Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.10.2014, 01:07
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Sen beni tanimazsin,burda bazi insanlar beni tanir,kör degilsen eger,ben yazilarimin sonuna Cenk yaziyorum?Hem bir benim yazilarima bak birde uno isimli sahisin,yazim tarzi olarak bile farkliyiz,teesüf ederim gercekten....Daha eski nicklerimi de yazim belki tanirsin diyelim Ozan,BIRESKIYA,BIRZALIM ve Cenk,bilmem bu kadari seni tatmin etti mi?
iyice süphelendiriyorsun
Kizmanin anlami yok
Ben burda birileri gibi tatmin olmak icin yokum

Insan gibi birsey sorduk
hemen baliklama atlayip üzerine alman sahiplenme anlami icerir

Ben duyumlarimdan yola cikarak sana sayet unoysan diye sordum.
Degilim derdin konu kapanirdi
benim icinde kapandi

ilk
iletimi anlayana kadar okumani tavsiye ederim:-)
Alt 11.10.2014, 01:14
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
iyice süphelendiriyorsun
Kizmanin anlami yok
Ben burda birileri gibi tatmin olmak icin yokum

Insan gibi birsey sorduk
hemen baliklama atlayip üzerine alman sahiplenme anlami icerir

Ben duyumlarimdan yola cikarak sana sayet unoysan diye sordum.
Degilim derdin konu kapanirdi
benim icinde kapandi

ilk
iletimi anlayana kadar okumani tavsiye ederim:-)
Bak biz seninle cok catistik daha önce burda,Ben kizmiyorum,bakanlarin kör oldugunu söylüyorum,buna belirleme,durumu afise etme derler,iyi ki sen benimle sesli konusmuyorsun
Yoksa konusma tarzimi ters anlar kavga cikarirsin?
Sen insan gibi birsey sormadin,sende baskalari gibi kara calmaya calistin,sen burda bir iki cahile yutturursun ama ben yemem,senin kim oldugunu bildigim gibi,bunu bilerek proveke icin yaptiginida biliyorum,gerek yok rahat ol!Burda bir yanlis vardi bir insan olarak o yanlisi,dilimin döndügünce belirtmeye calistim...Simdi sana bir soru,o kadar insan böyle bir soru sormadi da sen niye sordun?Rahatsiz mi etti kadinlara iliskin yazdiklarim?
Alt 11.10.2014, 01:27
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Kendinizi cokmu uyanik zan ediyorsunuz.Ya insan utanir biraz.birakin sazanligi

Bak ne yazmisiz
Insanca bir soru var

..............................................
Zitat:

Ezel
Yanilmiyorsam sen uno nikli sahissin
Sayet sen unoysan

Asagida baska bir konuda lara nikli hanimefendiyle ilgili yazilarin, burdaki yazinla hic bagdasmiyor."Bu ne pehriz bu ne lahana tursusu " denecek mahiyette
--------------------------------------------
!
Sen ister uno ol ister olma, bana senin uno oldugunu yazan kisiyi dogrular nitelikte iletilerin.
insan psikolojisinden biraz anlayanlar bu kaniya hemen varirlar

Ben yine senin cahiligine veriyorum
Bilincsiz sahiplenmis olabilirsin
Herhalükarda
Bogulun karanlik sanalinizda

Zitat:
Bak biz seninle cok catistik daha önce burda,Ben kizmiyorum,bakanlarin kör oldugunu söylüyorum,buna belirleme,durumu afise etme derler,iyi ki sen benimle sesli konusmuyorsun
Yoksa konusma tarzimi ters anlar kavga cikarirsin?
Sen insan gibi birsey sormadin,sende baskalari gibi kara calmaya calistin,sen burda bir iki cahile yutturursun ama ben yemem,senin kim oldugunu bildigim gibi,bunu bilerek proveke icin yaptiginida biliyorum,gerek yok rahat ol!Burda bir yanlis vardi bir insan olarak o yanlisi,dilimin döndügünce belirtmeye calistim...Simdi sana bir soru,o kadar insan böyle bir soru sormadi da sen niye sordun?Rahatsiz mi etti kadinlara iliskin yazdiklarim?
Alt 11.10.2014, 01:41
___EZEL___

Standard

Zitat:
Bak ne yazmisiz
Insanca bir soru var

..............................................
Zitat:

Ezel
Yanilmiyorsam sen uno nikli sahissin
Sayet sen unoysan

Asagida baska bir konuda lara nikli hanimefendiyle ilgili yazilarin, burdaki yazinla hic bagdasmiyor."Bu ne pehriz bu ne lahana tursusu " denecek mahiyette
--------------------------------------------
!
Sen ister uno ol ister olma, bana senin uno oldugunu yazan kisiyi dogrular nitelikte iletilerin.
insan psikolojisinden biraz anlayanlar bu kaniya hemen varirlar

Ben yine senin cahiligine veriyorum
Bilincsiz sahiplenmis olabilirsin
Herhalükarda
Bogulun karanlik sanalinizda
Ya burda senin gibi türkceden bir haber olan cok tabi,normal karsiliyorum..Söyle yaziyorsun?"Yanilmiyorsam sen uno nikli sahissin",burada bir kere kesin yargi yapmissin,sonrada,celiskiye düsmüs "Sayet sen unoysan" diyorsun,Aslinda sende kendinden emin degilsin....Sen bence herzaman ki siradan basit povakatif davranislarini sergiliyorsun,basitlesiyorsun yani...Senin veya o sözde sana yazanin yargilari beni cok ilgilendirmiyor,bir batakta olan varsa sen ve senin gibi birden fazla nickle girenlerdir!Ne diyor atalarimiz"Insanin zikri neyse,fikri de öyledir"Veya "Hirsiz,herkesi hirsiz zanneder"Ben sana yargilarin ve basitliklerinle barisik olmani diliyor,daha önce basramadigin provakasyon girisimini yine basaramayacagini söylüyorum...Sen oyunu kurmadan ben görürüm dedim sana,sen anlamiyormusun daha?Son sözü bur daki ziyaretcilere,yaziyorum,bu sahis bilerek böyle bir seyi yapiyor,cünkü giristigimiz,fikir alisverislerinde,kendi fikrini zorla dikta etmeye calisan biri oldugu icin,bu kisi ile siyasi veya sosyal hicbir tartismaya girmiyorum...Sonuc böyle oluyor tabi,kendini benim gündemime sokmak icin;karalama kampanyasina giriyor,fakat anlayamadigi birsey var...Beni burda herkes bilir,bilmeyen kendi gibi bilir diyorum......
Alt 11.10.2014, 01:46
___EZEL___

Standard Nafile!

1insanol nickini de blokladim,bakalim bu sefer hangi nickle geleceksin?
Alt 11.10.2014, 01:48
___EZEL___

Standard Parazitlere inat!

Zitat:
Bir insan,yaptiklari ve yasadiklariyla anilir derler,fakat;baskalari tarafindan yasatilanlarla asla anilmaz!Hayat bana,kisinin sirlarini,kisiye karsi kullanmamam gerktigini 13 yasinda ögretti...13 yasimdan beri,kim kimin sirrini,nerden ögrenirse ögrensin,benden asla ögrenemezdi,ugrunda can vermeye bile hazirimdir!Türkiyede,3 ayri cezaevi görmüs,hepsindende anlimin akiyla cikmis,hicbir arkadasimi ve sirrini satmamisimdir!Birsey mi kazandim peki?Hayir!Sadece bana güvenen insanlarin güvenlerini sarsmadim,o insanlarin gönlünde bir insan olarak taht kurdum,bu bana yeter!Bizler bu dünyada misafiriz,herkesin gidecegi yer belli,cok cirpinmak,kendini herseyden soyutlayip,insan olmaktan cikmakta fayda etmiyor....
Bir sirra sahipsen,sirrin sahibi ile limoni bile olsan,o sirri sana emanet edildigini unutmadan hareket etmelisin,emanete ihanet,anadolu delikanlisinin isi degildir!Machiavelist bir ideolojiye sahip olanin kisinin isidir!Karsit oldugun fikirleri,alt etmeyi düsünmek,dogal olarak insani Machiavelist yapar!Fikir alisverisi veya tartismalarda,bazen insanlar kendilerini dogru ifade edmeyebilir,yada karsisindakinin birikimi,daha üstün gelebilir,birileri dogru yada yanlis,sana karsit olan insani destekleyebilir,eger kendi düsüncelerine gercekten inanmis olsaydin(dogru veya yanlis bunu tartismiyorum bile),fikren kendini ifade ederdin,kendin inanmadigin icin cok basit burjuva ayak oyunlarina basvurarak,hatali gördügün(Ki bence bu hata degil)ezik gördügün(Ki bana göre insanlarin ezilmesini gerektirecek bir durumda söz konusu degil)insanlar üzerinde oynayip,kendini hakli cikarmaya calisiyorsun!Eger böyle yapacaksan,onurlu bir halki savunmaya ve bu insanlari bu tavrinla kücük düsürmeye hakkin yok!Onurlu insanlar sen olmadanda mücadelelerini veriyorlar!
Burdan tüm bu forumda yazan ve ziyaret eden arkadaslara sesleniyorum,bugün bu basit davranislari sergileyen,yarin kimbilir neler yapar!Bu arada konusmalarda ismi gecen bayan arkadaslara!Bazi seyler suctur,sizlerde biliyorsunuz!Gercekten bu o insanlarin yanina kar kalmamali,kalmamali ki bunun fantazisini yürütenler,önce bir düsünmeli! Saygilar cenk
Parazitlere ve bu yazinin okunmasini istemeyen insanlara inat olsun diye!
Antwort