Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.04.2017, 09:52
___OZAN___

Standard Kaçkınlar !

Herkes spin.de sitesi adlı bir siteye kaçtı.Fakat burası kürkçü dükkanı yeniden buraya geleceksiniz.....
Alt 15.04.2017, 13:17
___OZAN___

Standard Özdemir Asaf

Biliyor musun üstad ;
Hala kirlenen renkleri temizleyebilecek çocuklar var
Ah bi de
Bi de
Vurulmasalar…
Alt 18.04.2017, 19:04
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sandıklar %69 evetten açılmaya başladı,3 saatte %52'ye düştü.Son 2 saatte %1 sandık bile açılamadı.AA %99'da dondu.İktidar zafer kutluyor!

Evet veya hayır veren seçmene sonuna kadar saygı duyuyorum,ama YSK müdahelesiyle,her türlü manipülasyonla elde edilen sonuca asla saygı duymam.

Sonuç: Yaşasın! Egemenliğimizi bir adama verdik!" diye seviniyor ülkenin yarısı.Diğer yarısı egemenliğine sahip çıkmanın gururunu yaşıyor.

Devlet imkanlarına,YSK müdahalesine,manipülasyonlara rağmen ülkenin yarısının HAYIR demesi,umutsuzluk değil büyük umuttur. En azindan büyük bir kismin uyandiginin göstergesidir..
Alt 20.04.2017, 14:54
___OZAN___

Standard Şükrü Erbaş

Gittiği en büyük uzaklık evinden işi olanlara,
ne aşk,
ne özgürlük,
ne barış anlatılabilirdi...
Alt 21.04.2017, 01:09
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

YSK'nın mühürsüz oy pusulalarını kabul etmesinin ve gerekçeli kararının hukuksuz olduğunun bilimsel kanıtı: https://drive.google.com/file/d/0B67...J4am95eW8/view

Erdoğan"Çok entresandır, o kadar Hayır oyu atıyorlar ama bir türlü sandığa girmiyor meğer örümcek sandığın girişini kapatmış" Peygamberi kurtaran örümcek olmali..cok yakinda kitabini cikartirlar...

bu ara Müslümanligi elden kacirmayin Müslümanlar,zaten iftiradir,dogru olsa ne cikar Saray Soytariniza serbest...göklerden emir gelmistir
Alt 21.04.2017, 20:15
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Ağzında Menderes
Altında Mercedes
Ağzında yalan elinde Kuran
Hadi ordan sahte Müslüman

günaydin seyrangah..)))allah askina o yazdigin yazi ney öyle kilicdaroglu alevi oldugu icinmi chp indirilmek istiyor?

firsat bulup cevaplayamadim...peki o Kilicdarogunu CHP basina geciriken alevi oldugunu bilmiyorlarmiydi? bu ne sacmalik ya.

Geändert von Lara__ (21.04.2017 um 20:21 Uhr).
Alt 21.04.2017, 20:18
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Desene bu zat-i muhterem kadin olsaydi üzerinden kandirila kandirila gecmeyen birisi kalmayacti. Böyle herkes tarafindan kandirilmis birisine bu kadar yetki cok fazla. Halkimiz o'na üc oydan birisini verdi zaten. Bu kadar yetkiyi ben babama bile vermem. Kandirilmislara verilir mi hic?

kandirilmamis fetöye gönüllü vermis kendisi itiraf edti,ne kandim ne de kandirildim dedi,bu gönüllü verdim demek anlamina geliyor...ama dün obama beni kandirdi diye CNN e konustu,obama kandirmis Fetö ve brzaniye gönllüymüs
Alt 21.04.2017, 20:58
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard biraz önce bana mail gelmis bi bakim dedi,bana dul kariyi hatirladi sizce hangisi?

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
Abdulmuttalip [ Blocken aufheben ]
Betreff:
RE: RE: RE: RE: ...
Datum:
heute, 20:23
He benim nasilda tanidin kankini ) tabi kezbanligi bana sen ogrettin ama insanligida ben ogretecem sana kankim ))
> >Lan Kezban kiz senmisin
> > Lan derya bu da mi senin nickin??
Alt 21.04.2017, 21:00
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
Abdulmuttalip [ Blocken aufheben ]
Betreff:
RE: RE: RE: RE: ...
Datum:
heute, 20:23
He benim nasilda tanidin kankini ) tabi kezbanligi bana sen ogrettin ama insanligida ben ogretecem sana kankim ))
> >Lan Kezban kiz senmisin
> > Lan derya bu da mi senin nickin??
köpek pisligini yemekten vaz gecermi? bana sorasaniz gecmez! buda o i$...pislik madem yaziyorsun nedne kacak oynuyorsun?? hem korkuyor hemde pisligi yemekten vaz gecmiyor
Alt 21.04.2017, 21:12
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Günaydin mi? Sana da o zaman gün aydin

Erdogan'a gelince, Allah'in da bir muradi var. Para calipta, yetim hakki, kul hakki yeyipte mutlu olani gördün mü hic? O paralardan hayir gelmez. Sümmeye Erdogan istedigi kadar, YOLSUZLUK SORUŞTURMASI DİNE İHANETTİR! desin. Din bunlarin ise alevilik iste o zaman sorun olur. cünkü aleviyim demek zamane Yezit'lerine karsi kellesini verip ama asla haksizliga biat etmemek demektir. (Cinali Yildirim demisti ya, bi'at edin, rahat edin) Benim icin alevilik bu, ne azi ne de fazlasi..

Ben Kilicdaroglu'nun dürüst, iyi niyetli yüksek entellektüel boyutta bir insan oldugunu düsünüyorum. Ama karsisindakiler yobaz, ilkel ayak takimi. Bak Ahmet Davutoglu'nu "bir numara" bu cok bilgili, ben buna söz geciremem deyip, bana profili düsük birisi lazim demis ve oglu Malazya' da kumar oynarken babasina is düsüp o'nu basbakan yaptilar. Iki cümleyi bir arada konusamiyor. Hep bagir cagir, hakaret küfür.. Bizim gibi profili düsük ülkelerde kim daha cok bagirirsa hakli o oluyor galiba. Kilicdaroglu elbette ne yapsin, hirsiz hirsizligini yapiyor. Hatasi Ekmelettin Ihsanoglu'nunu aday göstermesiydi. Ugur Dündar'i aday gösterselerdi ki o zaman CHP kazanirdi.

O'nun alevi olmasini diplomasiz birisi hep gündeme getiriyor. Ama su da bir gercek. Osmanli'nin kurulusu alevi idi. Öyle büyüdüler, yikilisi da sünni idi, öyle de yikildilar.
Mesele alevi sünni su bu olmak degil, CHP daha atilgan olmasi lazim. Fazla harmonik degil, hakkini "söke, söke" almasi lazim.

Dini bütün müslüman basbakanimizin oglu (Binali Yildirim'nin oglu Erkan Yildirim) felekten ayakkabi milyar dollarlarini calarken

Bir iki üc, hadi bakalim hep bir agizdan: eeeyyyyy Kiiiiillllllliiiiiiicccccccdaaaaaaoooooogggggggluu uuuuu

Ne alaka?? Insanlar Kilicdaroglunu CHP basina secerken Alevi oldugunu zaten biliyordu..
ama Kilicdaroglunu sevdikleri ve inandiklari icin CHP basina sectiler? KIlicdaroglu $u son 3 ayda gösterdigi emegi son 8 yillda göstermis olsaydi AKP iktidari bu kadar ilerleyemezdi...

8 yildir girdigi her secimde yenilde ,daha ne kadar bekliyelim ne kadar göz yumalim Kilicdaroglunun yenilmesine??? 9 yilimi bekliyelim? Bir cok insan CHP ve Kilicdaroglundan umudu kesdigi icin HDP-MHP tarafina gectiler...KILICdaroglunun passivligi yüzünden..

KIlicdaroglunu herseyi bizimle beraber Tvden ögreniyor...cikiyor Tv karsisina aaaa oylari calmis diyor....peki sen ne i$e yariyorsun ? Caldirma oylari..insan yandas partinin ne yaptigini bilmezmi? bir baska programa cikiyor aaa diyor paralari ayakkabi kutusuna doldurmuslar...dodurtma kardesim sen ne boka yariyorsun doldurtmaaaa. O paralar oraya giresiye kadar aklin nerdeyi sen ne ise yariyorsun peki?ben misal yandas sirketlerin ne yaptigini hep biliyorum takip ediyorum,cikartiklari reklamdan anlarim...

bizlere hayir deyin gerisini bize birakin dediler eee onada sahip cikamadilar...isini yapamiyorsan ,ac yolu isini düzgün yapan birini birak senin yapmadigi acik ve ne ortada...bunun alevi olmasi ne alaka? ne yani 9 kez secimleri kaybetmesinimi bekliyelim?
Antwort