Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 26.04.2005, 23:26
Benutzerbild von askdelisi21
askdelisi21 askdelisi21 ist offline
Neuer Benutzer

Standard NEDEN BUKADAR DÜSMANSIN BUNLARA

BASKALARINA CAMUR ATMAKLA MESGULSÜN iste senin gibiler ancak yabanciya laiktir....

haa olabilir egerki SEN GERCEKTEN TEMIZSEN vede bu olayda olmussa hemen cevabini vereyim

babasi haci diye yapmayacak degil HER KUL GÜNAHKARDIR ve o dedigin bayaninda sonu yabancidir.malesef

ancak bu sekilde bir olayin olacagini sanmiyorum ilk basta oglan safmista sanki sonra firlamanin teki olmus gibi...HIC INANDIRICI GELMEDI....acikca söyleyeyim BENCE SEN CAMUR ATMAKTASIN....ama elbette vardir böyle insanlarda yani babasi haci kendi baska yollarda....ama senin anlatimin gercekten INANDIRICI DEGIL

BENCE YENI BIR STORY BUL INANDIRICI OLSUN

ufaktan at ;-)
Alt 26.04.2005, 23:32
Benutzerbild von keabus
keabus keabus ist offline
Neuer Benutzer

Standard ya GALIBA KONUYU SAPTIRMISSIN

YA CEVABI YAZDIM SANADA GENEDE SUNU SÖYLEMEDEN EDEMIYECEGIM

MISCHEHE ILE NE ALAKALI BU KONU

BENCE UZAKTAN YADA YAKINDAN AKRABALIGI YOK

(könnte ja nur von dir kommen :-)
Alt 27.04.2005, 08:39
arsena

Standard kafadan atip, tutup kendinizi...

birsey sanmaniz yokmu....

Meragin dinsin ... Benim Hayatarkadasim Askim sen gibi on tane Türküm diyeni yerin dibine sokup cikarir...

Ben Insanlik bakimindan diyorum ki size ne ? yaw yabanci ile olmus beraberligi yada türk ile!!
Bu zamanda karakteri düzgün bir avuca sigacak Türk Erkegi gösterin siz, nerde bakalim ? Nadir eh Türk kizlarimiz da haliyle baska seceneklerde bulunuyorlar ne güzell bence.. Herkesin yarasi kendine gocunsun!! Baskalarin derdi size gocanmasin...

Ve bir Uyarida da bulunmak istiyorum !! Herkez terbiyesini takinip akilli uslu yazismalarda bulunsun bana catan alir belasini ;-)
Alt 27.04.2005, 09:37
unknown

Standard aha cattik

yedi belali hüsnü bizi catur cutur kesecek.
Alt 27.04.2005, 19:21
Benutzerbild von hasan7575
hasan7575 hasan7575 ist offline
Neuer Benutzer

Standard o.T.

nerden biliyorsun kardesim türk erkeginin kimi alip kimi almayacagini.benim adima konusma,kendi adina konus.bende türk erkegiyim ama avrupai yasami benimsemis bi türk kizini seversem "alirim",senin tabirinle.

birakin böyle kasinti kasinti teoriler üretmeye de gevseyin biraz,rahatlayin,iyi gelir.

mfg
hasan7575
Alt 27.04.2005, 19:25
unknown

Standard Iyi bari o zaman adini hans koy o.T.

ohne Text
Alt 27.04.2005, 20:52
Neuer Benutzer

Standard hasan7575 buyur

madem migden aliyor bir avrupai kültürünü benimsemis bir bayana ozaman buyur...

acikcasi öz türk kültürü ile yetismis olanlarin migdesi genis olmadigindan GENEL olarak yazdim yani senin gibiler konu disi...

yok bayan disco istermis yok normal erkek arkadasiymis yok alkol icermis acik giyinirmis bara saza gidermis bizde bunlar yanlistir...senin migden aliyorsa ozaman avrupai kültürünü benimsemis degil sadece felsefeden idarik bir teori dir.
Alt 27.04.2005, 20:53
Neuer Benutzer

Standard helal gazman

ya inanki bircok bay arkadas ayni düsüncede ama iste bayanlara yagcilik olsun :-)

cok banal
Alt 27.04.2005, 21:06
Neuer Benutzer

Standard arsena FAZLA KENDINI ZORLAMA

ilk basta kafadan atma degil hayattan alintilar CANIM

ha bu arada on türkü yerin dibine sokarmis askin inan senin askini benim gibi bir türk sadece 4 katlayip 8 e böler NERDE görülmüs bir yabancinin türke dokunabildigi:-))) inan belki köyde yasiyorsun ama inanki metropol olan berlinde türkler bütün yabancilari SAMAR OGLANI YAPMIS bir sekilde bu nedenle yazdigin komik :-)))

size ne diyorsun yahu..burasi tartisma elestiri formu bende bunu yapiyorum kaldiramiyorsan defolup gidebilirsin TÜRKLERIN BEGENMEDIGI BAYAN.

ha karakterli türk erkegi var ve bu nedenle senin gibilerine bakmiyorlar bu nedenlede bizlerin istemediklerini yabancilar aliyor
:-)))

baska seceneklerdede bulunmak zorundalar zaten :-)) herkezin yarasi felan diyorsunda alakasi bile yok yani yabancilarla gezen senin gibi bayanlarin yanimda yeri yok zaten.ha ama burasi forum elestiri vesaire bu nedenle tartisiyorum bu konuyu isine gelmiyorsa ASIL SENIN YARAN VARSA DEFOLUP GIDEBILIRSIN.

milletin terbiyesini takinmasini istiyorsunda burada asil TERBIYESIZ kendinsin bunu ama hic fark etmedin degilmi.....ben terbiyesizlessem buraya sen 40 yil ugrayamazsin....(sünnetsiz arkadasinda kurtaramaz)
Alt 28.04.2005, 02:08
Benutzerbild von cimbomyilmaz
cimbomyilmaz cimbomyilmaz ist offline
Neuer Benutzer

Standard Mischpartnerschaften sind falsch

Hi,
Mischehen sind falsch.

1. Weil die Menschen kulturell nicht zusammenpassen.
2. Weil es Streit gibt in Bezug auf Kindererziheung.
3. Weil es zur Identitätskrise bei den Kindern führt.

Ihr könnt gerne in eurer multikulturellen traumwelt versauern. Fakt ist, dass Mischehen immer daneben gehen.
Antwort