Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.09.2006, 14:08
Benutzerbild von dueslerinkadini
dueslerinkadini dueslerinkadini ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yahu

Bunlari senden iyi kim bilebilir degilmi Uzman bey?

muahahaaaaaaaaa

Sodomie kelimesini neden bu kadar kullaniyo acebim? Yoksa sen tavuklarla escheklere tecavüz eden Deyyuzmusun???? Leyn Zibidi, Allah sana ne diye parmaklarini vermisch?????

LeschEvladi senüüüü

muahahaaaaaa

ps: Ich stehe zu meiner Dummheit! Damit lebe ich bessa als Du
Alt 22.09.2006, 15:29
unknown

Standard Burda Duese katiliyorum!

bir insan düsüncesini ortaya koyuyorsa, onun ölmesi haksizlikdir. Türkiye Cumhuriyetinde Kanunlar vardir, Seriatcilik yasaktir!
Alt 22.09.2006, 15:50
unknown

Standard bak kardesim...

&lt&lt1. Sana Hangi yazimd agza alinmayacak hakaret ve küfür de bulundum ? &gt&gt
Bana saygisiz davrandin, baskalarina küfür etdin, bu bir dindar insana yakismaz! NOKTA!

&lt&lt2. Kuran okudysan eger.burada bir kac din , kitap ve kitapciklardan bahsediliyor . incil , tevrat , zebur ve kuran ve bir kac peygambere inen sayfalardan / zuhuflardan.musevilik , hiristiyanlik,islam ve hatta hatta ibrahim aleyhiselamin Hanif dininden bahsediliyor.
digelim alevilik bir din ,budizim bir din!
bunlarn peygamberi kim? kitaplari nelerdir ? &gt&gt
Alevilerin kitabi kurandir, peygamberi hz. mohammeddir. Sadece allaha giden yolu degisik yasarlar. Budhizm belki monotesi dinlere göre bir din degildir, ame yinede olusan bir hayat felsefesidir ve ona inan cok insanlar vardir. bunu kabul edeceksin.

&lt&lt3.sivastakilerini yakanlar müslüman degil demedim.sivastakiler masum olabilir asil öldürlecek birisi varsa oda aziz nesin!
eger masum insan öldüyse.bunu da yapanlar hak ettigi cezayi bulurlar.hemdünyada her ahirette. &gt&gt
Aziz Nesin Ateistse bu dindar insanlar neden üzüyorki? herkesin düsünce ve konusma özgürlügü vardir, ölüm geri kalmis sehriatcilarin bir yöntemidir!

"simdi bak steppenwolf.
bir rahibe / nonne kapandigi zaman neden o zaman dinin geregi yerine getiriyor deniliyor?
ve mümin kadinlar kapaninca yobazlik ve gericilikle suclaniyorlar ve baski yapiliyor deniliyor ?insan hür larak dogmuyormu.insanhür degilmi ? "
Sen bir seyi galiba anlamadin kardesim: Avrupada her insan istedigini yapar, bir kadin carsaf takiyorsa, takabilir, takmak ISTEMIYORSA TAKMIYOR!Gercekci oluyorsak cogu islam ülkelerinde kadinlar zor tutuluyor, erkekler tarafindan siddete ugruyorlar ve cogu seylere zor tutuluyorlar.

&lt&ltbir ortodoks musevi sakalini uzatinca ve örgü yapinca dininin gerektigi gibi yasaya biliyorda. Neden bir müslüman sakal birakinca orta cagda yasiyor oluyor ? &gt&gt
Yinede sakal uzatamiyorlarmi? Uzatabiliyorlar!

"batili kadin ev isleri ile mesgul oldugu zaman
neden iyi bir anne cocuklari icin kendini feda ediyor deniliyorda.
bir müslüman kadin ev isleri ile ve cocuklari ile ugrasinca esiliyor deniliyor.ve neden kurtalirmakistiyor ? "

Burda yanlisin var, avrupa neyi elestiriyor?
Kadinlar davar pazarindan alinmis gibi burdaki pedofil erkekler tarafindan aliniyor ülkelerinden ve resmen sömürülüyor!
Kadinlar sadece cocuklari büyütüyor ve yemekle ugrasiyorlar, ilim bilim "tövbe" kategorisine giriyor ve asimilaysyon konusunda geri kalliyorlar. Bu yalanmi?

"televizyonda görüyoruz tr. manken ciril ciplak kamera önüne cikiyor ve sanki tr. bir kac kisiden ibaretmis gibi gösteriliyor o medeniyet oluyorda.
peygamber efendimiz bunden 1400 sene önce insa insan sifatini verince.medeniyet olmuyor.insanin insan olma sifatini veriyor diyorum dikkatli oku wolf. "

Erkekler cinsel hayvanligini kontrol edemiyor diye kadinlari carsaf altina sokmak insanlikmi?
Neden sucsuzlari carsaf altina sokuyorlar ve zanlilari kadin sömürge sisteminin basina geciriyorlar?
Bir kadini 50 derece sicaklikta carsaf altina sokmak insanlikmi? allah bunumu istedi?

"bir hiristiyan ve bir yahudi insan öldürdügü zaman.su adam katil deniliyor ve dini kimligi ilk sirada öne sürülmüyor ?
ama bir müslüman birini öldürdügü zaman,sahsin dini kimligi neden ön planda cikiyor ? "
Usame bin Ladenler ve diyer teröristler TV cikip Din cercevesi altinda savasiyorlarsa din kimligi öne sürülmüyormu?

Niye? Senin bilgin onlari asiyormu acaba?
allahu teala insana ilim denizden bir damla vermistir.o damla bile bir derya dir.ben sana herseyi biliyorum demedim.onlardan bilgimfazla onlarin bilgisi asiyor bilgim dedim !

"steppenwolf"
Iyi insan baska insanlari ne sözlen nede ellen incitmemesi gerek!

"bu kelimene aynen katiliyorum.bunu arkadaslarinada anlata bilirmisin.
ben birseyler yaziyorum ve ardinda da arkadaslarin sacma sapan aciklamari geliyor.kisisel hakaretleri geliyor oda yetmezmis gibi annemi katiyorlar araya.
o zaman benim buna göz yummai bekleme. "

Dedigim gibi, kendini savun, ama siddetle küfürle yapma! "arkadaslarin" kelimesini cok agzina aliyorsun . benim burda arkadaslarim yok, ben sadece kendim icin yaziyorum, insanlarin fikirlerine katilirim ve katilmam, bu kadar basit.

"bak arkadasin yazimin birisinde neler diyor.
ben ise kurandan ayetler veriyorum medikal kitaplarla da yardim aliyorum senin arkadasinin dedigide su senbunlari bosver.gaz cikardim coktandir kabizdim.yani arkadasinin dedigine bir bak.ich scheiß auf sowas diyor.sen bunu onayliyormusun.
ve yazilarima bak.ardindan kimlerin sacma sapan aciklamari gelmis. "
Ich habe weiter unten die leute aufgefordert nicht zu fluchen, damit waren alle gemeint, auch "meine freunde".

diger dinler belli bir kabileler icin gelmistir ama islam dini ise tüm insanliga gelmistir.

bunu kuranda allahu tela söyle acikliyor.
ich habe euer religin vollendet !
Was heißt das nun? DAS ES EINEN GOTT GIBT UND DASS AUCH DIE VORIGEN BÜCHER VON ALLAH, JEHOVA UND GOTT KAMEN!

ve arkadaslarina sacma sapan yorum yapmalarini biraksinlar.ve ikimiz medeni insan gibi tartisalim.fikirlerimizi ortaakoyalim.sen hoslanmadigini söyle bilki bende söyleyim bir birimizi kirmadan.

Kardesim, sen ne milletin yazdiklarina bakiyorsun? Cocukmusunda her lafda inciliyorsun? Hosuna gitmeyen insanlarla muhatap olma, bu kadar basit.
Alt 22.09.2006, 15:52
unknown

Standard "keko"? was ist die intention dieser

betitelung?
Alt 22.09.2006, 16:16
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Wolf Rehabilatasyonun bitti ise,

Şu yukarıda şahsıma yaptığın uyarıyı ben anlamadım, biraz açıklada ne demek istediğini kavrayayım. Eğer yazının içeriğinde ki küfürleri kast etmekte isen, onlar sana değil bana edildi.

Bekliyorum değerli açıklamalarını.
Alt 22.09.2006, 16:17
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Neyi çözdün Wolf???? o.T.

ohne Text
Alt 22.09.2006, 16:28
unknown

Standard fitne ve bozgunculuk

diyelim ifade özgürlügü var.

kimse kimsenin de dini vecileri ile dalga gecme hakki yok.

kimi cahil bilgisi yok öyle ögrenmis öyle yasiyor.
kimide bilgin daha iyi yasiyor.

aziz nesinin müslümanlari akilsiz ve beyinsizlikle suclamaya hakki varmi ?

aziz nesin bu cümleyi kurmasaydi?
sivastaki insanlar yakilacakmidi?

aziz nesin hangi büyük proje ye imza atmiski.onun bunun kitabindan alir kendi kitaplareina yama yapar.sonrada kendi üretmis oldugu gibi gösterir.

bir fitne cikti masum insanlar öldü.
fitneyi cikaranlar insanlar arasinda ayrim yapar ve sonucta ta bu manzaralar cikar.

düslerin kadini yine yazdigim okadar satirlardan bir kismini almis diger kisimlara neden aciklik getirmedi.

ve o 4 maddenin aksini ispatlamdi da hakaret dolu seyler ve küfür dolu seyler yazdi.

nede olsa dueslerinkadini küfrün aciklamsini yapmis. orada ne yaziyor iyi bak " gercegi kapatmak ve inkar etmek "

bu cümle herseyi acikliyor.yaptigi ortada.

fitneciler ortalikta dolasirken ve fitne yayarken.bir sürü masum insan ölüyor.ya bir insan ölecek yada onlarca , yüzlerce , binlerce , onbinlerce yada mazallah allah göstermesin yüzbinler masum insan ölecek.
Alt 22.09.2006, 16:31
Neuer Benutzer

Standard Steppe

du glaubst ernsthaft, dass dieser NixNutz weiss, was Intention bedeutet???

Ich übersetze mal, damit er als Rechtfertigung ned sagen kann "das Wort kenn i ned"

Intention=Absicht
Alt 22.09.2006, 16:35
Neuer Benutzer

Standard Elbet!

"aziz nesinin müslümanlari akilsiz ve beyinsizlikle suclamaya hakki varmi ?

aziz nesin bu cümleyi kurmasaydi?
sivastaki insanlar yakilacakmidi?"

Cogunlukla Aziz Nesinin bahs ettigi Müslümanlar SENIN gibi YOBAZLAR, KÖRLERDEN oldugu icin adam HAKLI!!!!

Senin gibi Sapiklar yüzünden BIR Din camura batiriliyor!!!

Son defa söylüyorum, ama akil yokki anlayasin!!!:

Dini elestirmek Imansizlik degildir.
Dinle Alay etmek Günahtir!
Insanlari Ölüme layik görmek Kadar!
AMA BEN SENINLE ALAY EDIYORUM DEYYUZ!!! Dinsiz herif seni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sivasta o kadar YOBAZ ve KAFIR olmasaydi o kadar insan yanacakmiydi??? Bu soruyo sor kendini Allah Düsmani Dinsiz Herif!!!!!!!!!
Alt 22.09.2006, 16:37
unknown

Standard Delikamlikadin :) sikilmeye doymuyorsun

cahil cahil konusma !

islamiyeti en iyi bilen ve en iyi yasan sendin ne oldu bilgilerine?

islam hukukuna göre biri suc isledigi zaman halk degil devlet cezalandirir.

bunu perenin ortaya atmis oldugu nur suresinin ikinci ayetinde gördük.

her birine 100 sopa vurun diyor.herkez yüz sopa vursun demiyor

1 sehirde 1000.000 kisi otursa bunu 100 carpsan ne yapar.

kimin kerhane artigi oldugu da meydan da.

siz hangi bilgilerine dayanaraktan kuranin ayetlerine aciklik getirmeye calisiyorsunuz?
bilginiz hangi seviyede?

ve senin gibilerinede müslüman diyen insanlarin imanindan süphe ederim !
dininden demiyorum imanindan diyorum yanlis anlasilmasin !
Antwort