Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 21.12.2005, 19:03
Benutzerbild von tslaz
tslaz tslaz ist offline
Neuer Benutzer

Standard bekar bayanmısın/25-35

eger sevmekten sevilmekten korkmuyorsan seninle herşeyi paylaşacak birine ihtiyacın var neden bana yazıp benimle tanışmak istemiyorsun
Alt 21.12.2005, 21:22
rainbow26m

Standard (Y) o.T.

ohne Text
Alt 21.12.2005, 21:28
rainbow26m

Standard Ben de kizartmalik bir çuval

patatesle 3 kilo soga istiyom iyisinden olsun manavci aga
)
:Pppp
Alt 21.12.2005, 21:46
gelincik02

Standard hmm orda dururuz iste..

hmm dur allah askina rainbow, sisirme beni :-) Ben ufak tefek seyler yüzünden yuva bozulmaz dediysem senin bahsettigin seyleri hic göz önünde bulundurmamistim )

"Bizim Türk erkekleri bayagi çapkindir; ve evli oldugu halde baska kadinlarla iliskiye girenlerin sayisi da az degildir.
Bazi kadinlar sarhos kocalarina katlanmalari gerekir. Evin kapisinda sizip kalmalar saga sola kusmalar, bagirip çaghirmalar hatta küfürler ve daha kötüsü de siddet.... "

uyy ben bunlara katlanabilsem kendimle gurur duyardim belki...nerdeee bende o sabir. Türk erkegide degismeli artik, onlarin dogasinda var diye yalnis davranislarinin bir aciklamasi olamaz. Eskiden insanlar egitimsizdi,bilgisizdi,deneyimsizdi vs..simdkiler öyle degil.
Benim esim öyle birsey yapamaz, bunlari tolere etmem.
Birde eskiden kadinlarimiz cekiyormus bunlari...neden? Baska sanslari olmadigi icin... kadinin yalniz basina hicbir gecim kaynagi olmadigi icin...´dul bir kadinin ise toplumdaki yeri zaten belliydi..halen anadoluda öyledir. Kadinlarimiz kadar erkeklerde fedakar olsalar keske. Gecim ehliymis bizim kadinlarimiz-- MECBURIYET. Gözü ciksin bu mecburiyetin. Simdi devir coktan degisti, kadinlar kendilerine deger veren, büyük bir askla seven erkek istiyorlar, buluyorlarda.
Alt 21.12.2005, 21:51
gelincik02

Standard tabii allah anali babali büyütsün

hickimse istemez öyle bir durum ile karsilasmayi. Fakat olurya iste kismet bu.. Allah iyilere es etsin der hep anneannem. Iyi cikmazsa karsinda sirf cocuk icin katlanilmaz. Özgürkizin dedigi gibi yalnizlik tercih edilir o zaman. Tabii düzelemeyecegini anlayinca.. cok kötü bir suc isliyorsa onu affetsende o senin büyüklügünü anlamaz, nasilsa affediyor der ve devam eder pisliklerine.

Bence evliliklerde veya birlikteliklerde hickimse karsisindaki icin "nasilsa beni seviyor, nasilsa cepte" deyipte güvenmemeli. Herzaan bir kaybetme korkusu olacak. Heleki erkeklerde! El bebek gül bebek davranmazsa bana bu is ol-maz :-) sürüüürm sürüm süründürüm valla :-) Dimi kiz özgüür :-)
Alt 21.12.2005, 21:53
gelincik02

Standard valla türkiyedekiler..

..her ortamda bir bahane bulurlar tanismak icin :-)
Alt 21.12.2005, 22:03
gelincik02

Standard bence affetmek konusunda ne cok...

..savurgan nede cok cimri olmaliyiz...wenn man dat so sagen darf.. Simdi karsindaki "nasilsa affeder" deyip hata üstüne hata yaparsa olmaz elbette..herkesin sabri biryere kadar.

Affedilecek seyler vardir
affedilmeyecek seyler vardir.
Ve bir iliskide taraflar karsilarindaki insani cok iyi taniyorlarsa zaten bilirler sinirlarini,hadlerini. Insan sevdigini incitmeye kiyamaz; kiyamamali. Karsilikli sevgi,ask ve saygi varsa zaten affedilecek büyük bir durum cikmaz ortaya.
Alt 21.12.2005, 22:23
rainbow26m

Standard O tür seyleri tasvip eymedigimi söylemis

tim ama bunlar gerçek ve mevcut seyler. Hatta yakindan tanidigim biri var. Adam gencliginde tabiri caizse gençliginde bayagi hovarda imis. Ama su an bayagi mutlu bir hayatlari var. Demek istedigim insanlar kusursuz degil. Sonuçta herkes kendi tercihini ortaya koyuyor ve sonucuna katlanmasi gereken de o.
saygilar
Alt 21.12.2005, 22:32
rainbow26m

Standard :)) Kimse kimse çanytada keklik görmemel

i. Ve bosanma son çare olmali dedigim gibi. Hiç kimse vazgeçilmez degildir elbette. Hiç kimse esini aldatmamali, incitmemeli. Esler Allah"in bir emanetidir bunu asla göz ardi etmemek gerekir.

Herkes sadece sevdigi, çiktigi, ya da nisanlisi ya da esi -kim olursa olsun- ona sadik kalmali ve aradaki sevgiye aska saygi göstermeli ve ihanet asla olmamali.
saygilar
Alt 21.12.2005, 22:41
rainbow26m

Standard :)) Bir kiz da ayni hatayi yapmisti bana

Beni TR"deki herhangi bir erkekten biri zannetmisti. Ama yanildigini farketti ve kaybolup gitti. Ben herhangi bir Türk erkegi degilim bazilari benim bir dinazor oldugumu düsünüyor ve bazilari ise rahip oldugumu düsünüyorlar ve bazilari ise geri kafali oldugumu. Herkesin deger yargilari, düsünceleri idealleri farklidir ve benim de bir idealim var ona ulasip ulasamayacagimi bilmiyorum. Ama bir insan bir seyi yürekten ister ve onun geregini yapip o yolda sebat ederse o amacina ulasirmis.

*O dedigin sey benim için geçerli degil Gelincik... Su an yazdiklarina gülüyorum sadece. Herkes ayni degildir.

*iyice tanimadan etmeden sevmeden kimseye bir ümit vermeyi düsünmem, düsünemem yani...
saygilar
Antwort