Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Wissenschaften & Weltansichten

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 23.03.2013, 14:24
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bir seyi 100 tekrarlamakla yalanlar daha dogru olmuyor.. Siz durmazsaniz duvar sizi durdurur. Bu gidelen yol yol degil.
10 yildir ayni palavralar.

nerede bizi durduracak güc?

bizi halk getirdi ve sadece halk götürür.
Alt 23.03.2013, 14:37
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
10 yildir ayni palavralar.

nerede bizi durduracak güc?

bizi halk getirdi ve sadece halk götürür.
Halk sizi getirmedi, sahtekarcilikla ve malesef Deniz Baykal denen siyasi fosil yüzünden basa gelmistiniz. Ama gideceginiz günler az kaldi. Amerika sizin papucunuzu dama atmak üzere...
Alt 23.03.2013, 14:40
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Halk sizi getirmedi, sahtekarcilikla ve malesef Deniz Baykal denen siyasi fosil yüzünden basa gelmistiniz. Ama gideceginiz günler az kaldi. Amerika sizin papucunuzu dama atmak üzere...
ben eski baskanlarini satan serefsizleri sevmem.
o bastayken ondan iyisi yoktu simdi adami yerden yere vuruyorsunuz.

cok adi bir topluluksunuz. ben bile sizin bu davranislarinizdan dolayi utaniyorum.

halk bizi destekledikce biz variz.
chp hicbir zaman demokratik sekilde bu ülkede iktidar olamadi!!!! olamiyacakta!!!!!!!!!
Alt 23.03.2013, 14:51
the_last_time

Standard

Zitat:
ben eski baskanlarini satan serefsizleri sevmem.
o bastayken ondan iyisi yoktu simdi adami yerden yere vuruyorsunuz.

cok adi bir topluluksunuz. ben bile sizin bu davranislarinizdan dolayi utaniyorum.

halk bizi destekledikce biz variz.
chp hicbir zaman demokratik sekilde bu ülkede iktidar olamadi!!!! olamiyacakta!!!!!!!!!
Tahsilli kiro agam, galiba tahsillinizde ve bilginizde cok acik bir delik var. Ben dümdüz cizgimi sürdürken bana yolumdan döndügümü sölyorsun ki öyle degil. Hadi beni gecelim. CHP hic iktidar olmamis diyorsun. Eh Bülent Ecevit'in %45 ile geldigi günleri unutuyorsun. Demirel bile diyor CHP'nin ölüsü bile %35 eder. Yakinda doguyu da alacagiz hic merak etme... Ona helal oylarla, calma oylarla degil. Aradaki farktan utanir insan.

Eh sence AKP kimi cumhurbaskani yapmak istiyor, Abdullah Öcalan'i mi? Pardon Abdullah Gül'ü mü ya da Recep Tayyip Erdogan'i mi?
Alt 23.03.2013, 15:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tahsilli kiro agam, galiba tahsillinizde ve bilginizde cok acik bir delik var. Ben dümdüz cizgimi sürdürken bana yolumdan döndügümü sölyorsun ki öyle degil. Hadi beni gecelim. CHP hic iktidar olmamis diyorsun. Eh Bülent Ecevit'in %45 ile geldigi günleri unutuyorsun. Demirel bile diyor CHP'nin ölüsü bile %35 eder. Yakinda doguyu da alacagiz hic merak etme... Ona helal oylarla, calma oylarla degil. Aradaki farktan utanir insan.

Eh sence AKP kimi cumhurbaskani yapmak istiyor, Abdullah Öcalan'i mi? Pardon Abdullah Gül'ü mü ya da Recep Tayyip Erdogan'i mi?
demirelin söylemek istedigini ben devamli söylüyorum CHPnin önüne esekte koysan serefsizde koysan onlarin oyu bellidir.

demirel aslinda orada chpye hakaret ediyor ama sen bunu bile anlayamamissin.

gelelim chpnin iktidar oldugu zamanlara. bunlar ya tek parti diktatörlük zamaniydi yada darbe zamaniydi.

Adnan Menderes'i yargisiz idam etmeselerdi, ordu halka baski yapmasaydi bülent oy alamazdi.

biz bu oyunlari cok gördük lastosch ama artik o ordunun siyasete karistigi chpnin darbe destekleyiciligi yapabilecegi dönem bitti.

sen iftira attikca chpnin oyunu düsürdügünün farkinda bile degilsin.

bana lastoschu ezme bu kadar chplileri baski altinda tutma diye mail atanlar var.
bak o kadar acinacak duruma soktum sizi.
Alt 23.03.2013, 22:39
the_last_time

Standard

Zitat:
demirelin söylemek istedigini ben devamli söylüyorum CHPnin önüne esekte koysan serefsizde koysan onlarin oyu bellidir.

demirel aslinda orada chpye hakaret ediyor ama sen bunu bile anlayamamissin.

gelelim chpnin iktidar oldugu zamanlara. bunlar ya tek parti diktatörlük zamaniydi yada darbe zamaniydi.

Adnan Menderes'i yargisiz idam etmeselerdi, ordu halka baski yapmasaydi bülent oy alamazdi.

biz bu oyunlari cok gördük lastosch ama artik o ordunun siyasete karistigi chpnin darbe destekleyiciligi yapabilecegi dönem bitti.

sen iftira attikca chpnin oyunu düsürdügünün farkinda bile degilsin.

bana lastoschu ezme bu kadar chplileri baski altinda tutma diye mail atanlar var.
bak o kadar acinacak duruma soktum sizi.
Bu yazini cok gec gördüm. Yarin insallah senin bütün degindigin noktalara hitaben bir cevap yazmayi düsünüyorum...
Allah'ima bin sükür ki AKP'lisin. Bu isimi iyice kolaylastiriyor...
Alt 25.03.2013, 17:01
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bu yazini cok gec gördüm. Yarin insallah senin bütün degindigin noktalara hitaben bir cevap yazmayi düsünüyorum...
Allah'ima bin sükür ki AKP'lisin. Bu isimi iyice kolaylastiriyor...
die ausrede "ich schreib morgen was dazu" haben wir von dir zu oft gehört.

fang doch erst mit den themen an die du vor 6 monaten schon beantworten wolltest.
Alt 25.03.2013, 17:43
the_last_time

Standard

Zitat:
die ausrede "ich schreib morgen was dazu" haben wir von dir zu oft gehört.

fang doch erst mit den themen an die du vor 6 monaten schon beantworten wolltest.
Seninle polemik yapmaktan dogru dürüst yazi yazmaya vakit ayiramiyorum ki.. Ich habe auch was anderes zu tun, Vaybee ist trotzt allem immer noch etwas in meiner Freizeit und nicht etwas für meine Arbeitszeit..
Alt 25.03.2013, 17:43
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
zeka seviyesi düsük örümcek kafali'larla muhabettim olmaz

Gestern, 15:02

[...]

22.03.2013, 18:11

22.03.2013, 17:55
wird zeit für einen turkoislamischen superhelden, der auch mal in ninja manier sharia verbrechen ahndet.
Alt 25.03.2013, 17:50
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Seninle polemik yapmaktan dogru dürüst yazi yazmaya vakit ayiramiyorum ki.. Ich habe auch was anderes zu tun, Vaybee ist trotzt allem immer noch etwas in meiner Freizeit und nicht etwas für meine Arbeitszeit..
seit wann arbeiterst du wieder?

bak senin adina sevindim. benim sözümü dinleyip is bulup calistigin icin seni tebrik ediyorum.

lastosch benden bir nasihat daha: vaybee benim hobim diyorsun ama gece 3'e kadar buralarda takiliyormussun. ne is kocum? senin dizi ve vaybee haric hobilerin yokmu?
Antwort