Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.12.2013, 20:26
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ben sinirlenmiyorum, tam aksine cekirdegimi ve cayimi elime aldim izliyorum, devamini bekliyorum, herseye hazirim.

Senin konusurken asagilayici bir konusma tarzin var:

"dummkopf, hadi seni affetim" falan filan.

Demek istedigim, benim senin gibi kisilerle alakam yoktur, kendime olan saygimdan dolayi. Sen anlamazsin ne demek istedigimi ama olsun. Sana hayirli isler.

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Etkileyiciydi ama inandirici degil, tekrar dene.

Cok sinirlendin farkindayim

Simdi iddianla ilgili kaynagini alalim? Hadi seni affediyorum, sozcu'den de kaynak gosterebilirsin, ama 1 kerelik ona gore.

Bu arada Tayyip para mi calmis yoksa indireGandi Kilicdaroglu'ndan kazandigi tazminat davasi paralari mi bunlar? haha
Alt 21.12.2013, 20:36
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Nabza gore serbet veriyorum, cogu ironi. Kendi konusma tarzini ve kopyala-yapistir sacmaliklarini gozden gecirebilirsin. Sebepsiz yere hicbir zaman sana bir sey demedim. Simdi yazilarindaki iletisim yanlislarini, hakaretlerini bir bir onune dokerim ama o da ayri bir zaman kaybi olur. Neler oldugunu sen de biliyorsun. Ayni seyle karsilastiginda cocuk gibi mizmizlaniyorsun.

Senin konusma tarzin ve kopyala-yapistir'larin hakkinda ayni seyi dusunen bir ben degilim burada. Bunu da biliyorsun.
Alt 21.12.2013, 20:56
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sacmalik dedigin seyleri artik bütün dünya duydu ve hakkinda konusuyor. - bir

Allah insanlarin gözünü acmaya calisiyor ama cemaat müritleri yine direniyor. - iki

ÜC: Diyelim ki, senin dedigin gibi sözde ben hep sacmalik copy yapiyorum buraya, Cakabey bütün gün copy yapiyor, ben onun kendi yazdigini cok az okudum, o sana niye rahatsizlik vermiyor da, benim gazetelerden aldigim mansetler cok rahatsiz ediyor?

(beni Cakabey örnegin rahatsiz etmiyor. Onun ilgilendigi konulari, paylastigi konulari, onun düsüncesinde olanlar hayretle okuyabilir, hakkidir. Oda cok Zaman gazetesinden alintilar yapar, yani copy yapar. Beni kensinlikle rahatsiz etmez.)

Ben cevabini biliyorum. Sende aslinda bildigin halde, burada göz boyamaya calisiyorsun.

Zitat:
Nabza gore serbet veriyorum, cogu ironi. Kendi konusma tarzini ve kopyala-yapistir sacmaliklarini gozden gecirebilirsin. Sebepsiz yere hicbir zaman sana bir sey demedim. Simdi yazilarindaki iletisim yanlislarini, hakaretlerini bir bir onune dokerim ama o da ayri bir zaman kaybi olur. Neler oldugunu sen de biliyorsun. Ayni seyle karsilastiginda cocuk gibi mizmizlaniyorsun.

Senin konusma tarzin ve kopyala-yapistir'larin hakkinda ayni seyi dusunen bir ben degilim burada. Bunu da biliyorsun.

Geändert von benekalice (21.12.2013 um 20:58 Uhr).
Alt 21.12.2013, 21:50
Cakabeyy

Standard

Fethullah Gülen Cemaati ve Zaman Gazetesi kayip verecek, facebookta, diger Gazetelerde ki yorumlar buna isaret....
Alt 21.12.2013, 21:59
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Sacmalik dedigin seyleri artik bütün dünya duydu ve hakkinda konusuyor. - bir

Allah insanlarin gözünü acmaya calisiyor ama cemaat müritleri yine direniyor. - iki

ÜC: Diyelim ki, senin dedigin gibi sözde ben hep sacmalik copy yapiyorum buraya, Cakabey bütün gün copy yapiyor, ben onun kendi yazdigini cok az okudum, o sana niye rahatsizlik vermiyor da, benim gazetelerden aldigim mansetler cok rahatsiz ediyor?

(beni Cakabey örnegin rahatsiz etmiyor. Onun ilgilendigi konulari, paylastigi konulari, onun düsüncesinde olanlar hayretle okuyabilir, hakkidir. Oda cok Zaman gazetesinden alintilar yapar, yani copy yapar. Beni kensinlikle rahatsiz etmez.)

Ben cevabini biliyorum. Sende aslinda bildigin halde, burada göz boyamaya calisiyorsun.
aramiza katilirken günde en az 10 tane link paylasdigini unuttun mu!? papagan gibi sürekli ayni laflari eden, tek tarafli yalan yanlis haberleri bizlere ileten, adam akilli sordugumuz sorulara CEVAP VEREMEYEN MAHLUK sen degilmiydin!?

aptal insanlar sacmalaiklarla beyinlerini yorarlar. bu bir.

cakkabeyle ilgili düsüncelerin kocaman bir YALAN oldugunu sen bilmesende, akilli insanlarin bilebilcegini düsünememissin. yemedik! bu iki.

hic unutmuyorum, ben sarki eklenen thread de, sarki eklerken, senin birden oraya (kafayi bozdugun türkiye politikasiyla alakali) link paylasman, SAYGISIZLIGIN DANISKASI. bu üc.

burada kimin, kimlerin gözünü boyamaya calistigini, akli basinda olan herkes anlamistir. bu dört.

sen bir sahtekarsin! bunu bizlere yeterince kendin ISPATLADIN. senin sahte üzülmelerin, senin sahte türkiye sevmelerin, senin sahte kadin haklarini savunmalarini, saftiriklerden haric herkes anlamistir. buda bes.

reklamlardan sonra dizmizin devamini izleyebileceksiniz.
Alt 22.12.2013, 00:17
Benutzerbild von acivciva
acivciva acivciva ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
aramiza katilirken günde en az 10 tane link paylasdigini unuttun mu!? papagan gibi sürekli ayni laflari eden, tek tarafli yalan yanlis haberleri bizlere ileten, adam akilli sordugumuz sorulara CEVAP VEREMEYEN MAHLUK sen degilmiydin!?

cakkabeyle ilgili düsüncelerin kocaman bir YALAN oldugunu sen bilmesende, akilli insanlarin bilebilcegini düsünememissin. yemedik! bu iki.

hic unutmuyorum, ben sarki eklenen thread de, sarki eklerken, senin birden oraya (kafayi bozdugun türkiye politikasiyla alakali) link paylasman, SAYGISIZLIGIN DANISKASI. bu üc.

burada kimin, kimlerin gözünü boyamaya calistigini, akli basinda olan herkes anlamistir. bu dört.

sen bir sahtekarsin! bunu bizlere yeterince kendin ISPATLADIN. senin sahte üzülmelerin, senin sahte türkiye sevmelerin, senin sahte kadin haklarini savunmalarini, saftiriklerden haric herkes anlamistir. buda bes.

1.Der Text, den Sie eingegeben haben, ist zu kurz. Bitte erweitern Sie den Text auf die minimale Länge von 10 Zeichen.
Alt 22.12.2013, 01:07
vaycemvay

Daumen hoch

Zitat:

dogru söylemissin kardesim
Alt 22.12.2013, 01:08
vaycemvay

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen

CEVAP VEREMEYEN MAHLUK
Alt 22.12.2013, 02:11
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

tek soylemek istedim :

Din, "para" tarafindan beslendigi müddetçe din, paranin hizmetinde olacaktir. A.Seriati.

nasil olsa her akli basinda insan ,gercek gündemi takip etmeyi biliyordur ..
Alt 22.12.2013, 03:23
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

man sollte die Gülen´sche Bewegung nicht verharmlosen

Gülen´sche Schule :

Auch die Wissenschaft ist nur dann "richtig",
wenn sie dem Koran nicht widerspricht ..

Pest oder Cholera ?
Antwort