Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 04.10.2014, 03:04
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Insanin biriyle tartisma ve tartismama özgürlügü var,ben senin insan oldugun kunusunda süpheliyim,ondan olmasin?Ne yani bir sen mi akillisin bu vaybee de))Güldürdün beni...Sen yinede icinde insani birsey varsa,yazma kardes,ben senin gibi despot,illa düsüncesini dikta eden biriyle,herhangi bir konuda fikir alisverisinde bulunmak istemiyorum....Bak bunu defalarca yazdigim halde,farkli farkli nicklerinle gelip musallat oluyorsun,bence sen normal bir insan degilsin,bende kiminle sohbet edip etmeyecegimi secme hakkina sahibim,senin gibi basit düsünen insanlarla herhangi bir konuda tartismak istemiyorum.....Nokta
Aaa ben de senin insan oldugunu dusunmuyorum ne tesaduf, demek karsilikliymis. Farkli nick mi? Beni Imogdi ile karistiriyorsun. Benim farkli adla gelmeye zamanim bile yok, nasil istersen oyle dusun. Sen de paranoyak olmussun.

Bunu daha once defalarca soyledim, benimle tartismak istemiyorsan cevap vermek zorunda da degilsin, ama veriyorsun. Ortaya acilmis bir basliga herkesin msj atma hakki var. Kaldi ki seni ima bile etmemisken uzerine alindin hayirdir. 'Aman teroristlere laf gelmesin.'
Alt 04.10.2014, 09:11
___EZEL___

Standard Bosphorus_ Arkadas!

Seni blokladigim icin,senin yazdigin hicbirseyi görmüyorum,bosuna sakiz gibi yapisma....
Alt 05.10.2014, 03:58
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Iyi yapmissin da, nasil ki bana cevap vermeyecegini soyleyip israrla cevap verdigin gibi, halen tutkuyla bana yazmaya devam ediyorsun
Antwort