Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 17.07.2014, 21:06
Ask_Sehidi

Standard

Rede nicht drum herum und mache einen thread auf. Mir ist es danach dich noch mehr ad absurdum zu führen und an dir ein Exempel ohne gleichen zu statuieren..
Aber bitte in den oberen Feldern des Forums..
Alt 17.07.2014, 21:11
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Rede nicht drum herum und mache einen thread auf. Mir ist es danach dich noch mehr ad absurdum zu führen und an dir ein Exempel ohne gleichen zu statuieren..
Aber bitte in den oberen Feldern des Forums..
guck mal hier ---> http://www.vaybee.de/forum/showthread.php?t=12120

da bist du auch weggelaufen.
Alt 18.07.2014, 09:27
Ask_Sehidi

Standard

Manbee, was hast du aus meinem Thread über Edip Yüksel gemacht? Du hast darin ja schlimmer gewütet als dieser Orkan vor einem Monat über das linkshreinische Landgebiet..

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
guck mal hier ---> http://www.vaybee.de/forum/showthread.php?t=12120

da bist du auch weggelaufen.
Alt 18.07.2014, 12:16
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Manbee, was hast du aus meinem Thread über Edip Yüksel gemacht? Du hast darin ja schlimmer gewütet als dieser Orkan vor einem Monat über das linkshreinische Landgebiet..
erdal sen konuyu saptirmayip benim küfürbaz edip hakkindaki soruma cevap verebilseydin bu halde olmazdi burasi.

yine diyorum edip kin, nefret, küfür ve hakaret dolu aciklamalariyla sadece etrafinda dolasan cahilleri kandirir.
Alt 18.07.2014, 16:43
Ask_Sehidi

Standard

Burda küfür edenleri de olaylari carpitanlari herkes cok iyi görüyor manbee! Bu $ark kurnazliklarini sen nerden ögrendin bakalim?
Anlasilan simdiye kadar bunla bayaga basarili olmussun ki bende bile demeye calisiyorsun ama bende islemez.. Demedi deme

Zitat:
erdal sen konuyu saptirmayip benim küfürbaz edip hakkindaki soruma cevap verebilseydin bu halde olmazdi burasi.

yine diyorum edip kin, nefret, küfür ve hakaret dolu aciklamalariyla sadece etrafinda dolasan cahilleri kandirir.
Alt 18.07.2014, 16:46
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Burda küfür edenleri de olaylari carpitanlari herkes cok iyi görüyor manbee! Bu $ark kurnazliklarini sen nerden ögrendin bakalim?
Anlasilan simdiye kadar bunla bayaga basarili olmussun ki bende bile demeye calisiyorsun ama bende islemez.. Demedi deme
evet gayet iyi görüyorlar. hatirlatayim tatlibela ve benekalice sana agzi bozuk küfürbaz diyorlardi.

ne cabuk unutuyorsun arkadaslarin ve chp yandaslarin seni tarif etmelerini

senin ve senin gibi olan edip küfürbazini burada yeterince örneklerle desifre ettim. hayran olmak icin kardesligi, beraberligi isteyen ve hakaret etmeyen birini ara.
Alt 18.07.2014, 18:27
Ask_Sehidi

Standard

hatirlat bakalim kocum. Sor bakalim?
Sen ben müslümanim diye gögsünü kabartip ortalikta dolasiyorsun degil. Hadi bakiyim sana küfür ettigime dair Kur'an'in üzerine yemin et bakiyim...
Bekliyorum..

Zitat:
evet gayet iyi görüyorlar. hatirlatayim tatlibela ve benekalice sana agzi bozuk küfürbaz diyorlardi.

ne cabuk unutuyorsun arkadaslarin ve chp yandaslarin seni tarif etmelerini

senin ve senin gibi olan edip küfürbazini burada yeterince örneklerle desifre ettim. hayran olmak icin kardesligi, beraberligi isteyen ve hakaret etmeyen birini ara.
Alt 18.07.2014, 18:30
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
hatirlat bakalim kocum. Sor bakalim?
Sen ben müslümanim diye gögsünü kabartip ortalikta dolasiyorsun degil. Hadi bakiyim sana küfür ettigime dair Kur'an'in üzerine yemin et bakiyim...
Bekliyorum..
evet küfür ettin. ne kadarda inkar etsen veya yazdiklarini silsen bu gercek degismiyor.

yine hatirlatiyorum tatlibela ve benekalice bile seni tehdit etti. böyle küfürlü yazarsan seninle muhatap olmayacagiz agzi bozuk erdal dediler.

sonra korkundan sildin yazdiklarini.

ne kadar unutkan biriymis bu erdal
Alt 18.07.2014, 19:28
Ask_Sehidi

Standard

Benimle hic bir bayan böyle yazismadi. Bilhasa benekalice deyip duruyorsun ona sor bakiyim bi öylemiymis.. Hadi bekliyorum. Sor, ilk agizdan ögren sor..

Zitat:
evet küfür ettin. ne kadarda inkar etsen veya yazdiklarini silsen bu gercek degismiyor.

yine hatirlatiyorum tatlibela ve benekalice bile seni tehdit etti. böyle küfürlü yazarsan seninle muhatap olmayacagiz agzi bozuk erdal dediler.

sonra korkundan sildin yazdiklarini.

ne kadar unutkan biriymis bu erdal
Alt 18.07.2014, 19:47
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Benimle hic bir bayan böyle yazismadi. Bilhasa benekalice deyip duruyorsun ona sor bakiyim bi öylemiymis.. Hadi bekliyorum. Sor, ilk agizdan ögren sor..
hadi sor, bekliyorum hadi sor deyince aklima bu geldi:

https://www.youtube.com/watch?v=HydXqAp9Pe0

erdal hier mal ein paar sachen die noch nicht gelöscht wurden und an dich gerichtet waren.

Zitat:
Zitat von tatlibela_84
Fakt ist agzin abartýlý pis....
Zitat:
Zitat von tatlibela_84
Niye küfürlerini silmiyon?
Zitat:
Zitat von tatlibela_84
wenn der manbee anwesend ist schreibst du gerne mal das er ja nicht ruhig bleibt und du gezwungen bist ihm kontra zu geben... ama sobald er nicht da ist sen kasinmaya basliyorsun.
Zitat:
Zitat von tatlibela_84
Wenn du halt so bist wie du bist ve agzin genelde hep böyle küfürlüyse dann lass es mich wissen. Dann kann ich mich dementsprechend verhalten bzw abstand nehmen.
Zitat:
Zitat von benekalice
Ask-sehidi,
ich muss tatlibela Recht geben. Daher kann ich es nicht nachvollziehen, warum Du fluchen musst.
Zitat:
Zitat von benekalice
Ich möchte nämlich Deiner Texte nicht ignorieren müssen. Aber wenn ich solche Beschimpfungen lese, ist es irgenwie verstörend.

so genug lügen von erdal aufgedeckt. biraz düsünüp akillanmasini temenni ediyorum.
Antwort