Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 23.07.2008, 13:33
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch Emre imzayı attı

Fenerbahçe, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'dan transfer ettiği Emre Belözoğlu ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Kulübü, milli futbolcu Emre Belözoğlu için Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odası'nda imza töreni düzenledi.

Fenerbahçe formasını sırtına geçiren yıldız futbolcu, kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde ilk olarak söz alan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türk sporunun yetiştirdiği en önemli futbolculardan birini transfer etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Aziz Yıldırım, "Emre genç yaşta Türk futboluna büyük hizmetlerde bulunmuş, Avurpa'ya gitmiş nadir futbolculardan biri. Futbol takımı bir ekiptir, Emre de bu ekibin içinde kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapacaktır. Fenerbahçe, Emre'ye kucak açmıştır. Taraftarlarımızdan Emre'ye destek olmalarını istiyorum. Emre'ye hoşgeldin ve hayırlı olsun diyorum" dedi.

Yıldırım'ın ardından kısa bir konuşma yapan Emre de, "Her şeyden önce, bana göstermiş olduğu samimi yaklaşım için başkan Aziz Yıldırım'a ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Fenerbahçe'ye uzun yıllar hizmet etmek istiyorum. Benim için çok önemli bir süreç başlıyor, bunun bilincindeyim" diye konuştu.

Emre imza töreninin ardından 5 numaralı formasıyla Şükrü Saracoğlu Stadı'nın çimlerine çıkarak basın mensuplarına poz verdi.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 33219.jpg (23,4 KB, 0x aufgerufen)
Antwort