Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.01.2007, 13:29
Benutzerbild von pelin23
pelin23 pelin23 ist offline
Neuer Benutzer

Standard valla cok iyi söyledin :) o.T.

ohne Text
Alt 21.01.2007, 14:05
Benutzerbild von idealkizz26
idealkizz26 idealkizz26 ist offline
Neuer Benutzer

Standard sen galiba kafayi yedin ??

nerde kimin kafasina silah dayamislar kimi ve nasil seveceksin diye ? kime zorla namaz kildirmislar ?? bu cok sacma ve uyduruk bir atmasyon.senin icin disin pislik kayniyor fitneci mahlukat seni.senin türk oldugunada pek inanmiyorum aslinda,cünkü hic bir türk bu sekilde yanlislar anlatmaz, bizde yeri gelir elestiririz fakat dogru olanlari.ama senin gibiler iste böyle vatanini kötülüyor ve yilan gibi zehirini topluma akitiyor tüm fitneciligi ile.senin maksadin toplumu ayirmak barisci degil daha cok bölücü bir düsünceye sahip oldugun ap acik ortada.
Alt 21.01.2007, 14:07
Neuer Benutzer

Standard da war ich noch nicht auf der Welt

und ehrlich gesagt geht mir das am Arsch vobei wieviel Armenier wann gestorben sind, weil ich nichts damit zu tun habe! Capici?
Alt 21.01.2007, 14:08
Benutzerbild von akshalil
akshalil akshalil ist offline
Neuer Benutzer

Standard yoo cok iyi anladim özsu hanim

tabii pek astroloji, tasavvuf gibi mistik konularda ugrasmadigim icin olaylarin arka planini senin kadar analiz etmeyebilir, altinci hissim sein ki kadar gelismis olmayabilir..ben ilk önce olayin bana görünen yüzü ile ilgilenirim..hangi veriler hangi bilgiler elde var ona bakarim..nedir bu bilgiler? polis adamin bilgisayarinda 2600 tane tehdit yazisina rastliyor..mahkemede senin ve magnumun ülküdaslari tekme tokat girisiyor adama, tükürüyorlar suratina..kitapla yazi ile düsünce cevap verme ve propaganda yapma kabiliyetinden mahrum, beyinsiz tek hücreli vatenseverler defalarca bürosuna gidip tezahürat yapiyor: "hrant sasirma, sabrimizi tasirma" "yeter türkün sana ne yapacagini kestiremeszsin bile" diye tehditler!
simdi ne tesadüf katil trabzondan cikiyor, hani son dönemde milliyetci vatanperverlikte sinir tanimayan, papaz öldüren, gösteri yapan asiri gruplari 2-3 kez linc etmeye kalkan vatansever trabzon!

senin yaptigin gibi de yapabuilirim: aman herkes bize göz dikmis, herseyin ucu disarda türk düsmanlari tezgahliyor herseyi derim of ne rahat degilmi?...

bu neye benziyor biliyormusun özsu hanim?: benim cinsel güdülerime hakim olamayip birie tecavüz edip sonra da benim sucum yok seytana uydum canim, seytan suclu".. beni provoke etti, benim mutlu olmami istemiyor bu seytan" mantigidir bu..zaten insanoglu da kendi icindeki bütün pislikleri gariban bir seytana aktarmamis mi,sebeb olarak olmayan bir seytan yaratmamismi?
türk toplmu da artik maalesef büyük oranda vicdansiz ve ikiyüzlü bir toplumdur! nasil ki insanoglu kendi bütün pisliklerini seytana yüklüyorsa, türk toplumuda bütün pisliklerini dis düsman, türk düsmanlari, amerika, israel, rusya vb. seytanlara yüklüyor...
Alt 21.01.2007, 14:09
Neuer Benutzer

Standard neyi iyi söylemis hem sen kimsin?

herseye maydonoz olma Ateist hanim
Alt 21.01.2007, 14:15
Neuer Benutzer

Standard evet abi, vallaha aynen öyle

bu bos kafalilar hep ayni düdügü caldiriyorlar - herkez ne mok olduklarini biliyor, bozuk plak gibi hep ayni propagandayi yapiyorlar türk communitilerde, artik canima tak etti be öffffffff gitsinler kendilerine forum acsinlar, ama yok, illaki bizim bulundugumuz yerlerde streslerini atmaya ve komplekslerini tüm dünyaya sunuyorlar asagilik mahluklar, biktik artik beeeeeee cikin bizim dünyamizdan sizi virüsler, kendinize dünya kurun ve Türkiyeden ve türk ortamlarindan SIKTIRIN GIDIN ARTIK üffff be kusura bakma abi yaaa gina geldi artik
Alt 21.01.2007, 14:20
Neuer Benutzer

Standard aksakalli misin nesin sen

ulan dallama sen geyikmisin nesin??? kac seneden beri bögürüp duruyorsun buralarda,
bi baltaya sap olamadin, chatlerdemi bir mok olmaya calisiyorsun???
Alt 21.01.2007, 14:28
Neuer Benutzer

Standard yazilarim cok koydu galiba :-)

gercekler acidir güzelim..eger hala vicdanin varsa bu gercekleri duymak acitir,kanatir..yok eger vicdan körelmisse senin gibi, insanlar o zaman hayvanlasip saldiriya gecer..
ben akademisyenim..senin gibi vicdansiz-fasist-salak türklerin psiko-sosyolojik yapisi üzerine de su an bir doktora tezi yaziyorum..
Alt 21.01.2007, 14:54
Neuer Benutzer

Standard evet kafayi yedim...

salaklari, aptallari ve fasistleri görünce hep kafayi yerim ve sinirlenirim nedense..aptalliga tahammülüm yoktur..
sen destursuz girdin foruma, birilerini türk düsmani, vatan haini olarak sucladin ve terbiyesizce küfür ettin..oysa akilli, uslu ve hosgörülü kizlar fikirle düsünce ile ve argümanla karsi cikar..
iste ayni hranti vuranlar da onun yazi ve fikirleri ile basedemiyen aptal fasistlerdi..müsade et de biraz kizayim da kafayi yiyeyim
Alt 21.01.2007, 15:07
Benutzerbild von xbaburx
xbaburx xbaburx ist offline
Neuer Benutzer

Standard afiyet olsun!!

kafası olan kafasını yemez!ucbucuk fasiste kızıp olanı gozden kacırıp tepsiye ye diye konan kendi kafanı yiyorsan sen de zaten kafa yok demektir.kafan tepsiye dusmus yemekle mesgulsun.!!bu ulkede kafaları hala baslarının ustunde olan insanlar mevcut ve bu ulke yani turkiye onlarındır.bir sey sahip cıkıyorsan o senindir.sahip cımadıgın bir sey uzerinden ahkam kesmeye de hakkın yoktur.turkiye benim.sana baska bir sey duser.
Antwort