Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 28.04.2004, 15:29
Benutzerbild von kfloeckchen
kfloeckchen kfloeckchen ist offline
Neuer Benutzer

Standard ich fand

deine ironie gut
Alt 28.04.2004, 15:48
unknown

Standard Danke schön, Madame :)) o.T.

ohne Text
Alt 28.04.2004, 16:01
Benutzerbild von haydut007
haydut007 haydut007 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bescheidenheit zeigt wahre Stärke...

halte dich für Klug und schreibe nur weiter für das was du nicht sehen kannst.

Die Logik hast du nicht erfunden

Einen schönen Abend noch

Fatih
Alt 28.04.2004, 16:05
Benutzerbild von haydut007
haydut007 haydut007 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Benim Bildiklerim...

senin anlayabildigin kadar kocum fazla yirtma degerli yerini

Hosca kal !!!

Fatih
Alt 28.04.2004, 16:17
Benutzerbild von dagdakigerilla
dagdakigerilla dagdakigerilla ist offline
Neuer Benutzer

Standard ne überschrifti yaw?!

lieber haydut,
du hast auch nur zum teil recht.
es gibt sicherlich amerikanisch-imperialistische verschwörungen.aber nicht gegen den islam.kein islamisches land ist weder wirtschaftlich noch millitärisch eine bedrohung für den imperialisten-statt usa.
ferner solltest du dir als kleines beispiel mal den iran ansehen,um zu wissen,dass es tatsächlich moslemischen terror gibt.

in grüssen
ein kämpfer
Alt 28.04.2004, 16:19
Benutzerbild von kerio
kerio kerio ist offline
Neuer Benutzer

Standard dönmemek icin

ve bastan baslamamak icin.
harbi konusalim lütfen. acaba simdiye kadar sazini calip veya herneyse (eglenme ve dinini yasama acisindan) yapmak istedigini yapan insanlarin yüzde kaci böyle bir katliama maruz kaldi ki? ve eger sen olayin sadece bu oldugunu söylüyorsun.

dogrusu kimin nerde bulustugu beni ilgilendirmez. ilgilendirmemistirde. ben otelde bulusmanin motivasyonunu sormustum.

bunun akabinde hayatini masum oldugu halde hapislerde cürütmesi gereken müslümanlar var. bilincli bir sekilde secilipde mahkeme önüne sürülenler.

asil sucluyu aramada bunu da itiraf ediyorum, at gözlükleri ile bakildigindan oyuna gelindigini düsünüyorum.

herkesin hangi dine mensup olsalar bile, yasamaya haklari vardir, bu HAK ALLAH tarafindan o insana verilmistir. Müslüman da kimseyi dininden dolayi öldürmeye hakki yoktur.

saygilarimla!
Alt 28.04.2004, 16:24
Benutzerbild von fujitsu
fujitsu fujitsu ist offline
Neuer Benutzer

Standard o istedigine bagli....

cok seymi istiyorum Müslimanlardan gerek aydinlariniz olsun gerekse sizin icinizde bazi ortodox aleviler olsun herzaman Müslimanlari kendinize hedef seciyorsunuz......

sen kalk Alevi olma sabah aksam Müslimana küfür et Müslimanlarlan ilgili kitab yaz sonrada Sivasa git....

o Gün Cuma oldugu halde ibadet eden insanlara Aziz nesin ve yandaslarinin ne kadar saygisi vardigi bizlerdende saygi bekliyorsunuz..........

daha ölülerinizi mezara koymadiniz Basbaglarda Ninelerimizi Dedelerimizi Cocuklarimizi kursuna dizmedinizmi...

hani diyorsunya bütün Müslimanlari kast etmiyorum simdi Basbaglardaki dedenin ninenin cocugun Sivas olaylariylan ne ilgisi vardiki onlari kursuna dizdiniz..........
Alt 28.04.2004, 22:37
Benutzerbild von will
will will ist offline
Neuer Benutzer

Standard ja, du lebst in Europa!

Du kannst Deutschland und Europa kritisieren, aber du kannst auch abhauen, wenn alles so scheiße ist. Was soll diese kotzerei?
Wenn du mit deinem Leben nicht zurecht kommts,
dann kann hier keiner was dafür.
Alt 29.04.2004, 10:14
unknown

Standard ilaveten

modern, entel, kapitalist, liberal, sosyalist, bilmem ne karin agrisist islam dan sonra tekrar eskilere dönüyoruz, komünist islam; islamin fikrinden mahrum, ama hedef ve yöntem belirlemede nede hünerli hokkabazlarin getirdikleri belki ilk kaide: irk yok, mazi yok, vatan yok, istikbal yok... onlara sorsan islamin en zayif cephesi bu olur, habire buradan darbeyi vururlar. bazi ah ne sivri zekalilar da ilkel sorgulama mekanizmalariyle (aha, iste gercek hayat bu, islam bu!) zirvalarlar... milletleri bir potada eritmeye calisan anlayisin en kücük birimi bireyleri cemiyet icinde eritmektir. milleti inkar, cemiyeti inkardir, cemiyeti inkarsa bireyi inkar. bunun islami hic bir dayanagi olmadigi gibi komünizmle baglantilidir; ki bunun adini da yesil komünizm koyabiliriz... madem ki ahirette irka yönelik sorgulama olmayacaktir, o halde satalim vatani, satalim sevdiklerimizi. konu türkiye olunca bilmem kimin usaklari bir dakika bile düsünmeden satarlar, buna eminim. ama mekkeyi, medineyi satalim desem cengaver kesilirler. oralari mübarek topraklar oldugu gibi benim topraklariminda mukaddes dir, arasinda hic mi hic fark yok.

cigeri 5 para etmez biri cikar islam adina ahkam keser, yok imamhatipler kislamizdir, yok minareler süngümüzdür, yok basörtüler simgemizdir, yok devlet kafirdir, yok ya kanli ya kansiz olacaktir der de, hicbir allahin kulu cikipta: (ulan sen kim oluyorsunda beni veya islami temsil etmeye kalkiyorsun. yikil karsimdan!) demez, ama devlet de bu serefsizlere karsi önlemini aldimi (seriat elden gidiyor) diye feryadi koparirlar... daima ayni basma kaliptan tipler. metotlari da hep cifte standart: hübbül vatan minel iman derler, ama vatanlari paradir, asker ocagi, peygamber kucagi derler, ama ocaklari al-kaida dir, parolamiz huzur ve baristir derler, ama milletle, devletle, savunma kuvvetleriyle, hukukla, egitimle ve ne varsa kavgalidirlar. islerine nasil gelirse öyle yorumluyorlar. bizde geri zekaliyiz degil mi, hep yutuyoruz. iki (huu) cekti ya, nazarimizda büyük veli oldu, iki denklem yazdi ya, aninda matematikci zanettik.

elini sicak sudan soguk degdirmeyen cigersiz beyfendiler ve feminist hanfendiler vatan, millet ve islam ugruna tas üstüne tas koymazlar ama oturduklari yerden 5000 yillik ispatli ve 3000 yillik yazili tarihi olan bir milletin kaderini ve istikbali sirtina alan gazi mustafa kemal pasayi elestirirler. neyi biliyorsunuzda neyi elestiriyorsunuz? sorsan hepsi masallah akademisyen kesilir, lakin bir zeka kivilcimini bile dürbünle arasan bulamazsin. yuh vallahi! ben okurken yüzüm kizariyorda, yazanlarin ar damari mi patladi?.. bence birakin bu civatadan isleri. ne halt yerseniz yeyin, beni hic ilgilendirmez. ama dini, vatani, milleti, ecdadi, atayi bu islerinize karistirmayin. aynaya bakabilcek kadar haysiteniz varsa biraz samimi olun.
Alt 29.04.2004, 11:58
tecavuezcicoskun

Standard ulen fujitsumusun ne düdüksen!

ne alakasi var basbaglar ile sivasin salakom?
basbaglar pkk terör örgütün bir cinayeti idi..sen kendin bok cukuruna atliyon,o zaman sende bütün sivasta oteli cevreleyen sivaslilari ve daha kötüsü sünnileri terörist yaptin!!
donvonramses pkk li oldugunu mu söyledi yoksa??
bak fuji kardes hadise sudur: sivas da alevilerin büyük bir katliam yasadigini, ve devletin bunu seyrettigini gören pkk bunu kullanmak istedi ve basbaglara saldirdi, sirf alevilerin sempatisi ve destegini almak icin, cünkü pkk alevi destegi almakta hep zorlaniyordu..ve kalkti dediki ;" bakin aleviler ben intikaminizi aldim sizin yakilmanizi seyreden devletten ve yobazlardan sizin icin hesap sordum"..
tabii aleviler senin kadar aptal olmadiklari icin bu oyuna gelmediler!!
-yani hadiseleri ve aralarindaki zusammengi anlamiyosan söyle fuji kardes, beynini döllendirip verimli hale getirmek icin intellektüel bir tecavüz operasyonunu als ehrenamtliche tatigkeit yapabilirim!! konusma böyle bos bos!! yerim seni!!
Antwort