Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 17.05.2017, 18:06
seyrangah_06

Standard

Lan yalan konusan agzina yarragimi soktugumun pici, lan senin sülalenin götünde kola sisesi kiracagim lan.

Bak özeline de yazdim. Bekliyorum adresi. Ama Allah'in siktir ettigi yeri bana adresinmis gibi gösterme lan tavsan yürekli ipne.

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
BOYNUZLU DOMUZ OKUMA ÖZÜRLÜMÜSÜN GÖTVEREN GÖTÜNE KAZIK SOKARAK MI YUKARDAKI YAZIYI OKUTMAMI BEKLIYORSUN IBNE!! BAK YUKARDA NE YAZMISIM IBNE ,YAVSAK!! KURALLARI BEN KOYARAM,KURALIM YUKARDA GÖTÜN YIYORSA GEREGINI YAPARSIN; GÜNLERDIR HER AKSAM BINKERE KOYDURMAKTAN YEDI SULALENI BINLERCE KISININ ALTINA YATIRMAKTAN ZEVKMI ALIYORSUN ULAN SEN NE ALCAK DOMUZMUSSUN...DOMUZDAN ÖZÜR DILIYORUM..SEN; NE CUKUR BIR INSAN BOZUNTUSU sun KI, ANANI KIZINI KIZKARDESINI YEDI SULENI BINLERCE KEZ PES KES CEKIYORSUN TUH SENIN O ALCAK SURATINA , IBNE ATAN NEYDIKI SEN NE OLACAKSIN...DEVAM ET ULAN KANI BES PARA ETMEYEN ONUN BUNUN TRAVESTISI DEVAM ET..ETTIGIN EDECEGIN KÜFÜRLERI YÜZBIN MISLIYLE SANA IADE ETTIM ETMEYE DEVAM EDECEGIMI BILE BILE YAZ ..BOYNUZLU DOMUZ
Alt 17.05.2017, 23:30
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
BOYOLACAKSIN.....ETTIGIN EDECEGIN KÜFÜRLERI YÜZBIN MISLIYLE SANA IADE ETTIM ETMEYE DEVAM EDECEGIMI BILE BILE YAZ ..BOYNUZLU DOMUZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Halen binlerce kez kendini sövdürüyorsun..gercekten cukurun tekiymissin Adres özeline yazdim.gelda sana biraz insanlik dersi vereyim..burdaki gibi dansöz gibi kivirmasan görüsecegiz,

Geändert von YigitAdam (18.05.2017 um 00:01 Uhr).
Alt 18.05.2017, 11:37
seyrangah_06

Standard

Sen kendini cok uyanik saniyon demi? Ama seni sulu dereye götürüler, susuz diye getirirler. Baskasinin kimliginin arkasindana saklanmaktan utanmiyormusun? Daha hala ögrenmedin mi yigido? El atina bineni cabuk indirler.

Erkeklik herseyden önce yürek meselesi. Kalp herkeste var, yürek ister erkeklik yürek.

Verdigin adres Allah'in siktir ettigi yerde, Bielefeld'de. Benden en azindan 200-300 km uzak olan bir yerde. Sen benden 10 km bile uzak degilsin. Ama senin oraya gelenlerler, oraya da gelemezler mi sandin? Oraya da gidecegiz. Ama sen orda olmayacaksin. Sen zaten orda olmayacaksin. Allah senin canini alamaz. Cünkü yasamiyorsun ki.

@Ozan, senin topic'in kirlendigi icin özür diliyorum. Bu yigitligin "medar-i iftihari'na" bir daha senin topic'inde yazmayacagim ve küfür etmeyecegim.

Allah islah etsin derim ancak...

Zitat:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Halen binlerce kez kendini sövdürüyorsun..gercekten cukurun tekiymissin Adres özeline yazdim.gelda sana biraz insanlik dersi vereyim..burdaki gibi dansöz gibi kivirmasan görüsecegiz,

Geändert von seyrangah_06 (06.07.2017 um 20:14 Uhr).
Alt 18.05.2017, 12:15
Erfahrener Benutzer

Standard

Biliyordum kiviracagini:-)
ya adres istedin verdim
geldinda bulamadinmi beni?
Gelirsin bulamazsan o zaman istedini söylersin..Insan bukadarmi dansözlasirmis ya...Söylediklerinin hepsi yalan...neyse adi ustunde sanalsiniz ben cok ciddiye aldim anlasilan..TEKRAR EDIYORUM, BEN BURDA FIKIRLERLE MÜCADELE EDERIM, ARGUMANSIZDA KONUSMAM..KÜFÜR HAKARET EDENLEREDE PAPUC BIRAKACAK DEGILIZ.BÜTÜN DÜNYA TOPLANIP GELSA BILDIM DOGRULARDAN GERI ADIM ATMAM..ISTEYEN HER INSANLADA BURDA OLDUGU GIBI REAL HAYATTADA BULUSURUM.YANI BEN SANAL DEGILIM.BELKIM KOPAR FAKAT CEKMEYE ASLA GELMEZ BOYNUM...
TEKRAR EDIYORUM KÜFÜR HAKARET ETME GÜCÜNÜ KENDINDE GÖREBILEN BUNU GELIP YÜZÜME SÖYLEME CESARERTINI GÖSTERMELI, AKSI HALDE BIN MISLIYLE ONU SAHIBINE IADE ETTIM, EDIYORUM.EDECEGIM.bitti

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Sen kendini cok uyanik saniyon demi? Ama seni sulu dereye götürüler, susuz diye getirirler. Baskasinin kimliginin arkasindana saklanmaktan utanmiyormusun? Daha hala ögrenmedin mi yigido? El atina bineni cabuk indirler.

Erkeklik herseyden önce yürek meselesi. Kalp herkeste var, yürek ister erkeklik yürek.

Verdigin adres Allah'in siktir ettigi yer. Benden en azindan 200-300 km uzak olan bir yerde. Sen benden 10 km bile uzak degilsin. Ama senin oraya gelenlerler, oraya da gelemezler mi sandin? Oraya da gidecegiz. Ama sen orda olmayacaksin. Sen zaten orda olmayacaksin. Allah senin canini alamaz. Cünkü yasamiyorsun ki.

@Ozan, senin topic'in kirlendigi icin özür diliyorum. Bu yigitligin "medar-i iftihari'na" bir daha senin topic'inde yazmayacagim ve küfür etmeyecegim.

Allah islah etsin derim ancak...
Alt 18.05.2017, 14:03
Benutzerbild von DedeBaba
DedeBaba DedeBaba ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Bu kadar küfürden sonra geregini yapamayana gülüyorum.

YigitAdam yigitligini gösterdi. seyrangah06 kivirdi.
Alt 18.05.2017, 19:19
seyrangah_06

Standard

Yapma ya?Neeyi göstermis bakalim? Allah'in def ettigi yerden adres gönderdi, dogru mu degil mi o da mechul, ki dogru olmadigindan adim gibi eminim.

Habe ich eine Brille auf? Sehe und lese ich etwas, was Du nicht mitbekommen hast?

Hast Du die Angst in den Augen seiner Familie gesehen? Ich schon und überhaupt kannst Du in die Augen von Leuten sehen, die über Leichen gehen können?

Mich sprechen sie mit "King" an oder "reis" an.
Wenn Du denen in die Augen sähest, würde Dir das Lachen vergehen oder Du könntest es erst gar nicht. Jeder von denen war ein auserwählter Ex-Elite-Soldat.
Ein paar von denen haben an militärischen Operationen mit vielen Toten teilgenommen und haben selber im Eifer des Gefechts nicht nur einen oder zwei "außer Gefecht" gesetzt.

Onlarla "cökmeye" gelirsek, operasyonunun basinda bizzat ben olursam, kurtlar saldirirsa, akkoyunlari birakin kemiklerinin akInIn bile arta kalacagini mi saniyorsun?

YigitAdam'a sor bakiyim bi IhtiyarAdam kendini nasil hissetmis. Evet kazanan YigitAdam oldu. Canini kazandi. Bunlar cocuk oyuncagi degil, oynayanlar da cocuk degil, biz her zaman kazaniriz, eger is o boyuta varisa.

Zitat:
Zitat von DedeBaba Beitrag anzeigen
Bu kadar küfürden sonra geregini yapamayana gülüyorum.

YigitAdam yigitligini gösterdi. seyrangah06 kivirdi.

Geändert von seyrangah_06 (18.05.2017 um 19:55 Uhr).
Alt 18.05.2017, 19:56
Erfahrener Benutzer

Standard

Yine benden bahs ettin, söz hakki dogdu normalda yazmiyacaktim sana, halen tribünlere oynuyor,sanal kahramanlik pesindesin milleti esek yerine koyup kendini uyanik saniyorsun.Ya acik adres verdimsana , illada sana yakin adresmi vermeliydim...kaldi ki senin nerde oturdugunu dahi bilmiyorum.benim sehir aylar önceden nikime yaziyor zaten seninkinde yazmiyor benim sehirdende olabilirdin ne bilecegim senin nerde oturdugunu geleceksen tarih saat ver sadece ismini yaz dedim sana,o saatte disarda bekleyecegim dedim özelime bambaska seyler yazdin, kapayalim dedin benda sana Allah`dan özür dile dedim bana yazma dedim sen halen sanal kahramanlik tasliyorsun...TEKRAR EDIYORUM, BEN HAKLI OLDUM DAVADA ALLAHDAN BASKADAN KORKMAM..HAKSIZ OLURSAM yine ALLAH`dan KORKTUMDAN ÖZÜR DILEMESINIDE BILIRIM... fakat bu davada yerden göge hakliyim, beni küfürlere zorlayan sensin, halen provka ediyorsun..
Tamm kabul edelim sen devsin benimgibi elli kisiyi döversin,(!) buyur gel döv, hata yanina birkac dostunuda alabilirsin.ondan sonra burda agzimi burnumu dagitmis resmimide yayinlayablirsin.senden sikayetci olan namerttir.. birak simdi terhaneyi, sus bana atfen tek kelime istemiyorum.hic olsun özelime yazdin sözüne sadik kal..

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Yapma ya neyi göstermis göstermis? Allah'in def ettigi yerden adresini bile göstermedi.

YigitAdam'a sor bakiyim bi IhtiyarAdam kendini nasil hissetmis. Evet kazanan YigitAdam oldu. Canini kazandi. Bunlar cocuk oyuncagi degil, oynayanlar cocuk degil.
Alt 18.05.2017, 20:01
seyrangah_06

Standard

Zaten cevabim sana degildi, diger arkadasa idi.

Benim sözüm sözdür.

Erkek yularindan esek sözünden tutulur. Herkes icin gecerli bu.

Ben burda sadece yazarsam, forumda fikirlerimle tartismak istiyorum. Sen de aynisini yazdin. O zaman mesele de kalmamistir anlasilan.

Zitat:
Yine benden bahs ettin, söz hakki dogdu normalda yazmiyacaktim sana, halen tribünlere oynuyor,sanal kahramanlik pesindesin milleti esek yerine koyup kendini uyanik saniyorsun.Ya acik adres verdimsana , illada sana yakin adresmi vermeliydim...kaldi ki senin nerde oturdugunu dahi bilmiyorum.benim sehir aylar önceden nikime yaziyor zaten seninkinde yazmiyor benim sehirdende olabilirdin ne bilecegim senin nerde oturdugunu geleceksen tarih saat ver sadece ismini yaz dedim sana,o saatte disarda bekleyecegim dedim özelime bambaska seyler yazdin, kapayalim dedin benda sana Allah`dan özür dile dedim bana yazma dedim sen halen sanal kahramanlik tasliyorsun...TEKRAR EDIYORUM, BEN HAKLI OLDUM DAVADA ALLAHDAN BASKADAN KORKMAM..HAKSIZ OLURSAM yine ALLAH`dan KORKTUMDAN ÖZÜR DILEMESINIDE BILIRIM... fakat bu davada yerden göge hakliyim, beni küfürlere zorlayan sensin, halen provka ediyorsun..
Tamm kabul edelim sen devsin benimgibi elli kisiyi döversin,(!) buyur gel döv, hata yanina birkac dostunuda alabilirsin.ondan sonra burda agzimi burnumu dagitmis resmimide yayinlayablirsin.senden sikayetci olan namerttir.. birak simdi terhaneyi, sus bana atfen tek kelime istemiyorum.hic olsun özelime yazdin sözüne sadik kal..

Geändert von seyrangah_06 (18.05.2017 um 20:23 Uhr).
Alt 06.07.2017, 20:15
seyrangah_06

Standard Aziz Nesin

Ne ölünün arkasından konuşulur, ne de gidenin. Çünkü ha ölmüştür, ha gitmiştir kalan için.
Alt 06.07.2017, 20:17
seyrangah_06

Standard Aziz Nesin

Bırak olmasın mezar taşımız, bir okul bahçesine gömsünler bizi çocuklar koşsun üzerimizde..
Antwort