Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.01.2007, 18:22
Benutzerbild von themasturbator
themasturbator themasturbator ist offline
Neuer Benutzer

Standard ben en azindan delikanlyiim

senin gibi deligikanli degil lüll...bubammi??
o da senin sülaleni belleyip her seferind esenin agzina birakiyordu
Alt 29.01.2007, 18:23
Neuer Benutzer

Standard ja und

sein teil im hintern nicht wahr lül mül lol
Alt 29.01.2007, 18:24
Neuer Benutzer

Standard ya bakiyorumda

her yere atlamissin..yeni evlenen gelinin erkegin seyine atladigi gibi..seni gidi seni y..k hastasi..babana söyliyimde cabuk evlendirsin seni..yoksa yakinda pencereyi acip si.iiiiiiinnnn beniiiii diye bagirackasin hohohoho
Alt 29.01.2007, 18:26
Neuer Benutzer

Standard noch so ein

unwissender
Alt 29.01.2007, 18:30
Neuer Benutzer

Standard schreib mal..

------------
&gt

&gt

&gt

&gtich tu den doch ned beschmpfän!!!!

&gt

&gt

&gtich bin ein grossa fen fon ihm!

&gt

&gt

&gt

&gter had mayne schtimmä

&gt

&gt

&gt
------------
........

wie ein mench und nicht wie ein pubertierenes kind..oder hast du was im hintern drin während du schreibst hahaha
Alt 29.01.2007, 18:55
Neuer Benutzer

Standard hukuksal suc isleyen

bi sitede ne isin var madem?isine gelmiyorsa kapattirirsin olur biter
Alt 29.01.2007, 19:19
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard YORUMSUZ!

Kim bu Türklük düşmanları…
Benim anladığım kadarıyla Türk olmak çok kolay bir şey…

“Kahrolsun emperyalizm,” “kahrolsun Ermeniler,” “kahrolsun hainler,” diye bağırdın mı, tamam, sen iyi bir Türksün.

Bu mu gerçekten Türk olmak?

Yetiyor mu bu kadarı Türk olmaya?

Yabancı bir ülkenin ajanı buraya gelip Türk taklidi yapmaya kalksa hiç de zorlanmayacak.

Üç cümle ezberleyip bağırdı mı, sadece Türk olmayacak bir de “vatansever Türk” olacak…

Ne kolaymış Türk olmak…

Türklerin ana dili olan Türkçeyle bir sayfalık bir kompozisyon bile yazamıyormuşsun…

Yazmayı bırak, Türkçe düzgün cümleler kurarak beş dakika konuşamıyormuşsun…

Bunlar önemli değil…

Beş tane Türk şairinin adını söyleyip, iki tane şiiri ezberleyememişsin…

Türkçe yazılmış iki roman okumamışsın…

İkinci Meşrutiyet’in hangi tarihte ilan edildiğini bilmiyormuşsun…

Mahmut Şevket Paşa’nın adını bile duymamışsın…

Babıali baskınında vurulan Harbiye Nazırı’nın adını söyleyemiyormuşsun…

Balkan Savaşı’nı nasıl kaybettiğimiz konusunda bir fikrin yokmuş…

Çanakkale Savaşı’nın komutanı kimdi diye sorulduğunda boş boş bakıyormuşsun…

Şeyh Galip’in adını bile duymamışsın…

Tasavvuf’un ne olduğunu bile bir kere düşünmemişsin…

Ali Paşa’dan bir anekdot bile anlatamıyormuşsun…

Kanuni’nin çadırında boğdurduğu şehzadesinin adını bilmediğin gibi, böyle bir olaydan haberdar bile değilmişsin…

Birinci Meclis’te neler tartışıldığını hiç merak etmemişsin…

Harekat Ordusunun üç ünlü kurmay subayını say desem, sayamıyormuşsun…

Bunların hiçbiri önemli değil.

“Kahrolsun vatan hainleri” diye bağırdın mı sen Türksün.

Türklüğün nasıl olması gerektiğini anlatabilirsin.

Türklerin çıkarının ne olduğunu herkese öğretebileceğine eminsin.

Savaşmayı, öldürmeyi alkışlamak Türk olmak için yeterli sence.

O savaşların niye kaybedildiğini araştırmak, yeni yenilgilere engel olmaya uğraşmak ise Türk düşmanlığı.

Balkan savaşı öncesinde Cemil Topuzlu’nun neler söylediği, o savaşa hangi şartlarda girildiği, yenileceğimizi bilenlerin bile neden ağzını açamadığı konusunda bir fikrinin olmaması neyi değiştirir?

Savaşı “hainler” yüzünden kaybettiğimizi söyler çıkarsın işin içinden.

Bu tek cümle seni “iyi bir Türk” yapar.

Türklüğün böylesine “cehaletle”, “cinayetle”, “zorbalıkla” özdeşleştirildiği bir başka dönem daha var mı acaba tarihimizde?

Kim bu adamlar?

Türklüğü bu kadar ucuzlatan, çirkinleştiren adamlar kim?

Amaçları ne?

Ne günahlarımızı bilirler, ne sevaplarımızı bilirler.

Tarihimizin ne gölgesinde, ne ışığında dolaşmışlar.

Dilimizi sevmiyorlar, edebiyatımızı sevmiyorlar, mizahımızı sevmiyorlar.

Ama Türklük hakkında konuşur duruyorlar.

Türklüğün zorbalık olduğunu anlatıyorlar.

Hayatımın hiçbir döneminde ırkımın, kavmimin, geçmişimin, “Türk olduğunu iddia eden” birileri tarafından bu kadar aşağılandığını görmedim.

Hiçbir zaman milliyetçi olmadım, hiçbir zaman ırkçı olmadım ama artık benim bile tahammülümü aşan bir saldırı altında Türklük.

Düzgün bir Türkçe bile konuşmayı beceremeyen birileri kendilerini “Türklüğün” sahibi gibi sunmaya çalışıyor.

“Cahil olmayan, zorba olmayan” biri Türk olamazmış inancını yaymaya uğraşıyor.

“Türkleri” dünyanın “lanetlileri” haline getirmeye çabalayan bu adamları kim destekliyor, niye destekliyor?

“Türk olmak” adına “Türklüğü aşağılayan” bu adamların arkasında kim var?

Niye Türklüğe bu kadar düşmanlar?

Yunus Emre’si, Pir Sultan’ı, Nazım’ı, Cahit Sıtkı’sı, Yahya Kemal’i, Necip Fazıl’ı, Halit Ziya’sı, Peyami Sefa’sıyla parlak bir geçmişin, zengin bir dilin, derin bir duyarlılığın çocuklarıyız biz.

Dilimizi, şiirimizi, efsanelerimizi, masallarımızı, mizahımızı, hicvimizi seviyoruz.

Her Türk’ün övüneceği bu büyük mirası da “Türklüğü zorbalıkla ve cehaletle “ özdeşleştirmeye çalışan bu kuşkulu insanların çirkinleştirmesine izin vermeyeceğiz.

Edibali’yi, Şeyhülislam Yahya’yı, Kaygusuz Apdal’ı, Karacaoğlan’ı, Mevlana’yı vahşice, barbarca saldıran bu insanlara karşı savunacağız.

Türklerin nasıl şiir yazdığını bilmeyen, bu dili sevmeyen birilerinden bu kavmi korumak zorundayız.

Bin yıllık bir mirası üç günde kirletmeye uğraşıyorlar çünkü.

Kavmimizin güzel ve değerli olan nesi varsa parçalamak, yok etmek istiyorlar.

Hiç kimse Türklüğe bu kadar düşmanca saldırmamıştı.

Üstelik bu kez saldıranlar bizim bayraklarımızı sallıyorlar.

29 Ocak 2007, Pazartesi

Ahmet Altan.
Alt 29.01.2007, 19:26
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Sevgili Halil!

GB ne yazılan küfürleri okudum.

Seni şaşırtacağını sanmıyorum bu tür psikopatların varlıkları.

Bir insan daha çüküne bile sahip olamıyor, çükünü kişiliği ve adıyla özdeşleştirip katillerini ve cinayetleri savunabiliyot ve ne bilgisi, ne çapı, ne karakteri, ne insanlığı bütün bunları savunabilmek için yetemeyeceğini ta başından bilebiliyorsa, elinde iki şeyi kalır, ya çükü, ya kıçı.

Ve o zavallı ve o psikopat başkada bir bok yapmamakta.

İşte TÜRK FAŞİSTİYİM VE ALMAN NAZİLERİNDEN BENİM HİÇ BİR FARKIM YOKTUR diyemiyecek kadar hafif ve korkak olmasına rağmen, bunun böyle olduğunu hem adıyla, hem hareketleri ile, hem savundukları ile, hem cinsel sorunları ile bir sokak KİRİMİNALİ olduğunu sürekli ilan etmekte.

SS lerde bu tür zavallılardan yapılmışlardır.
Alt 29.01.2007, 19:31
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard YAKINDA ÇIKAR ORTAYA DAHA ÖNCE,

taşıdığı NİCK inin ne olduğu.

NİCKLERİ arkasında bile duramayan bu tür insanlardan ne bok olabilir???

Ben bir insan için bile bu kadar ağır olduğunu düşündüğüm BOK kelşmesini kullanırken bile rahatsızlık duymaktayım.

Ama bir boka bok demekten de çekinmem.
Alt 29.01.2007, 19:53
Benutzerbild von cremar
cremar cremar ist offline
Neuer Benutzer

Standard PKK NIN GERCEK YÜZÜ !!!

ilk önce buradaki arkadaslara selamlar diliyorum.bir kac makaleyi okudum sanirim pkk ile mehmetcik tartisiliyor ve bende bir kac sey yazmak istedim.

baktimki bazi arkadaslar Türk askeri hakkinda bir kac sey yazmislar olabilir yazarlar tabiki, cünkü özgürlük denen birsey var.ama arkadaslar durum öyle bildiginiz gibi degil bir laf vardir karsidan davulun sesi kulaga hos gelirmis,ve simdi mehmetcigi elestiren arkadaslara bir kac sey söylemek istiyorum.

1.Hangi Türk askeri 13 yasindaki bir erkek cocugunu terörist yapmak icin daglara kacirip ve bu erkek cocuguna tecavüz etmis ?(cok özür dilerim)
bu olaya sahsen tanik oldum cünkü doguda vatani görevimi yaparken basimdan gecen olay.

2.Hangi Türk askerinin rütbelisi (haasaa) burda Allah Dogan Güres"tir (ozamanki genelkurmay baskani)diye askerlerine haykirmistir ?
bunu yapan pkk nin rütbelileridir.nerden biliyosun diyeceksiniz belki.söyliyeyim,elimize gecen pkk dan kacmis yani pismanlik duymus olan teröristlerin itiraflaridir bunlar
itiraflarda yazanlardan bir kacini söyliyeyim

1.(Haasaa)burda Allah apo peygamberleri biziz,(yani rütbeli pkk lilar)

2.bir bayanin itiraflari.
apo begendigi her kadinla iliskiye girer. kadin istesede istmesede mecburdur buna tabiki.

3.baska bir itirafcinin söyledikleri.
(bizim en iyi yemegimiz un corbasi idi ama bizden üst düzeyde olan rütbeliler her gece etli yemek yerler hergece kadinlarla alem yaparlar).
ve daha neler sanirim bukadari yeter.
düsünün yani en iyi yemekleri un corbasi ise en kötüsü nedir bilemem artik??

ve yukaridada belirttigim gibi bir erkek cocugunu kacirip ona tecavüz etmesi,hangi türk askeri yapiyor arkadaslar bunu ?
lütfen biraz daha mantikli olalim.o askerler bizim icin oradalar unutmayalim bunlari.eger orada olmasalar olaylar cok daha kötüye gider.ama tabi bu birazda oradaki insanlarin cahilliginden kaynaklaniyor.düsünün 13 yasinda bir cocuk daha FANTA nin ne oldugunu bilmiyor ictiginde ise aaa bu nasil birseymis,? ne kadar güzel bunun adi ne diye soruyordu bize! yani biz duydugumuzda resmen soke olduk.nasil olurda bilemez diye,ama bilmiyor iste cünkü orda öyle birsey görmemis yani buda ne demek oluyor hem cahillik hemde yoksulluk.ama tabi cahillik bence daha agir basiyor burda.

ve sizin en sevdiginiz yeri geldiginde 1 bardak cayi bile birlikte ictiginiz arkadasiniz sehit oldumu bilmiyorum ama benim oldu (insallah sizin olmaz) ve okadar aci verici birseyki bu anlatmak imkansiz.Allah kimseye yasatmasin bunu düsünün ben bukadar aci cektiysem onlarin aileleri acaba neler cekmistir Allah hepsine sabir versin!

gelelim TÜRK ve KÜRT meselesine her Türk yada her KÜRT kötüdür diye birsey yok. tabiki iclerinde bazi cibanlar cikiyor ama bunu bütün insanlara maal etmek bence yanlis cünkü bu vatani hepimizin dedeleri kurtarmistir ozaman kürt yada türk ayrimi yapilmamistir. tabiki sonradan birkac kendini bilmez yada bazi isine gelmeyen ülkeler cikmis böyle bir deyim atmislar ortaya simdi acisini cekiyoruz,aslinda paylasilmayan ne var acaba ? kim öldügünde öbür dünyaya 2 mt kefenden baska birsey götürebiliyor?

simdilik yazacaklarim bukadar
yani bence birbirimize karsi saygi ve sevgiyi yitirmeyelim!ve unutmayalim hepimiz Müslüman Din kardesleriyiz!birbirimizle harp yapmamaliyiz,bölücü ideolojisi üreten kendini kuzu kürküne bürünmüs canavaralara firsat vermiyelim,onlarin gercek hedefleri fuhus ve uyusturucu ve silah kacakciligi ile belirli maddisel yerlere varmaktir ve bunu örgüt kurmakla, tehdit,korku milleti birbirine düsürmekle kendi menfaatlerini korumak istiyorlar,lütfen bu tür olaylara ve mafyacilara ne o destegi nede o firsati yaratmamaliyiz,lütfen o tür kisilere kanmayalim!

iyi ve kötü elestirileriniz icin hepinize
Antwort