Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.03.2018, 00:30
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
senin ne oldugunu herkes ögrendigi icin artik bu nickinle erkek bulamiyorsun. ne kadar nick degistirsende bu serefsizliginle bu fesatliginla sen yalniz kalacaksin. ben 5 yil önce ne demistim. 5 yil sonra burada beni görmek icin ayni sekilde bekleyeceksin demistim.

yine büyük Toni bey hakli cikti. bunlarin hayatini kaydiran büyük Toni efendi bunlarin aklindan cikmayacak. ölüm döseginde son anlarinda Toni'yi düsünecek bunlar

Zavalli ancak böyle fake nicklerin arkasinda yazabilirsin...

Hala daha anlamadin dimi??? Adam bulmak önemli deyil, adami elde tutmak önemli.. buldun da ne oldu...bir cocukla kicinin üzerine oturursun..4 saat calis develet baba ödüyor nasil olsa , gir chate sanirsin paris Hilton....Senin kuduz hayvanlar gibi hemcinslerine saldirmana sebeb...bana koca kalmayacak korkusu olmali....

Sizi neden bu kadar ilgilendiriyor kimin ne oldugu ne düsündügü...gercekten ezik oldugun icin mi?

iblisin karisi seni....sen var sen..!!! kendin öyle yaptigin icin, herkesi kendin gibi pislik saniyorsun dimi....Bravo o kocana ,gercekten....cocuguna ragmen seni gibi bir laneti yakasindan silkmi$...

sen kimsenin orasini burasini merak etme..kendininkine sahip cik yeter sonucta seninkinden koca bir kafa cikmis...anladin sen beni
Alt 29.03.2018, 02:11
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Zavalli ancak böyle fake nicklerin arkasinda yazabilirsin...

Hala daha anlamadin dimi??? Adam bulmak önemli deyil, adami elde tutmak önemli.. buldun da ne oldu...bir cocukla kicinin üzerine oturursun..4 saat calis develet baba ödüyor nasil olsa , gir chate sanirsin paris Hilton....Senin kuduz hayvanlar gibi hemcinslerine saldirmana sebeb...bana koca kalmayacak korkusu olmali....

Sizi neden bu kadar ilgilendiriyor kimin ne oldugu ne düsündügü...gercekten ezik oldugun icin mi?

iblisin karisi seni....sen var sen..!!! kendin öyle yaptigin icin, herkesi kendin gibi pislik saniyorsun dimi....Bravo o kocana ,gercekten....cocuguna ragmen seni gibi bir laneti yakasindan silkmi$...

sen kimsenin orasini burasini merak etme..kendininkine sahip cik yeter sonucta seninkinden koca bir kafa cikmis...anladin sen beni
bu kadar cocuklara düsman olmanin nedeni senin hicbir zaman cocuk sahibi olamayacagin icin. senin o pis amindan cocuk cikmasin. sen o deligini gelen gidene vurdur, baska ise yaramiyor cünkü.

klein dumm ungebildet ungepflegt bist du. bir kere sikilip atiliyorsun. frag dich mal weshalb du nur einmal benutzt wirst. adam niye ikinci defa kullanmiyor seni pis kari. geh dich mal waschen und rasier dich mal an bestimmten stellen.
Alt 29.03.2018, 03:23
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bu kadar cocuklara düsman olmanin nedeni senin hicbir zaman cocuk sahibi olamayacagin icin. senin o pis amindan cocuk cikmasin. sen o deligini gelen gidene vurdur, baska ise yaramiyor cünkü.

klein dumm ungebildet ungepflegt bist du. bir kere sikilip atiliyorsun. frag dich mal weshalb du nur einmal benutzt wirst. adam niye ikinci defa kullanmiyor seni pis kari. geh dich mal waschen und rasier dich mal an bestimmten stellen.

cocuklarin anneleri senin gibi görgülü, kültürlü, güzel , olunca insan ister istemez kiskaniyor...

sen her önüne cikani kendini yaptirdigin icin diyer hemcinlerini kendin gibi sanman normal karsiliyorum....

zaten mikilip atildigim icin nikah olmasina ragmen cocuk olmasina g.ötüme tekmeyi yiyorum,yapicak birsey yok....herkez senin gibi basarli deyil koca secme ,cocuk yetistirme konusunda.....

oglani uyuttum bu saate fake nikle chatte sap ariyorum....ya sen?..)))))))))))
Alt 29.03.2018, 03:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cocuklarin anneleri senin gibi görgülü, kültürlü, güzel , olunca insan ister istemez kiskaniyor...

sen her önüne cikani kendini yaptirdigin icin diyer hemcinlerini kendin gibi sanman normal karsiliyorum....

zaten mikilip atildigim icin nikah olmasina ragmen cocuk olmasina g.ötüme tekmeyi yiyorum,yapicak birsey yok....herkez senin gibi basarli deyil koca secme ,cocuk yetistirme konusunda.....

bravo sen sap ara ama bilki sen daha cok ariyacaksin. karektersiz oldugun icin hepsi Toni gibi yapacak, ihtiyacini görüp pis mendil gibi cöplüge atilacaksin.

dul kadinlara bu düsmanligini anlayamiyorum. dul dedigin kocasiyla evlenmis sonra istedigi kadar cinselligini yasamis. anlasamadigi icinde ayrilmistir.

ama sen nesin? evlenmeden belese veriyorsun. gelen sokuyor giden sokuyor. hic tanimadigin adam sadece parasi oldugu icin ayagina giden sen degilmiydin. sokak orospusu bile adamin ayagina gitmez. nasil terbiye ögretmisler sana?
Alt 29.03.2018, 17:03
Benutzerbild von diettlayy
diettlayy diettlayy ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

sen oglani uyuttun, toni halen dödelnen oynuyor, empfangsdameyi hayal ediyor
Alt 29.03.2018, 19:37
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von diettlayy Beitrag anzeigen
sen oglani uyuttun, toni halen dödelnen oynuyor, empfangsdameyi hayal ediyor
sizde Toni'nin dödelinle oynamak istiyorsunuz yoksa niye yazcaksinizki.

die leute hier sind nicht so dumm. hepimizde anladik
Alt 29.03.2018, 20:23
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sizde Toni'nin dödelinle oynamak istiyorsunuz yoksa niye yazcaksinizki.

die leute hier sind nicht so dumm. hepimizde anladik
also ich hab kein bock auf deinem dödel, an dem ein widerling hängt
Alt 29.03.2018, 20:28
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
also ich hab kein bock auf deinem dödel, an dem ein widerling hängt
dann nimm doch nur den dödel.
Alt 29.03.2018, 20:30
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
dann nimm doch nur den dödel.
ja, schick ihn mir per post, ich hab ne grosse wiese neben dem haus, da kommen viele tiere u.a. auch glaube ich, dödelessende tiere, die würden sich dran satt essen
Alt 29.03.2018, 20:33
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ja, schick ihn mir per post, ich hab ne grosse wiese neben dem haus, da kommen viele tiere u.a. auch glaube ich, dödelessende tiere, die würden sich dran satt essen
dödeltiere hast du also im garten. dann gibt es bei dir bestimmt auch miezemuschis.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche