Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 05.07.2005, 18:03
eniskaya

Standard Beni uslübumdan dolayi elestiriyorsun

görüyorsun, bunlar 5 vakit dayaktan baska bir sey anlamazlar..... o yüzden bunlarla anladiklari sekilde konusacaksin... yani her gördügün yerde tepeleeceksin... onlar icin uyusturucu effekti yapiyor... alismislik kudurmusluktan beterdir
Alt 05.07.2005, 18:06
eniskaya

Standard Alles BETRUG

Es gibt nur eine Einzige URENERGIE... und das ist Gott.... sei es Muhammed oder sei es all die anderen Geschöpfe, ie alles sind nur ein Teil eines ganzen....

Es gibt keine Dreifaltigkeit... es ist eine Dumme Erfindung der Menschen, die denken das Sie das Rad Erfunden haben.....

Asli ile hic bir DINDE öyle bir sey yok....

Insanlarin DINI sollte dich nicht all zu viel Interessieren, da jeder an was anderes Glaubt, viel mehr schaue in die Mytologie der religionen, da verbirgt sich die Wahrheit
Alt 05.07.2005, 18:08
Benutzerbild von donpepelino
donpepelino donpepelino ist offline
Neuer Benutzer

Standard lahanayi gine fazla kacirmissin :))

Sayin cok bilmis Yobazlar burda devamli Sizin gibi Düsünmüyenlere Terörist diyenler sizler deyilmisiniz.

Insanlari Bombaliyan öldürenleri kimse elestiremezmi senelerce diktatörlere silah satanlar simdi o ülkelere demokrasi getirdiklerindemi onlari sevmemizlazim.

Hadi ordan sende kara Türk irkciligi ve ayrimciligi yapanlar sizlersiniz...
Alt 05.07.2005, 18:09
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Seni yemin ediyorum

İç İŞLERİNE bildireceğim.

Senin ne çapın ne bilgin beni anlamaya yetmez.

Ama sen tehlikelisin.

VAKIT dergisi yada gazetesi üzerine ALMANYA İÇ İŞLERİ BAKANLIĞININ VE ALMANYA BND sinin UYARILARI VE ANAYASAL MAHMEKEMESİNİN ÜLKE GENELİNDE KULLANILMAMASI YASAĞI VAR.

BU KONUDA FRENKİDE; ENİSDE VE BENDE SENİ ÇOK UYARDIK AMA SEN HİÇ BİR UYARUYUCİDDİYE ALMAMAKTASIN.

NEDEN?

ÇÜNKÜ SEN KANUN; YASA; VE HUKUK TANIMAMAZSIN:

SEN ARD NİYETLİ NE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN BİR KİŞİLİKSİN BENİ BU GNE KADAR FRENKEYEN HEP SENİ YALNIZCA KARA BİR CAHİL OLARAK GÖRMEDİ.

AMA SEN BU İŞİ BİLEREK YAPMAKTASI VE BUNDAN EMİNİM...
Alt 05.07.2005, 18:12
Neuer Benutzer

Standard CEKGITT SISINE YOBAZ

FASISTI ZORUNA GITTI DEYILMI FASISTLIK
Alt 05.07.2005, 18:16
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard VAYBEENİN UMARIM BU KONUYU

CİDDİYE ALABİLECEK BİR ÇAPI OLDUĞUNU.

Ülke yasalarının gereklerini yerine getirebilecek bir çapının olabileceğininiyi niyetini korumak istiyorum.

Yoksa bu durum benim sorunum değil.

DONPEPELİNO denilen ama misafiriniz aa üyeniz bağımlı olduğunuz ülkenin hukuksal yasalarını çok uzun bir dönemdir çiğnemektedir .

Mahkemelik bir durum doğarsa ki doğacaktır, bu konuda sizlere düşen olumlu ve olumsuz hukuksal yaptırımlarda oluşacaktır.
Alt 05.07.2005, 18:18
eniskaya

Standard Sizler PISLIK DININE baglisiniz

resmen DINSIZSINIZ.... DIN diye sizler Kalasnikofu secmissiniz.... kelse ile DIN adina insan vuruyorsunuz...

Afganistan,
Iran
Suudi Arabistan
Irak

uzsw. usw. bu Mahlukat devletlerin hepsi baskalarinin kicina girerek eldiklari SILAHLARLA... hem kendi devletlerinde hemde DÜNYA üzerinde TERÖR estiriyorlar.. hemde ALLAH adina.....

Resmen Allahin adini pisletiyorlar... birde Musilmanmislar... nah... resmen Kafirkolik olmaularda haberleri yok....

Geh zum Teufel man.... Türk devletinin düsmani....
Alt 05.07.2005, 18:21
Neuer Benutzer

Standard hahahahahaha

Suudlar ABD dostu galiba gözlük takman lazim
Alt 05.07.2005, 18:21
eniskaya

Standard Vaybeeyi saadece Üye sayisi ilgilendiri

yor... üyeler ne yapmis yada yapmamis fazla bakan yok.... hatta bazi yakin arkadaslarinin istekleri üzerine, zerre kadar küfür yada asssagilayici aciklamalar olmaksiziun yazilarimi sildi süpürdüler niye ?? cünkü islerine gelmedide ondan....

Vaybeeden yardim bekleme, sanirim bulamayacaksin.... hic olmazsa bu sefer inan bana
Alt 05.07.2005, 18:22
eniskaya

Standard Elbette tabi.. iki Mahlukat pislik Mille

birbirini bulmus..... normaldir... seninde en yakin dostun yine ABD ve Vatikandir... nede olsa onlarin DINLerinin hizmetcileri olmussunuz...
Antwort