Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 29.03.2018, 00:49
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
yok mu bu asalaklari, bos köpekleri...kudurmus dul karilari burada oyalayacak birileri...

yok mu icinizde namuslu bir makine mühendisi ,bu dul avrata nikah kiyacak...kendisi chatin en güzel duludur.....

beyni fuhus yuvasi oldugu icin diyer hemcinlerini de kendi gibi saniyor..son derece tecrübeli.. motor kelimesi bu dulun lugatinda rosbik anlamini tasiyor....var bildigiki böyle yaziyor, dul karida tecrübe konusuyor..

ilgilisi olan bu pasasade nickine mail gönderebilir...nicki pezevenkleriyle ortak kullaniyor..

sabahlari makine mühendisi , aksamlari dul dana/kari ...geceleri de kancik ...
düs yakamdan pis kari. dul kadinlar senden daha namuslu. tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.

kiskandigin her satirda belli oluyor. sen kim ben kim. dengim degilsin edepsiz.
Alt 29.03.2018, 01:24
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
düs yakamdan pis kari. dul kadinlar senden daha namuslu. tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.

kiskandigin her satirda belli oluyor. sen kim ben kim. dengim degilsin edepsiz.

cocuklu dul bir karinin fake nickle bu saate chatte olmasi ne kadar dogru? dul bir kari bu saate chatte ne arar?????

benim kiz kardesiminde cocugu var saat 21.30 koltukta uyuya kaliyor, 22.00 yataga uyuklayarak gidiyor...sabah 5.30 yeyenime kahvalti hazirlamaya kalkar....

bak kendi pisligini hemcinslerine saldirarak iftiralar atarak temizliyemezsin....ben 1000 erkegin arasinda da yatsam tirnagima bile zarar görmeden aralarindan cikarim.....ya sen delik yerini nasil koruyucaksin......?

beim werde ne yaptigimdan sana näää???? pezevenklerinle bulusup beni arayan sensin? kendini yaptirmak icin mi bulusturdun onlarla? demek ki yapiyorsun...kendin yaptigin icin bizleride kendin saniyorsun...

hem sen bacaklarini acmasan ne olur ??? senin beynin kocaman bir kerhane....
Alt 29.03.2018, 01:27
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
cocuklu dul bir karinin fake nickle bu saate chatte olmasi ne kadar dogru? dul bir kari bu saate chatte ne arar?????

benim kiz kardesiminde cocugu var saat 21.30 koltukta uyuya kaliyor, 22.00 yataga uyuklayarak gidiyor...sabah 5.30 yeyenime kahvalti hazirlamaya kalkar....

bak kendi pisligini hemcinslerine saldirarak iftiralar atarak temizliyemezsin....ben 1000 erkegin arasinda da yatsam tirnagima bile zarar görmeden aralarindan cikarim.....ya sen delik yerini nasil koruyucaksin......?

beim werde ne yaptigimdan sana näää???? pezevenklerinle bulusup beni arayan sensin? kendini yaptirmak icin mi bulusturdun onlarla? demek ki yapiyorsun...kendin yaptigin icin bizleride kendin saniyorsun...

hem sen bacaklarini acmasan ne olur ??? senin beynin kocaman bir kerhane....
sorularima cevap ver orospu kari.

tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.
Alt 29.03.2018, 01:36
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sorularima cevap ver orospu kari.

tanimadigi adamin oteline giden sen degilmisin. ben cok duydum orospu hikayesi ama adamin ayagina otele giden orospuya ilk defa sahit oldum.

bu sorunun muhatpi sensin beni pezevenklerinle beraber arayanda sensin... bilmem neyini yaptirmak icinmi bulustun.....? demek sen yapiyorsun bu isi bizleride kendin gibi saniyorsun..

her bulustugun adamdan bir yumurta al sonrada kendine dul dedirtme...isin yolunu bulmus edepsiz....hem sen niye g ötün sykisinca toni bey toni bey arkasina gizleniyorsun...ezikmisin sen???

bana sordugun iki bacakli mahlukatla bulusup beni arayan sensin neden bulusdun makina mühendisiyle dul kari?))))
Alt 29.03.2018, 01:39
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bu sorunun muhatpi sensin beni pezevenklerinle beraber arayanda sensin... bilmem neyini yaptirmak icinmi bulustun.....? demek sen yapiyorsun bu isi bizleride kendin gibi saniyorsun..

her bulustugun adamdan bir yumurta al sonrada kendine dul dedirtme...isin yolunu bulmus edepsiz....hem sen niye g ötün sykisinca toni bey toni bey arkasina gizleniyorsun...ezikmisin sen???

bana sordugun iki bacakli mahlukatla bulusup beni arayan sensin neden bulusdun makina mühendisiyle dul kari?))))
sorularima cevap versene orospu kari.

burada senin mp3'ünü dinledik. herkes birbirine gönderiyordu. telefonda nasilda yalvarip agliyordun büyük Toni Bey'e. yalansa yalan de yirtik sidikli et parcasi
Alt 29.03.2018, 01:42
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Seyrangah com dogru Bir tesbidte bulunmus kocan gercekten akilli adamis cocuguna ragmen seni basindan atmis,bravo ona sen gercekten insanin elini kanda korsun...tam bir cirkefsin...

fake nickte ortaligi karistirmayi basardin...bir taraftan seyrangaha gazi ver diyer taraftan pezevenklerine....g . ötün sykisinca toni bey....isin bitince..serefsiz....

püüh senin sifatina buda anne iste gece yarisi chatte sap pesinde cocuk sabah bunun kahvaltisini hazirlar....pislik kendini düsünmüyon cocugunu bari düsün...herseyin ortada biri cikar ogluma fenalik yapar diye aklina getir..senin olmayan o beynine türküreyim ben pislik..
Alt 29.03.2018, 01:46
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sorularima cevap versene orospu kari.

burada senin mp3'ünü dinledik. herkes birbirine gönderiyordu. telefonda nasilda yalvarip agliyordun büyük Toni Bey'e. yalansa yalan de yirtik sidikli et parcasi

sorunun muhattabi sensin ben deyil...pezevenklerinle yani toni abinle bulusup beni arayanda sensin.....kendini miktirmek icinmi bulustun toni abinle???? demek kendin yaptigin icin diyerlerinide kendin gibi saniyorsun.....

sen nerden biliyorsun bunlari?
bak tekrar söylüyorum sen benim iffetimi düsünme ben 1000 erkegin ortasina ciplak yatsam sapa saglam aralarindan cikarim...

ya sen sen cikabilirmisin??? delik yerini napican?
Alt 29.03.2018, 01:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Seyrangah com dogru Bir tesbidte bulunmus kocan gercekten akilli adamis cocuguna ragmen seni basindan atmis,bravo ona sen gercekten insanin elini kanda korsun...tam bir cirkefsin...

fake nickte ortaligi karistirmayi basardin...bir taraftan seyrangaha gazi ver diyer taraftan pezevenklerine....g . ötün sykisinca toni bey....isin bitince..serefsiz....

püüh senin sifatina buda anne iste gece yarisi chatte sap pesinde cocuk sabah bunun kahvaltisini hazirlar....pislik kendini düsünmüyon cocugunu bari düsün...herseyin ortada biri cikar ogluma fenalik yapar diye aklina getir..senin olmayan o beynine türküreyim ben pislik..

hahahaaaaa seyrangay Toni'yi görünce nasil kacti. ceyrek erkek bile degilmis. hepinizde öylesiniz. Toni Bey'i öldürecegim diye buralarda yemin ediyordun. ne oldu sende balon gibi ciktin. havan fosssss diye indi.
Alt 29.03.2018, 01:54
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:

hahahaaaaa seyrangay Toni'yi görünce nasil kacti. ceyrek erkek bile degilmis. hepinizde öylesiniz. Toni Bey'i öldürecegim diye buralarda yemin ediyordun. ne oldu sende balon gibi ciktin. havan fosssss diye indi.

bilale anlatir gibi anlatiyorum...toni abinle bulusup beni arayan sensin..forumda bütün hemcinlerine toni abin icin saldiranda sensin...

hem sen nerden biliyorsun bütün bunlari...toni abin anlati diyelim....sen dul bir kadinsin senin ne isin var elalemin adamlariyla diskolarda....neyse ben bekarim tanismak istemis olabilirim....

tekrar yaziyorum ben 10000 erkegin arasina ciplak girer yatarim tirnagima zarar gelmez ...ya senin? sen bu pisligi yapiyorsun...kendin yaptigin icinde tanismak icin bulusanin herkesi kendin gibi kendini yaptiriyor saniyorsun......
Alt 29.03.2018, 01:59
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

sen devam et dul kari benim cocuk sabah erken kalkiyor...uykumu alamazsam bütün gün cocuktan cikartiyorum uykusuzlugumun hincini......))))))))))

haha sana viel glück...)))) chattin en namuslu dulu..))))))))))))))) dünyalar güzeli , kiz sidikli artik herkes biliyor fake nikini fezos nikinle yazabilirsin...fake nikle pezevenklerini birbirinie düsürdün edepsiz
Antwort