Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 11.12.2016, 23:28
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Yazdıklarından zerre kadar birşey anlamadım.Anladığım tek şey,senin banu nu şakşakçılığını yaptığın.Ben sana 14 bin yıllık tarihten bahsediyorum,ben sana orta asya türklerinden ve osmanlıdan bi habersin diyorum sen aklınca bir yerlerden tarih öğrenip yazıyorsun.Ahlak anlayışın olmadığından,bir önceki yazdıklarını bile unutuyorsun.
Bak kızım;sen daha bir kaç fırın ekmek ye ondan sonra siyaset yap.Sana burada tarih dersi versem bile anlayış kıtlığı yaşadığından,anlayamayacaksın.
İyisi mi sen git başka sahte nickler le birilerini tuzağa düşür.Banuyuda yanına al şakşakçılık yapsın.Şunuda hiç unutma,ağzında bakla ıslanmayan dostların var senin....Senin her tarafın çatma olsa ne olacak,yaptığın yapabileceğin tek şey,lümpenler gibi küfür etmek.Çatacakmış )))) Kuru fasülyede nimet artık tabi sende haklısın.)) Akşam akşam hiç güleceğim yoktu.Güldürdün beni )) Neyse kızım sen bi uza,senin gibi iki kelime siyaset yapanlarla tartışılmaz zati.Çünkü sıkıştıkça,bir halkı küçümseyecek,kendince bahaneler üretecek,kafadan atıp tutacak,lümpen kadınlar gibi küfür edeceksin.Banu benim için hızlı eriyen bir peynir çeşididir.Zamanında söylemiştim ben ona,kılavuzu karga olanın burnu boktan çıkmaz diye.Şöyle ne düşünüyorsunuzda geriye giderseniz anlarsınız.....Bu yazıyı okumanı bekliyorum bir saat,sonra seni bloklıycam.Ben buraya kafa dağıtmaya geliyorum patlatmaya değil....Burada ne kadar faşist,ne kadar ırkçı,ne kadar sapık varsa,onların can düşmanı ben olduğumdan,gündemlerinden düşmem.Senin de gündeminden düşmediğim gibi bir dönem.....

anlasanydin $a$irirdim

Kizim mi? bu nasil bir uslup ya? Nerden kizin oluyorum senin EZEL ??????
savundugun ve yazdiklarin tamamem celi$kili.Savundugun O halki sen kendin kücümsüyorsun sonrada adina cikip demokrasi diyorsun...dedigim gibi Kürtlerin birbirine yaptigi kötülügü kimse yapmadi, zaten ne hadimize ...aninda Kürt düsmani oluyoruz;sen ve senin gibiler oldugu sürece hep kücük kalmaya mahkum zaten

Allah a$kina en zindan yapmak isteyip yapamadigin $eyi dogru yapmaya cali$ "tartismak"??? bir firin ekmek, biraz bakla ,birazda peynir ..)))))))))))))) Sen yanli$ Forumda yaziyorsun NEFIS'de yazmalisin Yemek tarifesi orada veriliyor... onun bunun hayatinindan sana ne ,sen önce kendi boktan hayatina bak...Hic $üphen olmasin burada tek Irkci ,Fa$it sensin ve dü$man dahi olunmaycak kadar kapasitesizsin.

birde $u sana yaptigim küfürleri yüklesene suraya? Küfür nasil yapilir görmek istermisin?

Geändert von Lara__ (11.12.2016 um 23:43 Uhr).
Alt 15.12.2016, 13:34
___EZEL___

Standard Beşiktaş saldırısıdaki bombalar fabrikasyon... Askeri envanterdeki patlayıcılar

Beşiktaş'ta 44 kişinin şehit olduğu terör saldırısında bombalı araçta kullanılan patlayıcıda RDX (Royal Demolition Explosive), TNT ve üçüncü bir kimyasal madde kullanıldığı ortaya çıktı. Saldırıda kullanılan patlayıcıların "askeri envanterlerde" bulunduğu belirtiliyor. İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan,kulanılan patlayıcının fabrikasyon olduğunu belirtti. Saldırıyı gerçekleştiren iki teröristin kimlikleri belli oldu.
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...#disqus_thread
Alt 18.12.2016, 09:03
Su_perisi

Lächeln Pkk pyd tak hepsi ayni bok (aciz domuz sürüsü) alfebede harf birakmadi gavatlar

Al Bayragimiz sehit kani ile sulandi, Türkiye Cumhuriyeti büyüklügünde bogulacaksiniz domuz sürüleri.

Devletimiz var olsun, ugruna dökülen kanlar helal olsun. Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Antwort