Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 10.12.2014, 12:41
huhusanane

Cool

Zitat:
Zitat von ceylags Beitrag anzeigen
@huhu

yazdiklarini okudum ve biraz gülümsedim
Her erkek benim yazdiklarimin gercek oldugnu biliyor.

cok daha fazla olaylar yazabilirim buraya.
hem cogu kadinlar güclü erkekden, herseyin farkinda olan erkek den hoslanmaz biliyormusun? Cünkü öyle erkekleri kandiramazlar.

Cok yanlis seyler oluyor.
Tabiki zibidi erkeklerde cok var, kadinlari kandiran ve kötülük yapan.

ama lütfen icine bir cekil ve düsün: cogu kadinlar para icin geliyor. Bu bir gercek, nasil göremiyorsun bunu?

ps: ayrica dis görünüsüm cok iyidir, ama lütfen tartismayi böyle basit seviyeye getirmeyin.
@cey

und ich erst

her kadinda benim yazdiklarimi
Alt 12.12.2014, 02:16
Benutzerbild von Calikusu81
Calikusu81 Calikusu81 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Kadinda güzellik ve Ahlak - Erkekte kariyer ve para. Bundan daha dogal birsey olmaz sanirim. O zaman gereksiz sitemlere de gerek yok. Erkek olmak zor di mi? Nasil zor nasil para kazanmasi ve calismasi, eve ekmek getirmesi, sorumluluk sahibi olmasi... Ay birsey beklemeyelim biz en iyisi bizim erkeklerden Eve para getirmeyin biz getiririz nasil olsa. Yemeginizi temizliginizi de yapariz siz nolur yorulmayin pasazadeler, sehzadeler...biz emrinize amadeyiz...Kadinda oluruz Erkekte.

Kimse milyarder aramiyor, kadinlarin ne aradigini cözememissiniz malesef. Parayla satin alinamayacak degerlerden seylerden haberiniz yok sanirim.

Insan Hanzoysa hicbir kadini parasiyla tutamaz Sözüm meclisten disari. Alinmaca olmasin her zaman ki gibi.

Geändert von Calikusu81 (12.12.2014 um 02:23 Uhr).
Alt 12.12.2014, 02:55
Benutzerbild von ghettosexual
ghettosexual ghettosexual ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Tugend ist nicht Lehrbar Feride

Zitat:
Zitat von Calikusu81 Beitrag anzeigen
Kadinda güzellik ve Ahlak - Erkekte kariyer ve para. Bundan daha dogal birsey olmaz sanirim. O zaman gereksiz sitemlere de gerek yok. Erkek olmak zor di mi? Nasil zor nasil para kazanmasi ve calismasi, eve ekmek getirmesi, sorumluluk sahibi olmasi... Ay birsey beklemeyelim biz en iyisi bizim erkeklerden Eve para getirmeyin biz getiririz nasil olsa. Yemeginizi temizliginizi de yapariz siz nolur yorulmayin pasazadeler, sehzadeler...biz emrinize amadeyiz...Kadinda oluruz Erkekte.

Kimse milyarder aramiyor, kadinlarin ne aradigini cözememissiniz malesef. Parayla satin alinamayacak degerlerden seylerden haberiniz yok sanirim.

Insan Hanzoysa hicbir kadini parasiyla tutamaz Sözüm meclisten disari. Alinmaca olmasin her zaman ki gibi.
Kadınlar erkeklerden saygı ve duydukları saygıyı belli etmelerini bekler. Bir şey konuşulurken kadının düşüncesine, iş hayatına, kariyerine, hobilerine, fobilerine, arkadaşlarına, ailesine, vücuduna, ruhuna; kısacası her şeyine saygı duymasını bekler. Kadın-erkek fark etmez; saygıyı her insan bekler. Ama bir erkeğin eşine duyduğu saygıyı ufacık şeylerle bile belli etmesi kadını oldukça mutlu eder
Alt 12.12.2014, 08:34
ceylags

Standard

para arkadaslar parraaaaaa
ulan parayla herkes satin alinabilir.

herkesin, her insanin fiyati var.
artik konusmalari birakin

gercekleri görün,
siz insanlarin cok mantikli akilli varliklar oldugnu mu zan ediyorsunuz cogunlukla.

akilli ve mantikli, onurlu, serefli insan cok azdir dünyada.
Alt 12.12.2014, 15:15
Beyazguel60

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von Calikusu81 Beitrag anzeigen

Ganz genau so, ein Hanzo bleibt ein Hanzo, daran ändert sich nichts !!!

Alt 12.12.2014, 15:20
Beyazguel60

Daumen hoch

Zitat:
Zitat von ghettosexual Beitrag anzeigen
Kadınlar erkeklerden saygı ve duydukları saygıyı belli etmelerini bekler. Bir şey konuşulurken kadının düşüncesine, iş hayatına, kariyerine, hobilerine, fobilerine, arkadaşlarına, ailesine, vücuduna, ruhuna; kısacası her şeyine saygı duymasını bekler. Kadın-erkek fark etmez; saygıyı her insan bekler. Ama bir erkeğin eşine duyduğu saygıyı ufacık şeylerle bile belli etmesi kadını oldukça mutlu eder :-D

Vayyy, endlich mal ein kluger Satz/Beitrag von dir, Congratulations !!!

Alt 14.12.2014, 22:42
CakaBeyy

Standard

'' paran varsa hepsi sana gelir'' yazmissin ya peki sana gelenlerin hepsini reddetseydin, faydalanmasaydin o zaman ne olurdu?

herkes kendine bi sorsun simdi, bana gelen kadinlari reddetseydim, ondan faydalanmasaydim ne olurdu?

herkes reddetse kadinlar böyle olurmuydu? olmazdi, demek ki sucun yarisi da kabul edende...

hic kimse bana kendini savunmaya kalkmasin, adam gibi nefsinizle ugrassaniz mesele düzelir.

onu gectim Genel evler, Kerhaneler sizi yok etmek icin acildi, siz gidip düsmana hizmet ettiniz sonrada düsman degil kadinlar suclu oldu...
Düsmana gücünüz yetmiyor tabi..

suc herkeste kardesim, civanmertsen sucunu kabul edeceksin!
Alt 15.12.2014, 12:29
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von CakaBeyy Beitrag anzeigen
'' paran varsa hepsi sana gelir'' yazmissin ya peki sana gelenlerin hepsini reddetseydin, faydalanmasaydin o zaman ne olurdu?

herkes kendine bi sorsun simdi, bana gelen kadinlari reddetseydim, ondan faydalanmasaydim ne olurdu?

herkes reddetse kadinlar böyle olurmuydu? olmazdi, demek ki sucun yarisi da kabul edende...

hic kimse bana kendini savunmaya kalkmasin, adam gibi nefsinizle ugrassaniz mesele düzelir.

onu gectim Genel evler, Kerhaneler sizi yok etmek icin acildi, siz gidip düsmana hizmet ettiniz sonrada düsman degil kadinlar suclu oldu...
Düsmana gücünüz yetmiyor tabi..

suc herkeste kardesim, civanmertsen sucunu kabul edeceksin!
parmaklarina saglik.
Antwort