Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 12.07.2013, 23:22
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von xAurumx Beitrag anzeigen
Das ist der Spruch des Jahres! Und so sinnfrei.
Der Kerl ist doch nicht mehr zu retten. Den darf man einfach nicht beachten, sondern nur verhöhnen. Denn was anderes verdient er nicht...
Alt 13.07.2013, 00:08
the_last_time

Standard

Herkese iyi sahurlar bana da iyi geceler.. Bu kadar ramazan özel sobehti yeter ama degil mi?
Alt 13.07.2013, 00:16
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Herkese iyi sahurlar bana da iyi geceler.. Bu kadar ramazan özel sobehti yeter ama degil mi?
iyi sahurlar, iyi geceler kardes

Yahu aslinda niye, Sen ben Zulfikar Ramazan sohbeti yapmiyoruz?

bu kavgalarimiza ara vermeliyiz, belki ilerde sonlandiririzda he?

Geändert von Cakabeyy (13.07.2013 um 00:18 Uhr).
Alt 13.07.2013, 00:20
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
iyi sahurlar, iyi geceler kardes

Yahu aslinda niye, Sen ben Zulfikar Ramazan sohbeti yapmiyoruz?

bu kavgalarimiza ara vermeliyiz, belki ilerde sonlandiririzda he?
Ben böyle seylere acigim ama bu kültür ve olgunluk seviyesi gerektir.. Bana her halikarda 40 yasinda diyen (yakinda beni ölmeden de mezara sokacak ) benden de yasca büyük olan 74 dogumlu Kenan'nin bilgi kapasitesi ve kisiliginin olgunlugu buna elverisli degil malesef.
Ama Allah'tan umut kesilmes

Geändert von the_last_time (13.07.2013 um 00:25 Uhr).
Alt 13.07.2013, 00:30
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
cok dogru tespitler caka kardes.

bizim bacilar polislerden dövüldügünde kimse polise el kaldirmadi. kimse tas atmadi. kimse molotof atmadi. kimse kamu malina zarar vermedi.

caka kardes hem internetten hemde gercek hayatta biz calismalarimizi daha da yogunlastirmamiz gerekiyor. bunlar bu tür yalanlarla insanlari korkutup politika yapmaya calisiyor.

türkiye'nin gecmisi hep korku politikasiyla dizayn edilmistir.

bu forumdada olay cikmasindan yana olan kisileri görüyorsun ama gizli aramizda olup önce tarafsizmis gibi yaklasip serefsizlik yapanlarida görmeye calis.

DURMAK YOK YOLA DEVAM
yazdiklarina katiliyorum. calismalarimizi nasil daha yogun hale getirebiliriz, yol gösterirsen sevinirim..

ya biliyorum sen istiyorsun ki the last time'in yaptiklarini da görmeye calisayim onu demek istiyorsun ama bence the last time davasini gercekten savunuyor ve digerlerinden daha iyi...

Haksiz miyim?

asil digerleri kötü. olay cikaran, karsi tarafi dinlemeyenler var burada...

the last time yerine göre sert yerine göre sertlikten uzak, yani en azindan bizim anlayacagimiz dilden cevap veriyor..
Alt 13.07.2013, 13:13
Zulfiqar

Standard

Zitat:
yazdiklarina katiliyorum. calismalarimizi nasil daha yogun hale getirebiliriz, yol gösterirsen sevinirim..

ya biliyorum sen istiyorsun ki the last time'in yaptiklarini da görmeye calisayim onu demek istiyorsun ama bence the last time davasini gercekten savunuyor ve digerlerinden daha iyi...

Haksiz miyim?

the last time yerine göre sert yerine göre sertlikten uzak, yani en azindan bizim anlayacagimiz dilden cevap veriyor..
caka kardes öncelikle calismalarin en önemli noktasi aramizdaki hainleri bulup desifre etmemiz.

bizim daima kaybettigimiz nokta hainlere göz yummamiz olmustur.

ben osmanliyim deyip aramiza girip sonra sirtimizdan hancer vuranlar.

ben müslümanim deyip aramiza girip müslümanligi baska türlü anlatanlar.

öncelikle bunlari desifre etmemiz gerekiyor. bu oc lastosch gibileri 19'cuyum diyemiyor. müslümanim deyip devamli müslümanliga saldiriyor. namaz yoktur, oruc yoktur, ibadeti dans ederek yapmanizi saglamaya calisiyor.

bak caka kardes, oc lastosch cok dengesiz biri. o zamaninda aileden alevi olarak yetistirilmis. ama dedeleri pek mantikli insan olmadigi icin o asiretin yasadigi aleviligin sapitmis oldugunu fark edip ateist oldu. daha sonralari bunalima girip bir arayisa cikip hem rahat hemde kendi cevresine uygun bir inanc aradi. sonra 19'cu oldu ama bunu söyleyince etrafindakiler gülüp bununla alay ediyorlardi. simdi aramizda ben müslümanim diyor ama devamli müslümanlik 19'culuktur diyor. aslinda bunun söyledikleri cakma alevilikle 19'culugun sentezidir.

iste böyle serefsizler dini her yöne cekip insanlarin kafasini karistirmaya calisiyor.

söyle bir misal vereyim.

bir hain alevilerin arasina girip alevileri bozmak istese en kolay nasil yapar?

en basiti bende aleviyim deyip sizin aleviliginiz dogru degildir. iyi bir alevi olmak icin mum söndüyü yine canlandirmamiz gerekiyor demektir.
tabi aleviler buna tepki gösterdikce ben cok iyi bir aleviyim kökümüze dönelim mumu söndürelim diyeceksin.

simdi belki anlatabilmisimdir bu tür serefsizlerin planlarini.

ps. ben internette din'in tartismasini sürdürmekte yarar görmüyorum. herkes kendi inandigini yasasin ve sorusu oldugunda din hizmetleri veren yerlere gitsinler. internette somut bilgiler tartisalim. somut bilgilerde kaynaklarla belgelerle tartisilinca bir kesim hödükler devamli kaybediyor
Alt 13.07.2013, 18:14
zerrecikler

Reden 8. Mann auf dem Mond

http://www.youtube.com/watch?v=aPoGmvrzrC0
Alt 14.07.2013, 23:00
the_last_time

Standard

Zitat:

Haksiz miyim?

Senin yazdigina bak bu bi-seksüel Kenan yazdigina bak Cakabey..
Simdi sen benim yerimde olsan bu ezik kurbaya nasil davranirdin?
Alt 14.07.2013, 23:22
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
AK Parti mitinginde türk bayragi yoktu deyip orada türk bayragi varsa orospucocugu olan insan hala bir aciklama getiremedi.

orada sadece 100.000 insan vardi gerisi yalan diyen kisi fazla insan geldiyse orospucocuguyum diyen kisi hala aciklama getiremedi.

ayip ya insan nasil bu tür kendi anasina küfür eder?

ps. 100.000 kisi katildi demesi sözcü gazeteden kaynaklandi. mitingin ertesi günü yalan haber yaparak 100.000 kisi toplayamadi akp diye manset atmisti. bu manseti gören orospucocugu hemen gelip burada akp mitinginde 100.000 kisi yoktu. varsa orospucocuguyum diye yine kendisine küfür etti.

Bi-seksüel Kenan, o mitinge daha da az "adam" geldi. Sayilari belki 100'ü gecmez.. Gerisi koyun sürüsü.. 10 Milyon olsa ne olur? Bir Kurt görseleler hem dagilacak bir koyun sürüsü
Ben her zaman durum degerlendirmelerimde dogruyum bi-seksüel Kenan
Alt 15.07.2013, 15:49
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sevgili basbaganimm yine facebook timeline ima günes gibi dogdu, Bingöl de havaalani acilacakmis <3 <3
Bingöl ün tek eksiyidi, artik vatandasim 700 TL asgari ile sabah aksam ucarlar. Kim tutar bizi.
Antwort