Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 02.03.2013, 11:57
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ukra insaatin bir ortagi bana bir is teklifinde bulundu, acaba cevap olarak ne desem???
Alt 02.03.2013, 12:24
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
ukra insaatin bir ortagi bana bir is teklifinde bulundu, acaba cevap olarak ne desem???
Ta$ atana yine de a$ atiyim..

Aman uzak dur derim.

Ukra İnşaat iflas ertelemesi istedi

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/22378691.asp

Benim üstün insani ve ticari anlayisimdan faydanlamak istersen, sana yine dostane davranirim. Netice de Isa peygamberin sözlerinin de dogruluguna inaniyorum. Liebet eure Feinde, denn welche Belohung wollt ihr dafür erwarten, wenn ihr nur eure Freunde liebet?
Alt 02.03.2013, 13:33
Erfahrener Benutzer

Standard

ukalalik yapma denyo,
sana yine ders vereyim:

ukra insaat iflas etse ne sayar.
holdinglerin onlarca bazen yüzlerce sirketleri olur.
bu sirketlerin onlarca veya yüzlerce projeleri olur.
projenin biri zarar ettirir biri kar ettirir. bunu göz önünde tutmak gerek.
bunlarin arasinda iflas eden sirketlerde olur bu gayet normaldir.

benim ortak oldugun 50ye yakin sirket var.
coguyla ilgilenmiyorum ilgilenemiyorum. her yil bilancoyu muhasebe kontrol eder ve geliri gideri ögrenirim. bunlarin arasinda simdiye kadar iflas eden olmadi ama olsa ne yazar?

Parasi olan istedigi ise ortak olur. Isler iyi giderse para kazanir kötü giderse para kaybeder. bu gayet normal ve isin ruhunda olandir. is yapmak herdaim para kazandirsa herkes yapar.

Simdi bu arkadasimizin ukra insaat'e ortak oldugu icin onu karalamak serefsizliktir.

lütfen isten is hayatindan anlamayan hicbir deneyimi olmayipta burada baskalarina hava atmak amacli kendisini ticari bilgin olarak göstermek isteyenler atlamasin. böyle cakarlar iste.

simdi birkac kisiyle toplantiya cikmam gerek, bu haftasonu projeyle ilgili karar vermemiz önemli.
Alt 02.03.2013, 17:35
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
ukalalik yapma denyo,
sana yine ders vereyim:

ukra insaat iflas etse ne sayar.
holdinglerin onlarca bazen yüzlerce sirketleri olur.
bu sirketlerin onlarca veya yüzlerce projeleri olur.
projenin biri zarar ettirir biri kar ettirir. bunu göz önünde tutmak gerek.
bunlarin arasinda iflas eden sirketlerde olur bu gayet normaldir.

benim ortak oldugun 50ye yakin sirket var.
coguyla ilgilenmiyorum ilgilenemiyorum. her yil bilancoyu muhasebe kontrol eder ve geliri gideri ögrenirim. bunlarin arasinda simdiye kadar iflas eden olmadi ama olsa ne yazar?

Parasi olan istedigi ise ortak olur. Isler iyi giderse para kazanir kötü giderse para kaybeder. bu gayet normal ve isin ruhunda olandir. is yapmak herdaim para kazandirsa herkes yapar.

Simdi bu arkadasimizin ukra insaat'e ortak oldugu icin onu karalamak serefsizliktir.

lütfen isten is hayatindan anlamayan hicbir deneyimi olmayipta burada baskalarina hava atmak amacli kendisini ticari bilgin olarak göstermek isteyenler atlamasin. böyle cakarlar iste.

simdi birkac kisiyle toplantiya cikmam gerek, bu haftasonu projeyle ilgili karar vermemiz önemli.
Hahahahahahaha Hihihihihihihihihihihi Hohohohohohohohoho

Senin yalan anlattigini sanmiyorum, cünkü sen bu halisinazyonlarla kendin inaniyorsun. Sen en iyisi bir psikiyatriye görün. Bak benim memleketim Kalecik'te Bakirköy'den sonra Türkiye'nin en büyük psikiyatri hastanesi kuruluyor. Orada calisacak bir cok doktor benim cocukluk arkadasim. Dilersen oraya görün bende onlarla temasa gecerim ve sana özel ve güzel torpilli bir muayenne ettiririm insanlikl namima....
Alt 02.03.2013, 20:31
the_last_time

Standard

Artik halimize güler oldum Sen beni cok güldürdün Mülltoni, Allah'ta seni güldürür insallah
Alt 03.03.2013, 11:05
Erfahrener Benutzer

Standard

cevabi olmayan suni kahkahalarla gecistirmeye calisan cahil.

önce düsünüp konusmayan bu sekilde cakar. onun icin önce düsünün sonra konusun arkadaslar.
Alt 03.03.2013, 11:16
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Leute, bitte setzt eure Kinder nicht zu lange und unbeaufsichtigt ins Internet!

Tipp: Es gibt Keylogger! Damit hat eine Freundin von mir herausgefunden, dass ihr Sohn gerade zum Kiffen verleitet wurde. Sie war misstrauisch wegen Verhaltensveränderungen geworden und konnte somit zu einem günstigen Zeitpunkt eingreifen.
Alt 03.03.2013, 11:23
Erfahrener Benutzer

Standard

Türkiye'nin bizim gibi insanlara ihtiyaci var.

Daha yolun basindayiz, basörtüsü sorununu büyük oranda cözdük ve önümüzdeki yillarda tamamen cözecegiz.

Ekonomiyi saglam ayaklara oturttuk ve daha da büyütmeliyiz.

Sanayide inanilmaz adimlar attik ve meyvelerini vermeye basladi ama daha cok yapacagimiz isler var.

Egitimde reform üzeri reform yaptik, simdi son hamlelerimizle onuda düzeltmis olacagiz.

Yargiya reform getirdik ve yeni anayasayla onu betonlayacagiz.

TC kurumlarini hainlerden arindirdik ama hala hepsini bitiremedik.

Terörü bitirme asamasina girdik, baltalayan ve korkan olsada biz bunu bitirecegiz.

Osmanli ve TC tarihinin gerceklerini yavas yavas ögretiyoruz. Yasaklanmis belgeleri gün isigina cikartiyoruz.

Bizim hedef 2023 ve yetistirdigimiz cocuklarimizin ve torunlarimizin hedefi 2071 olacak.

Daha dün kürtlere küfür edip dislayan insanlar bugün o konulara girmiyorlar, girseler bile kürtler hakkinda kötü konusamiyorlar artik. 10 yilda neler degisiyormus.......

bu kemalistler 10 yildir sizi bitirecegiz diyorlar, ic savas cikartacagiz diyorlar....
ne oldu bunlara? neredeler? bir hamle yapmaya calisiyorlar ama biz onlari bir adim önce cuvalliyoruz.

onlar sözde is yapiyor
biz özde is yapiyoruz.

Buyrun size yeni Türkiye

ps. son zamanlarda tanistigim is adamlari akp egilimli, eskisi gibi kemalistere rastlanmiyor
Alt 03.03.2013, 12:56
the_last_time

Standard

@Mülltoni

Spordan gelidim, söyle biraz Vaybee'yi aciyim dedem. Allaaah, bizim kagittan aslan kükremis durmus Ne biliyor küfür edecegini,ne biliyor yalanla yanlisi birbirine karistiracagini, ne biliyor beni dinden imandan cikaracagini, zaten Cenab-i Allah C.C.'nun isimlerini kullaniyor. Hasan Mezarci vardi bir zamanlar böyle atip tutuyordu sonra kendini Isa Mesih ilan etti zavalli.. Herseye kadir olan Cenab-i Allah C.C.'u ona da ona da acil sifalar versin. Düsmanlarimla benim aramdaki fark, ben düsene, ki düsmanim da olsa vurmam cünkü benim örnek aldigim kisi Selanik'li baskomutan Mustafa Kemal Atatürk'tür. Osmanli'nin yenilgi görmemis tek pasasi ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu essiz devrimci devlet adami..
Düsmanlarim Yunanlilar gibi her tarafi ilk firsaatta her tarafi yagmalayip dursunlar ben ama bana gereken asil durusu sergilerim. Önce zaferi elde ederim sonra, da Atatürk gibi yere düsen onurlarini Izmir'deki Yunan bayragini kaldirtigi gibi kaldirtirim..

Mehmet Akif'in bir sözü var: Bizim Arnavut Hakan Sükür'e gitsin...

Varmi Arnavutlugun seriatta bir yeri
Küfür degil mi midir ki kavmini sürmek ileri?

Sayin Mehmet Akif Ersoy'u da böylelikle rahmetle anmis olduk.. Hele su sözlerinden sonra gönlüme taht kurdu

ARİFLERİN DÜNYASI

SUNUŞ: “Hani Müslümanlık bir uhuvvet (kardeşlik) husule getirecekti. Nerede?..

“Her tarafta MÜSLÜMANLIK CEHALET, MÜSLÜMANLAR ise SEFALET içinde mahvolup gidiyor. ..

“MÜSLÜMANLARIN HEPSİ CAHİL; ARABI cahil, TÜRKÜ cahil, KÜRDÜ cahil, ARNAVUT’U cahil, HEPSİ CAHİL. Hepimiz igvaata (kışkırtmaya) kapılıyoruz...

“BİZ CEHALETİMİZ YÜZÜNDEN DİNİ BU HALE GETİRDİK. DİN DE BİZİ BU HALE GETİRDİ.”

“İslam dini bir miskinlik (uyuşukluk) dini oldu”

MEHMET AKİF ERSOY

“Mısır’a üniversitedeki görevine tekrar döndükten sonra Mehmet Akif, yazdığı bir mektubunda; ‘..Mısır’da On Bir Yıl Kaldım. Fakat On Bir Saat Daha Kalsaydım Artık Çıldırırdım. Sana halisane (içtenlikle) bir fikrimi söyleyeyim mi:

İNSANLIK da TÜRKİYE’DE,

MİLLİYETÇİLİK de Türkiye’de,

MÜSLÜMANLIK da TÜRKİYE’DE,

HÜRRİYETÇİLİK de Türkiye’de...

“Eğer varsa, Allah benim ömrümden alıp, (Mustafa Kemal’i kastederek) O’na VERSİN...’ diyor.”

(Cengiz Özakıncı, Dünden Bugüne Türklerde Dil Ve Din).”
Alt 03.03.2013, 14:19
the_last_time

Standard

Gülmekten dogru dürüst okumamistim Mülltoni'nin yazi cöplügünü. 2023'den 2071'den dem vuruyor. Allah bu millete akil fikir versinde serefini, haysiyetini, onurunu üc bes kilo makarnaya, oduna ve kömüre satmasin. Yoksa 2071'de Batimiz ve Karadeniz Yunanistan Dogumuz ise Kürdistan ve Ermenistan ve Adeniz kiyisi da elden gitmis olur--

Yalancinin mumu yatsida söner 2071 nere bu yalanci nere...

Ezmekten bahsediyor mezketen bahsediyor karsimiza cik diyor. Bir zamanlar yüzlerce kadini ili s...tigini falan filan övünerek anlatiyordu möchtegerne maganda.... Hatirlayanlar bilir bu, cobut boylu, baston bacakli töntönü, kel kafali, pörtlek kurbaga gözlü ve Theo Waigl kasliya demistim ki, icinde zerre kadar erkekligin varsa gel bulusalim. Ona demistim ki, ikimiz beraber onun diledigi yerde karsi kadin tavlamaya cikacaktik..
Ben ona bir degil, on degil, yüz degil, bin degil, onbin, tekrarliyorum onbin fark atarim!!!!

Ve ben bu sayiya ulasmadan önce o karsi cinsten birisinin ilgisini cekerse, iddiayi yine ben kaybetmis olacaktim. Örnegin ben 9995'e ulastim ve onunla bir kadin cikma karari verdi, cirkin ya da müthis güzel olmasi da önemli degil kadin olsun yeter , iddiayi yine o kazanmis olacakti ama gelmedi... Bende onun önünde hatta Pelin Batu'yu tavlayacaktim..
Ama bu tadi bana yasatirmiyor ki... Sonra da gelmis karsimiza cikin. Su burda tek basima yaziyorum ve karsina ciktim.. Ben ve benim gibi yigitler Allah'tan baska kimseden korkmazlar, ecelin bile gülümseyerek karsinsa cikarlar... Asil korkan sensin Mülltoni....

NICHT NUR, ABER VOR ALLEM MÜLLTONI SOLL SICH DIESES VIDEO,
DASS DIE HEUSCHELEI VON ERDOGAN SCHWARZ AUF WEISS BELEGT, ANSCHAUEN!

Bir Başbakan İki Erdoğan

Başbakan Erdoğan’ın geçmişten günümüze yaptığı bir birine taban tabana zıt açıklamalarının yer aldığı video, internette paylaşım rekoru kırıyor. Said Tutar adlı Youtube kullanıcısının hazırladığı söz konusu videoda Başbakan Erdoğan’ın kendisi ile çeliştiği konularda yaptığı farklı açıklamalar yer alıyor.

BOZUK LINKI DEGISTIRDIM, BAKABILIRSINIZ

http://video.sozcu.com.tr/2013/video...i-erdogan.html

Geändert von the_last_time (03.03.2013 um 14:51 Uhr). Grund: Önceki link bozulmus, isleyen bir link koydum
Antwort