Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 10.08.2017, 11:11
___OZAN___

Standard Zülfü Livaneli

http://www.demokrathaber.org/haber/amp/52721

Livaneli, "Kendimizi kandırmayalım. Şu anda gırtlağına kadar yolsuzluğa, hırsızlığa, hukuksuzluğa, şiddete, kuralsızlığa batmış, uçurumun kıyısına gelmiş bir ülkeyiz… Sonucu hoşa gitmeyen seçimleri tekrarlamak, “Seni başkan yaptırmayacağız!” diyen ve sözünü tutan HDP’yi dışlamak, küçük düşürmek, yok etmek, böylece sultanlık için gereken Meclis çoğunluğunu elde etmek için kanlı bir oyun oynanıyor’’ dedi.
Alt 10.08.2017, 22:38
seyrangah_06

Standard

Bos ver o'nu. Benim icin oda libo$lardan bitanesi.. Ondan bi cacik olmaz bu saaten sonra. Eskiden güzel müzikler yapiyordu, ama eskiler eskilerde kaldi. Gün bugün, saat bu saat.

Genc liderler lazim, bu kokusmus düzeni, ben AKP iktidarinin Türkiye'yi getirdigi duruma vurgu yapiyorum, kokusmus düzen degimim ile, yikip yerine cagdas ve muassir medeniyetlere adapte olacak bir Türkiye Cumhuiryeti' getirmesi icin.

TÜRKIYE CUMHURIYETI SEYHLERIN, DERVISLERIN, MEVZUPLARIN (ENSAR VAKFI) DEVLETI OLAMAZ (MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
http://www.demokrathaber.org/haber/amp/52721

Livaneli, "Kendimizi kandırmayalım. Şu anda gırtlağına kadar yolsuzluğa, hırsızlığa, hukuksuzluğa, şiddete, kuralsızlığa batmış, uçurumun kıyısına gelmiş bir ülkeyiz… Sonucu hoşa gitmeyen seçimleri tekrarlamak, “Seni başkan yaptırmayacağız!” diyen ve sözünü tutan HDP’yi dışlamak, küçük düşürmek, yok etmek, böylece sultanlık için gereken Meclis çoğunluğunu elde etmek için kanlı bir oyun oynanıyor’’ dedi.

Geändert von seyrangah_06 (10.08.2017 um 22:43 Uhr).
Antwort