Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.04.2015, 20:55
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard seyrangah'a hitaben;

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Üc mayis Ülkücülerin "Türkcüler Günü" degil miydi ya? Hani Nihal Atsiz vardi ya, Alpaslan Türkes'in hocasi..
Aklima nerden geldi yav su üc Mayis?
Evet seyrangah, 3 mayıs Türkçülük bayramıdır.
Alt 19.04.2015, 21:03
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Alphawolf Beitrag anzeigen
Evet seyrangah, 3 mayıs Türkçülük bayramıdır.
Senin sadece milliyetci degil ülkücü oldugunu düsünüyorum. Ayni Banu gibi, o'da ülkücüdür.
Ama sen galiba daha koyu ülkücüsün. Oguz boylarindan, Türk töresinden bahsettigine göre.
Ben burda sirf Banu ile SevtapTuran hanimin ülkücü oldugunu biliyordum. Burda erkek ülkücünün oldudugnu sanmiyordum. Ama yanilmissim gene

Kirim Tatari oldugunu bir yerde okumustum. Anlasilan Cüneyt Arkin'nin hemserisisin! Bende Afsar Türkmeniyim ve kendimde Afsarlarin örf ve adetlerini ögrenmeye calisirim. Ama insallah bir zaman Kirim'da Bahcesaray'i gezmek ve görmek isterim.
Alt 19.04.2015, 21:06
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
jetzt hast du mich aber eiskalt erwischt

ich weiss es nicht
Önemli degil, AlphaWolf aciklama da bulundu. Öylemis!
Alt 19.04.2015, 21:12
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch seyrangah'a hitaben;

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Senin sadece milliyetci degil ülkücü oldugunu düsünüyorum. Ayni Banu gibi, o'da ülkücüdür.
Ama sen galiba daha koyu ülkücüsün. Oguz boylarindan, Türk töresinden bahsettigine göre.
Ben burda sirf Banu ile SevtapTuran hanimin ülkücü oldugunu biliyordum. Burda erkek ülkücünün oldudugnu sanmiyordum. Ama yanilmissim gene

Kirim Tatari oldugunu bir yerde okumustum. Anlasilan Cüneyt Arkin'nin hemserisisin! Bende Afsar Türkmeniyim ve kendimde Afsarlarin örf ve adetlerini ögrenmeye calisirim. Ama insallah bir zaman Kirim'da Bahcesaray'i gezmek ve görmek isterim.
Keşke ağız dolusu ve gönül rahatlığıyla '' Ben gerçekten ülkücü (idealist), ya da Türkçüyüm'' diyebilseydim. Ama maalesef öyle bir şeyi iddia etmek bile, böylesine güzel şeylere ihanet etmek olurdu diye düşünüyorum. Evet Kırım Tatar Türk'üyüm. Anne tarafından ise Yörük Türkmen'i.İnşaallah, ben de imkanım olduğunda gezmek istiyorum Bahçesaray, ve Kazan'ı. Keza Çin Seddine kadar olan tüm Türk topraklarını görmek. Benim bilgimin çok kısıtlı olduğu alanlardır özelliklede Oğuzların '' Avşar'' kolu. Bir ara vaktin olursa bilgilendirirsen sevinirim.Bu arada senden de şahsen özür diliyorum, kötü sözlerimi görmeye maruz kaldığın için. Ama ben buyum, nabza göre şerbet prensibimdir.
Alt 19.04.2015, 21:19
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Alphawolf Beitrag anzeigen
Keşke ağız dolusu ve gönül rahatlığıyla '' Ben gerçekten ülkücü (idealist), ya da Türkçüyüm'' diyebilseydim. Ama maalesef öyle bir şeyi iddia etmek bile, böylesine güzel şeylere ihanet etmek olurdu diye düşünüyorum. Evet Kırım Tatar Türk'üyüm. Anne tarafından ise Yörük Türkmen'i.İnşaallah, ben de imkanım olduğunda gezmek istiyorum Bahçesaray, ve Kazan'ı. Keza Çin Seddine kadar olan tüm Türk topraklarını görmek. Benim bilgimin çok kısıtlı olduğu alanlardır özelliklede Oğuzların '' Avşar'' kolu. Bir ara vaktin olursa bilgilendirirsen sevinirim.Bu arada senden de şahsen özür diliyorum, kötü sözlerimi görmeye maruz kaldığın için. Ama ben buyum, nabza göre şerbet prensibimdir.
Estagfrullah, ne haddime! Sen bana hic bir zaman saygi da kusurda bulunmadin ki! Erkeklik bu, bazen bu boyutlari da ortaya cikiyor!
Bana yazdigin her yazida ahde vefali ve saygili bir geleneklerine, göreneklerine, örf ve adetlerine bagli bir Türk genci oldugunu görmüstüm hep.

Afsarlar, Balkanlarda, Anadolu'da, Mezopatamya ve Iran'da bile bulunurlar. Afsar Boyu'nun Oguz boylarinin en savasci boylarindan birisi oldugunu biliyorum. Iran'da bile Türk devleti kurduklarini biliyorum (Akkoyunlu devleti) idi yanilmiyorsam.
Bu konu hakkinda bende gereken bilgiye sahip degilim. Ama bir yazi yazabilirim!

Geändert von seyrangah (19.04.2015 um 21:21 Uhr).
Alt 19.04.2015, 21:35
seyrangah

Standard

Hele cok sükür!
Icinde "LARA" adi gecmeyen bir yazini okudum ya, artik gam yemem! Allah'im bu günleri bize gösterdigin icin sana ne kadar sükür etsek azdir!
Alt 19.04.2015, 21:35
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
[size="3"]...

niye böyle iki yüzlü olabiliyorsunuz???

Bu soruyu kim sormuş?

Buna inanamıyorum! )
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 19.04.2015, 21:46
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Böse

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
gelecegim deyipte gelmeyen cok klavye kahramani gördük.

arkadaslarina sor adresi versinler
VER LAN ADRESSINI ONUN YERINE BEN GELECEGIM!!!!!! SENI 45 SANTIMLIK SIKIMLE IYICENE SIKEYIM!!!!!!!!!
Alt 19.04.2015, 21:56
NurBanu

Reden

bugün t9 na

gelen vuruyo giden vuruyo

iyice samar oglanina döndü bu kel oglan

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
VER LAN ADRESSINI ONUN YERINE BEN GELECEGIM!!!!!! SENI 45 SANTIMLIK SIKIMLE IYICENE SIKEYIM!!!!!!!!!
Alt 19.04.2015, 22:03
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
evet lara adresslerini yaz gidip görelim bari bu kez sözünde dur. Gerci durmazsin biliyoruz
SEN ÖNCE SANA SORULAN SORULAAR CEVAP VER CIRKEF ,RUH HASTASI PIKOPAT KEPAZE
Antwort