Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 13.10.2014, 21:58
___EZEL___

Standard bu yazi

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Mevcut hükümet, Isid e olan desteği görülmesin diye gazeteci tutuklamaya, kendi işbirlikciligini gizlemek icin iftira kampanyasına devam ediyor! Iside kacgündür lojistik destek saglayamadiklari icin, hunharca saldirilarini devam ettiriyor...Yandaşlarına; gidip laheyde villa falan alin, bu guruhin gidecegi yer orasi, 360 milyar dolar hirsizliktan sizede pay vermişlerdir kesin.....
Tekrar edelim
Alt 13.10.2014, 22:00
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tekrar edelim
elli kere tekrar etsende eli kanli bebek katili pkk teröristlerinin propagandasini yapamazsin.

hepimiz bebek katillerini biliyoruz ve onlarin isid tarafindan öldürüldügü icin üzülmüyoruz.

30 yil sivil kadin ve cocuk öldüren teröristlerin sonu baska teröristlerden olacakmis gibi gözüküyor
Alt 13.10.2014, 22:03
___EZEL___

Standard

Zitat:
Mevcut hükümet, Isid e olan desteği görülmesin diye gazeteci tutuklamaya, kendi işbirlikciligini gizlemek icin iftira kampanyasına devam ediyor! Iside kacgündür lojistik destek saglayamadiklari icin, hunharca saldirilarini devam ettiriyor...Yandaşlarına; gidip laheyde villa falan alin, bu guruhin gidecegi yer orasi, 360 milyar dolar hirsizliktan sizede pay vermişlerdir kesin.....
Türk ordusu,sinira yakin yerde nöbet tutan ypg lileri kovmaya calismis,gidin ates ederiz demisler,bunun sebebi ypg,Isid e gelecek lojistik destgi engellemek icin pusu attigindan,artik o kadar rezil oldu ki bu hükümet,hitler bunlarin yaninda masum kalir......
Alt 13.10.2014, 22:17
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Türk ordusu,sinira yakin yerde nöbet tutan ypg lileri kovmaya calismis,gidin ates ederiz demisler,bunun sebebi ypg,Isid e gelecek lojistik destgi engellemek icin pusu attigindan,artik o kadar rezil oldu ki bu hükümet,hitler bunlarin yaninda masum kalir......
ypg korkudan türk sinirinda saklaniyor.

isid türkiye'ye saldirmadigi icin türk sinirinda saklanan teröristleri türk askeri kovmus.

kobani sinirinda yüzlerce gazeteci ve kameralar var. herhangi bir destegin gecmesi mümkün degil. teröristlerin kara propagandasi sökmüyor
Alt 13.10.2014, 22:18
___EZEL___

Standard kobanede insan onuru icin dügüsenler!

Bir mermi de benden aslanim,
Bir mermi de benden.
Bir mermi de benden zafer toplari
Mukaddes namlular!
Daha gelmesin mi bahar,
Daha gülmesin mi aglayanlar?

Enver GÖKCE
Alt 13.10.2014, 22:19
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bir mermi de benden aslanim,
Bir mermi de benden.
Bir mermi de benden zafer toplari
Mukaddes namlular!
Daha gelmesin mi bahar,
Daha gülmesin mi aglayanlar?

Enver GÖKCE
pyd ve pkk teröristleri korkudan kaciyor. siz mermiden laf edeceginize arkadaslariniza yardima gidin.

bakalim isid mi yaman siz mi yamansiniz
Alt 13.10.2014, 23:11
___EZEL___

Standard ....

Man_bey kim?Neden herseye,herkese laf yetistiriyor?Kimin savunucusu bu adam,bos kayboldu bu cikti piyasaya)))
Ben senin kim oldugunu biliyorumda neyse?Millet kendi anlasin.....
Alt 14.10.2014, 00:35
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Blokladigim halde bu adamlarin yazma merakini biri bana anlatabilir mi?)))
Sen boyle odleksin. Kimsenin sorularina cevap veremeyince blokluyorsun ama HALEN onlar hakkinda yazip duruyorsun mahalle karilari gibi. Madem kimsenin sana cevap vermesini istemiyorsun, ne diye onlara yaziyorsun?

Zitat:
Burda sözde anti pkk li olan, bos, 1insan ve man isimli isid destekcilerine dikkay edin bayanlar! Sizi tuzaga düşürüp 100 dolara satabilirler.....
Bu yazdigim nickler gercekte tek kişi. .....Demedi demeyin?
Bas edemediklerin kabusun olmus, geceleri ruyalarina da giriyor muyuz?

Zitat:
Hicte dogru bir tespit değil! Isid destekcisi olduğu apacik belli, tüm dunya Isid e karsi birlesirken, o ypg yi pkk olarak ilan edip, dolayli Isid desteği sunuyor durim bu! Bunu siyasetten az biraz anlayanlar fark eder! Ben daha bunun isid karşıtı bir yazisini okumadim? Bence bu adam radikal bir dinci grubun burdaki örgüt temsilcisi olarak faaliyet yürütüyor!
Dunya PKK'yi teror orgutu olarak kabul etmiyor mu?

PKK; Avrupa Birliği, ABD, Birleşmiş Milletler ve NATO ve bölgedeki Türkiye, Suriye, Irak, İran gibi birçok ülke ve uluslararası kuruluş tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiştir. Ayrıca; ABD'nin uyuşturucu kaçakçıları listesinde yer almaktadır.
http://tr.wikipedia.org/wiki/PKK

Neden PKK'nin ezilmesini istemek seni bu kadar rahatsiz ediyor? Bu soruyu 100 defa sorduk hic yanit alamadik.

Kobani PKK'ya mezar olacak sen burada zirvalarken
Alt 14.10.2014, 09:22
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Man_bey kim?Neden herseye,herkese laf yetistiriyor?Kimin savunucusu bu adam,bos kayboldu bu cikti piyasaya)))
Ben senin kim oldugunu biliyorumda neyse?Millet kendi anlasin.....
yine tükürdügünü yalattim sana.

hani man_bey'i blocklamistin ve okumuyordun. okumadigin kisi hakkinda niye hala konusuyorsun
Alt 14.10.2014, 09:38
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
yine tükürdügünü yalattim sana.

hani man_bey'i blocklamistin ve okumuyordun. okumadigin kisi hakkinda niye hala konusuyorsun
Aynisini bana da soylemisti, blokladigini ve yazdiklarimi gormedigini soylemisti, sonra bazi yorumlarima dayanamayip yorum yazmisti. Akilli gezinmeye calisan ahmak bu herif gel adam akilli politik, siyasi, dini ne biliyorsan tartismak istiyorsan tartis diyorum hep boyle kacak oynuyor PKK sempatizani Uno kankasi gibi.
Antwort