Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 25.02.2015, 13:13
MrsJones

Standard

hahahahaa :-*

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
zitat yaparken yazdiklarimi degistirme lütfen. ben beyazguelü cok seviyo ve ona karsi cok saygiliyim. lütfen yaptigin zitat'i düzenle, yoksa icimdeki o cirkin uno'yu cikarip üstüne salarim.
Alt 25.02.2015, 13:34
Beyazguel60

Cool

Zitat:
Zitat von MrsJones Beitrag anzeigen
hahahahaa :-*
Leva, ich habe auch gelacht.

Alt 25.02.2015, 14:49
MrsJones

Lächeln

Na, anders kann man dazu ja nicht antworten ... hem gülmek iyidir ...

HEP BERABER GÜLELIM

Zitat:
Zitat von Beyazguel60 Beitrag anzeigen

Leva, ich habe auch gelacht.

Alt 25.02.2015, 18:07
seyrangah

Standard

Libido sorununu cözememis milletimiz bel alti hikayelerine ne kadar da merakli böyle.
Fazla merakli olmayin ne gelirse kadina meraktan erkege de y... Yaradan'dan..

Chatte girmedigim icin belirli kisilerin hakkinda konusulan belirli seyleri bende bilmiyorum ve ilgi alanima da girmez. Netice de herkes resit. Dileyen diledigini diledigi kisiyle paylasir, ama Lara gibi birisinin böyle taraklarda bezi olmadigini düsünüyorum.
Burda erkeklere bile iftira atiliyor, kadinlari kim taklar..

Yaff rahat birakin milleti. Insanlar buraya zaman öldürmek icin, girgirina ve geyigine giriyorlar.
Belirli bir saygi cercevesi icinde mizah sanattir, ama seviyenizi düsürmeyin. Sirf onlara degil, ama bilhasa tahsilin kökünü kiloyla satin almis beyefendilere gitsin bu sözüm.

On sözüm ve son sözüm bu konuda

Vesselam

Ey iman edenler! Zandan çok sakının! Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Sinsi casuslar gibi ayıp aramayın! Gıybet ederek biriniz ötekini arkasından çekiştirmesin! Sizden biri, ölmüş kardeşinin etini yemek ister mi? Bakın bundan iğrendiniz. Allah'tan sakının! Hiç kuşkusuz, Allah tövbeleri çok kabul eden, rahmeti sonsuz olandır.

49/HUCURÂT-12

Geändert von seyrangah (25.02.2015 um 18:15 Uhr).
Alt 25.02.2015, 18:25
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Libido sorununu cözememis milletimiz bel alti hikayelerine ne kadar da merakli böyle.
Fazla merakli olmayin ne gelirse kadina meraktan erkege de y... Yaradan'dan..

Chatte girmedigim icin belirli kisilerin hakkinda konusulan belirli seyleri bende bilmiyorum ve ilgi alanima da girmez. Netice de herkes resit. Dileyen diledigini diledigi kisiyle paylasir, ama Lara gibi birisinin böyle taraklarda bezi olmadigini düsünüyorum.
Burda erkeklere bile iftira atiliyor, kadinlari kim taklar..

Yaff rahat birakin milleti. Insanlar buraya zaman öldürmek icin, girgirina ve geyigine giriyorlar.
Belirli bir saygi cercevesi icinde mizah sanattir, ama seviyenizi düsürmeyin. Sirf onlara degil, ama bilhasa tahsilin kökünü kiloyla satin almis beyefendilere gitsin bu sözüm.

On sözüm ve son sözüm bu konuda

Vesselam

Ey iman edenler! Zandan çok sakının! Çünkü zannın bir kısmı günahtır. Sinsi casuslar gibi ayıp aramayın! Gıybet ederek biriniz ötekini arkasından çekiştirmesin! Sizden biri, ölmüş kardeşinin etini yemek ister mi? Bakın bundan iğrendiniz. Allah'tan sakının! Hiç kuşkusuz, Allah tövbeleri çok kabul eden, rahmeti sonsuz olandır.

49/HUCURÂT-12
evet malesef özel yasantilar genele aktariliyor. olayin en üzücü tarafi pleasure hanim isim vermeden bu olaya degindiginde bu kisinin en yakin arkadasi cikip ismini yansitmasiydi.

bu kisilerin yasadiklari kimseyi ilgilendirmez. ilk basta bunun en samimi arkadasi onun ismini aciklamasina yinede bir anlam veremedim.

ikinci konuyada deginmek istiyorum, herkes girgir samata ve eglence icin buraya girmiyor. bir cok kötü niyetli insanlar var. baska erkeklerin ismini ve adresini burada paylasan, burada yalan söyleyerek siyaset propagandasi yapan, mezheplere küfür ve iftira atan cok seref yoksunu insanlar var.

tabiki iyi insanlarda var. bu iyi insanlar bu seref yoksunu olanlarin kulagini cekip el öptürerek yola getiriyor. hatta burada birini özür diletip tüm tükürdüklerini yalatan bir vakaa bile olmustu.
Alt 25.02.2015, 18:33
seyrangah

Standard

Erkekligin gereksiminlerinden birisi de gerekirse özür de dilemektir. Burda bir sahis ile didismeye girmistim, dolmusa gelip gelisi güzel küfürler etmistim! Ama sonra baktim annesinin, ailesinin ne günahi var ve annesinden ve ailesinden özür dilemistim. Hatta yüz yüze görüsmek bile istemistim. Ancak görüsmek icin onu tamimak istemistim ve resmini yüklemesini istemistim. Hamsinin kavaga cikacagini ama benim bu istegimin gerceklesmeyecegini anlayinca da, ciddiye almadim. Bende olanda hayir vardir dedim uzatmadim!
Sunu bil ki T9, özür dilemek insani kücültmez bilhasa yüceltir, cünkü yapan sahis hata yaptigini anliyor.

Erkeklik meselesi farkli. Erkeklikte yüz yüze, göz göze gelmek vardir. Yigitlik herkese nasip olan bir sey degildir. Yigitligin %99'u beladan uzak durmaktir, ama gerekirse o %1'i meydana koymali bir erkek. Bunu yapamiyorsa zaten fazla tenezül etmeyeceksin ve gülüp gececeksin.

Iyi insanlar iftira atmazlar, yalan yanlis arkadan konusmazlar, özü neyse sözü öyle olur! Meydanda mert misali ortaya cikarlar, özüyle sözüyle. Eminim sende benim gibi düsünüyorsun degil mi?

Geändert von seyrangah (25.02.2015 um 18:41 Uhr).
Alt 25.02.2015, 18:44
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Erkekligin gereksiminlerinden birisi de gerekirse özür de dilemektir. Burda bir sahis ile didismeye girmistim, dolmusa gelip gelisi güzel küfürler etmistim! Ama sonra baktim annesinin, ailesinin ne günahi var ve annesinden ve ailesinden özür dilemistim. Hatta yüz yüze görüsmek bile istemistim. Ancak görüsmek icin onu tamimak istemistim ve resmini yüklemesini istemistim. Hamsi kavaga cik ama benim bu istegimin gerceklesmeyecegini anlayinca da, ciddiye almadim. Bende olanda hayir vardir dedim uzatmadim!
Sunu bil ki T9, özür dilemek insani kücültmez bilhasa yüceltir, cünkü yapan sahis hata yaptigini anliyor.

Erkeklik meselesi farkli. Erkeklikte yüz yüze, göz göze gelmek vardir. Yigitlik herkese nasip olan bir sey degildir. Yigitligin %99'u beladan uzak durmaktir, ama gerekirse o %1'i meydana koymali bir erkek. Bunu yapamiyorsa zaten fazla tenezül etmeyeceksin ve gülüp gececeksin.

Iyi insanlar iftira atmazlar, yalan yanlis arkadan konusmazlar, özü neyse sözü öyle olur! Meydanda mert misali ortaya cikarlar, özüyle sözüyle. Eminim sende benim gibi düsünüyorsun degil mi?
özür dilemek erdemliktir, ama ana avrat küfür eden kisiler yigitte degil, erkek/adam hic degil, seref yoksunu ve edepsizdir.

bu hakaretleri ve küfürleri yapan birisi özür dilemekle yigit veya düzgün insan olamaz.

birinin cok sinirlenmesini anlayisla karsiliyorum ama biraz haysiyet varsa o insanda bu yanlislari yapmaz. yaptiysada maske takar aramiza insanmis gibi döner böyleleri.

gelelim görüsme olayina, anladigim kadar tehdit eden seref yoksunu biri, adresini dagitanda seref yoksunu kisi. benim anlayamadigim tehdit ediyorsa ve adresini biliyorsa niye korkaklik yapip bu isi gercek hayatinda temizlemiyor.

gelelim tükürdüklerini yalamaya, benim anladigim kadar bu beyfendi bircok defa seref yoksunu varligi tükürdüklerini yalatacagini söylemisti. tamam tükürdügünü yalatti bu seref yoksununa ama bu seref yoksunu nasil ve hangi yüzle yine ayni toplumun icine girebiliyor???
Alt 25.02.2015, 18:53
seyrangah

Standard

Belki klayve kahramanlarini ciddiye almiyordur ve degerli zamanini degersiz gördügü insanlara fazla harcamak istemiyordur.

Belki kendisine her türlü tuzak kuruldugunu düsünüyordur. Bu hukuki de olabilir, haneye tecavüz olayi forumlar da gaza gelip gazlamaya benzemez.

Icinden demistir ki, daha resmini bile göstermeye cesaret edemeyen bir sanal hayaletin yürekli olupta kendini mi gösterecek diyep es gecmistir.

Bence böyledir. Erkek adam hayaletlerle ugrasmaz demistir ve ciddye almamistir onu!

Küfüre gelince, yerinde güzeldir diyordu Aziz Nesin, ama yerini iyi bilmek lazim. Böyle sanal ortamlarda olmaz. Örnegin bu günlerde Türkiye'deyim, oranin trafigi bir baskadir.

Birisi esip gürlüyordu, sonra bi disari ciktim o cakma Polat Alemdar birden abili mabili sözler etti. S...tir git simdi burdan yoksa Allah yaratti demem dedim. Defolup gitti.

Ama memlekette namert mi yok? Cok gürlüyorlar ama az yagiyorlar bu Kurtlar Vadisi misali dizilerle balatalari siyirtmis olan cakma Polat Alemdar'lar.. Ciddiye alinacak yani yok yani senin anlayacagin..

Geändert von seyrangah (25.02.2015 um 18:57 Uhr).
Alt 25.02.2015, 19:15
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Belki klayve kahramanlarini ciddiye almiyordur ve degerli zamanini degersiz gördügü insanlara fazla harcamak istemiyordur.

Belki kendisine her türlü tuzak kuruldugunu düsünüyordur. Bu hukuki de olabilir, haneye tecavüz olayi forumlar da gaza gelip gazlamaya benzemez.

Icinden demistir ki, daha resmini bile göstermeye cesaret edemeyen bir sanal hayaletin yürekli olupta kendini mi gösterecek diyep es gecmistir.

Bence böyledir. Erkek adam hayaletlerle ugrasmaz demistir ve ciddye almamistir onu!

Küfüre gelince, yerinde güzeldir diyordu Aziz Nesin, ama yerini iyi bilmek lazim. Böyle sanal ortamlarda olmaz. Örnegin bu günlerde Türkiye'deyim, oranin trafigi bir baskadir.

Birisi esip gürlüyordu, sonra bi disari ciktim o cakma Polat Alemdar birden abili mabili sözler etti. S...tir git simdi burdan yoksa Allah yaratti demem dedim. Defolup gitti.

Ama memlekette namert mi yok? Cok gürlüyorlar ama az yagiyorlar bu Kurtlar Vadisi misali dizilerle balatalari siyirtmis olan cakma Polat Alemdar'lar.. Ciddiye alinacak yani yok yani senin anlayacagin..
hmm,

senin bu seref yoksunu varligin avukatligini yapmana anlam veremedim.

demek sende küfür etmeyi ve hakaretleri onayliyorsun.

biraz önce dedigim gibi bu tür insanlar adam olmaz ve olamaz. onlari özür diletirsin, tükürdügünü yalatirsin ama bunlardan insan yapamazsin.
Alt 25.02.2015, 19:20
seyrangah

Standard

Hahahah, beni iyi güldürdün. Yüce Allah'im seni de güldürür insa Allah! Hayir ben avukatlik yapmiyorum her meselege ilgi gösterdim ama avukatlika aram yok. Senin de dogrularini savundum simdi senin avukatligini mi yapmis oluyorum. Insanlarin algilari insanlarin olgularini belirlermis. Dogrulari oldugu gibi görmekte fayda vardir
Ben simdi avukatlik degil yemek memek yapacagim. Ama aşci degilim, beni sakin aşci sanma
Baska bir konuda seviyemizi artirarak gerceklerden taviz vermeksizin objektiv bir sekilde yazismak dilegi ile.
Umarim sen AKP'ye yakinsin, iste o zaman sana kimi bilgileri gözler önüne sererim mesela. Tabi ki vatkim müsait olursa ve sende istersen

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
hmm,

senin bu seref yoksunu varligin avukatligini yapmana anlam veremedim.

demek sende küfür etmeyi ve hakaretleri onayliyorsun.

biraz önce dedigim gibi bu tür insanlar adam olmaz ve olamaz. onlari özür diletirsin, tükürdügünü yalatirsin ama bunlardan insan yapamazsin.

Geändert von seyrangah (25.02.2015 um 19:24 Uhr).
Antwort