Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.07.2013, 19:01
Benutzerbild von Karizmatrix
Karizmatrix Karizmatrix ist offline
Neuer Benutzer

Blinzeln Türk Afrikan evlilik hakkinda ne düšünüyorsun?

afrikaliyla evli olan varsa iyi ve kötü yönlerini aciklayabilirmi?

Geändert von Karizmatrix (06.07.2013 um 19:06 Uhr).
Alt 07.07.2013, 13:57
Benutzerbild von Karizmatrix
Karizmatrix Karizmatrix ist offline
Neuer Benutzer

Standard

hahahahahahahah
Alt 07.07.2013, 17:26
tatlibela_84

Standard

Zitat:
Zitat von Karizmatrix Beitrag anzeigen
ehrlich gesagt versteh ich das thema nicht...

da man nicht jeden afrikaner in den gleichen topf schmeissen kann.. bringt es ja nichts hier die vor und nachteile zu schreiben !
Alt 07.07.2013, 17:46
the_last_time

Standard

Zitat:
Bak o zaman sana ben kötü yönlerini söyleyim. Bakma sen dizilerde kliplerde süs zencilerinin görülmesini,bakma sen medyatik insanlarin, örnegin Yildiz Tilbe gibisinin bir zenciyle "ask yasadi" demeyecegim cünkü aska hakaret olur, ask baska bir sey, düsüp kalkti diyellim, düsüp kalktigina. Ama Türk toplumu, buna toplumun istisnasiz her kesimi dahil, böyle seylere hicte hos gözle bakmaz.. Zenciyle evlenenlere ya da cocuk yapanlari toplumdan dislarlar ve zaten toplumun icinde degilmis gibi görüp kabul de etmezler.

Ben örnegin zencilerin ne fazla abartilmasindan yanayim, ne de fazla dislanmalarindan.. Onlarin uckurunun diger erkeklerinkinden daha bilmem ne oldugunu da kabul etmiyorum. Zencilerin de her türlüsü var.. Deniz arkadasimiz bu konu da galbia biraz asagilik duygusu hissediyor, ona bakarsan dünyanin en kücük cüce milleti pygmäenler de zenci..

Ben onlarin her türlü birinci sinif vatandas olmarini isterim ve hic bir sekilde dislanmalarini istemem. Baska bir kisi bir zenciyle beraber olursa "bana ne der ve karismam" ama icimden onu yapan kisiye acima duygusu hissederim, baska kimseyi bulamadi mi gibisinden..
Ama kendi ailemden, birisi olsa, örnegim kardesim dese ki, abi benim kiz arkdasim zenci, vallahi onu bir yerinden tutatr tavana asarim
Bunun insanlikla, hos görü ile hic bir alakasi yok.. Insan kendi külütürünü yasamayla ve yasatmakla ne "irkcidir, ne de millyetcidir"
Benim bir Ermeni eczacim var,, bakin gercekten etnik kökenli bir Ermeni'den bahsediyorum, Anadolu onlarin da vatani idi, kizinin baska bir Ermeni ile tanisip evlenmesine o kadar cok sevindi ki, kizimizi bizim yolumuzdan gidiyor ve kültürümüzü ve degerlerimizi devam yasatacak diye..Onun cok güzel bir sözü var, kökü olmayayan agacin meyvasi da olmaz...

Kimseye karismam ama tavsiye de etmem! Herseyi gec, cocuklar maymun gibi cok cirkin oluyorlar, ve hep zencilere benziyorlar.. Ama bu benim düsüncem saygi beklerim
Alt 07.07.2013, 18:06
the_last_time

Standard

Zitat:
hahahahahahahah
Zenciyle evli oldugunu tessadüfen gördüm.. Allah cocuklarini anali babali büyütsün...
Alt 08.07.2013, 18:46
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Afrikalida insan ve onlarda bizim kardeslerimiz.

bence onlarin baska insanlardan farki yok. aralarinda iyileri ve kötüleri var. afrikalilarin bu yani kötü veya su yani iyi diyemem.

ama sunu iyi bilirim. zenci ile beyazin bebeleri cok güzel oluyor.
Alt 23.07.2013, 14:56
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen

Haklisin! Simdiye kadar cirkin bir melez bebek görmedim, cok seker oluyorlar nedense :-)
Alt 23.07.2013, 19:19
Benutzerbild von turkromeo25
turkromeo25 turkromeo25 ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Beyazin güzelliyi en cok siyahta belli olurmus
Alt 23.07.2013, 19:27
the_last_time

Standard

Valla Allah yalani sevmez. Zenicilerin kölelestirilmesine ve dislanmasina karsiyim. Kendimin sahip oldugu haklarin daha fazlasini zenciler icin diliyorum.
Ama güzel degiller. Ben bir tane bile güzeline rastlamadim, cünkü yok.. Haaa insani olarak degerleri olabilir, o ayri bir mesele. Ama biz güzellikten bahsediyoruz degil mi? Güzelleri yok onlarin...

Ein Geldschein mit einem schwarzen Kopf drauf ist auch nicht sehr viel wert. Yani herhangi bir paranin üzerinde siyah bir kafa görüpte o paranin degerli oldugunu bana kim söyleyebilir...

Dost rüzgarı kesti hızı
Okşadı gitti camızı
Daha dünün suratsızı
Şimdi kaşı keman oldu....
Alt 23.07.2013, 22:34
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
Afrikalida insan ve onlarda bizim kardeslerimiz.

bence onlarin baska insanlardan farki yok. aralarinda iyileri ve kötüleri var. afrikalilarin bu yani kötü veya su yani iyi diyemem.

Ayni senin gibi mi?

Bekir Bozdag da "coook yakisikli" ne hikmetse o bahsi gecen karişima ne kadar da benziyor..

Geändert von the_last_time (23.07.2013 um 22:38 Uhr).
Antwort