Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 19.10.2011, 11:31
Benutzerbild von Salak
Salak Salak ist offline
Benutzer

Böse 26 sehit ve 22 yarali asker

Allah rahmet eylesin
Alt 19.10.2011, 12:52
Benutzerbild von Salak
Salak Salak ist offline
Benutzer

Standard

Eledim Eledim Önlük Eledim.
Aynalı Beşikte Yavrum Bebek Beledim.
Büyüttüm Besledim Asker Eyledim.
Gittide Gelmedi Yavrum Buna Ne Çare.

TÜRKİYEM, BAŞIMIZ SAĞOLSUN

http://www.youtube.com/watch?v=C3znlSi_2mM
Alt 19.10.2011, 14:30
KUSCHELTROLL

Standard Vatan haini kalles PKK güdümlülere

"Vergi vermezsin, yardım alırsın. Fatura ödemezsin, bizden keserler. Cahilim dersin, öğretmeni şehit edersin. Hastayım dersin, doktoru şehit edersin. Yolumuz yok dersin, mühendisi şehit edersin. Asfaltı kazar mayınla patlatırsın. Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin. Fakirim dersin ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın. Fakirim dersin, aşiret düğününde görgüsüzlüğün dibine vurursun. Sıkıntın varsa, gel uzlaşalım, kardeşçe yaşayalım dersin, olmaz bu topraklar bizim diye iddia edersin. Biz bu toprakları kanla aldık, kanla veririz deriz, savaşalım deriz, pis faşist dersin. Arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın. Bıktık artık kardeş ayaklarından, Allah düşmanın bile şereflisini versin.."

Kaynak : http://www.internethaber.com/operasy...#ixzz1bEJkI17y
Alt 19.10.2011, 14:45
SonAvare

Standard

"Vergi vermezsin, yardım alırsın. Fatura ödemezsin, bizden keserler. Cahilim dersin, öğretmeni şehit edersin. Hastayım dersin, doktoru şehit edersin. Yolumuz yok dersin, mühendisi şehit edersin. Asfaltı kazar mayınla patlatırsın. Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediğin devletten iş beklersin. Fakirim dersin ama inatla çoğalıp virüsleri bile kıskandırırsın. Fakirim dersin, aşiret düğününde görgüsüzlüğün dibine vurursun. Sıkıntın varsa, gel uzlaşalım, kardeşçe yaşayalım dersin, olmaz bu topraklar bizim diye iddia edersin. Biz bu toprakları kanla aldık, kanla veririz deriz, savaşalım deriz, pis faşist dersin. Arkamızı döndüğümüzde pusu kurarsın. Bıktık artık kardeş ayaklarından, Allah düşmanın bile şereflisini versin.."

Şehit polis memuru Bülent Emen şehit düşmeden bir gün önce, Facebook'ta paylaştığı "Allah düşmanın bile şereflisini versin" başlıklı yazısı
Alt 20.10.2011, 11:45
tom73

Standard

Herkez güzelce kardesce yasiyor, bir tek PKK'li Teröristler sigmiyor Türkiye'ye. Gercekten yaptiklari Kürt Halki icin mi yapiyorlar? Eger öyle ise, kürtler ozaman topluca Irak'a defolsun gitsinler, oraya göc etsinler. Senelerce 45.000 insandan fazla kurban oldu bu sacma sapan fikirler icin.
Ama bu terörün kaynagi nerden aceba? Hadi bir bölümü esrar satislari ile gerceklesiyor, ama bu kadar terörist ve silah sade esrar ile ayakta kalmaz. Bunlari destekliyen ülkeler var.
En basta Israel ve Irak gibi ülkeler ve silah endüstrisi. Bu kadar organizeyi infrastruktur iki dagda yasiyan pkk-ayisi yapamaz. Bunlarin arkalarinda baska ülke var.
Allah'in lagneti üzerilerine olsun, sehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Alt 20.10.2011, 13:32
tom73

Standard

Öcalani daha neden yasatiyorlar? Dünyanin her bir yerinde sivil insanlara zarar veren Teröristler göz yumulmadan öldürülüyor (Saddam, Osama bin Laden etc.), bir tek Türkiye su Öcalan bozuntusunu idam edemiyor. Eger yapmis olsa hemen avrupali köpekler hIrlamaya baslar: Hop hop, eger EU'ya girmek istiyorsaniz, siz bu adami ömür boyu hapiste lüks bir hayat saglicaksiniz, yoksa sizi almayiz.
Ne Cin'de ne Rusya'da nede dünyanin baska yerinde karisamiyor kimse, bir tek Türkiye'nin isine karisiyorlar. Sanki Israil'in yaptigi insanlik disi pislikleri kimse görmüyormu? Esek gibi görüyorlar, ama agzini acamiyor kimse.
Alt 20.10.2011, 13:51
Yetismeister

Standard

Acimiz büyük, insan konusamiyor. Bildigin tüm dogrular yalnis oluyor bu durumda. Ölenlere Allahtan rahmet, ailelerine sabir diliyorum...
Alt 20.10.2011, 14:34
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard AKP icinde yok mu?

Zitat:
Zitat von Salak Beitrag anzeigen
dedigin gibi bunlar terörist.

niye devamli kürt halki ile pkk bir tutuldugunu anlamis degilim.

Öcalan ve Karayilan kürt degil ermeni ve kürtce konusamiyorlar. Bahoz Erdal suriyeli.

tabiki pkk yalniz basina bunlari yapamaz. Israil, AB, ve ABD bu örgütü taseron olarak kullaniyor. ama sadece disariya bakma. ergenekon, bdp ve chp icerisinde bircok pkk isbirlikcisi var.
AKP'nin icinde sanki yok mu? KÜRT SORUNU VARDIR VE BIZ BU SORUNU CÖZECEGIZ DIYE KIM BU GÖNDERMEYI KIME NICIN YAPMIS O ZAMAN? Gercekci olalim! Onlar her yerde var. Üniverstelerde ögretim görevlisi ve ögrenci olarak, askerde ve poliste subay, er, cavus, komisser ve görevli polis olarak. Onlar bizim icimizde. Aslina bakarsan sorun degil. Gercekci olalim, PKK'nin yaptigi bir iyilik var. Isteyerek yaptilar mi bilmiyorum ama eger günümüzün Türkiye'si demokratiklesme ve sivilesme sürecine girdiyse birazda onlarin katkilari var. Ancak ben etnik ve dini motivli terrörün de savasinda insanlar icin büyük bir kayip oldugunu düsünsüyorum. Bir arkadas dogru yazmisti. Dünya da sinirlar kalkiyor, en azilli düsmanlar dost oluyor bizde ise olmayan sinirlari icaat etme gayreti var..

ÖCALAN ERMENI MERMENI FALAN'DA DA FILAN DA DEGIl ŞAFII KIRMANCI KÜRDÜDÜR!

Geändert von Der_Levantiner (20.10.2011 um 14:56 Uhr).
Alt 20.10.2011, 15:02
Isis_

Standard

warum habt ihr zweimal das thema hier eröffnet?
Alt 20.10.2011, 18:10
Yetismeister

Standard

Warum werden diese Ereignisse von den deutschen Medien ignoriert?
Antwort