Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 12.05.2007, 19:36
unknown

Standard apo ve pkk ile ilgili söylesi

İbnebaşı abdullah öcalan ile yaptığımız ropörtaj ile terörist liderin yaşamına ve kişiliğine yönelik bilgiler elde ettik:

Muhabir: Merhaba, size ibnebaşı dememde bir sakınca var mı?
Öcalan: Hayır ne münasebet, istediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz.

Muhabir:Teşekkür ederim, size neden ibnebaşı diyorlar biraz açıklayabilir misiniz?
Öcalan: Öncelikle tipim müsait, ama hayat görüşümden dolayı da bana bu yakıştırmayı yapıyorlar!

Muhabir: Peki bundan rahatsızlık duymuyor musunuz? Zira pek iç açıcı bir sıfat değil de?
Öcalan: Neden rahatsız olayım ki? Bu kadar yaptığım hayvanlıktan sonra bu az bile.

Muhabir: Aslında ben size ibnebaşı demek istemezdim, ******çocuğu sıfatı size daha çok yakışıyor, ama gazetede bunu yayınlayamayacağımız için ibnebaşını tercih ediyorum.
Öcalan: Çok ibnesiniz sayın muhabir.
Muhabir:Rica ederim efendim o sizin ibneliğiniz. (Burada biraz gülüştükten sonra esas sorularımıza geçiyoruz)

Muhabir: Sayın ibnebaşı, herkesin merak ettiği bir soruyla başlamak istiyorum. Bu ibnelikleri yapmanızda sizi teşvik eden neydi? Lütfen bize içinizi dökünüz.
Öcalan: Bunun birkaç sebebi var aslında. Benim yaşadığım yerlerde oğlancı diye tabir edilen, çocuklara sulanan büyük amcalar vardı. Bana da musallat oldular, 18 yaşıma kadar önlerinde eğilmek zorunda kaldım. Bu benim çok ağırıma gitti. İkincisi ise, küçüklüğümden beri içimden gelen hayvani bir duyguydu yaptıklarım. Kendimi firenleyemedim.

Muhabir: Birgün imralı hapishanesinden çıkacağınızı umuyor musunuz?
Öcalan: Umut herşeydir sayın muhabir. Umudum olmazsa yaşayamam. Ha bir de örgütsel hareketlerimiz var, freedom for öcalan ve öcalana özgürlük gibi imza kampanyaları düzenliyor yandaşlarım. Salak salak işler aslında, yüz defa "yapmayın bu millet bu kadar salak değildir" dedim ama, "olsun bunu da bir deneyelim ibneliğin sınırı yoktur" dediler bana.

Muhabir: Hakkaten çok ibneymişsiniz sayın öcalan, yani hala bir umudunuz var ha.
Öcalan: Önünde sonunda çıkacağım burdan derken, ****fizik manada söylüyorum bunu. Yani bu hapishane hücresinde geberince, öbür tarafa gitmem demek, bu hapishaneden kurtulmam demek. Anlatabiliyor muyum?
Muhabir: Anlıyorum sayın ibnebaşı da, bu küçücük beyninizi bu tip şeyleri düşünerek yormamanızı tavsiye ederim.
Öcalan: Çok düşüncelisiniz.

Muhabir: Sayın ibnebaşı, yakalanma görüntülerinizin bir kısmı medyada yayınlandı. Bu kadar cani bir ibnesiniz. Yakalandığınızda daha onurlu olmanız gerekmez miydi? Sizi yakaladıkları anda, resmen yalamaya başladınız. Yalvardınız, af dilediniz? Nasıl bu kadar yanar döner olmayı başarıyorsunuz?
Öcalan: Ehe ehe, yahu başka ne yapmamı bekliyordunuz. Amerika anamızı sikti, israil anamızı sikti, iran, ırak, suriye, yunanistan ve bütün avrupa birliği ülkeleri bizi birer kez becerdi. Sonunda tanıdık bir simayı da yalayayım dedim. Çok mu şey istedim.
Muhabir: Kenyadan yurda dönerken, size uçakta nasıl muamele yaptılar.
Öcalan: Muameleyi onlar yapmadı ben yaptım. Ama çok zevk aldım. İri ve uzunlardı.
Muhabir: Alışkınsınız yani.
Öcalan: Bizim alışkın olmadığımız ibnelik yoktur efendim.

Muhabir: Sayın ibnebaşı, son sorumu sorarak konuşmamızı noktalamak istiyorum. Cezaevinden yandaşlarınıza yani diğer ibnelere iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?
Öcalan: Fazla yırtınmasınlar. Hiç kimse beni hapishaneden çıkaramaz. İnsanları öldürmeye devam etsinler. Yakalandıklarında ise insan hakları mahkemesinden yararlanmaya devam etsinler. Adına da demokratik özgürlük hareketi desinler. Buna hem bizim ibneler inansın, hem de avrupalıları inandırmaya devam etsinler. İbnelikten zarar gelmez. Sürekli alsınlar arkadan, sonunda özgür özgür çifleşsinler. 10 ar 15 er çocuk yapsınlar, nüfus olarak türkleri yakalasınlar. Büyük kentlere taşınıp oralardaki insanları rahatsız etsinler. Masum insanları marketlere bomba koyarak öldürsünler. Kızlara laf atsınlar. Yılbaşı kutlamalarında kızlara pandik atsınlar. Sonra da gülerek kaçsınlar. Yol kenarlarında değnekçilik yapsınlar, milletten haraç toplasınlar. Gece kondularla plazalar kursunlar. Çalışmasınlar, devlet ve türklerin vergileri ile yaşasınlar. Vergi vermesinler, dağbaşına kaçak ev yapıp bir de arsız arsız yol su elektrik istesinler. Alamazlarsa, insan hakları mahkemesine başvursunlar. Eroin ve kokain işine ağırlık versinler, topladıkları parayı örgüte yollasınlar. Çocukları için devletten para alsınlar, çocuklarını okula göndermesinler, ama okul istesinler. Fabrika istesinler çalışmak için ama çalışmasınlar, bir de arsızlık edip fabrikayı bombalasınlar. Yaksınlar.

Muhabir: Oha sayın öcalan oha, mesaj iletin dedik. *****zı sikeyim sizin sayın öcalan.
Öcalan: Böyle erotik cümleler kurma sayın muhabir, tahrik oluyorum.
Alt 13.05.2007, 11:19
Benutzerbild von halitpasa75
halitpasa75 halitpasa75 ist offline
Neuer Benutzer

Standard CHP - AKP farki !!!

Eger bu bölücülük ise, terör örgütü elebasina "Sayin" diyen zihniyet nedir?
Sehitlere "Kelle" diyen zihniyet nedir?
Ciftcisine "Anani al git lan" diyen zihniyet nedir?
Türk kelimesini kullanmaktan utanan, ülkeyi alt ve üst kimlige bölen zihniyet nedir?
Vatani pazarlayan zihniyet nedir?
Vatani babalar gibi satan zihniyet nedir?
Teröristin önünde diz cöken zihniyet nedir?
Teröriste kefil olan zihniyet nedir?
Askerlik yan gelip yatma yeri degildir zihniyeti nedir?
Demokrasi amac degil, aractir diyen zihniyet nedir?
Güzide Izmir kentimize "gavur Izmir" diyen zihniyet nedir?
Güneydogu"dan her gün sehitler gelirken, sehitlerimizin katilleriyle (Talabani, Barzani) kucaklasmak nedir?

Gercek bölücüler kimin oldugu ortadadir. CHP Atatürk"ün izinde, tam bagimsiz Türkiye icin caba harcamaktadir.

AKP kime ve neye hizmet ettikleri ortadadir.

Ampul sönecek ve Kemalizim aydinligina kavusacak Türkiye, kimsenin kuskusu olmasin.

Ne Mutlu Türküm Diyene. Bunun icin illa ki CHP.
Neuer Benutzer

Türk kelimesini kullanmaktan utanan, ülkeyi alt ve üst kimlige bölen zihniyet nedir?
Güneydogu"dan her gün sehitler gelirken, sehitlerimizin katilleriyle (Talabani, Barzani) kucaklasmak nedir?

Gercek bölücüler kimin oldugu ortadadir. CHP Atatürk"ün izinde, tam bagimsiz Türkiye icin caba harcamaktadir.

Ampul sönecek ve Kemalizim aydinligina kavusacak Türkiye, kimsenin kuskusu olmasin.

Neuer Benutzer

Neuer Benutzer

Standard Aynaya bakip konusanlar

Neuer Benutzer

Standard Aynaya bakip konusanlar

Alt 13.05.2007, 11:48
unknown

Standard akp yandaslarindan ermnistana 12 puan !

Eurovision yarismasinda bizim ermenilerden,
yani akp yandaslarindan ermenistana tam puan, yani 12 puan ! :-))

Kim türkiye Cumhuriyeti ve Türk düsmani ise bu akp serefsizlerinin dostu oluyor !

En güzel örnekler, basta pkk daha sonra filistinliler, ermeniler, rumlar,...

Türkiye cumhuriyetini AIHMe sikayet edenler ortada: pkk yandaslari, ermeniler, rumlar ve akp yandaslari !

Hadi ermenilerin, rumlarin, araplarin tarihi bir acilar var, ya akp yandaslarinin ne gibi sancisi var acaba !? :-))

eeee Türküm demek yerine Türkiyeliyim demeyi tercih edenlerden ermenilere tam puan vermeleri, yani 12 puan vermelerine, hic sasirmadim !
Bu akp yandaslarinin basbakanlari bile "Türküm" demek yerine "esim arap ben gürcüyüm" demeyi tercih ediyor !
Acaba cocuklari hangi soydan oluyorsa !? :-))

Türklerin ve Türkiyenin en büyük düsmanlari ne ermeniler, ne rumlar, nede araplar !
Türkiyenin en büyük düsmanlari pkk ve akp el ele icden Türkiyeyi yikiyorlar !

Kahpeligin, hainligin, serefsizligin adi
akp ve pkk !
Alt 13.05.2007, 17:20
unknown

Standard asil

0 12 puani baska endenlere yikmak senin gibi haysietsiz serefsiz mumculara yakisir

o 12 puani veren türk halki belki ne biliyorsun
ama senin gibi bölücüler zaten halk düsmaniydi degilmi
cumhurbaskanligini bile halkin secemisnde korkan atatürk maskesi arkasina gizlenmis, ama laiklikle hicbir alakasi olamayan senin gibi itler
Alt 13.05.2007, 17:21
unknown

Standard :))

iste 12 puan bu
cyberangel gibi serefsizler okusun
Alt 13.05.2007, 17:46
unknown

Standard Din Düsmani

Başbakan, bakan ve milletvekillerinin başörtülü eşlerini resepsiyonlara davet etmeyen, Köşk’ün kapılarını başörtülü vatandaşlara kapatan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, bu yasağı tarihe de taşıdı.

Sezer, Atatürk’ün 125. doğum yıldönümü için hazırlanan albümde başörtülü eşi Latife Hanım’a yer verilmesine izin vermedi. Albümde M. Kemal’in Sivas ve Erzurum Kongresi ile ilk Meclis’teki sakallı ve sarıklı mebuslarla çekilmiş onlarca fotoğrafa da yer verilmemiş.

Başbakan, bakan ve milletvekillerinin başörtülü eşlerini resepsiyonlara davet etmeyen, Köşk’ün kapılarını başörtülü vatandaşlara kapatan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, bu yasağı tarihe de taşıdı. Sezer, Atatürk’ün 125. doğum yıldönümü için hazırlanan albümde başörtülü eşi Latife Hanım’a yer verilmesine izin vermedi.

ATATÜRK ALBÜMÜNDE LATİFE HANIM YOK
Atatürk’ün 125. doğum yıldönümü sebebiyle hazırlanan albüm Cumhurbaşkanlığının internet sitesi “cankaya.gov.tr” de yayınlandı. Albümde Atatürk’ün manevi evlatları, himayesine aldıkları, arkadaşları ile Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Ankara ve İstanbul’daki yaşamı, yurtiçi ve halk arasındaki gezilerinin yer aldığı fotoğraflara yer verildi. Ancak albümde Atatürk’e yakın isimlerin fotoğrafları yer almasına rağmen en yakını durumunda olan başörtülü eşi Latife Hanım’ın fotoğraflarına yer verilmemesi dikkat çekti. Bunun yerine Atatürk’ün başı açık manevi kızları ve diğer yakınlarının fotoğraflarına yer verildi. Albümde M. Kemal’in Sivas ve Erzurum Kongresi ile ilk Meclis’teki sakallı ve sarıklı mebuslarla çekilmiş onlarca fotoğrafa da yer verilmedi.

BAZI FOTOĞRAF KARELERİ NEDEN BOŞ?

Albümde yer alan bazı karelerin boş olması dikkat çekiyor. Bu karelerde Latife hanım ile sakallı, sarıklı mebuslarla çekilmiş fotoğrafların olabileceği ve Sezer’in bunları kaldırttığı ifade ediliyor. Atatürk’ün hayatını fotoğraflarla konu alan bir albümün bu şekilde dar çerçevede tutulması, “Mustafa Kemal’in hayatı sadece bunlardan mı ibaret?” eleştirisine sebep oldu.

Konuyla ilgili bilgi almak için Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliğini aradık. Ancak gün içinde herhangi bir cevap alamadık. Sezer’in sansürlü albüme nasıl bir cevap vereceği merakla bekleniyor.
Antwort