Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.07.2004, 15:24
Benutzerbild von hamsiye61
hamsiye61 hamsiye61 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yahudiler lanetlidir

ben sadece kuranin kerimin söyledigi yolundan gitmeye calisiyorum. atatürkkü severim ama onu putlastirmam ilahlastirmam bazi insanlar bunu yapiyor.

ikincisi yahudiler lanetli insanlar allah tarafindan. allahin düsmanlari benim düsmanimdir allahin dostu benim dostumdur.

ben kimseyi ama hic kimseyi asagilamiyorum senin burda yaptigin gibi. öldügün zaman sana sorulmuyacak pasaportun nerde diye, sana amel defterlerin verilecek ve tartilacak. ben karadeniziliyim bu demek degil ki ben her insan gibiyim. sen benim ne yasadiklarimi bilmezsin, ben zamani gelince komunistlerin de yanindayim, ateistlerin de yanindaydim, pkklarinda yanindayim sadece fikir alis verisi icin. o yüzden benim ne bilip bilmedigim veya genel düsündügümü bu kücük yazimdan yargilayamazsin!

gelelim atatürk türkiye cumhurriyetini kurarken ilk önce türkiye islam devleti olarak kurmustur, sadece bilgine )

eger ki araplar onu yapiyorsa bu demek degil ki bunu kuran-i kerim izin veriyor.
sen burda kültür ve dini karistirma. ona bakarsan cok modern gördügünüz amerika suan irakta neler yaptigini biliyormusun? cok mordeern gördügünüz avrupa suan filistinde ne kadar sucsuz cocuklar öldürüyor onu görüyormusun?
Alt 22.07.2004, 15:32
Benutzerbild von aliconda
aliconda aliconda ist offline
Neuer Benutzer

Standard Ich will auch eins!!!

So ein deftiges Bandan wäre Cool !!!

So wie die Militaristen ... mit Camouflage Muster ...

muahahhahahhahhahhahhaahaha
Alt 22.07.2004, 15:34
Neuer Benutzer

Standard Chicken Wings haben auch gute fuluch

angebote !!!

du skiwätzen nettes zeuch

foll krass alda!

in welche richtung muss ich den turnen ???
Alt 22.07.2004, 15:34
Benutzerbild von venus60
venus60 venus60 ist offline
Neuer Benutzer

Standard kendimce yalnis veya dogru

hickimse yalnis degildir,iyilik ile kötülük arasindaki farki görebiliyorsan sen ozaman cennetliksin ama bu inanci kendi menfaati ici kullananlar? ne diye bilmiyorumki daha ben diyeyim. insan, doga,hayvan vs.sevgisi olmayanlar bence bu tür insanlardan cekinmelidir islam,hiristiyan, budizm, samanizm vs. gibi dinlerden degil. anlatabildiysem ne mutlu bana
Alt 22.07.2004, 15:35
Neuer Benutzer

Standard Sind BJK"ler die besseren Moslems???????

Besiktas JIMNASTIK Kulübü ...

... die sind gegenüber uns Fenerbahce Anhängern im Vorteil!!!

Die sind schon ein TURN Klub ...
... die können besser zu Allah turnen :-(
Alt 22.07.2004, 15:36
Neuer Benutzer

Standard als Textilstück ! o.T.

ohne Text
Alt 22.07.2004, 15:39
eniskaya

Standard Sen tamamen yolu istikameti

sasirmissin

Yahudiler Lanetli falan degiller, lanatli olsalardi, Allah onlara Resuller göndermezdi, Yahudilerde senin gibi Allaha inaniyor ve ölümden sonra dirilmeye inaniyor ve bazilarida Salh Amel pesindeler....

Yani sonsuz sevgiye ve Rahmaniyeti olan yüpce Allah kalkip kullarinin bazilarinimi lanatlesin......

Bunulari sana hangi serefsiz dinsiz anlatmis.....

Kuran apacik söylüyor.....

Bakara 62

Şu bir gerçek ki, iman edenlerden, Yahudilerden, Hıristiyanlardan, Sâbiîlerden Allah"a ve âhiret gününe inanıp barışa ve hayra yönelik iş yapanların, Rableri katında kendilerine has ödülleri olacaktır. Korku yoktur onlar için, tasalanmayacaklardır onlar.

Maide 69

Şu bir gerçek ki, iman edenler, Yahudiler, Sâbiîler ve Hıristiyanlardan Allah"a ve âhiret gününe inanıp hayra ve barışa yönelik iş yapanlar için korku yoktur. Tasalanmayacaklardır onlar.

Simdi Allahin bu tür insanlara cenneti müjdelerken, sen ne akilla kalkip ALLAHIN JANDARMALIGINI yapiyorsun.......

Ne demek benim düsmanimdir... Allah sana vahyilen bir blanko cekmi verdi.....

Sana Allah düsmanlikmi emrediyor?????????

Acayip sekilde istikametin yanlis.... Kuranin yani vahyinin ruhunda hic bir sey alamamissin... klasik geri zekali oflu Hocalarda aldigin siddet fikihiyla burada bir seyler söylüyorsun......

Atatürkü putlastiran kimdir..... kimse Atamizi kutsallastirmiyorki.....
Ne sekilde Atatürkü kutsallastiriyormusuz..... bilmek isterim..... Resminimi asmak yasakmis, cizdigi evrensel devlet yolundami ilerlemek yasakmis.... yaptigi basarilari, Türkiyeyi orta cagdan, daha dogrusu SEREFSIZ HOCALARDAN kurtardigimi yasakmis.....

Yani kusura bakam hemserimsin, ama bayagi din eksikligin var.... bunlari sana anlatanlar tam bir sahtekardirlar......

Sen birak Allahin Jandarmaligini yapmayida, biraz Kuran tefsir oku, Kuran Ansiklopedisi oku....

UNUTMAKI DIN CEHALET ISI DEGILDIR
Alt 22.07.2004, 15:41
eniskaya

Standard Araplar hakkinda

bir Mekalae yazdim Din ve Religion Forumuna....

Bak bakalim Araplar neden usak haline gelmisler.... neden kiclarini kurtaracak halde degiller...... neden Allah onlara Resul gönderme ihtiyaci duymus.......

Sen bizlere takil..... belki ileride bir kurtulus yolun olur
Alt 22.07.2004, 15:44
Benutzerbild von venus60
venus60 venus60 ist offline
Neuer Benutzer

Standard mahsumdur yalnistir

hicbir insanoglu lanetli degildir senin okudun kurani bilmiyorum.benim bildigim kurànda böyle sacma seyler yazmaz. sende insansin oda insan.
Alt 22.07.2004, 15:44
eniskaya

Standard Önceki yazdiginda kalabilsek daha

iyi olur bence, bir konuyu bitirmeden baskasina gecilmez...

-----------------
din, inanc sevgisi insanoglunun yüreginde olmalidir,disariya yansitmasi bence normal degildir. inandigin inanc herseyden üstündür ve herkes kendince haklidir
-------------------

Bunlari söyleyen sen degilmiydin ????

Üstünlük yanlisini görüp kabul etmekten gecer....
Antwort