Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.06.2007, 15:35
unknown

Standard Sende haklisin ! ;-)

Insanlara hak ettikleri gibi hitab edeceksin !

Sen simdi kibarca bir fahiseye ne diye hitab edeceksin !?

Simdi bu SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklar toplumu basörtüsü mazaretiyle huzusuz ediyorsa, bizde bu SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklara ne olduklarini kibar sekilde olmasada, söyleyecegiz ! ;-)

Yani bu SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklar
daha islamin 5 sartindan bir tanesini bile dogru dürüst yerine getiremiyorsa ama basörtüsü diye toplumu ve beni huzursuz ediyorsa, bende bu SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklara ne desem yeridir !
Alt 11.06.2007, 15:38
unknown

Standard Dikkatini cekerim !

Ben buraya kimseyle kisisellesmeden ve kimseye kötü laf etmeden basladim ama bizim SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklar islama gelen elestiriyi kendilerine yapilmis bir hakaret veya bir küfür gibi görüyorlar ve bana islam bilgileriyle veya imanlariyla cevap verecekleri yere küfür ve hakaretle cevap veriyorlar !

Zamanla ne yazikki bu SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklarin edebiyatina ayak uydurdum sayilir !
Yani onlarin yaptiklari küfür ve hakaretlerin onda birini bile yapmiyorum ! :-)

Hadi slklyorsa sende acikca görüslerini yaz, bakalim bizim SATANIST YOBAZ KAFIR müslümanciklar sana nasil cevap yazacak !? :-))
Alt 11.06.2007, 15:57
freakie

Standard Sezere: "TR seninle gurur duyuyor"

Bilmiyorm duydunuz mu, sirnakda gene üc askeri kayip ettik. Bu sefer bir yarbay, binbasi ve bir erdi.
Bir kac gün önce zaman gazetesi muhabiri nuh gönültas, subaylar bisi yapmiyo, erleri öne savuyo, onlar ölüyor gibi bir yazisi olmustu (asagida).
Bu cenaze töreninde hükümete karsi protesto edilirken sadece BIR devlet bakan alkislandi, abdüllatif sener!
Cumhurbaskanimiz tabii ayakta alkislandi, onunla gurur duyuyoruz!

Allah rahmet eylesin. Kabirleri cennet mekani olsun.

Erlerimiz savaşıyor, subaylarımız nerede? Nuh GÖNÜLTAŞ

PKK ile mücadele yanlış mecralarda yapılıyor. Mesela... TSK PKK"nın Kuzey Irak"ta yuvalandığını söyleyerek sınıra asker yığdı ve Kuzey Irak"a girmek istiyor. Bütün bunlar yapılırken PKK Ankara"da, Tunceli"de eylem yapıyor.

Kuzey Irak"taki teröristler eğer sınırı geçemezlerse Türkiye"ye nasıl bir zarar verebilirler ki? Ne kadar uzun, ne kadar dağlık ne kadar çetrefil olursa olsun, etten duvar örülür yine o sınırdan kuş uçurtulmaz... PKK Kuzey Irak"ta olabilir. Peki karakollarımızı Kuzey Irak"tan geçip mi vuruyorlar? Türk ordusu sınıra yığınak yapmışken PKK"lı teröristler nasıl Türkiye"ye sızıyor? Oradan kuş uçurtmamaları lazım. Silahsa silah, paraysa para, uçaksa uçak, helikopterse helikopter, askerse asker...

Eksik olan nedir? Niye 30 yıldır bu bela yüreğimizi yakıyor, niye engellenemiyor, neden neden? Bunlardan birinci sebep subay kadrosunun asıl görevi olan bu işlerden çok siyasetle, iç siyasetle uğraşması, dolayısı ile gerçek görevine gerektiği gibi odaklanamamasıdır. Bu en önemli sebeptir.

Askerin kafasındaki tehdit sıralaması ne yazık ki farklıdır ve bu sıralama ne yazık ki yanlıştır. Bunun yanlış olduğunu 25 yıldır anlamamalarını anlamak mümkün değil. Bu arada PKK belasının 12 Eylül darbesinin ürünü olduğunu unutmamak lazım! PKK ile mücadelede başarısızlık doğrudan doğruya PKK ile mücadelede kullanılan askerlerle de çok ilgili. Muharebe subay işidir. Ama erler savaştırılıyor, yedek subaylar savaştırılıyor. PKK ile mücadelede subaylarımız nerede?

Ortada mücadele planı yok. Diyarbakır"daki terörü durdurmak için Kuzey Irak"ta terörist avlamaya çalışmak da plan olmadığını gösteriyor. PKK ile savaşacak askerin bir yeri zapt edip orada düzeni sağlayacak çapta eğitimli olması gerekiyor. Hepimiz askerlik yaptık. Düzeni biliyoruz. İki aylık yanaşık düzen eğitimi... Komutana nasıl selam verilir... Her şey vatan için... sonra...

Haydi Mehmet doğuya güneydoğuya... Hâlâ ve hâlâ PKK"lı teröristlerin köpekler gibi korktuğu özel timlerin PKK mücadelesinden niçin alındığını anlamış değilim. Birinin çıkıp bunu açıklaması lazım. Bilelim yani. Madem canımızı malımızı vatan için harcıyoruz. En fazla savaşan Osman Pamukoğlu Paşa değil mi?.. En fazla öne çıkan o... Diyor ki Paşa, "PKK ile mücadele sırasında bitlendim."

Yav paşa bitlenir mi? PKK ile mücadele er muharebesi değil, Subay muharebesidir. Bölgede kaç subay vardır? Subaylarımız nerede? PKK ile mücadele de Amerika"nın PKK"ya yardım ettiğini söyleyenlere de şaşıyorum. Ediyordur. Lanet Amerika"nın içinde olmadığı pislik var mı dünyada...

Ama bir NATO ordusu nasıl oluyor da Amerika"dan şikâyet edebiliyor. Amerika Türkiye"ye de yardım ediyor. Ordumuzun elindeki silahlar nereden geliyor? Başarısızlığa mazeret bulmak kolay. Ne yazdırıyordu Çevik Bir Paşa askeri bölgelerin giriş çıkışlarına... "Hiçbir mazeret başarının yerini tutamaz." Birilerinin çıkıp "Bırakın mazeret aramayı, bitirin şu PKK belasını" diye kükremesi gerekiyor.

Hürriyet Online:

Şehitler son yolculuklarına uğurlandı
11 Haziran 2007
Şırnak"taki mayınlı saldırı sonucu şehit olan Yarbay Melih Gülova, Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu ve er Hasan Güreşen, son yolculuklarına uğurlandı.

ŞEHİT CENAZELERİ İÇİN TIKLAYIN - VİDEO

Şırnak 6. Motorize Piyade Tugay Komutanlığında görevliyken şehit olan binbaşı Ramazan Armutçuoğlu"nun hüzünle ve gergin dakikalar yaşandı. Şehit Binbaşı Armutçuoğlu"nun 18 yaşındaki oğlu Emre Armutçuoğlu babasını asker selamı ile uğurlarken 12 yaşındaki kardeşi Eren ise babasının cenazesinin arkasından el salladı.

Emre Armutçuoğlu"nun önümüzdeki hafta yapılacak olan ÖSS sınavına gireceği öğrenildi. 12 yaşındaki kardeşi Eren ve annesi Nilgün"e destek olan Emre Armutçuoğlu"nun gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

Öğle namazının ardından cenaze namazının kılınmasından sonra top arabasına konan şehit Armutçuoğlu"nun cenazesi daha sonra Cebeci Askeri Şehitliği"nde defnedilmek üzere gözyaşları arasında uğurlandı.

DEVLETİN ZİRVESİ KOCATEPE"DE

Kocatepe Cammii"nde düzenlenen cenaze töreninde ilk kez protokol ve törene katılanlar arasında polis kordonu kuruldu. Çelik barikatlarla oluşturulan alanda geniş güvenlik önlemleri alındı. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, CHP lideri Deniz Baykal, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, yarın emekliye ayrılacak olan Anayasa Mahkemesi Başkanı Tülay Tuğcu, kuvvet komutanları, 7 bakan, milletvekilleri, üst düzey bürokratların yanı sıra çok sayıda askeri personel ile vatandaş, cenaze törenine katıldı.

HÜKÜMETE PROTESTO

Tören alanına alkışlarla gelen Orgeneral Büyükanıt ve kuvvet komutanları kendilerine ayrılan yere geçerken hükümet kanadından Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin şehit yakınlarına başsağılığı dilemek için tören alanına geldi. Vatandaşlar Şahin"i protesto etti. Kalabalık, "Hainler dışarı", "AKP dışarı" ve "Kahrolsun PKK, işbirlikçi AKP" şeklinde sloganlar attı.

TEK ALKIŞLANAN BAKAN

Törene katılan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu, Devlet Bakanı Beşir Atalay, Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Hazineden Sorumlu Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen de protesto edildi. Tören alanına diğer bakanlardan ayrı gelen devlet Bakanı Abdüllatif Şener ise alkışlarla karşılandı. Törene katılanlar diğer bakanların yakınında duran Şener"e "Çık oradan" diye slogan attılar.

Polis barikatının arkasında bulunan vatandaşlar da ellerinde taşıdıkları Türk bayrakları ile "Apo"nun itleri yıldıramaz bizleri", "Kelle değil, hepsi şehit", "Kahrolsun PKK, işbirlikçi AKP" ve "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" şeklinde sloganlar attılar. Törene, CHP"ye katılan eski Bakan Yaşar Okuyan, MGK eski Genel Sekreteri emekli Orgeneral Tuncer Kılınç da katıldı.

SEZER"E ALKIŞ SELİ

Tören alanına gelen Cumhurbaşkanı Sezer, "Türkiye seninle gurur duyuyor" sloganları ile karşılandı. Şehit yakınlarına başsağlığı dileyen Cumhurbaşkanı Sezer, daha sonra vatandaşlarla selamlaştı. Tören alanında alınan sıkı güvenlik önlemleri ile basın mensupları protokolün olduğu alana yaklaştırılmadı. Önceki cenaze törenlerinde yaşanan arbede görüntülerinin yaşanmaması için önlem alan güvenlik güçleri, basın mensuplarının camiinin karşısında bulunan binalardan çekim yapmasına izin verdiler.
Alt 11.06.2007, 16:25
Benutzerbild von halitpasa75
halitpasa75 halitpasa75 ist offline
Neuer Benutzer

Standard AKP´lileri artik anliyorum!

Anlamiyordum! AKP yandaslari RTE"nin yaptiklarina ragmen, bunu nasil destekleyebilirler, anlamiyordum.

Artik anladim.

Sorun bendeymis!

Meger, AKP´lilerde millet ve vatan sevgisi olabilecegi yanilgisindan yola ciktigimdan onlari anlayamamisim.

Bu yanilgi gitti, onlari anladim!

Not: Eminim önümüzdeki günlerde Irak´a kücük capli bir secim yatirimi, pardon, operasyon yapilacaktir. Tabii ki ABD izni dogrultusunda ve ufak kapsamli. Bizden bunu yememizi bekleyecekler ve hatta bazilari, bakin, Irak´a girdik diyeceklerdir. Yemezler!
Alt 11.06.2007, 16:31
freakie

Standard Korkularindan dizleri tokusuyor

Bence ABD izin vermez onlarda girmezler.. Dahada iyi olur, senin dedigin gibi. Sanki girseler birsey yapmadan, bir tas oynatir geri dönerler. Yani döndürülür..

Yazikkkkkk coookkk yazikk
Alt 11.06.2007, 16:52
Neuer Benutzer

Standard o.T.

Isin ilginc tarafi, bu sözde gazeteci, bir yobaz din baronun yazaridir. Din baronu ABD´den geri dönemiyor, kic korkusundan ve tüm kinini TSK´ne ve Cumhurbaskanimiza kusuyor.

Sözde müslümanlar askere dil uzatir, özde müslüman el uzatir!

Ancak kime anlatiyorum! Dini hala bir bez parcasina indirgeyin bir kafa yapisina ne anlatirsan bos, kafalari gibi!
Alt 11.06.2007, 17:02
Neuer Benutzer

Standard Asfaltlama

Az önce okudum.

"Terörist mayınlarına karşı bozuk yollara yama yapılmaya başlandı"

Sirnak´ta yollara yama yapiliyormus artik!

Gülsem mi, aglasam mi bilmiyorum.

Günaydin! Üsküdar"i geceli cok oldu!

Bu yaklasik 1,5 yildir tartisiliyor, ancak bir sey yapilmadi. Simdi, is isten gectikten sonra, yeni akillarina geliyor.

Bir baska ilginc not. Bundan önce verilen sehitlerde RTE suskun kaliyordu. Artik maalesef her sehit verdigimizde jet hiziyla bassagligi mesaji gönderiyor.

Icraat´a bakin!
Alt 11.06.2007, 17:11
Neuer Benutzer

Standard 2 Sehit daha

Bugün maalesef iki aslan parcasi daha topraga düstü. Bir erimiz Sirnak´ta, bir on basimiz Erzincan´da sehit olmuslardir.

Sehitlerimize Allah´tan rahmet, ailelerine ve ulusumuza bassagligi dileriz.

Bizler bu Cumhuriyetin neferleriyiz. Birimiz ölür, yerimize bin aslan gelir! Teröristleri kendi kanlarinda bogacagimiz günler yakin!

Secime az kaldi ve sonrasini hayal dahi edemezsiniz!
Alt 11.06.2007, 18:57
unknown

Standard Aziz Nesin ne demisti biliyormusun !?

HalitPasa, umarim dedigin gibi secimden sonra hersey degisirde Türk devleti pkk`ya, talabai ve barzani gibi capulcularin maskari olmakdan kurtulur !

Ama senin yazini okuyunca aklima Aziz Nesinin Türleri cok kizdiran, hatta bu cümlesinden dolayi insanlar ona düsman olmusdu, bir cümlesi aklima geldi.
Aziz Nesin: Türklerin 60% apatl !
Vatandas Aziz Nesine hucüm etmisdi, sen nasil böyle söylersin, Türkleri asagilarsin diye.
Iste akp ve tayfasi ortada !
Yani bu DINCI SATANIST YOBAZ KAFIRLERE oy verenlerin bir grammlik akli olabilirmi !? :-))

Atalarimiz ne demis !?
Dogruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar !

akp gecen secimde 34% almis !
Yani kalan 26% ! :-))

Simdi sorulmasi gereken, acaba 34% ne kadarinin akli basina geldi ve kalan 26% son 4.5 seneden bir ders cikardimi !?
Bu forumda bile avrupada yasayan bircok DINCI SATANIST YOBAZ KAFIRLER hala akp ve tayyipi savunuyorsa Aziz Nesinin ne kadar hakli oldugunu gösteriyor ! :-(
Alt 11.06.2007, 19:04
unknown

Standard Ne demisdi !?

eee gecen secim basörtüsüyle aptal insanlarin oylarini almisdi, bu sefer insanlarin dini duygularini sömüremeyecegini anladigi icin ne yapacagini sasirdi !
Birgün önce "sehitlerimizi secim propagandasina malzeme edilmesin" demisdi, ayni gün Burdurda 1 ay önce topraga verilen askerin evine bassagligina gitti.
Hangi yüzle, hangi cesaretle bilemiyorum !
Bu DINCI SATANIST YOBAZ KAFIRLERde utanma arlanma diye bir duygu yokki !

Ama tayyipin, askerlik yan yatma yeri degildir, dediginden beri, apo`ya "SAYIN", pkk`ya larsi mücadelede ölmüs askerler icin "KELLE" dediginden beri tayyipinde akp`nin ne BOK oldugunu gördüler !

Ayrica bu tayyip denilen DINCI SATANIST YOBAZ KAFIRin PICi kanser mazeretiyle askerlikden cörük rapor alarak kurtulmus ! :-))
Bu soyu sopu belirsizler acayip pislik bir aile ! :-))
Antwort