüssüm. Türk sitesinde Kürt olan üye bizim ic Anadolu'da Ankara-Kirikkale-Cankiri ücgeninde bir söz var. KURT, ARDINDAN BIN TANE KÖPEK HAVLAMAZSA, KURT SAYILMAZ derler. Hepinizi havlattim ya
Kücük orospum. Seni vatanini atatürkünü sirayla domaltiyoruz. senden tik yok.
Alt 01.10.2011, 13:43
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kücük orospum. Seni vatanini atatürkünü sirayla domaltiyoruz. senden tik yok.
Galiba sende biraz homoluk var. Sen en iyisi bir psikologa görün homo, Kürtce bilmeyen, Türkce konusan Kürt. Hani nerde? Benim galiba bir sihirli gözlügüm var ve senin görmediklerini ben görüyorum galiba Türkce konusan ve Türkce küfürlerin alasini bilen Kürt. Türkiye'yi Entente gücleri olan Ingilizler ve Fransizlar yikamadi ki üc bes dagdan gelme ayi becersin. Hayalindeki Kürdistan'da Anadil ne olacak? Türkce mi? Zaten bir birinizle ancak Türkce konusuyorsunuz. Imrali'da yatan tecavüzcü var adini andim miydi kusasim geliyor, o bile en büyük Atatürk'cü kesili verdi. Ne zaman uyanacaksin? Tarihte bir tane bile Kürt devleti olmamistir. Simdi Amerikan'nin ve Bati'nin destegi ile Kuzey Irak'ta bir nevi devlet kuruldu sayilir. Ancak Türk topraklarinda buna sifir ihtimal taninir..

Geändert von Der_Levantiner (02.10.2011 um 12:05 Uhr).
Alt 01.10.2011, 18:31
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von aligaycan Beitrag anzeigen
Insanlar sadece üremek icin cinsel temasa girmiyor, zevk aliyor. Hayvanlardan farkimiz bu, hayvanlar üremek icin cinsel temasa giriyorlar, insanlar degil. Ayrica zevk aldigin kisi illede karsi cinsten biri olmasi gerekmiyor. Zevk in cinsiyeti yoktur, zevk zevktir....
ich hasse menschen, die sind so eklig.
Alt 02.10.2011, 19:01
21esma21

Standard

[quote=aligaycan;2034322]
Zitat:
Zitat von jeenyinthebottle Beitrag anzeigen
Ich kenne einen solchen Fall..es war ziemlich krass und es gab viel Wirbel ..da die Person im islamischen Circel in Deutschland bekannt war.

Sie hat sich nachdem sie es mitbekommen hat, scheiden lassen..das war für beide und für die Kinder das Beste denke ich..solche Typen sind meist bi..vielleicht wurde er es auch nach seinem Hac-Erlebnis

ps: Libanesiche Männer dürfen nicht alleine ihren Hac absolvieren! Sie müssen in Begleitung einer Frau dranteilnehmen.[/QUOTE[/u]

Ps: Wie sollen schwule libanesiche männer hac gehen? schein ehe oder was?
Und du Schwuler und die restlichen Schwulenliebhaber gehen mir langsam auf den Keks!
Hört auf ständig die Religion miteinzubeziehen! Auch religiöse Menschen haben psychische Probleme, da kann der Islam nichts dafür!!!!

Wenn du mit dem Auto gegen den Baum fährst, dann bist DU schuld nicht das Auto!!!

Ibneysen ibneligini kendine birak milleti tesvik edip durma! Was soll das ey!
Bunu ögrenen kadin ne yapacak tabikide bosanacak! baska caresimi var.Soruya bak cevabi al!
Alt 02.10.2011, 22:34
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von Authentic Beitrag anzeigen
Lässt dich von moslems ficken und machst sie später schlecht... hmm...
Du hast doch selber mal nach erfahrungen mit frauen gesucht... was sollen wir jetzt über dich denken?
Lol. Das hättest du wohl gern.
Alt 05.10.2011, 12:26
Benutzer

Standard

[quote=21esma21;2034346]
Zitat:
Zitat von aligaycan Beitrag anzeigen

Und du Schwuler und die restlichen Schwulenliebhaber gehen mir langsam auf den Keks!
Hört auf ständig die Religion miteinzubeziehen! Auch religiöse Menschen haben psychische Probleme, da kann der Islam nichts dafür!!!!

Wenn du mit dem Auto gegen den Baum fährst, dann bist DU schuld nicht das Auto!!!

Ibneysen ibneligini kendine birak milleti tesvik edip durma! Was soll das ey!
Bunu ögrenen kadin ne yapacak tabikide bosanacak! baska caresimi var.Soruya bak cevabi al!
Kocasinin cok zengin oldugu halde onun bir ibne olusunu bilmesi sorun olmuyor. Evlilik devam ediyor, nasilki yasli adamlarla evlenen genc kadinlar sadece para icin evleniyorsa bu olayda aynen öyle. Ibrahim Tatlisesin kendinden 30 yas kücük kizi yasinda biriyle evlenmesi gibi, escinsel adamin karisida o "ibnenin" parasi icin evliligini sürdürüyor. Nerde öyle mert bir kadin, zengin kocasinin escinsel oldugunu ögrendigi halde bosansin? varsa ciksin ortaya. Hep beraber kutlayalim, tebrik edelim...
Antwort